Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2019/2020  (Pročitano 239190 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.741
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #270 poslato: Septembar 30, 2019, 12:46 »
Da cestitam trofej, bice ovo zanimljiva sezona
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #271 poslato: Septembar 30, 2019, 01:04 »
Hvala Pero.  :)




Mozda zvuci malo preuranjeno to reci, ali po meni, nama se lomi sezona u utorak. Ta pobjeda nam treba kao leba, jer je realno u pitanju jedno od slabijih gostovanja u grupi.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #272 poslato: Septembar 30, 2019, 10:24 »
Lepo je krenulo.
Čestitke igračima i stručnom štabu.

Uprava nek se tera u tri lepe.

John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #273 poslato: Septembar 30, 2019, 10:38 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Mozda zvuci malo preuranjeno to reci, ali po meni, nama se lomi sezona u utorak. Ta pobjeda nam treba kao leba, jer je realno u pitanju jedno od slabijih gostovanja u grupi.


Ako dobijemo odradili smo veliki deo posla, ali ne bih rekao da bi nas poraz puno kostao.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #274 poslato: Septembar 30, 2019, 11:19 »
Cestitam vam aba titulu unapred.
Ne vidim ko moze da vas sprijeci osim Vucica mozda.

Nego ko je bolji igrac?
Tomas ili Braun 😁

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.741
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #275 poslato: Septembar 30, 2019, 11:55 »

Biće to zanimljiv duel Vučić protiv Čovića
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.525
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #276 poslato: Septembar 30, 2019, 12:16 »
Kako drugari cigani troluju  :smeh4:
Bice da do kraja sezone ispadne da je tim KKP-a duplo skuplji od KKCZ  :D

Elem, sinoc stigoh samo na 4/4, tada je vec djelovalo kao rutiniranje. Tomas ove sezone kod nas i ajd zdravo, ode taj u neki od top8 klubova EL. Venecija...dobro, nije bas da je pitanje biti ili ne biti, ali ocekujem da se pokoljemo sa njima za pobjedu.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #277 poslato: Septembar 30, 2019, 12:30 »
A zasto odmah skuplje?
Sto odmah da se spominju pare?
Vama najskuplji igrac tek treba da dodje.

Energija izmedju ta dva tima je skroz razlicita.
U Zvezdi ce sezonu opet da vade domaci.
Partizan je kvalitetniji tim napravio, tek im dolazi najbolji igrac, imaju najboljeg trenera i ako ne osvoje aba ligu to je piprilican neuspjeh.
Sve vam je Ostoja vec rekao.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.525
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #278 poslato: Septembar 30, 2019, 12:37 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Partizan je kvalitetniji tim napravio, tek im dolazi najbolji igrac, imaju najboljeg trenera i ako ne osvoje aba ligu to je piprilican neuspjeh.


Oh, oh, kako da ne. Partizan nije najkvalitetniji tim u ligi. Cak ni za vasu ekipu se ne moze reci da je neosvajanje ABA lige poprilican neuspjeh, a ne za KKP.

Pare se odmah spominju jer otprilike nagadjam dje vode ovi hvalospjevi zvezdasa o timu Partizana. Plus je Vucko najavio da ce sve da kaze kad se vrati iz NY  ::) Osjecam jednu strasnu zamjenu teza u pripremi. Brzo ce se zaboraviti Coviceve najave o najskupljem srpskom timu ikad, o budzeto 8-10 miliona i slicno.

Za tog beka se nista ne pominje? Meni djeluje da nece ni doci, da se ide sa ovim.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #279 poslato: Septembar 30, 2019, 12:46 »
Gdje vode MOJI hvalospjevi?
I probaj da odgovoris tako da ne moram zvat Kanta ili Hegela u pomoc.
Dakle MOJI licno.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.525
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #280 poslato: Septembar 30, 2019, 01:02 »
Ma ti potpaljujes i podjebavas, ali nisi jedini zvezdas od kojeg ovih dana slusam o strasnom timu Partizana. Ono, bukvalno ce biti iznenadjenje ako se ne uzme EK, ABA, KRK, KLS  :zvizvdi: Onda ce tokom sezone jadni Nebojsa i naivni Tomic da se bore protiv strasne Ostojine azdaje sa 7 glava, sa skromnim timom punim evroligaskih igraca  :D

Ako ti treba Kant ili Hegel za ovu jednostavnu covicevsku matematiku, onda ne poznajes vaseg sefa dovoljno  :)
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #281 poslato: Septembar 30, 2019, 01:57 »
Pa.treba mi jer ne mogu da razumijem zasto ne mozes prosto da odgovoris MENI na postavljeno pitanje koje sam postavio JA a da u to ne uplices elemente opstenavijacku histeriju i nekog imaginarnog sefa.

Od jedne normalne konstatacije koja je vezana iskljucivo za sportski segment ti pricu prebacujes ma budzete, zavjere i sta ja znam sve.
I niti jedan argument nisi stavio sportski da ne kazem strucni vec samo navijacke sizofrene floskule.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.525
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #282 poslato: Septembar 30, 2019, 02:14 »
Ocemo sad da izbrojimo svih 24 igraca Partizana i Zvezde, predjemo njihove CV-eve, prethodne klubove, igracko iskustvo i trofeje, bez gledanja na njihovu cijenu?

Na osnovu cega zakljucujes da ce biti poprilican neuspjeh ako KKP ne osvoji ABA ligu pored sastava Zvezde koji je pravljen za TOP8 Evrolige, jos ne uzevsi u obzir ostalih 3-4 kluba koji imaju itekako ozbiljne rostere? Na osnovu ABA superkupa, pripremnih utakmica? Ili na osnovu budzeta, zavjera i sizofrenih navijackih floskula?
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #283 poslato: Septembar 30, 2019, 02:23 »
Zvezda ima po imenima i iskustvu apsolutno jači tim, i srazmjerno tome makar za jedno 20% skuplji nego ovaj Partizanov.


Potpuno druga stvar je što ovaj Partizanov tim izgleda mnogo kompaktnije, jer je jasno da je tim sastavljan po ukusus trenera.
Očekujem da će bek doći, ali čeka se vjerovatno Trinkijeri da prelomi šta mu najviše treba nakon sagledavanja što većeg uzorka utakmica.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.893
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #284 poslato: Septembar 30, 2019, 02:32 »
pa meni je i prošlogodišnji rezultat Partizana bio neuspeh, ne neka kafastrofa, ali svakako neuspeh. Naravno da će i ove godine biti neuspeh ako se ne osvoji ABA.

S druge strane, poređenje rostera u ovom trenutku je bespotrebno, Zvezda ima širinu i iskustvo kakvo verovatno nije viđeno na ovim terenima u istoriji.

Sad, Zvezda ima nekoliko 30+ i nekoliko 33+ igrača, postoji mogućnost da se neki od njih "ugase" što nije retka stvar za te godine. Stvarno je prerano bilo šta reći, boga pitaj kako će se to posložiti i kako će varirati forma.


Pritom, oba kluba imaju manje više neograničene budžeta (za naše prilike) i biće ovde još promena ako stvari ne krenu kako treba, teško je i pretpostaviti kako će sve izgledati npr. u februaru