Autor: dejo94 Tema: FK Crvena zvezda 2020/2021  (Pročitano 82784 puta)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #450 poslato: Maj 26, 2021, 02:08 »
Nemoj da bi mi se neko sada slučajno konsternirao :) ima starijih ljubitelja fudbala koji pamte Vladu Čapljića.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #451 poslato: Maj 26, 2021, 04:57 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ja se nadam da je ovo Gobeljiću zadnji meč u dresu Zvezde

Potpis.

Htedoh još da upišem, "SRAMOTA".

Ali, šta je uopšte "sramota" u ovoj travestiji od fudbala?!
« Poslednja izmena: Maj 26, 2021, 04:59 nyc »

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #452 poslato: Maj 26, 2021, 05:12 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemoj da bi mi se neko sada slučajno konsternirao :) ima starijih ljubitelja fudbala koji pamte Vladu Čapljića.


Ah... pa ima nas nekih (cenim) koji pamtimo i ORIGINALNOG Mustafu - Hasanagića!

Da ne spominjem - mada, nije naodmet, Vasketa, Julku, Vladicu Kovačevića!

Pa strahobalni napad! Vladica Kovačević, Mane Bajić, Bečejac... Pirmajer. (Priznajem, meni kao običnom beogradskom klincu su prezimena kao "Bečejac" , a tek "PIRMAJER" , zvučala vanzemaljski!   Pirmajwr??? Pa, jebate, ko se uopšte prezima "Pirmajer"?! Izgleda da je to baš i bilo jedno od "skrivenoh oružja" tog i takvog Partizana.

Ako uopšte možete da me kapirate?

A i ako ne možete - nebitno.

 

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #453 poslato: Maj 26, 2021, 05:14 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemoj da bi mi se neko sada slučajno konsternirao :) ima starijih ljubitelja fudbala koji pamte Vladu Čapljića.


Ko? Ko? Šta? Šta?


I šta je to, "Vlada Čapljić"??

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.721
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #454 poslato: Maj 26, 2021, 06:40 »
Bilo je raznih bisera od igrača i ranije ali su znali i da igraju fudbal, na primer taj Čapljić a ovaj Gobelja ne zna loptu da šutne ali zato gluposti pravi svakodnevno.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.886
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #455 poslato: Maj 26, 2021, 07:13 »
meni je veći utisak "mali od Raje Božovića"... Prvo džiberisanje (je l on uopšte dobio tu barem žuti?), a onda i pad kao da je pogođen snajperom iz lože.

Oličenje junaštva i poštenja, kao i njegov gazda

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #456 poslato: Maj 26, 2021, 09:08 »
Prvo poluvreme - baš dobro
Drugo poluvreme - krš
Produžeci - katastrofa
Penal serija - Glupi Stojke
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.721
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #457 poslato: Maj 26, 2021, 09:45 »
Uvek je bilo da se igrači peckaju kod penala, golmani znaju da izazovu igrača pa da on u besu šutira glupo ali da nakon završetka utakmice umesto da ide među svoje igrače i slavi Gobelić juri Mustafu da mu pokaze muskost je debilizam totalni. Videh jutros da je i mlađani Kanga imao neki sličan rad ali sa pristojne daljine. Cirkus.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #458 poslato: Maj 26, 2021, 12:04 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemoj da bi mi se neko sada slučajno konsternirao :) ima starijih ljubitelja fudbala koji pamte Vladu Čapljića.


Ko? Ko? Šta? Šta?


I šta je to, "Vlada Čapljić"??

Pa ništa. Svojevremeno je - ima tome preko 30 godina - isto to uradio dok je bio u Partizanu.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #459 poslato: Maj 26, 2021, 12:14 »
U svakom slučaju hvala Mustafi. Ako dozvoliš da te isprovocira jedan oblik života poput Krstovića koji je pritom još i duplo mlađi od tebe onda si dokazao koliki si tek ti odron i luzerčina. Ali to smo znali i ranije, od ružne prošlosti preko "iščlanjivanja iz državljanstva" do silovanja. Zaista retka debilčina. A Gobeljić, šta reći.Simbioza žalosnog nemanja pojma, endemskog prostakluka i uvlačenja "tribini". Rečju, pravi gardista. Ne bi me čudilo da mu daju kapitensku traku.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.721
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #460 poslato: Maj 26, 2021, 12:56 »
Gobeljić je već bio kapiten
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #461 poslato: Maj 26, 2021, 06:35 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Uvek je bilo da se igrači peckaju kod penala, golmani znaju da izazovu igrača pa da on u besu šutira glupo ali da nakon završetka utakmice umesto da ide među svoje igrače i slavi Gobelić juri Mustafu da mu pokaze muskost je debilizam totalni. Videh jutros da je i mlađani Kanga imao neki sličan rad ali sa pristojne daljine. Cirkus.

S tim što se ispadi "igračina" i klupskih ikona po pravilu brzo stavljaju u fijoku zaborava.

Ko se danas seća da je i veliki Sale Ilić uradio istu glupost kao i Kanga nakon pobede u derbiju, na JNA? Dotrčao Sale Kapiten do atletske staze na zapadu i "pozdravio" nekog cigojnera koji ga je prozivao. Nastavak je još veseliji. Kreće cigojner da preskače ogradu, a Sale Kapiten brže bolje "bina levo", sprint preko celog terena do svojih koji su slavili kod tunela na jugoistoku.

Setih se još jednog "škandala". Navodno - pošto nije bilo TV prenosa - veliki (ali zaista veliki! ) Jurica Jerković je skinuo gaće i publici pokazao svoje dlakavo dupe! Mislim da je to bilo na Čairu, kada su igrači već odlazili u svlačionicu. Cenim da je se ovo zaista dogodilo pošto su o tome brujale novine danima.

Itd...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #462 poslato: Maj 27, 2021, 08:56 »
Blaža Sliškovića u Mostaru gađali pomorandžom, on je bacio natrag na tribinu - odmah crveni.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.721
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #463 poslato: Maj 27, 2021, 09:02 »
Ma bilo je mnogo toga,ja na pamtim kad je Pančev igrao za Vardar na gostovanju u Prištini, daje drugi gol i kreće prema istočnoj tribini prepunoj navijača domaćih i imitira pucanje iz automata. Nije dobio ni žuti a nisu ni domaći igrači jurili za njim. Ali prva sledeća lopta ka njemu i Šengulj ga seče baš krvnički. Pančev ustaje i samo se osmehne.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #464 poslato: Maj 27, 2021, 09:22 »
Dragović je potpisao. A po svemu sudeći jako blizu potpisa su i Kolarov i Krstičić. Krstičiću se, ako dođe, veoma radujem. On je sjajno igrao kod Miloja, a tada je bio ipak dosta slabiji tim. Za Kolarova ni sam nisam načisto šta da mislim. Za Rodića je Roberto Karlos lično. Igrao i osvajao trofeje u ozbiljnim ligama i klubovima. Ogromno iskustvo. Ipak, 35 godina, prošle sezone slabo je i igrao, operacije, problematičan karakter i temperament, potencijalna bomba u svlačionici (poslednje što nam treba je novi "gardista";)...ne znam. Ono što je sasvim sigurno jeste da nije reč o nekom dugotrajnijem rešenju. Da li je zaista moguće da nisu u stanju da dovedu nekog mlađeg? I čemu uopšte i služi ta nesrećna omladinska škola ukoliko deset godina nije u stanju da isporuči dva krštena beka (ako izuzmemo malog Terzića kog su brže bolje zavalili u Italiju da se vuče po pozajmicama i sedi na klupi u Seriji B)?
"This is exactly what football should be about."