Anketa

Ovo je ta sezona, uzima se titula!

hau jes nou
1 (14.3%)
da, vucic oce da rijesi pitanje kosova pa da odobrovolji grobare
6 (85.7%)

Ukupno glasova: 7

Autor: Фаул Tema: FK Partizan 2020/2021  (Pročitano 30333 puta)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2020/2021
« Odgovor #135 poslato: Jun 01, 2021, 08:58 »
Asano je verovatno u ovom trenutku 493. problem po važnosti u Partizanu.

Klub je defakto i dejure skinutih gaća, kleknut (filolozi i lingvisti, može li ovo biti reč) i čeka da se na njemu izređa svaki slučajni i namerni prolaznik.



Iskreno, ne mogu da se setim da je neko bio i sličnom stanju. Ako gledamo recimo Hajduk koji je u decenijskom postu, i kod njih neko talasa, neko se ljuti, neko se oglašava, pravi planove... Ako se setimo recimo Zvezde usred onog niza Partizanovih titula pod Đurićem, Vladan Templar Lukić se batrgao, lajao, optuživao, pisao saopštenja.



Kod nas već skoro dve godine - tajac. Igrači  i trener tu i tamo pokažu znakove života, ali iz kancelarija, niko ništa, grobna tišina. Nema ni Vazure na instagramu da peva Belu ciganku  :'(

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.478
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2020/2021
« Odgovor #136 poslato: Jun 01, 2021, 09:47 »
Ne samo FK, cijelo SD je na aparatima za održavanje u životu. No, u neku ruku smo i zaslužili.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2020/2021
« Odgovor #137 poslato: Jun 03, 2021, 04:18 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Asano je verovatno u ovom trenutku 493. problem po važnosti u Partizanu.

Klub je defakto i dejure skinutih gaća, kleknut (filolozi i lingvisti, može li ovo biti reč) i čeka da se na njemu izređa svaki slučajni i namerni prolaznik.



Iskreno, ne mogu da se setim da je neko bio i sličnom stanju. Ako gledamo recimo Hajduk koji je u decenijskom postu, i kod njih neko talasa, neko se ljuti, neko se oglašava, pravi planove... Ako se setimo recimo Zvezde usred onog niza Partizanovih titula pod Đurićem, Vladan Templar Lukić se batrgao, lajao, optuživao, pisao saopštenja.



Kod nas već skoro dve godine - tajac. Igrači  i trener tu i tamo pokažu znakove života, ali iz kancelarija, niko ništa, grobna tišina. Nema ni Vazure na instagramu da peva Belu ciganku  :'(

Nijesam stručan (mada, delimično...) ali, kad već pitaš, mislim da bi adekvatnije bilo, "Klub je (de facto i de iure) nagužen. I to samovoljno, treba dodati.
« Poslednja izmena: Jun 03, 2021, 04:18 nyc »

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2020/2021
« Odgovor #138 poslato: Jun 03, 2021, 08:37 »
pa to samovoljno je klizav termin... ili možda tu možemo razdvojiti defakto i dejure.


Formalno, naravno da jeste samovoljno jer je tu legalna uprava koja je pristala da bude nagužena. Ali suštinski, nijedan čovek (ili klub, ako ga kroz personifikaciju gledamo kao zaseban entitet) ne voli da bude ponižen, i ne verujem da to samovoljno radi.


Uglavnom, čestitke svima koji uživaju u S&M  (SNS?   ) igricama, oni bar uživaju :rock:
« Poslednja izmena: Jun 03, 2021, 08:38 Zgembo Adislić »

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2020/2021
« Odgovor #139 poslato: Jul 01, 2021, 06:42 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>


Stanoje traži pozajmicu za Štulića, rezervni napadač će nam biti ovaj mali. 03 godište. Svakakve bajke se pričaju, daće mu dosta minuta ove sezone

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.123
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2020/2021
« Odgovor #140 poslato: Jul 17, 2021, 09:28 »
"Daleko od toga da su mu golovi strani" za raspalog Uroševića.

Kad vidim njega i Stojkovića, sere mi se. Pantićev 12. povratak u klub. Rikardo zmaj.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.123
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2020/2021
« Odgovor #141 poslato: Jul 17, 2021, 10:09 »
Ne znam koji moj i igraju po ovom vremenu, baš je teško sranje.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.954
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2020/2021
« Odgovor #142 poslato: Jul 19, 2021, 06:56 »
Kako fino izvinjenje uprave zbog vrijeđanja vrhovnog vođe.  :smeh3: :smeh3: :smeh3:

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.927
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2020/2021
« Odgovor #143 poslato: Jul 19, 2021, 07:18 »
Kod drugih klubova je lakše...Simpatizeri zadovoljni, nema vređanja, nema izvinjenja :smeh3:

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2020/2021
« Odgovor #144 poslato: Jul 19, 2021, 07:39 »
ali koliki je to psihopata kad ne može da otrpi sranje i sa razrušene, nebitne, i po biračkom uzorku potpuno nerelevantne tribine...

nadam se da će uprkos svemu nastaviti, još jače, masovnije i glasnije. Nema nekog efekta, ali bar da se nervira idiot

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2020/2021
« Odgovor #145 poslato: Jul 19, 2021, 07:55 »
Nazalost, bojim se da ce ovo biti uvod u nova sranja na Jugu, posto su dosadasnje sluge otkazale poslusnost velikom vodji. Trazice im zamjenu.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.478
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2020/2021
« Odgovor #146 poslato: Jul 19, 2021, 11:21 »
Pa to, tačno se vidi luft, upražnjena je pozicija. Udba posle povlačenja onog svog glavosjece nije jos postavila novog, pa se odma stvar otrgla kontroli. Morace naci neku novu nevolju.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2020/2021
« Odgovor #147 poslato: Jul 20, 2021, 12:28 »
A od juče "udarni" mediji obaveštavaju pučanstvo da je Velja Nevolja sve vreme bio u dilu sa Djilasom i Marinikom + Natašom Kandić !!!

Ovo se iskreno pitam, a pitam i vas koji ste sigurno mnogo bolje upućeni. Šta mislite, da li ti poluljudi koji pišu za te djubretarske listove ZNAJU šta rade, ili o tome uopšte ni ne razmišljaju? U fazonu, "ma, ćuti, dobro je, ide plata, staž, socijalno..." ??

Majkemi, ovo me na neki čudan - gotovo morbidan - način zanima! Koji li je to profil ličnosti koji samo reciklira bljuvotine za Informer, ili Objektiv (pazi, "Objektiv" ! ), Alo ili ... štagod. Uvek je bilo poltrona i dupeuvlakača. U vreme Najvećeg sina ih je bilo na tone... ali, nekako, zaista ne pamtim da je štampa padala na ovako niske grane, da su pogazili i poslednja moralna načela kojima su ih (možda) učili roditelji dok su se oni još u obdaništu igrali.

Znam. Znam. Sam sam kriv. Zašto uopšte čitam te atake na zdrav razum?!

Pa, čitam ih jer mi izlete po nekom jebenom "algoritmu", šta li već   :bam: . Ostala mi (glupa, priznajem) navika iz onih davnih dana da i dalje virtuelno "prelistam" B92  ne bih li, kao, saznao šta se zbiva u zemlji u kojoj sam rodjen. Tj., u državi Danskoj. I onda me tu izbombarduju kojekakvi alKoritam naslovi, a ja, jadan šta ću, pokleknem i otvorim jedan il dva tzv "linka"...  :no: 
Al onda je, obično, kasno.

"Mrgud je žestoko privukao Seljanu sebi pred KAMERAMA! SVI su videli!"
"A onda se dogodilo OVO!!"
"Društvene mreže se USPALILE kada je Nikodinka BEZ IMALO STIDA pokazala svoje bujne OBLINE"
"... a onda i svoj TROUGAO!!  Ostali Zadrugari u šoku!!"
" Vučić odlučno rekao NE mafiji!"
"Djilas, Marinika i VELJA Nevolja zajedno rušili Vučića!"
"Otkrivamo za vas: Tajni računi tajkuna Djilasa na Mauricijusu!"
"Ko je Djilas? Pio je krv običnih gradjana, a novac koji je opljačkao od njih deponovao na Mauricijusu!!"
"EKSKLUZIVNO: RAZBIJENA kriminalna grupa koja je dugo planirala atentat na predsednika Vučića!  Djilas vukao konce!"
"Krivokapić IZDAO srpstvo!"
"STIDI SE, Krivokapiću, znamo sve o tvojim tajnim sastancima sa albanskom mafijom!"
"Marinika u PORŠEU došla u Valjevo!"
"Djilas u BMW-u od 120000 eura dolazi na miting svoje raspale stranke!"

Mogao bih ja vako do sjutra. A, znam, mogli biste i vi!

Tuga.


P.S.
Ne znam, dobri moji Srbi, Crnogorci, Hrvati, Bosanci i svi ostali Sloveni južni. Ovo ludilo koje vlada zemljom Srbijom ne može, niti će, da tek tako "nestane". Biće belaja za sve nas - to nam tek sledi, bojim se. Jer, ovo što se dogadja u Beogradu je već debelo prostudirano, analizirano i opisano u mnogim udžebenciima socijalne psihologije - poglavlje o totalitarizmu, ili diktaturi... Ili, o "psihopati kao vladaru". Koliko god primera iskopamo iz istorije, što bliže što davnije, nijedan nam ne uliva nadu u "happy end".
Sranje nas sve čeka odmah iza ugla.

Vidimo se.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2020/2021
« Odgovor #148 poslato: Jul 20, 2021, 06:19 »
Da ako zaratimo vise picka li nam materina svima. Cini mi se da bih lakse slusao zvukove metaka i granata nego ovo sranje kojim nam otvaraju glavu svaki dan.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2020/2021
« Odgovor #149 poslato: Jul 21, 2021, 01:12 »
Novi dres...... :))