Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2018/2019  (Pročitano 90696 puta)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.478
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #585 poslato: Jun 07, 2019, 10:41 »
Postedi me i 1945. godine ako moze  :)

Evo sad da pojasnim. Naravno da je KKP drzavni klub, ada ciji bi drugi bio. Tako da je u neku ruku i projekat, jer se itekako sipa para u taj kolektiv. Ove godine, koliko god da se usulo, ocigledno je Partizan imao znacajno slabiji sastav od Zvezde sto se itekako vidjelo na terenu. Nemoj mi reci da su isto kostali Lendejl, Pejdz i Renfro kao sto su Peperoglu, Rivers ili Cirbes. Sad, sto se u Partizan sipalo za vracanje poreskog duga i ostalih minusa koji su Zvezdi obrisani pravnom vratolomijom, to je drugi par opanaka.

Sto se Ostoje tice, meni je taj covjek okej. Jasno je da je postavljen po stranackoj liniji, ali za sad nemam nekih velikih zamjerki. Osim sto je malo i dalje nejasna perspektiva kluba, sta se zapravo zeli, da li one year show ili neki ozbiljan rad. U svakom slucaju kudikamo je bolje od nesrecnog Pekovica, a u nekim stvarima je sposobniji i od PSD&DV tandema. Medjutim, upitan je njegov domet u trenutku kada bi postao ozbiljna prijetnja KKCZ. Vidjeli smo i ove sezone kako izgleda kada Cokija neko ugrozi. Bojim se da Ostoja nema taj status kod svojih, da zagrize tako veliki zalogaj. Evo, daj boze da budemo u prilici da to gledamo, ali ono, nisam bas optimista.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.478
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #586 poslato: Jun 07, 2019, 10:52 »
I nisi jedini navijac KKCZ koji mi je danas rekao, evo odoste u Arenu, a ovamo se nesto zalite. Eto vam drugovi Arena, a dajte nama vas roster  :D Mozemo naravno da se pravimo blesavi pa da pricamo kako Partizan sad vrhunski stoji i sta sve ne, na konto Arene i aplikacije za WC Evrolige, ali bogami i mi i vi znamo dje lezi snaga kluba. A to sigurno nije dvorana niti trazenje upraznjenog EL mjesta.

Ja nijednom nisam rekao da se nad KKP sprovodi ikakav aparthejd, al lakse je odma imputirati i krenuti u raspravu sa nepostojecim protivnikom  :zbunjen: Sto puta sam i nasem taboru rekao da nismo mi nikakav opozicioni klub, niti je to u banana drzavi kakva je Srbija uopste moguce, vec jednostavno smo trenutno u zapecku, jer su nam i u FK i KK u jednom trenutku instalirane stranacke uprave koje veze nemaju sa poslovanjem i vodjenjem kluba. One iz KK-a sa Nikolom na celu smo se srecom otarasili, dosao je dosta sposobniji covjek, ali zato FK prozivljava golgotu sa VVV trijom.

Sta ovdje nije jasno? Jebem li ga, meni onih godina sa Vladom Jovanovicem nije bilo tesko da kazem da imamo znacajno skuplji tim. Nisam koristio argument  "doveli ste Karija Pesica" jer sam bio svjestan da i pored odlicnog trenera, vas roster kasni dvije klase za nasim. Sad izgleda Trinkieri ponistava par trofeja Evrolige koji su u vasem rosteru.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #587 poslato: Jun 10, 2019, 07:27 »
kao što sam rekao i u trenutku kada je osvanula ta vest, dovođenje Nikole Jankovića određuje ostatak sezone Partizana.

Nisu tu bitne ni pare, ni stepen takmičenja koje ćemo igrati... jednostavno i dalje  ne verujem sportskom sektoru

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #588 poslato: Jun 10, 2019, 07:50 »
pa hebemu koljivo faul na Odži u prijemu lopte i dva bacanja  :D   

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #589 poslato: Jun 10, 2019, 07:54 »
valjda priliko renoviranja obrate paznju i na ventilaciju.
ne moze da se igra ovdje.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.636
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #590 poslato: Jun 11, 2019, 08:10 »
 Jebem ti košarku u onako neuslovnoj dvorani. I jebem ti srpske sudije koji odsviraju milion faula na utakmici
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.478
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #591 poslato: Jun 11, 2019, 10:20 »
Ko ce prvi da baci kamen na sudjenje?  :D

Ja stvarno sto bi rekle one frazetine, gledam da se ne vadim na to, al je sinoc kriterijum faulova bio razlicit na dvije stane. Na 4 razlike, onoliki broj bacanja i faulova za dosta lagane kontakte mogu puno da uticu. Uostalom, nisam vidio debelog Latina da je ovako ispizdio do sad. Ne djeluje kao covjek koji folira pritisak.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.636
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #592 poslato: Jun 11, 2019, 10:30 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ko ce prvi da baci kamen na sudjenje?  :D

Ja stvarno sto bi rekle one frazetine, gledam da se ne vadim na to, al je sinoc kriterijum faulova bio razlicit na dvije stane. Na 4 razlike, onoliki broj bacanja i faulova za dosta lagane kontakte mogu puno da uticu. Uostalom, nisam vidio debelog Latina da je ovako ispizdio do sad. Ne djeluje kao covjek koji folira pritisak.

