Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2019/2020  (Pročitano 237371 puta)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #150 poslato: Avgust 03, 2019, 09:21 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Možda mu padne na pamet ovako nešto da uradi.  :D
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #151 poslato: Avgust 03, 2019, 09:44 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Možda mu padne na pamet ovako nešto da uradi.  :D

Setih se odmah epizode Dr House, kada je lik isto to uradio jer nije imao zdravstveno osiguranje.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #152 poslato: Avgust 05, 2019, 09:46 »
Rašić je, inače, dodao loptu Kecmanu.

„Mogu da prepričam svaki sekund šta se dešavalo. Bukvalno mi taj film prolazi kroz glavu kao da sam ga gledao stotinu puta. A, bio sam deo toga tada i pogledao snimak još možda dva ili tri puta. Drugačije je skroz, nego na terenu. Rekao bih da na televiziji u prvi mah niko nije ni video šta se desilo, kada je Kecman ubacio trojku. Kasnije se tek videlo na usporenom snimku preko neke kamere koja je bila kraj zapisničkog stola“, rekao je Rašić.

„Sećam se da je (Marko) Tomas vodio loptu preko pola i video sam da Slavko (Vraneš) ne može da stigne iz sredine reketa, da ga preuzme. Čuvao sam (Bojana) Bogdanovića u korneru i krenuo sam na loptu, jer sam razmišljao kako će ovaj u punom sprintu naskočiti da šutne. Međutim, dok sam ja trčao, negde na pola puta on se odluči da ne šutne, iako je tu utakmicu ubacio 31 poen. Bacio je Bogdanoviću koji se dotad, ako se sećam, nije ni upisao u listu strelaca. On je naskočio, šutnuo i pogodio“.

Onda je na Rašiću bio sledeći korak, na 0,6 sekundi do kraja i nema mnogo alternativa…

„Ništa, uzimam loptu da izvedem i sada čekam da se smiri situacija, jer se svi raduju. Sudija mi prvo kaže da sačekam, a onda me je pogledao i pokazao da ubacim loptu, u fazonu: ’Hajde, da završimo i to više, pa da idemo’. Gledam kome da izvedem loptu. Kecman je bio na našem penalu, a (Lorens) Roberts na pola terena. Oni kod svog koša, raduju se, niko nikoga ne čuva. Razmišljam da li da bacim loptu Robertsu, logičnije mi je jer je bliži. Ali, Kecman viče da mu dodam loptu. Gledam ga, vidim taj žar u očima, neverovatno. Dodajem, on baca i pogađa tu trojku. I onda šou – mi se radujemo, oni svi u čudu. Smešna situacija skroz – svi smo se lepo radovali i onda čekamo odluku sudija. Sve je regularno bilo, mi smo nastavili da slavimo, oni ostaju u šoku. Iskreno, ne znam da li se dotad tako nešto desilo u svetu sporta“.

Rašić danas kaže da su posle Bogdanovićeve trojke svi znali da nade još ima, da ima tih 0,6 sekundi.

Kada je pogodio Kecman, ništa nas drugo nije interesovalo, samo mi i to slavlje koje nikada neću zaboraviti. Predstavu nismo imali šta se desilo“, rekao je Rašić.

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.889
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #153 poslato: Avgust 07, 2019, 09:43 »
Uzeli smo skalp još jedne države


Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #154 poslato: Avgust 07, 2019, 09:53 »
Vidis, sad cu da guglam sta znaci ovo heklano na zastavi bijelih rusa...pravi slavorum stajl  :D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #155 poslato: Avgust 07, 2019, 09:57 »
Citat
Застава Белорусије састоји се из три поља - вертикалног белог поља на коме се налази црвени белоруски мотив народне ношње, и које заузима једну деветину ширине заставе, хоризонталног црвеног поља које заузима горње две трећине преосталог дела и зеленог поља које заузима доњу трећину преосталог дела.

Мотив са ношње симболизује културну традицију и јединство Белорусије, црвена боја симболизује белоруску историју (боја белоруских трупа у бици код Гринвалда и Црвене армије) а зелена светлу будућност и шуме Белорусије.

Citat
A decorative pattern, designed in 1917 by Matrona Markevich, is displayed on the hoist of the flag (as it was previously, on the 1951 flag).[6] The pattern, derived from local plants and flowers, is a traditional type commonly used in Belarus. These patterns are sometimes used in woven garments, most importantly in the traditional ruchnik, a woven cloth used for ceremonial events like religious services, funerals, and other more mundane social functions, such as a host offering guests bread and salt served on a rushnyk.[7]

The husband of Matrona Markevich was arrested for anti-Soviet propaganda and executed during Soviet repression in Belarus in 1937, after which the family was dekulakised. The original ruchnik has not survived and was either confiscated by the NKVD in 1937 or destroyed during the Second World War. The brother of Matrona Markevich, Mikhail Katsar, head of the ethnography and folklore department at the Academy of Sciences of Belarus, was included into the commission that was ordered to create a new flag for the Belarusian SSR in 1951.[8][9]

A monument to Matrona Markevich was erected in Sianno in 2015.[8]
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #156 poslato: Avgust 07, 2019, 01:46 »
Ajmo još tog šutera pa da zatvaramo radnju.


Carmelo Anthony je i dalje slobodan igrač.  :D
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.725
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #157 poslato: Avgust 07, 2019, 02:13 »


 Dibler
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #158 poslato: Avgust 07, 2019, 02:24 »
strasan suter.
idelan za ono sto trinkijeri voli.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #159 poslato: Avgust 07, 2019, 02:32 »
odakle info?

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.725
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #160 poslato: Avgust 07, 2019, 02:47 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
odakle info?

većinu igrača koji se još nisu udomili menadžeri nude preko društvenih mreža i svojih novinara. Puste priču za nekog da je potipsao na primer za Zadar( Wroten) pa ostali krenu da se vataju za glavu i nude više a onda ispadne da i nije baš potpisao nego da su pregovarali. Kontakti postoje a šta će ispasti na kraju bumo videli.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #161 poslato: Avgust 07, 2019, 03:59 »
Što je najjače za Wrotena je sam Zadar obajavio bio zvanično, pa eno ispade pušiona.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #162 poslato: Avgust 09, 2019, 04:37 »
Nikolić poslije svih priča ide na pozajmicu u Trevizo. Produžio je ugovor do 2022.

Sviđa mi se potez, Gorda ve ulazi u godine, Walden 90% ide nakon ove sezone, tako da je dobro da imamo makar jednog pleja za onu tamo sezonu.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.889
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #163 poslato: Avgust 09, 2019, 06:30 »
aj da i ja pohvalim jedan potez ovo je OK. Nikolić je odigrao korektnu sezonu i stvarno može igrati ozbiljnu košarku, i dobro je što ga se nismo trajno odrekli.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.889
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #164 poslato: Avgust 09, 2019, 11:38 »
evo, visilo je u vazduhu, sad je i zvanično, ode i Bandja...

1 - Walden, Gordić
1/2 - Jaramaz
2/3 - Peiners
3 - Zagorac
4 - Thomas (?), Veličković
4/5 - Pecarski
5 - Parahovski, Mosley


Ovo za sada deluje kao sigurno.

Mislim da je i Stefan Janković verovatno u konačnih 14 i da mu Trinchi veruje, i onda se verovatno čeka još jedan skup šuter, plus par klinaca.