Autor: dejo94 Tema: Svjetsko prvenstvo u Kini (31.8. - 15.9)  (Pročitano 62159 puta)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.966
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Svjetsko prvenstvo u Kini (31.8. - 15.9)
« Odgovor #330 poslato: Septembar 10, 2019, 07:37 »
Kako se osjećam nekako prazno. :mukica:

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Svjetsko prvenstvo u Kini (31.8. - 15.9)
« Odgovor #331 poslato: Septembar 10, 2019, 07:49 »
Djordjevic,ocajno vodjenje, ocigledno slaba hemija, Kalinic, Teo, Gagi, indisponirani Jokic, Vasina tragedija a o Bjelici da ne trosim reci...
Mnogo uzroka i jos vise razloga za krvavi rad u narednom periodu...

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.877
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Svjetsko prvenstvo u Kini (31.8. - 15.9)
« Odgovor #332 poslato: Septembar 10, 2019, 07:55 »
za sve se manje više slažem, samo jedna mala opaska ljudi... ovo "midžet" je nepotrebno, Kampaco nije nikakav anonimus, to je čovek zbog kojeg su u upravi Reala lagano odustali od Ćaća Rodrigeza, dečko je jebena majstorčina, on ovakvu košarku igra već par sezona.



On je ključ ove generacije, uz sav respekt prema Skoli, on je ranijih godina bio i mlađi i bolji nego sad, pa nije mogao vući Argentinu do ovih faza takmičenja. Dok mu sad nije sazreo ovakav partner.





Za ostalo, manje više sve je rečeno, ja neću ići tako daleko i Đorđevića zvati neznalicom itd, nije baš slučajno da su ranijih godina bili dobri rezultati, ali za ovaj turnir nema nikakvog opravdanja, ovo je bilo tragično na više osnova.



Za dalje ne bih znao reći... Da smo Nemačka ili Francuska naravno da ne bi menjali trenera i da bi držali kontinuitet, ali kod nas to slabije ide, a znajući i Đorđevića i njegovu arogantnu psihu, teško da bi izdržao pritisak naše polupismene javnosti i da bi se mogao vratiti na pravi put. Tako da, verovatno najbolje rešenje jeste razlaz.


A tu je tek pitanje šta dalje.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.966
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Svjetsko prvenstvo u Kini (31.8. - 15.9)
« Odgovor #333 poslato: Septembar 10, 2019, 08:03 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

A tu je tek pitanje šta dalje.


Danas sam napisao za Karija Pešić. Meni još pada na pamet Kokoškov. Prvo završiti ovo SP, obezbijediti OI i onda gledati šta i kako dalje. Što mnogi danas spomenuše, ni u mlađim kategorijama nam ne cvjetaju ruže.


Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.877
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Svjetsko prvenstvo u Kini (31.8. - 15.9)
« Odgovor #334 poslato: Septembar 10, 2019, 08:24 »
pa to ti odmah otpada jer Endesa ne trpi druge poslove. Kari je prošle godine izborio jako dobar ugovor sa Barselonom, ostaviti ga sigurno neće, a i da nema ove proceduralne prepreke, pitanje je da li on u ovim godinama ima volje raditi dva posla


Kokoškov takođe ima novi NBA ugovor, ostaje pitanje šta ćemo sa njim kad ponovo budemo imali one FIBA prozore za kvalifikacije.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Svjetsko prvenstvo u Kini (31.8. - 15.9)
« Odgovor #335 poslato: Septembar 10, 2019, 08:40 »
Ja sam samo za Kokoskova... A deluje mi i da se Jokic vise nece cimati, daj Boze da gresim

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Svjetsko prvenstvo u Kini (31.8. - 15.9)
« Odgovor #336 poslato: Septembar 10, 2019, 08:48 »


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Za ostalo, manje više sve je rečeno, ja neću ići tako daleko i Đorđevića zvati neznalicom itd, nije baš slučajno da su ranijih godina bili dobri rezultati, ali za ovaj turnir nema nikakvog opravdanja, ovo je bilo tragično na više osnova.




Ja pocinjem da stvaram sliku u kojoj je Sale sa stabom pre svega motivator sa ludackom energijom... Uz to je cuvao Tea od ostatka ekipe zbog ocigledno specificnog karaktera a ovaj je za uzvrat bio pravi trener na terenu...


Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: Svjetsko prvenstvo u Kini (31.8. - 15.9)
« Odgovor #337 poslato: Septembar 10, 2019, 08:53 »
Ne bih ja velike rezove pravio.
Nije ovo bas toliki debakl pogotovo ako s eizbore olimpijske igre.
Samo Sale da se malo posveti strucnom usavrsavanju i da smanji sujetu i aroganciju.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.877
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Svjetsko prvenstvo u Kini (31.8. - 15.9)
« Odgovor #338 poslato: Septembar 10, 2019, 09:05 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Za ostalo, manje više sve je rečeno, ja neću ići tako daleko i Đorđevića zvati neznalicom itd, nije baš slučajno da su ranijih godina bili dobri rezultati, ali za ovaj turnir nema nikakvog opravdanja, ovo je bilo tragično na više osnova.




Ja pocinjem da stvaram sliku u kojoj je Sale sa stabom pre svega motivator sa ludackom energijom... Uz to je cuvao Tea od ostatka ekipe zbog ocigledno specificnog karaktera a ovaj je za uzvrat bio pravi trener na terenu...


jebemliga, to je malo nategnuto... Nije baš da je Teo Bog otac pa da je u stanju sam praviti igru i kontrolisati sve igrače na terenu.

Razumem da smo svi pod utiskom stvarno sramotne igre i rezultata, ali ja uvek volim sagledati širu sliku.


Utakmice protiv Grčke 2014 i protiv Australije 2006 su meni lagano u top 10 najboljih utakmica naše reprezentacije + Partizana (dva  tima za koja ja navijam i koje pažljivije gledam) od kada pratim košarku. Protok lopte, motion offense, kretanja bez lopte, protrčavanja, pa one čuvene high low kombinacije kada je Stefan Marković pod košem hvatao lob pasove, itd. itd... Ako sad ispadne da je Sale samo "This is Sparta" motivator a da je sve to ostalo bilo samo delo Tea i ostalih igrača, e da ga jebem, nije baš tako.



Ne znam zašto bi sve moralo biti crno-belo, kao i u svakom poslu, i košarkaški trener ima svoje dobre i loše cikluse, Đorđević se jednostavno loše pripremio za ovaj turnir, i podbacio je. Ružno je sad zbog ovoga omalovažavati celokupan minuli rad.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Svjetsko prvenstvo u Kini (31.8. - 15.9)
« Odgovor #339 poslato: Septembar 10, 2019, 09:17 »
 veliki problem je napravila povreda Gagija koji.je.prosto nezamenljiv u odbrani a kad se to desilo vise se nije mogao pozvati neki specijalc koji bi drzao odbranu i kod koga se Kampaco ne bi naigrao. Uz svo postovanje za karijeru selektora ipak precutati sramotni stručni štab koji je.dopunjavan po kumovsko burazerskoj vezi  je sramota za sve koji prate srspku košarku. Kako.dalje neka osmisli PSD nije funkcija predsednika samo za skikanje.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.966
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Svjetsko prvenstvo u Kini (31.8. - 15.9)
« Odgovor #340 poslato: Septembar 10, 2019, 09:18 »
Mišljenja sam da je i problem bio što mi od početka nismo imali pravo na kiks i odmah se moralo igrati jako. Mi smo sa Saletom i 2014. i 2016. godine krenuli slabije, sa po par poraza u grupi i onda krenuli da gazimo u eliminaciji. Znači lagano se diže forma kako prvenstvo ide, a sada nam se desilo kao i na EP 2015, gdje smo zgazili sve u grupi i onda naletili na Litvaniju. Možda prosto Đorđeviću i stručnom štabu ne odgovara ovaj sistem kada moraš od početka jako. I on je pred svako prvenstvo govorio kako idemo da se potučemo, to sada nije pričao i tako je i bio. Istukli su nas i Španci i Argentinci.
Mnogi porede ovo i sa 2005. godinom kada su bile sve zvijezde tu, prvenstvo kod nas i onda fijasko. Sada samo nije bilo prvenstvo kod nas i što kaže Ajkula ako se izbore OI ovo neće biti veliki fijasko.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Svjetsko prvenstvo u Kini (31.8. - 15.9)
« Odgovor #341 poslato: Septembar 10, 2019, 09:36 »
koje jake utakmice smo imali na pocetku?
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.966
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Svjetsko prvenstvo u Kini (31.8. - 15.9)
« Odgovor #342 poslato: Septembar 10, 2019, 09:40 »
Nismo imali jake utakmice, ali je takav format da ne smiješ kiksnuti.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Svjetsko prvenstvo u Kini (31.8. - 15.9)
« Odgovor #343 poslato: Septembar 10, 2019, 09:43 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Blamaža. Razbio nas Kampaco.


