Autor: VolimPFC Tema: ABA liga 2018/2019  (Pročitano 32870 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #180 poslato: April 23, 2019, 10:05 »
 Nemojmo o losem odnosu prema Crnogorcima u Srbiji molim vas ko boga. I sam Čovic je iz CG a kao  sto sam vec pisao igranje uzakmica u CG je oduvek bilo horor film. Sad se konacno neko i u Srbiji dosetio da uzvrati istom merom. Ko je prvi zapoceo neka prvi i prekine.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.878
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #181 poslato: April 23, 2019, 10:11 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ko je prvi zapoceo neka prvi i prekine.

nevezano za finele, i košarku i sport uopšte, na ovo pitanje nikad niko nije dao odgovor  :D . I baš zato što svi čekamo i tražimo taj odgovor, sedimo u šupku civilizacije.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #182 poslato: April 23, 2019, 10:14 »
 Oko pritiska na kosarkaskim terenima odgovor je KK Buducnost. Nema ovde potrebe za siru priču pogotovo ne  o losem odnosu Srba prema Crnogorcima
« Poslednja izmena: April 23, 2019, 10:16 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #183 poslato: April 23, 2019, 11:32 »
Klasicna ona prica, sve je okej, srali smo i mi i oni al su oni prvi poceli  :D UJa rekoh, priliku da ispadnete nevidjeni carevi ste propustili i vi i ovi iz Buducnosti. Da je samo jedna strana iskulirala sukob, ovu drugu bi bilo sramota i bila bi izvrnuta na postavu sa otvorenim blamiranjem. Ovako, sukob je isao gradacijski tokom cijelog finala. Svaka cast ako je bitno ko je bio gori i ko je prvi poceo  :'(
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #184 poslato: April 23, 2019, 11:37 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Oko pritiska na kosarkaskim terenima odgovor je KK Buducnost. Nema ovde potrebe za siru priču pogotovo ne  o losem odnosu Srba prema Crnogorcima

Ovo je upravo i izmjesteno na siru pricu. Ja se pitam zasto, jer uopste nije bilo potrebe za tim. Zasto se sukob podizao na medjudrzavni nivo?  :zbunjen: Valjda je i jednoj i drugoj garnituri bio potreban alibi u slucaju poraza.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.878
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #185 poslato: April 23, 2019, 11:53 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Da je samo jedna strana iskulirala sukob, ovu drugu bi bilo sramota

pa u ovome je i poenta, ti ljudi ne poznaju osećaj sramote tako da to nikad nije bilo opcija.

Neću da širim priču da ne ispadne da sam zavidan i da kvarim žurku komšijama, ali ova "opravdavanja" su smešna.


Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #186 poslato: April 23, 2019, 11:56 »
 Da se ne ponavljam previse. Preveslali su nas prosle godine i onaj ko dva puta dozvoli da ga preveslaju je budala a ne gospodin.Milovcima ostaje da se bolje spreme za sledecu sezonu ili da posalju ekipu.da.likvidiraju Čovica
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #187 poslato: April 23, 2019, 12:07 »
Tesko se moze povlaciti paralela sa hrvatskim i srpskim klubovima..Partizan i Zvezda su ogromna sportska drustva koji u sastavu imaju sve sportove od Fudbala do Omlecivanje motke i kao takvi vuku armiju navijaca nesto slicno je u Spaniji sa Realom i Barsom..i Rusiji recimo..


Kad bi umesto Cibone postojao KK Dinamo drugu bi pricu pricali BBB su pratili Cibose sporadicno..
Isto je i sa Splitom mada su splice posebna prica polupani sami po sebi... :D


Jedino Zadar ima prave navijace..cak semoze reci da je Tornado
pre svega kosarkaska navijacka grupa nego fudbalska ali Zadar je realno mali grad provincija tako da je limitiran u startu.


Buducnost s druge strane sluzi kao promocija Crne Gore kao nezavisne drzave i rezima svemoguceg Lomija..kao NK Croatia 90-ih Franji Tudjmanu..sipa se nemilice i ne pita koliko kosta..


Mogu sad mrzitelji Zvezde


























..
..














C




























.





.






Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #188 poslato: April 23, 2019, 12:19 »
Pizdu mater...i telefon... :censored:


Prema tome....gde sam stao?Aha mogu sad mrzitelji Zvezde reći kako je Zvezda=Budućnost ali jebiga i nije baš tako.To što se AV deklariše kao navijač Zvezde je neka druga priča da je tako stavio bi Bracelu za predsednika i nogirao Don Čovketa...samo jači je Čovke i od AV izgleda.... :kafa: 




Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #189 poslato: April 23, 2019, 01:38 »

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #190 poslato: April 23, 2019, 01:47 »
O kosarci se nema sta pricat pa jedno moje licno iskustvo iz mladosti cu da podjelim sa vama.

Kao klinac koji se rodio i odrastao u CRnoj Gori bio sam ubjedjem da nema jacih od nas i da su svi ostali obicne pickice ( iako nisma bio dalje od Bara, Dubrovnika i Cetinja). Pogotovo beogradski pedercici.

Ja sam imao srece da sam otreznjenej dobio jos u osnovnoj skoli. Nazalaost neki glupi i odrastu pa im samari i spustanje na zemlju tesko padnu.

Ja sam rano naucio da se ne kurcim ako ne znam da letim i da izbjegavam frku ako sam slabiji.

A u sportu pored znanja i umjeca odlucuje ljudska hrabrost. I mozak.

Zato je Partizan odrao ZVezdu u Zelesniku onomade a ovi popili 100 razlike.


Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #191 poslato: April 23, 2019, 01:59 »
Vratia se Šime! :aplauz:

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.966
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #192 poslato: April 23, 2019, 02:05 »
Čovjek čekao da uđemo u Evroligu da se vrati. Dobro nam se vratio.  :aplauz:

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.878
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #193 poslato: April 23, 2019, 02:18 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Pizdu mater...i telefon... :censored:

.To što se AV deklariše kao navijač Zvezde je neka druga priča da je tako stavio bi Bracelu za predsednika i nogirao Don Čovketa




na stranu sve, ovo mi je već godinu dve jedna od najjačih priča  :D . Vrhunski narativ koji je don prodao, a bogami dobar deo mase se lepo primio.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2018/2019
« Odgovor #194 poslato: April 23, 2019, 03:11 »
Dje si Ajkulo, pobjeguljo stara  :clap: Dobrodosao nazad, ako mislis ostati  :D

Koliko kapiram Blefera, Buducnost je pocela prosle godine, pa je ovo bio odgovor na proslu sezonu? Kako bi ono rekli bezbjednjaci, cini mi se da je doslo do nesrazmjerne upotrebe sile. Oni potegli noz, vi ih ubili pistoljem.

Meni zaista nije jasno zasto je bilo potrebno ono sinoc. Zvezda je kvalitetniji sastav i osvojila bi 10/10 finalnih serija u ovakvom odnosu snaga. Cak i bez dva igraca iz prve petorke ih je drala kao mlade majmune, razlika u kvalitetu kosarke koji igraju dva tima je bila DRASTICNA. Pretpostavljam, rekoh vec, da je Covic napravio ovo sranje iz predostroznosti, covjek jednostavno tako funkcionise, sta li.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.