Autor: Фаул Tema: FK Partizan 2019/2020  (Pročitano 108689 puta)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #645 poslato: Maj 04, 2020, 11:20 »
Nasi protivnici u prvoj deceniji 21. vijeka  :o

PARTIZAN – IDEALNI TIM '00



♦♦♦ PREKOBROJNI ♦♦♦

Golmani: Oliver Kan (Bajern Minhen), Šej Given (Njukasl), Vitor Baija (Porto), Pepe Reina (Viljareal), Igor Akinfejev (CSKA Moskva), Amelija (Livorno), Andrej Pjatov (Šahtjor), Ugo Loris (Olimpik Lion)
Odbrana: Vili Sanjol (Bajern Minhen), Jens Jeremis (Bajern Minhen), Ze Roberto (Bajern Minhen), Paulo Bento (Sporting), Beto (Sporting Lisabon), Džonatan Vudgejt (Njukasl), Paulo Fereira (Porto), Rikardo Karvaljo (Porto), Žorž Kosta (Porto), Nunjo Valente (Porto), Žoze Bosingva (Porto), Mičel Salgado (Real Madrid), Danijel Van Bujten (Olimpik Marselj), Sergej Ignaševič (CSKA Moskva), Aleksej Berezucki (CSKA Moskva), Vasili Berezucki (CSKA Moskva), Juri Žirkov (CSKA Moskva), Fabio Galante (Livorno), Bakari Sanja (Okser/Arsenal), Dante (Standard Lijež), Razvan Rac (Šahtjor), Jaroslav Rakitski (Šahtjor), Gael Kliši (Arsenal), Dmitri Čigrinski (Šahtjor), Fabio Groso (Olimpik Lion)-

Vezisti: Jegor Titov (Spartak Moskva), Andreas Ivanšic (Rapid Beč), Memet Šol (Bajern Minhen), Oven Hargrivs (Bajern Minhen), Rikardo Kvarežma (Sporting), Radek Bejbl (Slavija Prag), Geri Spid (Njukasl), Kijeron Dajer (Njukasl), Koštinja (Porto), Maniš (Porto), Deko (Porto), Guti (Real Madrid), Santi Kazorla (Viljareal), Aleks (Fenerbahče), Emre Belezoglu (Fenerbahče), Aksel Vitsel (Standard Lijež), Stiven Defur (Standard Lijež), Ivan Perišić (Klub Briž), Vilijan (Šahtjor), Fernandinjo (Šahtjor), Andrej Aršavin (Arsenal), Tomaš Rosicki (Arsenal), Džek Vilšer (Arsenal), Samir Nasri (Arsenal), Daglas Kosta (Šahtjor), Miralem Pjanić (Olimpik Lion).

Napadači: Elber (Bajern Minhen), Klaudio Pizaro (Bajern Minhen), Pavel Kuka (Slavija Prag), Alan Širer (Njukasl), Kreg Belami (Njukasl), Derlej (Poto), Beni Mekarti (Porto), Didije Drogba (Olimpik Marselj), Mido (Olimpik Marselj), Vagner Lav (CSKA Moskva), Ivica Olić (CSKA), Luis Suarez (Groningen), Kristijano Lukareli (Livorno), Danijel Gujza (Fenerbahče), Burak Jilmaz (Fenerbahče), Antonio Kasano (Sampdorija), Andre-Pjer Žinjak (Tuluz), Luiz Adrijano (Šahtjor), Romelu Lukaku (Anderleht), Karlos Vela (Arsenal), Eduardo da Silva (Šahtjor), Karim Benzema (Olimpik Lion).
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #646 poslato: Maj 04, 2020, 11:24 »
Recimo, dosta slabiji je tim iz 90ih

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.883
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #647 poslato: Maj 04, 2020, 03:13 »
meni bi bilo zanimljivije sastavljati timove od igrača koji su nas izbacili.


Bilo bi tu živopisnih imena, Tun, Zalebje Lubin, Šamrok, AEL Limasol... Nije nas jebo ko nije pito

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #648 poslato: Maj 04, 2020, 03:31 »
Ma realno, mi smo donji dom evropskih takmicenja, cak i za LE. U ovom vijeku smo od timova iz lige petice izbacili samo Njukastl i van lige petice mozda jos 1-2 zajebana protivnika. Ostalo je sve tuda nedje nas rang. Imali smo jos mozda 4-5 dobrih utakmica po grupama.