I protiv Španije i danas je na terenu mesta imao i nesrećni Birčević. Bjelicu treba da je sramota za ovo danas, siluje, a ne ide. Uzeo je 17 šuteva. Protiv Španije, Italije i Argentine ima šut 7/31 ako se ne varam. Podjednako loš i u odbrani. I onda ga Đorđević drži u igri.


I da se gone u qrac svi koji budu pominjali stručne analize i izvlačenja pouka. Završiš prvenstvo i kažeš u kameru, dajem ostavku.


Žao mi Bogdana. Kapa do poda.[/size]


Baš to žao mi Bogdana,na njegovom mestu odjebao bi reprezentaciju do daljnjeg.




Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Svjetsko prvenstvo u Kini (31.8. - 15.9)
« Odgovor #344 poslato: Septembar 10, 2019, 10:08 »


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Za ostalo, manje više sve je rečeno, ja neću ići tako daleko i Đorđevića zvati neznalicom itd, nije baš slučajno da su ranijih godina bili dobri rezultati, ali za ovaj turnir nema nikakvog opravdanja, ovo je bilo tragično na više osnova.




Ja pocinjem da stvaram sliku u kojoj je Sale sa stabom pre svega motivator sa ludackom energijom... Uz to je cuvao Tea od ostatka ekipe zbog ocigledno specificnog karaktera a ovaj je za uzvrat bio pravi trener na terenu...


jebemliga, to je malo nategnuto... Nije baš da je Teo Bog otac pa da je u stanju sam praviti igru i kontrolisati sve igrače na terenu.

Razumem da smo svi pod utiskom stvarno sramotne igre i rezultata, ali ja uvek volim sagledati širu sliku.


Utakmice protiv Grčke 2014 i protiv Australije 2006 su meni lagano u top 10 najboljih utakmica naše reprezentacije + Partizana (dva  tima za koja ja navijam i koje pažljivije gledam) od kada pratim košarku. Protok lopte, motion offense, kretanja bez lopte, protrčavanja, pa one čuvene high low kombinacije kada je Stefan Marković pod košem hvatao lob pasove, itd. itd... Ako sad ispadne da je Sale samo "This is Sparta" motivator a da je sve to ostalo bilo samo delo Tea i ostalih igrača, e da ga jebem, nije baš tako.



Ne znam zašto bi sve moralo biti crno-belo, kao i u svakom poslu, i košarkaški trener ima svoje dobre i loše cikluse, Đorđević se jednostavno loše pripremio za ovaj turnir, i podbacio je. Ružno je sad zbog ovoga omalovažavati celokupan minuli rad.

Nije crno belo, u pravu si da ne treba nipodastavati sve dobro od pre ali se cini da su isplivale mnoge slabosti struke koje su do sad bile kamuflirane iz mnogih razloga...
Pa jebote ni na NBA2K19 ne bi drzao u petorci Belog, Jokica i Bobija... Ili samo par minuta za Milutinova u danasnjoj utakmici... I jos brdo nerezonskih poteza koje su laici poput mene videli...