Autor: Фаул Tema: FK Partizan 2018/2019  (Pročitano 52188 puta)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2018/2019
« Odgovor #225 poslato: Avgust 30, 2018, 08:54 »
Oba Miletica su izbacila jedno 10 lopti u aut. Je li realno da smo sa ovom dvojicom htjeli u grupe LE? ? ? Majko mila, ovdje Murinjo ne bi pomogao, kakav crni Djukic i Bata Mirkovic.

I daj tog Sumu za drugo poluvrijeme, mi veznjaka koji ce gurnut loptu naprijed a ne nazad NEMAMO.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2018/2019
« Odgovor #226 poslato: Avgust 30, 2018, 09:00 »
Gol ne bi dali do Božića. Najbolji igrač je pojačanje iz BiH lige.  :smeh1:  Najjočajniji Partizan od kad pratim fudbal.



Najebao je u nedelju.   :uzbudjen:
« Poslednja izmena: Avgust 30, 2018, 09:00 Dimitrije BP »

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2018/2019
« Odgovor #227 poslato: Avgust 30, 2018, 09:05 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Najjočajniji Partizan od kad pratim fudbal.


Pa ono, zestoka je konkurencija, ali ovaj je definitivno u top3.

Razlika u potentnosti Djukicevog tima iz Evrope prosle godine i Djukicevog/Mirkovicevog ove sezone su frapantne. Nadam se da ce ovo pokrenuti konacno i pitanje neke odgovornosti. Prije svega onog bombasa u sportskom sektoru. Sta je ovo druze, ko su ti ovi ljudi?  :zbunjen:

Ajd, ulazi Suma, daje dva gola i aj cao.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2018/2019
« Odgovor #228 poslato: Avgust 30, 2018, 09:18 »
komentar s b92:

Pricao sam mutros sa jednim covek iz kluba. Kaze mi da Partzan ne sme da pobedi zbog toga sto vlast dosta saradjuje sa turskui sa erdonganom. Prolazak besiktasa je jedan oduslovA za investicije.

Steta. Partizan je mnogobolji od turaka a drzava i politika se umesala u sport.

Ipak napred partizane moj... Pobedi i bas nas briga za politicare i njihove dogovore sa turcima!


:smeh1: :smeh1: :smeh1: :smeh1: :smeh1:

ima vala ludih ljudi...
« Poslednja izmena: Avgust 30, 2018, 09:18 Saga Norén »
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2018/2019
« Odgovor #229 poslato: Avgust 30, 2018, 11:14 »
Miletić sa kosom, Miletić bez kose, Zdjelar, Ivanović, Šćekić.... strašno.

Ali pre svega uprava je ta koja je ovo dovela, uprava je ta koja je napravila ovo sranje i na kraju sns sektaši koji su dupe svoje dali za malo vlasti.
Ne znam da li mi se više gade likovi iz uprave ili debilana na fejsu sa komentarima (nimalo sarkastičnim) okrećemo se prvenstvu, svi na jNA  u nedelju, Grobari na jednu tribinu, i ostale gluposti.

Bezidejni  i odvratni klub. 
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2018/2019
« Odgovor #230 poslato: Avgust 31, 2018, 08:45 »

 koja je svrha dovoditi igrače poput ivanovića, nikolića, miletića, šćekića sem pranje para

 da i gde je "lola"
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2018/2019
« Odgovor #231 poslato: Avgust 31, 2018, 09:05 »
Pero, kako gde je, eno ga na splavu, na svon radnom mestu  :rock:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2018/2019
« Odgovor #232 poslato: Avgust 31, 2018, 09:47 »
Moze li neko da poredja sve igrace koje je doveo Iliev sa VVV ekipom u zadnje dvije godine?

Zaista, sto rece Blefer, koja je poenta ovog Ivanovica, Nikolica, Scekica...takvih igraca imas na mjeru na pijaci da kupis. O Mileticima je izlisno pricati.

Scena 1: Celavi Miletic krece u neku "kontru" uz desnu aut liniju, niko se ne prikljucuje, zatvara mu se i put za omiljeno resenje vracanja nazad. Pogleda naprijed i gurne loptu i pokusa da pretrci igraca Besiktasa  :smeh4: Vise tragicno nego komicno je to izgledalo...koja zalost.

Scena 2,3,4,5,6,7,8...: Oba Miletica, pod malo vecim pritiskom, lopta ide u aut. Nebitno je li ofanzivna (haha!) ili defanzivna akcija. Podsjecaju me na onog Stevanovica...bijase li Ivan Stevanovic, onaj plavkasti bek, glup kao kurac u fudbalskom smislu.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2018/2019
« Odgovor #233 poslato: Avgust 31, 2018, 09:48 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Bezidejni  i odvratni klub.

