Autor: Dule Savic Tema: FK Crvena zvezda 2019/2020  (Pročitano 130001 puta)

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #525 poslato: Novembar 07, 2019, 02:29 »
Ogroman novac je bacen na losa pojacanja.
Od proslogodisnjeg ulaza u LS uboli smo samo sa Marinom.
Za novac bacen mogao se napravit tim kvaliteta boljeg od Olimpijakosa.

Ova sprdnja sa kartama je posebna prica.
Ja imam obezbjedjenu kartu na svakoj utakmici al ne zelim da idem a bio sam mislim na skoro svakoj prvenstvenoj.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.954
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #526 poslato: Novembar 09, 2019, 01:09 »
Najnovije je da hoće da prodaju Borjana u Emirate za 2 miliona. Opet će da zavale sve što budu mogli.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #527 poslato: Novembar 09, 2019, 01:50 »
2 miliona....... :smeh4:

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #528 poslato: Novembar 10, 2019, 03:04 »
Kakva akcija Javora kod gola..... :respect  mi ovako nešto nismo odigrali bezmalo 2 godine... ::)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.878
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #529 poslato: Novembar 10, 2019, 04:09 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
2 miliona....... :smeh4:

misliš da je to malo?

Ja čak mislim da je i to prenaduvana cifra, golman mora da se oteli da dođe od 2 miliona. A i pre tog teljenja, mora da bude mlađi od 25g.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #530 poslato: Novembar 10, 2019, 04:42 »
te prodaje u arpaske zemlje su ionako vrlo sumnjive pa je svaka cifra upitna. porodismo bod pisle festivala padanja, i bacanja u napadu kako bi dobili prekid ili penal, sramotno izgledamo na terenu ali to miloje utisava pričom o svemirskom brodu.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.954
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #531 poslato: Novembar 12, 2019, 09:56 »
Remi u Ivanjici. Kako smo igrali bod uopšte nije loš. Odbrana nam je katastrofa, probijali su nas kako su hteli i prava je sreća da nismo primili i drugi gol. Borjan šta je bilo do njega branio je, kod gola nije mogao ništa da napravi, zaista sjajna akcija Javora. Školski su nam izbacili dvojicu na desnoj strani. Gajić i Milunović su bili bolji deo odbrane, Babić neuigran, Rodić katastrofalan. Vulić zapažen. Imao je par dobrih poteza, dva opasna prekida, ali i nekoliko užasnih rešenja. Kanjas je igrao toplo-hladno, a na poluvremenu je bio žrtva taktike. Miloje je rešio da juri rezultat pa je ubacio drugog napadača, Tomanea. Bolje da nije. Em se nije video, em je još ostavio rupu na sredini. Sva sreća pa su domaćini krenuli da se već posle sat vremena povlače jer su crkli zbog presinga u prvom poluvremenu pa to nije rezultiralo većim brojem golova, ali su imali nekoliko izglednih šansi. Ben je imao i boljih izdanja, a prekid ga nije hteo uopšte. Ivanić smehotres po običaju, a još je promašio i mrtvi zicer (inače tri puta smo izlazili 1 na 1 i nismo dali gol, to ne sme da se dešava). Posle ga je menjao Jevtović, i neka je. Dao čovek gol. Simić je odigrao dosta dobru partiju. Iako mi je užasno antipatičan, mora mu se priznati da je u zadnje vreme baš podigao formu. U špicu je bio Boaći. Promašivao je zicere, loše se kretao, jedino vredno pomena je čist gol koji su mu poništili zbog ofsajda koji nije postojao te sjajna asistencija Jevtoviću za izjednačenje.

Sudija nas je oštetio za čist gol i imao je još par nekih veoma sumnjivih odluka. Idemo dalje, pauza za reprezentaciju pa Radnički u Nišu.

"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.954
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #532 poslato: Novembar 12, 2019, 03:21 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

kako sada izgleda ako ne decembar onda najverovatnije jun.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #533 poslato: Novembar 19, 2019, 02:02 »


Na danasnji dan rođena najveca legenda Crvene Zvezde.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.954
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #534 poslato: Novembar 19, 2019, 02:46 »
Čika Rajko. Legenda nad legendama. Laki mi je svojevremeno poklonio malu skulpturu sa Rajkovim likom. Ponosno krasi moj radni sto u kancelariji.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.954
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #535 poslato: Novembar 20, 2019, 02:29 »
Danas protiv Mačve u Kupu.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #536 poslato: Novembar 21, 2019, 03:46 »
Uh! Ok, nijw Bayern, nije Man. City, nije ni Juventus... ali, izgledalo je kao da igramo protiv Eintrachta, u najmanju ruku.
Pobeda "iščupana iz ralja poraza"... ko god je prvi napisao tako nešto zaslužuje Orskara, hoću reći Orwella. ... kategorija, "LUPETARANJE".
Btw, ja najiskrenije mislim da bi najveće lupetaranje trebalo da biude nagradjeno makar samo spominjanjem, citatom, šta li već. Nije to mala stvar kada te čitav svet citira! spominje, jal  citira!

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #537 poslato: Novembar 21, 2019, 03:53 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Na danasnji dan rođena najveca legenda Crvene Zvezde.

Šta god mi mislili o njima, lepo je znati da "tvoje" legende znaju šta je red. I poštovanje.
Ovde na slici su Džaja, Pižon i Dule... A od "Zvezdinih zvezda" nedostaje samo još Pixy - peta "zvezda". Hoću da kažem da na slici (iz opravdanih razloga) nema Šekija . Biologija je sila neumoljiva.
 

