Autor: Cvjecar Florijan Tema: Yugovici u eurokupovima, 2018/19  (Pročitano 33932 puta)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Yugovici u eurokupovima, 2018/19
« Odgovor #30 poslato: Jul 20, 2018, 09:41 »
Trenutni poredak liga:



JSL nezadrzivo srlja u progres! Farska ostrva pretekla crnogorsku ligu, zasluzeno. Sto je najzalosnije, u cg ligi su svi fudbaleri profesionalci, a ne konobari ili racunovodje...koji blam...treniras i igras fudbal cijeli zivot i neko ti dupe pomjera kome je to rekreativna djelatnost.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.878
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Yugovici u eurokupovima, 2018/19
« Odgovor #31 poslato: Jul 20, 2018, 09:50 »
na koju foru je Hajduk slobodan, zar oni imaju bolji koeficijent od nas  :zbunjen:

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Yugovici u eurokupovima, 2018/19
« Odgovor #32 poslato: Jul 20, 2018, 09:51 »
Ima Hrvatska od Srbije.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Yugovici u eurokupovima, 2018/19
« Odgovor #33 poslato: Jul 20, 2018, 09:54 »
Evo i klupske liste, odnosno ovog nama interesantnog dijela:

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Yugovici u eurokupovima, 2018/19
« Odgovor #34 poslato: Jul 20, 2018, 10:09 »
Odvajanje CG lige je definitivno unakazilo profesionalni fudbal dole. Da je ostao jedan ili eventualno dva tima Buućnost i još neko, a ostali kao poluamateri na kvalifikacije, siguran sam da bi bolje prošli. Ovako... jbga. Neka buduća regionalna liga, pa ispočetka....
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Yugovici u eurokupovima, 2018/19
« Odgovor #35 poslato: Jul 20, 2018, 10:16 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Odvajanje CG lige je definitivno unakazilo profesionalni fudbal dole.

Apsolutno. U SRJ ligi su igrala 3 ili 4 kluba, kako koje godine (dok je imala 18 klubova), od njih je jedan mogao do dobaci u gornji dio tabele, ostali bi se borili za opstanak, jedan bi ispadao i ulazio novi iz druge lige grupa jug. Sada kada ta 3-4 kluba igraju amatersko takmicenje, svaki izlazak u Evropu je blamaza.

Iduceg ljeta ce biti 9 godina bez prolaza kola, 7 godina bez pobjede a 6 bez gola crnogorskog predstavnika u kvalifikacijama za LS  :'( Nivo San Marina.

Pravo je cudo kako se reprezentacija zemlje sa ovakvom ligom bori za baraz u kvalifikacijama.

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: Yugovici u eurokupovima, 2018/19
« Odgovor #36 poslato: Jul 20, 2018, 10:40 »
Crna Gora mi je najveće razočaranje od svih ex-yu zemalja, pa čak i Kosova...
ne da ne mogu proći nikog već u 1. kolu, ne da ne mogu dati gotovo nijedan gol, već vas i klubovi s Farskih otoka šamaraju u pol Crne Gore...
strašno... ???
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: Yugovici u eurokupovima, 2018/19
« Odgovor #37 poslato: Jul 20, 2018, 10:52 »
što se tiče naših klubova...

Osijek je sinoć jedva prošao te Moldavce, momčad koja pet puta manje vrijedi od njih...sad se ide na Rangerse, koje s klupe vodi Steven Gerrard, i koji su i dalje ipak sjena nekadašnjeg giganta...tu je sve moguće...ako Osijek odigra na gornjoj granici mogućnosti, može proći, no s ovakvom igrom - ispada sigurno...Mađari ulažu u izgradnju novog stadiona i kampa, no sama ekipa ih trenutno ne jebe previše, tako da i ove godine Osijek vidim kao 4. ekipu lige...
odličan je ovaj novi nigerijski napadač Ezekiel Henty, nestvarno koliko je čovjek jak i brz...sinoć je kao od šale pretrčavao obranu gostiju, i namještao golove...

Ajduk igra protiv Slavije iz Sofije, Bugari su mi nepoznanica, al očekujem prolaz Splićana...

GNK bi mogao biti totalni flop i razočaranje ove sezone...ja osobno očekujem da ih Izraelci izbace, jer ovo što modri pokazuju u pripremama je užas...
nekidan su igrali generalku (još na tv-u) protiv prosječnog drugoligaša iz Sesveta na Rugliću, i završilo je 0-0...što više reći?!