Da je bezidejan jeste, ali da je odvratan nije. Nas je pa da je od govana  :)
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2018/2019
« Odgovor #234 poslato: Avgust 31, 2018, 12:35 »
Ivan Stevanovic?Jel to onaj sto je kod Sinise bio reprezentativac?

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.888
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2018/2019
« Odgovor #235 poslato: Avgust 31, 2018, 04:11 »
ipak se ne bih složio da je ovo najgori Partizan novijeg doba, i dalje pamtim onaj abortus od tima iz perioda drugog mandata Ješića.

To je vreme kada su pali Zeka i Bjeka, otišao je i Reber, pa je slično kao i sada dovedeno tuce sumnjivih igrača bez ikakve vrednosti i potencijala.


Radosavljević, Milosavljević, Asen Nikolov, Macan Zajić, Mlađo Lazarević, Ljubiša Vukelja, Markoski  :eek:  Jebemliti život, kakva plejada invalida.

Što je najgore, tad smo čak i uspeli da uđemo u grupu Lige Evrope, ali više zahvaljujući Kralju i domaćim klincima koji su tad ubačeni u prvi tim, a grizli su po terenu (Lola, Nebojša Marinković, Bosančić)... U prvenstvu smo dali titulu Zenginoj Zvezdi već negde početkom septembra, u ovo doba.


Nakon te mučne sezone došao je Ivan Tomić za direktora i iz neke vreće izvukao trio Moreria, Žuka, Dijara, i to je bila osnova za dominaciju narednih 7-8 godina. Samo, čini mi se da takav user teško možemo ponoviti ponovo, tako da nas možda čeka niz mučnih godina
« Poslednja izmena: Avgust 31, 2018, 04:13 Zgembo Adislić »

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2018/2019
« Odgovor #236 poslato: Avgust 31, 2018, 08:31 »
Zgembo, tih godina smo žarili i palili u LE i pored bojkota juga od strane navijača.

Macan je razvalio Groningen u Beogradu, Lazarevski i onaj nesrećnik koji je grešio sa Sampdoriom i Čukaričkim rastavili na delove Maribor.... opasan fudbal se igrao tada.

U svakom timu smo imali po nekog invalida. Čadokovski, Gulan, Branimir Bajić, Washington, braća Šćepović... ali je tu bilo ostalih koji su itekako nadomestioli retardiranost gore navedenih.

John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2018/2019
« Odgovor #237 poslato: Avgust 31, 2018, 10:23 »
kad pogledaš ovu fotku, i ovog što kaže: "nema nikih problema!!!"  ::)
zbilja jebote, da vam ovakvi vode klub...dno dna...
što se Bjeković nije vratio, zar nije prije bilo nekog govora o tom?!  :zbunjen:

https://www.b92.net/news/pics/2018/08/31/15991373155b89425fb7050266557317_w640.JPG
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.888
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2018/2019
« Odgovor #238 poslato: Avgust 31, 2018, 10:51 »
Laki, te godine na kraju sezone je bilo skoro 20 razlike u bodovima za cigane... Ponavljam, svaka čast ljudima na ulasku u Ligu Evrope, ali to je bio dobar dvomeč, i sticaj okolnosti. Sećam se da je u revanšu na 1-0 za Groningen u totalnoj ofanzivi Kralj skinuo penal (ne mogu se sad setiti da li je Suarez pucao) koji bi ih vodio dalje.

Svi igrači koje sam nabrojao su i pre i posle Partizana bili ispodprosečnih karijere, uključujući i Zajića koji je stvarno kod nas odigrao sezonu karijere.

Inače, te sezone nismo žarili i palili u Ligi Evrope, imali smo 1-0 protiv Livorna kod kuće i dozvolili smo da nam njihov golman u zadnjem minutu dođe u šesnaesterac i izjednači. Sve osim te utakmie nije vredno pomena.


Naravno, govorim o tom timu izolovano, a pre njega su bili Mateusov tim i onaj Vermezov koji je tako dobro počeo onda kada smo prezimili u Evropi, da bi se ugušio protiv Petržalke a onda i prodao protiv Petah Tikve kada je pao Zečević.


Pamtim dobro taj Ješićev tim iz 2006. jer je bio besplatan ulaz celog proleća pa sam išao gledati skoro sve, to je bio plač majke Božije. Ako se ne varam, oni su čak i u Kupu uspeli ispasti od Timoka iz Zaječara. Ne ponovilo se nikad. Miodrag Ješić je imao taj luksuz da dva puta u svom životu bude trener Partizana, a oba mandata su bila skandalozna.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.888
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2018/2019
« Odgovor #239 poslato: Septembar 01, 2018, 08:33 »


nemoj zajebavati, ja mislio u londonski bokte  :D