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.954
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #538 poslato: Novembar 21, 2019, 09:48 »
Ovo opet ni na šta nije ličilo. Nema igre, nema zalaganja, nema tempa. Anti-fudbal. Mi već godinu dana, uz par bljeskova, ne igramo apsolutno ništa. To se poklapa prvo sa odlaskom Krstičića, a onda sa (još jednim) katastrofalnim rokom. O Milojevim sve komplikovanijim i sve besmislenijim rotacijama da i ne govorim.

Juče smo u prvom poluvremenu imali 12 kornera (?!). To nisam video u životu. A takođe nisam video ni da tim iz dvanaest kornera ne napravi ni polušansu. Tužno je što mi bez Marina ne možemo da igramo ni protiv Mačve. Debitovao je taj mali Veljko Nikolić o kome sam slušao hvalospeve. Imao je par poteza ali u onakvoj igri brzo se utopio u sivilo. Ma kakvo sivilo, crnilo. Koji je smisao Van la Pare ostaje da se analizira. Čovek ništa nije napravio, naprotiv, samo smeta. Drugo, otkud Gajić na levom beku? Itd. itd. Uprkos načelnoj (i veoma jalovoj) inicijativi, gomila grešaka u predaji i nesporazuma. To ni ne čudi toliko budući da je ovo ko zna koji već sastav koji nikada ponovo neće igrati zajedno. Sve jedno, neke greške jednostavno nisu dopustive na ovom nivou.
Svetla tačka je Popović, koji je skinuo par veoma nezgodnih lopti. Budući da su se ovi baš nameračili da zavale Borjana već u januaru deluje da imamo rešenje na golu. Gajić i Gobeljić na bekovima...za Gajića se golim okom videlo da nema šta da traži po levoj strani, a kapiten Gobeljić je imao par dobrih i par smehotresnih poteza, uključujući i jedan "šut". Babić i Degenek bez mnogo posla. Babić se često priključivao napadu posle prekida, bez posledica. Na zadnjem veznom bili su Vulić i Kanjas. Vulić se trudio da bude proaktivan, trudio se i grešio, imao jedan odličan slobodnjak, kornere izvodio bez veze. Kanjas je pod pritiskom stalno vraćao loptu pozadi, a kad nije bio pod pritiskom onda je uglavnom odlagao levom nogom na levu stranu. Uglavnom skoro nikada napred. Ispred su bili Simić i pomenuti Nikolić i Van La Para. To nam je ujedno bio i najslabiji deo tima (i to u veoma oštroj konkurenciji). Simić stalno trči u mestu, traži loptu ali malo šta ume sa njom, otvara se i pogreši. Nikolić izgleda da ima štofa, videćemo na šta će to ličiti u malo ozbiljnijoj utakmici. Van La Para tuga od Boga. Ništa. Nada. Niente. Zero. Posle su ih menjali Vukanović (bez ikakvog učinka) i Marin. U špicu je bio Boćko, uglavnom odsečen, imao je neke šanse...promašio je penal koji smo izvukli na foru, kada smo odmah izveli jedan slobodnjak a lopta pogodila njihovog beka u ruku. Ipak, par minuta kasnije je primio loptu okrenut leđima i kroz četvoricu protivničkih igrača uspeo da se okrene i da je smesti u mrežu za konačan rezultat.

Sve u svemu odvratna igra koja nimalo ne sluti na dobro.

Idemo dalje, subota i Niš.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.954
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #539 poslato: Novembar 25, 2019, 09:41 »
Pobeda u Nišu. Za nijansu je bolje to sve izgledalo nego u Ivanjici ili protiv Mačve u Kupu. Nešto agilnije i ambicioznije. Na golu je bio Borjan. Nije imao mnogo posla, ali je imao dve dobre intervencije. U odbrani su bili Rodić, Gobeljić, Milunović i Degenek. Rodić standardno očajan, jedino je dobro spustio loptu Benu kod prvog gola (pod uslovom da je to uopšte i hteo da uradi). Gobeljić...najstrože čuvana tajna srpskog fudbala: centaršut. Majko mila. Degenek pristojan, čak i Milunović. Milunović je čak i centrirao sa leve strane za prvi gol. Ostaje nejasno otkud half na levom krilu, ali ajde. Kanjas i Vulić ispred. Vulić bolji, Kanjas u velikom padu. Posle ga je menjao mučeni Ivanić. Ben je bio agilan, trudio se, otvarao se, šutirao (doduše u dva navrata bolje da nije, smešno je to izgledalo) i dao je gol. Marin je par puta pokazao klasu ali je generalno delovao nekako nezainteresovano (pred kraj ga je menjao mali Nikolić). Vukanović se nije video ukoliko ne računamo gol kada je lepo ispratio jednu dubinsku loptu, pretrčao niške bekove i plasirao pored golmana. Kasnije ga je menjao Simić. U špicu je bio Tomane. Potpuno odsečen i beskoristan. Deluje mi da on može da bude dobra ispomoć za teškog centarfora u sistemu sa dva napadača, ali da igra sam u špicu od toga nema ništa.

Idemo dalje, sutra nam dolazi Bajern. O jadu ćemo se zabaviti sa ovakvom igrom. Ipak se nadam da smo neke adute ipak za tu utakmicu sačuvali.



 
"This is exactly what football should be about."