Rijeka se uključuje tek u 3. kolu, a u pripremama djelujemo brutalno...čak i prebrutalno za moj ukus, možda bi nam koji poraz i dobro došao, da igrači ne polete previsoko...
« Poslednja izmena: Jul 20, 2018, 10:54 Saga Norén »
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Yugovici u eurokupovima, 2018/19
« Odgovor #38 poslato: Jul 20, 2018, 11:02 »
Taj Henty je igrao protiv Partizana prosle sezone kao igrac Videotona. Dobar igrac.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Cvjecar Florijan

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2013
  • Lokacija: Vežica, Rijeka
  • Poruke: 8.402
  • Ugled: +168/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Yugovici u eurokupovima, 2018/19
« Odgovor #39 poslato: Jul 20, 2018, 11:05 »
Mozda je to poradi zbog cinjenice da smo se nagledali elitnog nogometa 30 dana svaki dan, od cega svakih 3-5 dana elitne meceve Hrvatske pa podsvjesno ocekivanja o kvaliteti nogometa prerastu realno stanje...

No, juce je gledanje Osijeka i Moldavaca bilo rak za oci
Uzas kako je Osijek igrao, uzas...golman i stoperi bezveze nabijaju loptu naprijed, stoperi Radeljic i ovaj drugi drva, Benedik Mioc isto...Bockaj ko da je juce dosao s plaze, carini loptu, takav debeo probija jedan na cetiri, Boban se ozlijedio u cca 20. min, Lopa ga zamijenio, u 70-oj on zamijenjen jer dise na skrge...zadovoljili samo reprezentativna klasa Barisic, Henty i Mirko Maric
Zekic je vec 100 godina trener, a automatizma je juce bilo ko da su se prekjuce prvi put vidili, takorekuc upoznali na treningu...

Fali im Grezda puno

Orao je došao i rekao mi "kučko"!
"Tiću orlu, znamo dobro kome si sve dućko!
Mimi Oro bolje pleše od tebe u ritmu!
Blajvao si ovoj ptici pozamašnu kitu!"

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.966
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Yugovici u eurokupovima, 2018/19
« Odgovor #40 poslato: Jul 20, 2018, 12:25 »
Mi idemo na Suduvu (LIT), Partizan na Trakai (LIT), Radnički na Makabi Tel Aviv (IZR), a Spartak na Spartu Prag (ČEŠ). Realno je da Zvezda i Partizan prođu, a svaki bod koji u ova četiri meča izvuku Radnički i Spartak je vrhunski.


Od ostalih: Sarajevo - Atalanta, Rudar - Steaua, Domžale - Ufa, Osijek - Rendžers (dolazi veliki Džerard u Osijek), Željezničar - Apolon, Maribor - Čikhura, Hajduk - Slavija Sofija, Zrinjski - Valeta, Sutjetska - Alaškert, Dudelanž - Drita, Olimpija - Krusaders.  U Ligi šampiona: Dinamo - Hapoel Ber Ševa i Škendija - Šerif.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Yugovici u eurokupovima, 2018/19
« Odgovor #41 poslato: Jul 20, 2018, 01:52 »
 Pristina je ispala na penale iako je golman Bekaj odbranio tri penala ali igraci nisu bili precizni sa bele tačke. Inace taj Visar Bekaj je veliki potencijal 1997 godiste, 191 visok. Eto dobrog golmana za male pare za neki hrvatski ili slovenacki klub.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.878
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Yugovici u eurokupovima, 2018/19
« Odgovor #42 poslato: Jul 20, 2018, 02:23 »
Bar Ševa je bila jebena protekle dve godine, kakvo je stanje u Dinamu, je l moguća neka senzacija

Van mreže Shawn Spencer

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Jul 2018
  • Lokacija: Psych Detective Agency
  • Poruke: 369
  • Ugled: +21/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Yugovici u eurokupovima, 2018/19
« Odgovor #43 poslato: Jul 20, 2018, 02:42 »
Sarajevo upalo u kašetu brokava ovim oprostom Milanu i šaltanjem s Fiorentine na Atalantu. I tih par posto šansi im se smanjilo jer momci iz Bergama ovo natjecanje shvaćaju kudikamo ozbiljnije od Firentinaca koji su u rebuildingu.
Everyone stop what you're doing and pay attention only to me!

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: Yugovici u eurokupovima, 2018/19
« Odgovor #44 poslato: Jul 20, 2018, 03:23 »
gledam i ne vjerujem da imamo upis nekog novog... :eek:
dobrodošao, odakle god da si...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč