Autor: Фаул Tema: FK Partizan 2019/2020  (Pročitano 108403 puta)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #675 poslato: Jul 24, 2020, 01:16 »
Photoshop.

Šta bi drugo bilo?

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #676 poslato: Jul 24, 2020, 12:03 »
Bilo je jedno vreme moderno da svako ima svoju zastavu a nazovi grupa bili su po nahođjenju. Ako su išta dobro uradili na severu vođe delija to je da je taj cirkus prestao.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.877
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #677 poslato: Jul 28, 2020, 04:06 »
aj da malo oživimo temu... otišao je Strahinja, a doveli smo dva nova štopera.

Prvi štoper, Maki Banjak. Pričali smo bajke o ovom momku, kao i o svakom inostranom pojačanju, platili smo obeštećenje pola miliona, ali bogami, najsvežije informacije nisu obećavajuće. Olimpija je u finišu prvenstva izgubila dobru prednost i predala titulu Celju, a u nekoliko ključnih mečeva gde su se gubili bodovi, naš Banjak je pravio brutalne greške, ono, saplitanje o svoju nogu kao poslednji igrač, pas ka golmanu koji preseca protivnički napadač itd.

Bukvalno, raspao se. E sad, da li je to rezultat činjenice da je već imao potpisan ugovor sa Partizanom ili je to neki standardni trend, ne znam, uglavnom, nimalo prijatna situacija.


Drugo pojačanje, Dušan Lalatović  :smeh3: . Ovaj potpis nema nikakvog smisla, osim ako ne želimo nekako trolovati poznatijeg Lalata.

Što se tiče ovog našeg, visok je 2 metra (nekako kad zamišljam štopera kiksaru, zamišljam te košarkaše koji kao dođu na fudbal zbog visine i skok igre, a u stvari su smlate kojima igra po zemlji protivnika vezuje noge).



A sad, pogledajte CV ovog momka



postoji li ijedna stavka ovde koja bi vas kao sportskog direktora (ne partizana, već bilo kojeg našeg superligaša, metalca, pazara, lučana) zaintrigirala da dovedete ovog momka?

Osim ako kriterijum nije to što u 22 godini života ima broj profeisonalnih utakmica već od broja prstiju na ruci čoveka.

Btw, ovaj Radnički Zrenjanin za koji ne postoje informacije, inače je trećeligaš.



Ako ovo nije najeklatantniji primer pranja novca preko nekog igrača, ne znam koji je.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #678 poslato: Jul 28, 2020, 04:12 »
Ne znam kako su ti promakle Gložane.   :smeh1: :rofl:
« Poslednja izmena: Jul 28, 2020, 04:13 Dimitrije BP »

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #679 poslato: Jul 28, 2020, 05:38 »
Iluzorno je pratiti bilo kakva dešavanja oko FK sve dok Vazura i ostatak nesposobne SNS bagre uređuje sportski sektor, a beogradska ispostava kavačkog klana tribinu.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #680 poslato: Jul 29, 2020, 07:28 »
Dje su pomenuti Glozani? :D

FKP je vazda njegovao bagru u kancelarijama, ali ova sadasnja je jedna od najbezobraznijih.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #681 poslato: Jul 29, 2020, 07:55 »
Skretanje sa glavnog puta BP-NS, između Čelareva i Begeča. Slovačko selo.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #682 poslato: Jul 29, 2020, 08:53 »

 Prošle sezone ste imali mog zemu Gigića sad ovog Lalatovića za izvlačenje neke sitne love kojom ološi namiruju kurave koje taslače
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #683 poslato: Jul 29, 2020, 08:57 »
Partizan je sačuvao okosnicu tima, puca se na titulu.
Izleti za ovakva pojačanja nisu ništa neuobičajeno, iluzorno je očekivati da će svako pojačanje biti pun pogodak.

Puca se na titulu i kvalifikacije za LŠ jer u suprotnom, ide se u kvalifikacije za LE2 koja je finansijki daleko slabija od LE1, gde sledeće sezone nećemo imati predstavnika.

Savo je rekao jednu bitnu stvar. Sadik vredi 20 miliona. I tu je postavljena granica. Tako se radi dok, možda, rukovodstvo ne odluči da su FKP hitno potrebne pare, pa ga proda za 5x manju cenu.
Nije nemoguće, dešavalo se kroz istoriju da smo talente i fenomenalne igrače prodavali za sitninu.

Ko je kapiten, jel Natho?
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #684 poslato: Jul 29, 2020, 10:08 »

 đe je MustaFA ?
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #685 poslato: Jul 29, 2020, 11:01 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

 đe je MustaFA ?

Izgubio je status prvog golmana
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #686 poslato: Jul 29, 2020, 11:30 »
Stojkovic je bio povredjen. Sad se oporavio, ali probace se sa Popovicem u Ling Longu zbog onog U21 pravila.


Pretpostavljam da ce Stojkovic biti prvi izbor u LE.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #687 poslato: Jul 29, 2020, 11:31 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Partizan je sačuvao okosnicu tima, puca se na titulu.
Izleti za ovakva pojačanja nisu ništa neuobičajeno, iluzorno je očekivati da će svako pojačanje biti pun pogodak.

Puca se na titulu i kvalifikacije za LŠ jer u suprotnom, ide se u kvalifikacije za LE2 koja je finansijki daleko slabija od LE1, gde sledeće sezone nećemo imati predstavnika.

Savo je rekao jednu bitnu stvar. Sadik vredi 20 miliona. I tu je postavljena granica. Tako se radi dok, možda, rukovodstvo ne odluči da su FKP hitno potrebne pare, pa ga proda za 5x manju cenu.
Nije nemoguće, dešavalo se kroz istoriju da smo talente i fenomenalne igrače prodavali za sitninu.

Ko je kapiten, jel Natho?


Sadika bi pustili i za 12. Ozbiljno je napredovao u odnosu na proslu sezonu. Cak mi se cini da je i tokom priprema neke stvari dodatno unapredio.


Kapiten je Zdjelar.
« Poslednja izmena: Jul 29, 2020, 11:51 Boki »
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.877
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #688 poslato: Jul 29, 2020, 11:33 »
mali Popović Užičanin, kao i Živko pre njega, pa pre toga i Radiša Ilić, pa pre toga i Pandur... dobra loza

Šteta što ćelavi Stevanović odlazi, za naše potrebe jako dobar golman, ali Stojke je ipak nedodirljiv, pa i ovaj mali sad zbog pravila, i nije logično da bude treći golman

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2019/2020
« Odgovor #689 poslato: Jul 29, 2020, 11:52 »
Popovic je bas rizik. Tokom pripremnih utakmica nije ni imao posla. Valjda znaju sta rade.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!