Mi smo Hajduk Kula evropskih takmicenja, tako nekako.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.715
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #649 poslato: Maj 04, 2020, 04:21 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
meni bi bilo zanimljivije sastavljati timove od igrača koji su nas izbacili.


Bilo bi tu živopisnih imena, Tun, Zalebje Lubin, Šamrok, AEL Limasol... Nije nas jebo ko nije pito
Artmedia ili Petržalka, tad sam se i ja iznervirao zbog kladze
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.883
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #650 poslato: Maj 04, 2020, 05:31 »
to mi je jedno od poslednjih navijanja sa juga. Stvarno je bio muk, nema puno ekipa koje smo igrom tako otkinuli, a da nismo dali gol, i to 180 minuta. Kada je rezervista Grubješić tamo pred kraj pogodio prečku, predosetio sam da je to to, jedna od onih noći u fudbalu kad autsajderu sve ide od noge.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #651 poslato: Maj 06, 2020, 05:27 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nasi protivnici u prvoj deceniji 21. vijeka  :o

PARTIZAN – IDEALNI TIM '00



♦♦♦ PREKOBROJNI ♦♦♦

Golmani: Oliver Kan (Bajern Minhen), Šej Given (Njukasl), Vitor Baija (Porto), Pepe Reina (Viljareal), Igor Akinfejev (CSKA Moskva), Amelija (Livorno), Andrej Pjatov (Šahtjor), Ugo Loris (Olimpik Lion)
Odbrana: Vili Sanjol (Bajern Minhen), Jens Jeremis (Bajern Minhen), Ze Roberto (Bajern Minhen), Paulo Bento (Sporting), Beto (Sporting Lisabon), Džonatan Vudgejt (Njukasl), Paulo Fereira (Porto), Rikardo Karvaljo (Porto), Žorž Kosta (Porto), Nunjo Valente (Porto), Žoze Bosingva (Porto), Mičel Salgado (Real Madrid), Danijel Van Bujten (Olimpik Marselj), Sergej Ignaševič (CSKA Moskva), Aleksej Berezucki (CSKA Moskva), Vasili Berezucki (CSKA Moskva), Juri Žirkov (CSKA Moskva), Fabio Galante (Livorno), Bakari Sanja (Okser/Arsenal), Dante (Standard Lijež), Razvan Rac (Šahtjor), Jaroslav Rakitski (Šahtjor), Gael Kliši (Arsenal), Dmitri Čigrinski (Šahtjor), Fabio Groso (Olimpik Lion)-

Vezisti: Jegor Titov (Spartak Moskva), Andreas Ivanšic (Rapid Beč), Memet Šol (Bajern Minhen), Oven Hargrivs (Bajern Minhen), Rikardo Kvarežma (Sporting), Radek Bejbl (Slavija Prag), Geri Spid (Njukasl), Kijeron Dajer (Njukasl), Koštinja (Porto), Maniš (Porto), Deko (Porto), Guti (Real Madrid), Santi Kazorla (Viljareal), Aleks (Fenerbahče), Emre Belezoglu (Fenerbahče), Aksel Vitsel (Standard Lijež), Stiven Defur (Standard Lijež), Ivan Perišić (Klub Briž), Vilijan (Šahtjor), Fernandinjo (Šahtjor), Andrej Aršavin (Arsenal), Tomaš Rosicki (Arsenal), Džek Vilšer (Arsenal), Samir Nasri (Arsenal), Daglas Kosta (Šahtjor), Miralem Pjanić (Olimpik Lion).

Napadači: Elber (Bajern Minhen), Klaudio Pizaro (Bajern Minhen), Pavel Kuka (Slavija Prag), Alan Širer (Njukasl), Kreg Belami (Njukasl), Derlej (Poto), Beni Mekarti (Porto), Didije Drogba (Olimpik Marselj), Mido (Olimpik Marselj), Vagner Lav (CSKA Moskva), Ivica Olić (CSKA), Luis Suarez (Groningen), Kristijano Lukareli (Livorno), Danijel Gujza (Fenerbahče), Burak Jilmaz (Fenerbahče), Antonio Kasano (Sampdorija), Andre-Pjer Žinjak (Tuluz), Luiz Adrijano (Šahtjor), Romelu Lukaku (Anderleht), Karlos Vela (Arsenal), Eduardo da Silva (Šahtjor), Karim Benzema (Olimpik Lion).

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #652 poslato: Maj 20, 2020, 11:49 »
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #653 poslato: Maj 27, 2020, 10:54 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava



Možemo li dublje?


Škaljarci braćo, vi ste nam jedina nada.   :no:
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #654 poslato: Maj 28, 2020, 12:50 »
Demantovano je


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.715
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #655 poslato: Maj 28, 2020, 08:00 »
Ako se misli na onaj restoran na istočnoj strani to baš odavno ne radi
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.883
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #656 poslato: Jun 05, 2020, 08:16 »
u nezanimljivosti aktuelnih dešavanja, da pomenem da sam nedavno preturajući po starim stvarima našao gomilu starih kaseta, između ostalog i snimljen 100. derbi.


VHS nisam pustio bar 15 godina, i uzmem derbi i bogami pogledao sam skoro ceo meč. Nekako mi je izašao iz glave tok te utakmice, i baš sam se iznenadio kvalitetom. Pre svega, iako smo poraženi, stvarno smo dobro igrali, tačnije hrabro.


Ne mogu baš tačno rekontruisati tabelu, ali iz komentara se može zaključiti da je Zvezda imala bod ili dva prednosti, jer joj je odgovarao i remi, a nama je trebala pobeda.


Za razliku od prošlog derbija gde su Savini amatari bili u još goroj situaciji, ali su igrali ziherašku utakmicu (setite se samo Stojkovićevog odugovlačenja na kraju), ovaj Tumbin Partizan je jasno izašo na teren da dobije Zvezdu, usred Marakane, usred Đurđevdana.

Imali smo igru, imali smo i rezultat, prvo stativa, pa prečka, pa gol, pa na 0-1 mrtvi zicer Bjekovića (promašaj ranga Saše Ilića 2003. protIv Reala), ali nije se dalo.

Od igrača, sam pogled na sastave jasno oslikava koliko je tu majstora bilo na obe strane, ali meni je nekako najviše za oko zapao Ćurčić , kakvu je utakmicu igrao, ne mogu se setiti da je imao pas unazad, imao je taj agresivni stil, za 21. vek, i mnogo mi se više svideo od Ćirića koje je tehnički vrhunska klasa, ali imao je dosta tih "alibi" pasova poput Ćavija ili Busketsa, unazad, metar levo, dva metra desno, tiki taka za siromašne.


Ćurčić je nažalost zbog povrede morao izaći, i posle je igra baš trpila.


O kiksu Pandura i jebenom Dmitku Stojkovskom nema potrebe trošiti reči, to su klasčine Partizanove tragedije, poput Augzburga ili AZ-a nedavno, da ti se život zgadi.


Ali ukupan utisak je, ovo je tip utakmice gde nemaš šta zameriti svom timu kad izgubi, jer stvarno su izašli na teren bez garda, da odrade posao kako Bog zapovjeda.

« Poslednja izmena: Jun 05, 2020, 08:21 Zgembo Adislić »

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.715
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #657 poslato: Jun 05, 2020, 08:34 »
Mozda i najbolji derbi koji sam uzivo odgledao. Izlazak ludog Đanija i kiksevi Savelje i Pandura doneli Zvezdi pobedu i titulu.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #658 poslato: Jun 05, 2020, 09:17 »
Ja sam skoro nedje gledao hajlajtse, bas je bila gomila sansi i zaista dobar fudbal. Derbi za par klasa iznad danasnjeg i po kvalitetu oba tima a i po svemu vidjenom na terenu.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #659 poslato: Jun 05, 2020, 10:39 »
Nijesam bio prisutan "uživo" , ali na osnovu brojnih snimaka, komentara drugara koji su bili tamo, gotovo da bih se složio sa Bleferom.
Rokaj more - pa nek pukne sve!
I naravno kiksevi. Al, štaš da radiš? To je cena pošteno napadačkog fudbala kakav nismo gledali već duuuuugo na derbiju.

 :zbunjen: