Autor: dejo94 Tema: FK Crvena zvezda 2020/2021  (Pročitano 82484 puta)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.957
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #330 poslato: Mart 01, 2021, 12:05 »
Ne stigoh da prokomentarišem Milan. Najžalije mi je što je Petrović morao da počne prvu umesto Sanoga a Gobeljić mesto Gajića. Svi znamo zašto. Kretenska uprava je dovela do situacije da sa Gobeljićem i Srnićem idemo u Italiju na odlučujući meč. Srnić se naravno video nije a Gobeljić, šta reći...od Rodića i Pankova iz Beograda je preuzeo prestižno priznanje Milanovog MVP. Zaista je trebalo to postići. Uprkos svemu tome Zvezda je odigrala hrabru utakmicu, napadala i sa igračem manje, imala zicere i prečke, ali nije uspela. Milan nas je potcenio i veoma mi je žao što to nismo uspeli da iskoristimo. Nije nam mnogo nedostajalo. Ako ti Milan u 180 minuta (od toga skoro pola sata sa igračem više) ne da gol iz igre, pa i to nešto kaže. Mi smo igrali blizu gornje granice mogućnosti našeg sastava (ali ne i u najjačem sastavu, što je samo po sebi sramotno) i na tome treba čestitati Dekiju Stankoviću. Pritom nismo igrali bunker kao kod Miloja već smo zaista kombinovali i napadali, što je za svaku pohvalu.

U međuvremenu smo juče rutinski dobili Proleter sa 4-0. Idemo dalje, sreda i TSC tamo (njima još uvek nije dovršen novi sttadion koji će biti bombonica pa će se ponovo igrati u, mislim, Senti).
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.957
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #331 poslato: Mart 04, 2021, 10:08 »
3-1 protiv TSC u Senti. Užasno prvo poluvreme, moguće i najgore u sezoni. Em je Krstajić složio bunkerčinu, em je Deki izašao bez napadača (?!) tj. samo sa isturenim Benom kome to nije prirodna pozicija i koji se nije ni video. Gomila prekida, gomila faulova, teren po kome lopta odskače kao na ping-pongu. TSC je imao neke (polu)šanse a jedino što smo mi napravili je sjajan šut Nikolića sa ivice šesnaesterca koji je njihov golman lepo skinuo. U drugom poluvremenu potpuno druga slika. Ušli su Kanga i Pavkov i to je definitivno promenilo našu igru. Nabolje naravno, jer gore teško da je moglo. Ivanić je lepo našao Pavkova za 1-0. Posle toga Gajić rukom zadržava njihovog napadača. Penal i direktan crveni. Penal je mogao i trebalo da se sudi, za crveni nisam baš siguran, jedino ukoliko je bio poslednji igrač odbrane...kako bilo ubrzo posle toga slična situacija na drugoj strani. Strašna kontra Zvezde, Ivanić se stuštio u 16. Načekao je njihovog beka koji ga je zakačio kolenom u butinu i jedva dočekao da padne. Kontakta je ipak bilo. Sudija svira, njihov igrač se buni i dobija drugi žuti. Golman je pročitao Kangu ali se lopta nekako umigoljila u mrežu. Ubrzo posle toga Srnić probija po levoj strani i daje tacnu Pavkovu koji postiže drugi gol. Mogao je i da se proslavi sa het-trikom za poluvreme (a to ne pamtim još od Janjanina protiv Benfike) ali je promašio prazan gol sa deset metara. Šteta. U međuvremenu je ušao i Gobeljić koji je opet pokazao svu raskoš svog talenta. Jednu laganu i sporu loptu koja je išla na 30 cm od trave sam samcit nije uspeo da iskontroliše već se odbila od njega kao od drveta. Kakav je to bagrem majko moja. Sramota. Sve u svemu pregrmesmo teško gostovanje. Idemo dalje, nedelja i Čukarički kod nas.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #332 poslato: Mart 04, 2021, 11:59 »
Jel to danas ronđoš? :)

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.710
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #333 poslato: Mart 04, 2021, 12:51 »
Da danas je divan dan!
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.957
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #334 poslato: Mart 04, 2021, 01:18 »
76. Lepo.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.957
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #335 poslato: Mart 04, 2021, 05:32 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
"This is exactly what football should be about."

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #336 poslato: Mart 04, 2021, 10:41 »
Ah kako vreme leti ...

kao da je juče bilo. Sedimo u sali DIFa Ćosić, Paljić, Djajić, Sekulić ... i ja. A da, bio je tu i onaj predratni golman, zvali smo ga Jakša (ne sećam se imena). Kad bih vam rekao da sam tada, tog dana, znao da će da zaigramo Kolo-Kolo i osvojimo svet,  ne biste mi verovali. A znao sam.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.957
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #337 poslato: Mart 08, 2021, 09:57 »
Bitna pobeda protiv Čukaričkog. Uz Suboticu i Sentu sigurno najteža utakmica u prvenstvu ovog proleća. Čukarički je došao da se organizovano brani, stajali su uglavnom nisko i čekali kontre. Deki je izašao sa nekom varijantom 3-4-2-1 sa Petrovićem na desnom beku (?!) i Pavkovim u špicu. Nije to funkcionisalo kako valja. Napadali jesmo, čak i imali neke polušanse, ali nije to to. Ivanić je recimo posle nekoliko zaista sjajnih igara juče podsetio na onog Ivanića kog pamtimo od prošle dve sezone. Gavrić. Šta reći. I on i Nikolić mi debelo idu na nerve. Zvezdina deca, "svesni težine dresa koji nose", blablabla...teška bol u međunožju. Sramota. Menjan je naravno u poluvremenu. Petrović ne zna ništa ali se bar ponekad trudi, a ova dvojica izigravaju primadone sa svojih, koliko, jedva dvadeset?! To će morati da rešavaju i Deki a vala i kapiten Borjan. Recimo jedno ćebovanje za njihovo dobro. Kada smo kod Borjana, nije imao puno posla, ali je pokazao klasu kada je paradom skinuo šut glavom njihovog napadača. Sjajna intervencija koja nam je najverovatnije i donela tri boda. Desno je dakle bio Petrović a u drugom Gobeljić. Levo Rodić. Potpuno je neverovatno da mi sa tim ljudima igramo makar i prijateljske utakmice a nekmoli evropska takmičenja. Dirljiv je bio jedan njegov "centaršut" u drugom poluvremenu. Toliko da čak ni Stanković nije mogao očima da veruje. Deki je formaciju morao da menja, da izvuče špica. Kanga nije bio na nivou prethodnih igara pa ga je mnejao Nikolić koji nažalost jeste bio na nivou svojih prethodnih igara. Kasnije su ušli i Katai i Srnić. Katai je uneo dosta živosti, polako se vraća posle povrede. Opet je međutim u jednoj prilici izignorisao Ivanića koji je bio u neuporedivo boljoj poziciji. Istu stvar je uradio i u Milanu. Igrač utakmice svakako je bio Ben. On je dao gol za vođstvo, lepo se snašao posle flipera u njihovom šesnaestercu, a zatim je majstorski iznudio penal koji je Katai rutinski realizovao.

Posle serije zahtevnijih utakmica izgleda da smo dosta pali u fizičkom smislu, tako da verujem da će ova nedelja dobro doći da se napune baterije. Idemo dalje, nedelja i Mačva kod nas.
"This is exactly what football should be about."

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.710
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #338 poslato: Mart 08, 2021, 12:27 »
Ivaniću se opet menja pozicija i opet dobijemo ništa, mora Stankovic tu da dobro razmisli vredi li da zbog Gabrisa pomera Ivanica sa mesta gde je najbolje igrao.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.957
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #339 poslato: Mart 08, 2021, 01:33 »
A dodatno je tu i ono tzv. bonus pravilo za mlade igrače.
"This is exactly what football should be about."

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.710
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #340 poslato: Mart 08, 2021, 01:41 »
Tu smo ostali na njegosa, nikolica i gavrica pa mora da se kombinuje
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.957
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #341 poslato: Mart 08, 2021, 01:53 »
Pa da. A ne zna se koji je grdji.
"This is exactly what football should be about."

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.710
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #342 poslato: Mart 08, 2021, 02:10 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Pa da. A ne zna se koji je grdji.
ja sam uveren da su nabeđeni da moraju da igraju i da se zato i ne trude. Uvalice ih manaderi u lokeren ili tondelu i svi srećni. Trebalo je da i među mladima bude veca konkurencija
« Poslednja izmena: Mart 08, 2021, 02:12 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.957
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #343 poslato: Mart 08, 2021, 02:47 »
Vala ako će ovako da "igraju" bolje i neka idu što pre.
"This is exactly what football should be about."

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.710
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #344 poslato: Mart 08, 2021, 03:02 »
Uveliko se priča da oživljavamo Marka Petkovića u sledecem prelaznom roku, zato je i pozvan u reprezentaciju. Trenutno kao igra u TSC. Jos jedna kombinacija za pranje para. Juče videh da mali Mićko igra u Čuki, totalno sam ga zaboravio.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)