Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2019/2020  (Pročitano 227916 puta)

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #1470 poslato: Jul 01, 2020, 11:17 »
Šćepanović ipak. Aj nek nam je sa srećom.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.939
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #1471 poslato: Jul 02, 2020, 09:18 »
Nisam siguran u stvaranju neke nove hemije i simbioze na relaciji trener-igrači-navijači.
Upravu ionako niko normalan ne uzima za ozbiljno.

Prošla sezona je bila ta, baš kao i ona kada je jebeni Čildres uhvatio loptu ispod koša.

 
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #1472 poslato: Jul 02, 2020, 05:44 »
Ljudi opušteno, nema ni od naredne sezone ništa, jedino ako se kojim slučajem nađe vakcina.


Čovke će da strovali pare u bunar, Vučića narod tjera govnjivom motikom najdalje od ljeta 2021. i to taman kad se ovaj ponadao da ga je zaobišla zla sudbina njegovog pobratima M.Đ.(58 ), i onda uz Božju pomoć kreće opet decenijska crno-bela tiranija u Srbiji.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #1473 poslato: Jul 03, 2020, 04:16 »
zanimljiv je ovaj prelazak Kokoškova u Fener. On mi se uvek činio kao čovek koji je pupčanom vrpcom vezan za NBA, tim pre što je tamo stvorio ime i napredovao je iz mandata u mandat.

Ovaj njegov nagli zaokret možda nagoveštava i određene promene u sistemu vrednosti.

Očigledno je da će uskoro novi kolektivni ugovor na koji će u velikoj meri uticati Ćovid, Džordž Flojd i ostali slučajevi, i moguće je nagli pad sallary capa. To bi se odrazilo na plate svih u ligi, a posebno te niže kategorije, kao što su pomoćni treneri.

Ovaj prethodni kolektivni ugovor je najveći u istoriji profesionalnog sporta u SAD, i zato je privukao mnoge, između ostalog i mnoge trenera iz Evrope koji su napuštali mesto glavnog trenera u EL za mesta jednog od pomoćnika (Spahija, Mesina, Skariolo, Kacikaris, i još nekoliko imena). Međutim, ako se neke stvari promene, možda se i trend promeni, a možda je i ovaj potez Kokoškova najava.



Kako to može na nas da se odrazi?

Pa, najzanimljiviji je slučaj Milojević. On je svesno hteo da se pridruži tom trendu, jer je imao i profesionalnu želju da postane član NBA, a i mesto jednog od pomoćnika bi mu donelo veću platu. Međutim, sa ovim sad promenama, možda i on skonta da mu je odlazak tamo nerentabilan, i da bi mu jedan pošten trogodišnji ugovor sa solidnim evropskim timom doneo više novca.



Šćepanović mi ne uliva nikakvo poverenje, ove priče sa Androićem su mi tek jezive, Zvezdan (ako je sa tim imenom ikad bio opcija  :D     ) je u Monaku, tako da mi pored Džikića (koji se nažalost nigde ne spominje) Miloje ostaje kao najbolji izbor.

Aj pa neka je sa srećom

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.478
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #1474 poslato: Jul 03, 2020, 04:29 »
Japanac, 99%.

Klasican alibi potez uprave. Scepo ce potrajati do nove godine, eventualno kupa. Cak i da izgura cijelu sezonu, za klanje sa mnogo kvalitetnijom Zvezdom bi nam trebao mnogo iskusniji i namazaniji trener.

Ovako, juricemo drugo mjesto i junacki poraz u plej ofu.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.939
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #1475 poslato: Jul 04, 2020, 09:29 »
Kako SNS kadar gura svoje ljude .

Grbović rekao da je Dragan Jakovljević pravi trener za Partizan.

Čovek koji je bio potpuno marginalizovan, koji je osim aplauza koji je dobijao od ulaska u halu Pionir, bio poznat i po tome što je često gostovao kod Tegija, postaje direktor Arene, a sada nameće i trenera u klub. Ajd u pare da će se to i desiti.

Inače, Dragan je lud lik skroz, pozitivno lud, ali njegovo dometi iznad sadašnjeg prvog trenera KK Mladost je nivo fantastike. I da, navijač je zvezde, ali ne podnosi Ćokija.

John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.636
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #1476 poslato: Jul 04, 2020, 05:37 »
znači direktor marketniga biće pudlica Tegi
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.478
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #1477 poslato: Jul 06, 2020, 10:19 »
Sto se igrackog kadra tice, mi zapravo samo imamo zamjenu na pleju, umjesto Voldena ide Mekintajer i to je to? Zasto se onda debeli latin naljutio? To je tim koji je on selektirao.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #1478 poslato: Jul 06, 2020, 11:14 »
Pretpostavljam da cemo dovesti jos cetvorku i trojku, posto Novica kao bekap i Zagor kao startni nisu idealna resenja. Trojka bi mogao biti ovaj Dreksler iz Mladosti ako se prebacimo u rezim stednje.

Pojavila se prica da je Trinkijeri trazio da se igracima isplate zaostale 2-3 zarade pre nego sto potpise novi ugovor. Zvuci nerealno.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.478
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #1479 poslato: Jul 06, 2020, 11:42 »
Vala bi i on mogao izaci i reci sta je  bilo. Ovako, ako ne progovori, sasluzuje blacenje po medijima.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.478
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #1480 poslato: Jul 06, 2020, 03:40 »
Brod je napustio i profesor Koprivica.

Igrom slucaja, bas smo prošle sezone kada se on vratio bili kondiciono besprekorni.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #1481 poslato: Jul 06, 2020, 03:41 »
Otisao je u penziju. Ostaje kao savetnik.


Ocekivan potez. Verujem da je o ovome razmisljao nevezano za odlazak Trinkijerija.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.478
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #1482 poslato: Jul 06, 2020, 03:43 »
Nije otisao u penziju. Za reprezentaciju ce i dalje da radi.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #1483 poslato: Jul 06, 2020, 04:25 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Trojka bi mogao biti ovaj Dreksler iz Mladosti ako se prebacimo u rezim stednje.



Teško, sitan je on za small forwarda, koliko sam ja video, on je klasičan bek šuter. To je sorta koja zadnjih godina odlično prolazi u Evropi, Đejsi, Tulson, Džening, Kjurik, Oleson... beli snajper, fizički preslab za ostanak u Americi, ali u Evropi odlično prolaze, beskonačno trčanje bez lopte i oko blokova.


Inače, mislim da je izgovor Dreksel  :D

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2019/2020
« Odgovor #1484 poslato: Jul 06, 2020, 04:38 »
Nisam ga previse pratio, sto se da zakljuciti.


Dexter  :))
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!