Autor: VolimPFC Tema: ABA liga 2018/2019  (Pročitano 32834 puta)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #135 poslato: April 18, 2019, 10:29 »
Preceralo se sa svim ovim i to debelo. U redu domaci teren i pritisak i sve, al neko ce ovako glavu da izgubi zbog gluposti.

Covic prvi podgrijava, dize tenziju, onda i ne dodje u halu nego ostane u hotelu dok mu sin i ostali igraci tima prezivljavaju torturu. Nije slucajno da je uvijek jedan od aktera ovakvih sranja uvijek on. Sa druge strane, iz Buducnosti su odma prihvatili loptu koja je nabacena iz Beograda, prvo Bokan saopstenjima pa onda Repesa sa njegovim hrkotinama. Evo ti sad hrkotine, pizda ti materina licemjerna.

ABA liga ako ne pocne da sankcionise ovakva sranja i to zestoko, moze biti i tragicnih posledica. Za sad su potpuno impotentni, samo posmatraju.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.515
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #136 poslato: April 18, 2019, 10:48 »
Pljuvanje?Kad je to patentirano u Jazinama jos pre deceniju i kusur...od pljuvacke se klizalo ko Bambi na ledu....




Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.696
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #137 poslato: April 18, 2019, 11:01 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Pljuvanje?Kad je to patentirano u Jazinama jos pre deceniju i kusur...od pljuvacke se klizalo ko Bambi na ledu....
svasta se pisalo o Jazinama ali za pljuvanje prvi put čujem. Istina to sam prvi put video na utakmici u Zelezniku kad smo drmali koseve. A nagledao sam se svega.na.sportskim terenima širom.SFRJ.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #138 poslato: April 19, 2019, 12:27 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava



Ne znam, manje od 24h do utakmice, a veli još se ne zna...  :zbunjen:
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #139 poslato: April 19, 2019, 12:47 »
Citat
Prema našim informacijama, kompletan parter će biti ispražnjen, gdje su najvatrenije pristalice Budućnosti, koji su vršili pritisak na gostujuće igrače i na sudije, kao i tri donja reda duž cijele dvorane.


borba.me




Ajd da vidimo...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #140 poslato: April 19, 2019, 03:23 »
Vidim ovde provejava optimizam glede rezultata sutra.
Ja priznajem da sam prilično mračio još pre prve utakmice, ali, braćo cigani i vi, kolege grobari, KAKO vi to zamišljate da sJutra pobedi KK CZ (ili, kako neki CG mediji pišu, "Crvena ZVIJEzda"   :smeh1:  ) bez dva najbolja igrača? Ne ono "ponajbolja", "dvojica od najboljih" i sl. Ne!  Perperoglu i Regland su naša dva NAJBOLJA igrača i ta/očka! Dakle, ponovo nećemo imati prvog pleja (koji je, ujedno i prvi šuter ekipe u regularnom delu ABA lige) i najboljeg strelca u play-offu, igrača koji je i subjektivno (po izboru navijača) i objektivno (PI) prvi igrač ovog tima.Neko ko svojim iskustvom i smirenošću zna da pokrene celu ekipu; da smiri ili pojača tempo; da bukvalno preokrene utakmicu sa dve ili tri trojke za redom ... 

Ja zaista ne znam ko bi trebalo da sada ispliva i nadmaši samog sebe ne bi li tako nadoknadio odsustvo ove dvojice. Billy? Faye? K.C. ? Ili, neko iz domaće manufakture - Davidovac (Pjerov miljenik, ako se ne varam? )? Dobrić? PreCednikov midget   :stuart: ?
Ne razumem se dovoljno u košarku da bih dozvolio sebi da sad u glavi nešto maštam i kombinujem. Nijesam taj  :zbunjen: .

Tek, ne svidja mi se ovo ni malo. Ono pucanje prekjuče u drugom poluvremenu upravo pokazuje o čem se ovde radi. Odn., ne radi. Nijesmo imali igrača koji bi mogao da pokrene ekipu tako što bi zveknuo nekih 10ak poena za redom. Kao što to Stratos zna da odradi kad treba! Od onih koji su izašli na teren jedino je Billy bio taj koji je eventualno mogao to da uradi. Eventualno, rekoh! Ali, kad su njega "zaključali", kada je on stao - stao je ceo tim Crvene ZVIJEzde. Ruku na srce, Džasmin Depeša je konačno uradio nešto dobro sa klupe: naredio je svojima da izvrše maksimalan prEtisak na onog u KK ZvIJezdi koji je zadužen za prenošenje lopte. U suštini jednostavan recept, ali trebalo mu je dve i po utakmice da bi ga konačno počeo primenjivati. Rezultat? Pa, Bili je bio de facto u knock down-u. A ni Filipu nije bilo lako. A nidje Reglanda da preuzme na sebe rukovodjenje ekipom; nidje Stratosfernog da krerne da se izvlači i raketira koš CG šampiona.  Bravo, Depeša; Bravo, Budućnost!   :respect  !

