Autor: dejo94 Tema: 158. večiti derbi Partizan - Crvena zvezda 23.9. u 19h  (Pročitano 18543 puta)

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: 158. večiti derbi Partizan - Crvena zvezda 23.9. u 19h
« Odgovor #30 poslato: Septembar 24, 2018, 01:38 »
ispada da je Zvezda lakše izborila bod protiv Napolija, nego sinoć...Partizan je doista bio bolji, bar po ovom sažetku...

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: 158. večiti derbi Partizan - Crvena zvezda 23.9. u 19h
« Odgovor #31 poslato: Septembar 24, 2018, 01:59 »
zanimljive reakcije u ložama...ovi Zvezdini se i nisu baš previše veselili... :D

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: 158. večiti derbi Partizan - Crvena zvezda 23.9. u 19h
« Odgovor #32 poslato: Septembar 24, 2018, 02:04 »
Oni su znali  kako ce biti  :D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: 158. večiti derbi Partizan - Crvena zvezda 23.9. u 19h
« Odgovor #33 poslato: Septembar 24, 2018, 02:23 »
može biti...a možda su se samo bojali slavit... :D
sjećam se kad se prije par godina ZM krenuo pretjerano veselit na sred poljudske lože, pa je dobio šakom od domaćih...

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


https://www.slobodnadalmacija.hr/Archive/Images/2014/03/22/111/mam/hajduk_dinamo58-220314.jpg

https://www.vecernji.hr/media/img/e0/a1/aa4b2e3e7e9556f3fd02.jpeg

https://adriaticmedianethr.files.wordpress.com/2016/10/pxl_220314_74966891.jpg?quality=100&strip=all&w=670&h=400&crop=1





"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.712
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: 158. večiti derbi Partizan - Crvena zvezda 23.9. u 19h
« Odgovor #34 poslato: Septembar 24, 2018, 02:25 »
Zvezda je odigrala ocajno, ekipa se razbila od dolaska Čauša koji mora da igra a nema kvalitet. Neka shvatanja se nikad nece iskoreniti u srpskom fudbalu.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: 158. večiti derbi Partizan - Crvena zvezda 23.9. u 19h
« Odgovor #35 poslato: Septembar 24, 2018, 02:26 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Samo za Mustafu....


Tek sam sad video šta je pileći mozak izjavio...neka aplicira kod Erdogana biće mu drago da primi jednog kaurina pod svoje široke skute.Samo nek stisne zube kod cap-cap.. :whistling:

Na mreži ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: 158. večiti derbi Partizan - Crvena zvezda 23.9. u 19h
« Odgovor #36 poslato: Septembar 24, 2018, 02:29 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Zvezda je odigrala ocajno, ekipa se razbila od dolaska Čauša koji mora da igra a nema kvalitet. Neka shvatanja se nikad nece iskoreniti u srpskom fudbalu.


Već sam se zabrinuo da nećeš pronaći zeverenika koji za sve kriv..Ubačeni element? :D


Ozbiljno nisam gledao utakmicu pa ne bi da sudim,ali stvarno mi nije jasno zašto smo dovodili Čaušića a imamo 5897 zadnjih veznih?Onaj Meleg nije ništa lošiji igrač od njega.




Na mreži Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.883
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: 158. večiti derbi Partizan - Crvena zvezda 23.9. u 19h
« Odgovor #37 poslato: Septembar 24, 2018, 03:18 »
kad već imate ovaj ugao, sad se vidi da i nije baš tako neosnovana priča da je lopta pri izvođenju napustila teren... generalno, kada se izvodi korner sa desne strane desnom nogom, često lopta izađe iz terena zbog putanje "kifle", obično se prektikuje kontra noga, ali verovatno Zvezda nije imala u postavi levonogog igrača

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.712
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: 158. večiti derbi Partizan - Crvena zvezda 23.9. u 19h
« Odgovor #38 poslato: Septembar 24, 2018, 04:23 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Zvezda je odigrala ocajno, ekipa se razbila od dolaska Čauša koji mora da igra a nema kvalitet. Neka shvatanja se nikad nece iskoreniti u srpskom fudbalu.