Snimak nisam gledao a u dvorani je bilo toliko vruće da sam samo molio boga da ne bude produžetak :P  Sudije su bile užasne na ober strane, moguće malo više oštetile partizan ali sve dok je Novica zaštićen kao beli medved nema mesta za neku kuknjavu
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.478
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #593 poslato: Jun 11, 2019, 10:37 »
Novica ne bi ni bidermajer izmedju nekih tetki uvatio...kako je los na skoku bio, au.

Jaramaz je imao loptu, minutazu, bio je na pravim mjestima, ali gresaka milion. Steta, mogao je da rijesi utakmicu sinoc da par puta nije napravio gluposti.

Ovo sinoc je bila najbolja prilika za brejk, steta. Opet nas je unistio midzet, sad vec nije slucajno. Svaka cast momku na partijama u zavrsnici ove sezone.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #594 poslato: Jun 11, 2019, 10:47 »
Latin je veliki foler.

Sto se tice sudjenja bas lose.
Za ono se ne daje iskljucujuca treneru.
90 posto nejasnih odluka je otislo na stetu zvezde.
Kod Jovcica 100 posto.
Novica odguruju sakom, ne laktom Simanica i daje tricu.
Ako ono njegovo nad davidovcem nije namjerna ja ne znam sta je.
Bice ona Beronova nad Lendejlom u kupu.
Prie kosa pejdza jaramaz se klizao 10 cm pa dodao loptu.
Mozda je to pp nekim pravilima dozvoljeno.

U jednom napadu u roku od 5 sekundi Beron dobija dva lakta u glavu.
Sve se ovo desava na kraju.
Tako da bas da kukate na sudjenje ne ide.
Meni je jos bio sumnjiv faul Gagica nad Covicem. Jebem li ga bili su zapleteni a nelogicno mi da je gagic iz te pozicije mogao svojevoljno da zaplete onako ruku.

E da. Bilo bi interesantno prebrojat sekunde pri izvodjenju lopte renfroa u predzadnjem napadu partizana.
Onu njegovu tricu koja se priznaje iako je bio faul u napadu ....
Takvu situaciju jos nisam vidio.


Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #595 poslato: Jun 11, 2019, 04:45 »
meni je i dalje utisak cele godine po pitanju suđenja G1 polufinala ABA, zaključno sa sviranjem namernog faula Gagića na Beronu. Tu se sezona za Partizan faktički završila.

Nakon onoga Partizan je mogao ući u recesijski režim i spremati tim za narednu sezonu, umesto što je ostavio Pejdža da kao najskuplji igrač tima odrađuje posao koji bi mogli Jovan Novak, Mirko Đerić ili Đorđe Tresač, za dupli vinjak i ručak kod "Orača".

Ovo talasanje mi je samo nepotrebno spuštanje na nivo Čovića, na šta se godinama gadimo.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.478
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #596 poslato: Jun 11, 2019, 05:20 »
Da, saopštenja i sinocno blefiranje sa napuštanjem takmičenja su zaista ljigavi potezi.

Al generalno, ekipa ne izgleda lose, ni u polufinalu aba ni sad u finalu kls. Mislim, daleko je to od necega za ozbiljne domete, ali opet ima glavu i rep.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #597 poslato: Jun 11, 2019, 05:47 »
Trinkijeri je promjenio nacin igre i prilagodjava ga onome sto on obicno radi.
I to izgleda dobro u napadu. Ima puno ekstra pasova i trazi se najbolja pozicija.
Sinoc odlican procenat suta mada je bilo nekoliko odbijanaca nakon kojeg ste ostajali sami na sutu.
Koncentrisani bas. Renfro kad pogadja tako izgleda a kad promasuje to je vec druga prica.
Opet sinoc je bilo tesko igrat odbranu jer je parket bio neuslovan pa je mozda i to uticalo na slabiju odbranu zvezde dok je partizan svesno pustao sut fajea prije svega.

A sto se tice saopstenja. Da nije Vesic presao u Partizan :).

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.478
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #598 poslato: Jun 11, 2019, 06:09 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Latin je veliki foler.


Nije. Covjek jednostavno voli kameru, javni nastup, ima neki simpatican nacin obracanja, ali pored svega toga zna kosarku. Ista ova ekipa je bez njega djelovala smijesno. Ko ne vidi razliku izmedju ovog i Cankovog Partizana, zaista ne znam sta je gledao.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #599 poslato: Jun 11, 2019, 06:15 »
Nisam mislio foler kao treener. Naravno da je odlican. Nije on cica maca kako se on predstavlja. Lukavo je to ko lisica.
Samo u odnosnu na cankov partizan ima dosta novih igraca.

Ma Canak je bilo udvaranje Ostoje navijacima.