Što je najgore, STratos i Joe sigurno neće igrati ni petu utakmicu, ako do nje bude došlo. A to će stvarno onda biti težak bedak... Beograd... Pun Pionir... Peta, odlučujuća... a Zvezda pošteno osakaćena.

Uh, bre!   
Dajte mi nešto za protiv bolova...
« Poslednja izmena: April 19, 2019, 04:49 nyc »

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.696
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #141 poslato: April 19, 2019, 08:04 »
 Davidovac je dobar igrač kojeg cenim ali bas da mi je miljenik je malo prejako. Ako se dobro secam Zgembo je taj koji ga bas gotivi.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #142 poslato: April 19, 2019, 01:55 »
"Mislim da imamo određene šanse, treba vidjeti šta će bord Evrolige odlučiti", kazao je on, dodavši da smatra da je ABA liga najveći favorit uz VTB i tursku ligu za osvajanje mjesta u elitnom takmičenju.

Na dugoročnom planu, ističe, nije realno očekivati da ABA liga ima dva fiknsa predstavnika u Evroligi, ali i ponovo da šanse da se dva kluba iz regiona nađu u tom takmičenju naredne sezone "sigurno postoje".

Govoreći o mogućnosti da grčki velikan Olimpijakos zaigra u ABA ligi, Novosel je kazao da se o tome neće odlučivati prije prve skupštine klubova, koja će vjerovatno biti zakazana već ovog mjeseca.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #143 poslato: April 19, 2019, 03:39 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Pljuvanje?Kad je to patentirano u Jazinama jos pre deceniju i kusur...od pljuvacke se klizalo ko Bambi na ledu....
svasta se pisalo o Jazinama ali za pljuvanje prvi put čujem. Istina to sam prvi put video na utakmici u Zelezniku kad smo drmali koseve. A nagledao sam se svega.na.sportskim terenima širom.SFRJ.

Ja sam isto prvi put pljuvanje vidio na toj utamici u Zelezniku 2011. godine. Ono nije da se nisu desavale i gore stvari, kao sto je bacanje kesa sa mokracom (na policiju), ili bacanje baklje na igrace Partizana (isto u Zelezniku 2014.) tako da nam je svima prag tolerancije dosta visoko.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.696
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #144 poslato: April 19, 2019, 04:02 »
 rekose mi danas neki zemljaci da je sestra od ovog sina ministra policije ubila kolima nekog momka sa severa kosova u budvi i naravno nije odgovarala. to isto kao u srbiji
 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #145 poslato: April 19, 2019, 05:07 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
rekose mi danas neki zemljaci da je sestra od ovog sina ministra policije ubila kolima nekog momka sa severa kosova u budvi i naravno nije odgovarala. to isto kao u srbiji


Nisam znao za te rođačke veze, ali znam za slučaj.   Ljetos je to bilo.  Otac te male je isto neko mudo u policiji.   Išao je sa svojim gorilama na sahranu poginulog momka da familiji nudi pare i svašta nešto. Pleme splačina i ljudskih ništavila očigledno.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.966
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #146 poslato: April 19, 2019, 09:04 »
Fali Stratos, Rivers očajan večeras. Ništa idemo u petu i da kući slavimo titulu.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.696
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #147 poslato: April 19, 2019, 09:20 »
 Da dobijes u Podgorici mora barem 8 igraca da odigra vrhunski svih 40 minuta. Nismo imali Riversa i čovica veceras na terenu i sad moramo u petoj da resavamo. Samo da ne pregorimo
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #148 poslato: April 19, 2019, 10:15 »
Svi smo pomalo zaboravili da su Cole, Jackson i E. Clark igrači klase za ovu ligu.   Kada igraju motivisano, i sa velikim samopouzdanjem, gotovo ih je nemoguće zaustaviti, pa bili naspam njih CZ, Partizan ili Cedevita.


Ova peta utakmica će biti skroz drugačija od one prve dvije u BG.  Zvezda oslabljena, poljuljana nakon ova 2 poraza.  Budućnost rasterećena, sa mnogo manjim pritiskom na svojim leđima, ali silno motivisana i puna samopouzdanja, pogotovo kod najvažnijih igrača.

Još jedna jako bitna stvar... treba paziti na dešavanja oko terena, tj. na ponašanje publike. Vrlo lako bi moglo da se desi se pređe "crvena linija" i da Repeša povuče ekipu sa terena u toku utakmice.  Budite sigurni, ukoliko u BG budemo gledali one stvari kao u prvoj utakmici u PG, oni će to i uraditi. I nemojte samo da budete naivni pa da mislite da to automatski znači 20:0 za Zvezdu...  ;)
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.696
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #149 poslato: April 20, 2019, 01:31 »
 od repeše se svasta moze očekivati ali ipak verujem da jos ima  koji normalan tip u KK Buducnost. Što se nas tiče mala bi bila i Marakana da primi sve koji hoce da bodre Zvezdu. Pokazali smo u svim utakmicama da smo bolji i dobicemo ih bez previse muke u petoj.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)