Autor: Dule Savic Tema: FK Crvena zvezda 2021/22  (Pročitano 61329 puta)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.905
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2021/22
« Odgovor #105 poslato: Septembar 04, 2021, 02:55 »
Napokon jedna lepa vest. Ne samo da smo se otarasili tog nemoćnika već nam je neko za to dao i nekakav novac. Win - win što bi rekao naš narod.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2021/22
« Odgovor #106 poslato: Septembar 04, 2021, 03:01 »
I još procenat od naredne prodaje..... :D

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.616
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2021/22
« Odgovor #107 poslato: Septembar 04, 2021, 03:44 »
Kupljen za 300 prodat za 400 uz ko zna kakvu ugradnju mandova i menadzera. Forisran maksimalno na štetu ekipi i kluba i naravno nikom ništa.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.905
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2021/22
« Odgovor #108 poslato: Septembar 06, 2021, 09:30 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Bože kakvi pilićari...
"This is exactly what football should be about."

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2021/22
« Odgovor #109 poslato: Septembar 06, 2021, 11:26 »
Kakva bre “nemačka banka”??
Ovi su gori od Noleta u neplaćanju poreza!

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.616
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2021/22
« Odgovor #110 poslato: Septembar 07, 2021, 09:48 »
Mi smo jedini klub.na svetu koji i kad proda igrača plaća penale! Jebem li mu mamu mandovsku!
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.951
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2021/22
« Odgovor #111 poslato: Septembar 16, 2021, 08:52 »
Iz ovako mrtve utakmice izvući tri boda je vrhunski. Pobjeda koja može sve do kraja odlučiti.  :aplauz: :aplauz: :aplauz:

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2021/22
« Odgovor #112 poslato: Septembar 16, 2021, 10:15 »
Statistika jes kurva, ali ipak, posed lopte 55:45 u korist gostujuće ekipe...   :no:

Par zapažanja (jes kua "par"  :slavi: ) :

1) Oni su nam održali školski čas na temu, kako što brže preneti loptu iz defanzive u napad - nešto što je nama bila misterija tokom čitave utakmice. Dešavalo se da se neko naš lepo oslobodi lopte i otvori prostor za napad, ali onda, neobjašnjivo, taj isti igrač (recimo, Sanogo, Kanga, pa i Ivanić) staje na loptu, okreće se za 180 i šalje pas Borjanu!! WTF ??

2) U 1 na 1 smo često delovali dobro, ali bismo kiksirali kada bismo pokušali da povežemo 2+ dodavanja. Nekoliko puta je Ivanić majstorski zagradio loptu i odmah prosledio pas petom što bi, po pravilu, najviše iznenadilo njegove saigrače  :uzbudjen: ! Ostaje nada da će vremenom početi da se kapiraju i bez da se gledaju (i dovikuju! ). Nešto po čemu pamtimo (dobro, kako ko...    :wacko: ) tandeme Kule-Džaja, Pižon-Blagoje, Pixi-Lane sa Korane, ili Robi-Dejo, Dejo-Kobra... itd.  Znate već. I siguran sam da se sećate...  :slavi:

3) U prvom poluvremenu je njihov golman boksovao svaku našu korner loptu. Ja, naravno, stručnjak nisam. I to nikakav. ALI, jebagaled, zar nije bilo uputno da Deki Mister, videvši šta se dogadja, malo "adaptira" strategiju i to tako što će postaviti jednog ili dvojicu da dočekuju te izboksovane lopte tamo negde oko 16-18m ? Dragović i Degenek bi već bili u petercu, ali te lopte je mogao da dočekuje Sanogo, pa i nesretni Gobelja. Umesto toga, gledali smo sve te izboksovane lopte kako ladno odlaze u neki zgubidan prostor, ničiju zemlju... bez da je se tu našao ijedan naš igrač.

4) Njihov izjednačujući gol nema potrebe komentarisati. Moronski kiks jednog od najboljih u našem timu. ALI i - čini se - malo okraćali Borjan. Jel ga to stižu godine, ili...? Šta vi mislite?

5) Ruku na srce (mada bih radije na nešto drugo ... :cigara: ), na naš poklon oni su, kao prava gospodska momčad, odgovorili kontra-poklonom. Penal je bio 100% čist, ali i 100% nepotreban. Budalast. Bezveze, ali ajde, nećemo se žaliti UEFA-i. 

6) Sudac iznenadjujuće normalan.  :eek:

7) Rišario Žile Živković... te onaj Dioni... ko je rekao, "Van La Para"?? Stvarno me zanima, u čemu je tajna kod takvih transfera? Nemam živaca da se prisećam svih idiotskih kombinacija, bilo ih je previše u svakom slučaju. Pogotovu ti unapred najavljivani BOMBA-transferi! Uglavnom su to bili bombaši-samoubice. Strašno, boktehebo.     

