Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2018/2019  (Pročitano 92370 puta)

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #480 poslato: Mart 23, 2019, 09:37 »
Uz njega imam želju i za prevaspitavanjem Pejdza...Toliko gluposti,bezmudosti i flegmaticnosti u jednom sportisti nije viđeno dugo...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #481 poslato: Mart 23, 2019, 09:38 »
Bilo smo odlicni nocas, ovo je gornja granica ove ekipe. Zapravo, vec treci derbi igramo na toj gornjoj granici, bravo Trinki.

Steta, velika steta. Racunao sam da je ovaj vecerasnji mec 90% serije. Nadam se da grijesim.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #482 poslato: Mart 23, 2019, 09:39 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Uz njega imam želju i za prevaspitavanjem Pejdza...Toliko gluposti,bezmudosti i flegmaticnosti u jednom sportisti nije viđeno dugo...

APsolutno. Ona dva napada pred kraj cetvrte koje je on uzeo da resava  :no: :'( KAko je uopste doslo do mogucnosti da kod njega bude lopta u onakvim momentima  :udaraozid:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #483 poslato: Mart 23, 2019, 09:39 »
Mislim da ne grešiš, pogotovu zbog načina kako je završena utakmica(produžetak itd)

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #484 poslato: Mart 23, 2019, 09:41 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Mislim da ne grešiš, pogotovu zbog načina kako je završena utakmica(produžetak itd)


Sedam dana je razmak izmedju utakmica, dovoljno za psihološki oporavak.




@ladja


Jedi govna.
Oprem dobro

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #485 poslato: Mart 23, 2019, 09:42 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Mislim da ne grešiš, pogotovu zbog načina kako je završena utakmica(produžetak itd)


Sedam dana je razmak izmedju utakmica, dovoljno za psihološki oporavak.




@ladja


Jedi govna.
Ima i toga, ali Zvezda je skinula veliki pritisak sa sebe a mi smo do sada pokazali da se ne nosimo dobro u biti ili ne biti situaciji...

A za Ladju, hahahah...Isti komentar sam napisao pa obrisao...

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #486 poslato: Mart 23, 2019, 09:45 »
Da ponovim šta sam pisao pre par nedelja, jedva čekam Trinkijevu sezonu od starta.
Podgrejao je nadu da najzad KKP može da bude klub na kakav smo navikli...ovo sve je iznad očekivanja obzirom na početak sezone.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #487 poslato: Mart 23, 2019, 09:45 »
Gagić je dijabola, to znamo.     
Nego šta ćemo sa 3 situacije u kojima se gledao snimak (2 napada cigana i jedan naš) i u kojima je donešena odluka oko nesportske na našu štetu iako je situacija bila čisto u našu korist?
Ilija pičketino napuši mi se kurca grobarskog.  :pusiga: :pusiga:


Pejdž i Gagić kriminalni.    Nismo smjeli da dozvolimo Čoviću da se uživi u ulogu Krisa Pola.
« Poslednja izmena: Mart 23, 2019, 09:47 VolimPFC »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #488 poslato: Mart 23, 2019, 10:30 »
Ovako gledano, bolje da je Gagic suspendovan zbog FMP-a  :udaraozid:
Posle 5. licne Lendejla igrao bi Jankovic do kraja, iako je realno i on bio van meca, ali nije stetocina kao Gagula.

Trinkieri se kockao sa Zagorcem i Pejdzom koje je bacio u vatru potpuno hladne, sa jednim pogodio, sa drugim promasio...steta. Da je jedan od ona dva zaredom unistena napada od MP-a uzeo Renfro ili Vanja, mi bi nocas imali brejk.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #489 poslato: Mart 23, 2019, 10:35 »
Jebem li ga...i dalje razmisljam kakvu smo sansu propustili. Ovo je bilo tako blizu. Kvalitetniji su od nas, vidi se iz aviona, a hodali su po ivici, mogli smo da ih gurnemo i aj zdravo.

Lendejlova 5. licna, Novicina povreda, svako gledanje snimka otislo njima...cini mi se da je nocas falilo i malo srece.