Već sam se zabrinuo da nećeš pronaći zeverenika koji za sve kriv..Ubačeni element? :D


Ozbiljno nisam gledao utakmicu pa ne bi da sudim,ali stvarno mi nije jasno zašto smo dovodili Čaušića a imamo 5897 zadnjih veznih?Onaj Meleg nije ništa lošiji igrač od njega.
o kvalitetu zvezdinog Lole piaao sam i pre.nego sto su oprali lovu na transferu. Igrači koji.su izginuli za LŠ sklonjeni.au iz tima zbog.njega a njegov.ucinak.je.0. pojeo ga.nwki ŠČEKIČ juče
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 158. večiti derbi Partizan - Crvena zvezda 23.9. u 19h
« Odgovor #39 poslato: Septembar 24, 2018, 06:40 »
pero bre,decka si ispljuvao i pre nego sto je potpisao i nagrdio ga...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.712
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: 158. večiti derbi Partizan - Crvena zvezda 23.9. u 19h
« Odgovor #40 poslato: Septembar 24, 2018, 06:56 »
zato sto znam sta je fudbaler a sta prevara od igraca preko kojeg se izvlace pare. Ničim ne zasluzuje mesto u Zvezdi pre Bakule,Ebelisia i Jovančiča
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: 158. večiti derbi Partizan - Crvena zvezda 23.9. u 19h
« Odgovor #41 poslato: Septembar 24, 2018, 07:08 »
ako ga milojevic pusta dda igra,onda zasluzuje.
da se razumemo, milojevic je napravio kredit da sigurno ne mora da slusa nikoga koga treba da gura. a ako je rec o njegovoj licno kombinaciji i to ce mu se na kraju obiti o glavu. za sada ima apsolutno svo poverenje...
a igraca sigurno necu unapred osudjivati. posebno gde god da je bio (ukljucujuci kratko i spansku primeru) igrao je manje-vise standardno
« Poslednja izmena: Septembar 25, 2018, 12:44 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: 158. večiti derbi Partizan - Crvena zvezda 23.9. u 19h
« Odgovor #42 poslato: Septembar 24, 2018, 07:18 »
Tri komentara:

1. JSD nas je RAZBIO i to mnogo ubedljivije nego Napoli na Marakani. Čudo - ili nepravda - je da nisu vodili 3:0 već u 50. minutu.

2. Gol - jeste ili nije?  Neko je na jednom forumu napisao, zar je toliko teško staviti kameru od 100 eura na gol liniju? Nije. Ali, to se ne bi računalo kao dokaz za vreme utakmice. Moje mišljenje je da se u ovako bitnoj utakmici onakav gol ne bi smeo suditi. Ako nije 100% očigledno - pusti, bre, sudac.

3. Na kraju - da se nadovežem na svoj post uoči derbija.  Sav primitivizam je lagano isplivao na površinu - od igrača (Stojke) do rukovodstava (svi) do navijača (očekivano). Jedino nije bilo očekivano da se pobiju na atletskoj stazi Sovjeti i delije, u prevodu, "braća zauvek".   :bam:

Poseban komentar zaslužuje onaj psiho koji vodi TV Partizan. Videste li njegovo ponašanje u "svečanoj" loži   :eek:? Ono sam vidjao kod 12godišnjaka, otprilike. Ne bih više.
« Poslednja izmena: Septembar 24, 2018, 07:19 nyc »

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: 158. večiti derbi Partizan - Crvena zvezda 23.9. u 19h
« Odgovor #43 poslato: Septembar 24, 2018, 07:21 »
a što je ovo bilo?!  :eek:
video je sad obrisan, no pogledao sam popodne dok je još bio tu, i vidio da se njih 10-ak mlatilo pred igračima i policijom, a ostali ih s tribina psovali...
navodno se tukli neki pripadnici delija i ruski navijači Spartaka, i to zbog dresova?!   :kafa:
što bi se ono reklo "braća"...

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
« Poslednja izmena: Septembar 24, 2018, 07:21 Saga Norén »
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.712
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: 158. večiti derbi Partizan - Crvena zvezda 23.9. u 19h
« Odgovor #44 poslato: Septembar 24, 2018, 07:35 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ako ga milojevic pusta dda igra,onda yasluyuje.
da se razumemo, milojevic je napravio kredit da sigurno ne mora da slusa nikoga koga treba da gura. a ako je rec o njegovoj licno kombinaciji i to ce mu se na kraju obiti o glavu. za sada ima apsolutno svo poverenje...
a igraca sigurno necu unapred osudjivati. posebno gde god da je bio (ukljucujuci kratko i spansku primeru) igrao je manje-vise standardno
Milojevic je dobar trener i dobar čovek, znam ga dugo dugo godina ali nije svemoguc kad.je srpski fudbalaki kriminal.u pitanjju
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)