Epilog prvog dana je da smo suvereno PRVI u grupi!  :slavi: :rock: :rock:

Ludogorec je na ludu sreću izvukao bod protiv Danaca. Nijednu šansu nisu imali, nijedan pošteni atak u batak, ali im se baš otvorilo. Tj. Danci su im se otvorili za "bod ko kuću". 

Ovo malo što sam odgledao skraćeni snimak te utakmice, Danci mi deluju kao baš jaka momčad. Možda i najjača u našoj skupini. Ne baš toliko jaka u našoj grupi... ali, toeto.
A Blgare bismo morali da oderemo. Makar na prevaru.   

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.616
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2021/22
« Odgovor #113 poslato: Septembar 17, 2021, 08:58 »
 Prva pobeda protiv sigurno najkvalitetnije ekipe u grupi je vrlo značajna za dalji nastup u Evropi, zahtevna utakmica koju smo uglavnom solidno odigrali a za nešto više mora da se ima i veći kvalitet igrača. U nedelju sledi derbi na pašnjaku, očekujem tradicionalni remi. 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.939
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2021/22
« Odgovor #114 poslato: Septembar 17, 2021, 06:53 »
Raša se još nije privikao, ubeđen sam u to da će proigrati na proleće, ako ne i ranije

Gobelja i solidan ne idu u istu rečenicu

Sanogo do one greške bio verovatno najbolji, a onda očajan potez. Na snimku treba patiti kretanje Gobelje kod njihovog gola.

Poseta cca 25000 Meni propala jedna karta za zapad, niko nije hteo da ide :yes:
 

John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2021/22
« Odgovor #115 poslato: Septembar 18, 2021, 09:30 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Raša se još nije privikao, ubeđen sam u to da će proigrati na proleće, ako ne i ranije

Gobelja i solidan ne idu u istu rečenicu

Sanogo do one greške bio verovatno najbolji, a onda očajan potez. Na snimku treba patiti kretanje Gobelje kod njihovog gola.

Poseta cca 25000 Meni propala jedna karta za zapad, niko nije hteo da ide :yes:

 :smeh1: :smeh1: :smeh1: :smeh1: :smeh1: :smeh1: :smeh1: :smeh1:

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.616
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2021/22
« Odgovor #116 poslato: Septembar 19, 2021, 08:03 »
Izvukosmo nereseno ali sumnjam da je iko od zvezdaša zadovoljan posle prikazanog danas. Navika da igramo lagane utakmice košta nas uspeha u derbijima evo vec par godina. Katostrofalno izdanje Krstičića,Gajića, Rodića, Ivanića i Borjana. Malo je Stanković uneo zivosti sa klincima ali mora da igramo mnogo mnogo čvršće i brže.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2021/22
« Odgovor #117 poslato: Septembar 19, 2021, 09:51 »
OK, kada imaš TV onda si u povlašćenom položaju i vidiš milion stvari koje igrači ne registruju.

Dakle, ispratio sam nekoliko Partizanovih napada kada sam se pitao, pa vide li ovi naši dunsteri prazan prostor koji su ostavili na desnom krilu, vide li da su ostavili samog napadača, vide li...?
Majkemi, baš to sam pomislio kada su partizani krenuli u napad iz kojeg je pao gol. Ostavljen prazan krater i  kad znaš - kao što Natho zna - rezultat je očekivan.

Još više sam razmišljao o tome kako će neko ozbiljan (recimo, Danci ili Bugari) da nas pošteno izbubeta čim ukapira da im se sami nudimo.

Glede Borjana, ovo je već druga utakmica na kojoj prima gol jer je malkice zaspao...  :sleep1:

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.905
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2021/22
« Odgovor #118 poslato: Septembar 21, 2021, 02:07 »
Bez veze smo primili gol ali šta da se radi, ko nam je kriv kada smo se na početku ispromašivali. Mogli smo ovo da dobijemo. Borjan je u evidentnom padu forme. Igrač utakmice je Dragović, on zaista odskače, uhapsio je onog Rikarda. Degenek solidan. Bekove ne želim ni da pominjem osim što je Rodić imao odličan centaršut za Kataija kod izjednačenja. Sanogo očajan. Ovo ispred na mahove. Deluje da ni Katai ni, pogotovo, Ivanić, nemaju baš snage da izguraju dve jače utakmice u par dana, što je sramota. Raduje što su ona dva klinca, Lazović i onaj mali što ih je piruetom pobacao ko kegle, grizli i solidno odigrali...ali znajući šta im spremaju mafijaši iz uprave i nije neka velika sreća.

Idemo dalje, četvrtak i Novi Pazar tamo.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.905
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2021/22
« Odgovor #119 poslato: Septembar 22, 2021, 12:49 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Pa sada je sve jasno. Mi smo u stvari 60 miliona u dugu ali samo ukoliko prodamo Marakanu! Inače svega 35! Hura!
"This is exactly what football should be about."