U momentu kad je Renfro krenuo u zadnji napad, drao sam se da idemo na produzetak jer sam mislio da ih imamo, jos kad je ostao sa Odzom, otvoren put na kos...a sad gledajuci, mozda bolje da je zategao trojku preko dugackog, pa pukovnik il pokojnik.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #490 poslato: Mart 23, 2019, 11:44 »
 moze ovde jos svasta da bude pogotovo ako je Regland ozbiljnije povredjen. Ne moze sinFilip svaku da odigra kao veceras.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.877
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #491 poslato: Mart 24, 2019, 03:54 »
sad sam ponovo gledao snimak... jebemliga, nemam ni grama predstave o čemu se radi.

Na trenutak sam pomislio da je zapravo nameran faul sviran na Cirbesu koji je zagrađivao Gagića, pa je ovaj "ispod pojasa" uradio nešto, ali očigledno je da se radi o kontaktu sa Beronom. Čovek jedva da je i osetio kontakt, jer je Gagić krenuo da ga faulira iza Cirbesa, što se uostalom i vidi po Beronu koji je rutinski položio bez smetnji.

Greška je ako se gleda samo u vakuumu, dakle po pitanju suđenja uživo.
Međutim, bizarno je što je lik otišao da pogleda snimak i ostao pri istoj odluci.
A još bizarnije je što je nije promenio iako je pre toga imao situaciju gde Jaramaz probija i Rivers iza njega radi klasičnu "sikiricu", i onda je išao gledati snimak i svirao običan faul.


Kada imaš tako moćnog saveznika u gledanju snimka, ovo su odluke koje potpuno ruše autoritet sudije.



Btw, odlična utakmica, stvarno su dobre obe ekipe. Zvezda zasluženo bolja. I još jedan podsetnik koliko ove nove uprave Zvezde i Partizana uništavaju domaću košarku. Od 24 igrača na terenu, 12 je stranaca. Od tih 12 bar polovina su epizodisti čiji učinak može zameniti prosečan domaći legionar od 10k mesečno. A nemojte misliti da ti isti stranci ne primaju 4-5 puta više od toga. Uz sav respekt onima koji stvarno prave razliku na terenu.

Nije gotovo, možemo se vratiti.

O Markusu Pejdžu nemam više šta da kažem.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #492 poslato: Mart 24, 2019, 10:47 »
Mozemo mi sad da se vadimo kako se to ne svira na kraju utakmice  :D kao komsije onomad, ali jeli bi govna. Niko nam nije kriv sto je Gagara glup kao kurac.

U momentu kad Beron izmice Zagorcu i ide oko Gagica i CIrbesa, Njemac mu zagradjuje prostor i u jednom trenutku se Gagara nalazi iza Cirbesa i pokusava da provuce ruku i zadrzi Berona koji je vec prosao, kojeg u tom trenutku Gagara uopste vise i ne vidi, samo ga onako na pamet vata  :zbunjen: I sve to ispred ociju ILije, koji se za nesrecu nalazi na 2m od dogadjaja. Glupost, epska glupost, nema tu sta da se prica.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #493 poslato: Mart 25, 2019, 09:34 »
Bio sam siguran u pobedu, izgubio sam flaču Jamesona zbog Gagatara i sličnih. Prilika za popravni je iduća subota, verujem u ovaj tim.

I slažem se sa Zgembom. Polovina stranaca je go kurac od igrača.
 
KKP iduće sezone dobija verovatno najboljeg klinca Evrope 2002 godište, a naš je.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #494 poslato: Mart 25, 2019, 09:50 »
Aleksej i Gegic jesu stranci, ali zapravo su uzeti samo zbog skucenog tržišta. Teško da bi od srpskih igrača mogla da se nadju dvojica slicnih cv-eva za iste pare. Domaćeg a dobrog, mozes dobiti, ali ako dobro platis. Ovako, vjerovatno je polovnjaka lakse traziti na sirem eks ju tržištu nego strogo u granicama zemlje.

Umjesto njih su se mogla gurnuti neka dva klinca, to stoji. Pamet u glavu za narednu sezonu.

Pejdz je najveci promasaj sezone i tu nema popravke sad. Ko ga je nasao, toga treba razapeti.

Lendejl, Brko i Si su stranci kakvi treba da budu, tu mislim da niko nema zamjerki.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.