Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)  (Pročitano 27852 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #210 poslato: Mart 15, 2023, 05:06 »
Izgleda da ustajete uz " mrzim zvezdu i čovića" pa ondda u toku dana još par puta ponovite a pred spavanje ponovo "mrzim zvezdu i čovića". Računao sam barem za ove momke koje sam upoznao  sa foruma da su normalni momci bez mržnje u sebi ali valjda doza tegeltije i doza željka pantića učiniše svoje pa sad je i udaranje protivnika nakon pobeđene utakmice junački čin u svetoj borbi. Da sam tako zadojen mrznjom poželeo bih vam takav neki događaj na vašem radnom mestu ali ne ja ne mrzim pa vam želim samo zdravlja i mira u glavi. Utakmice dođu i prođu ali treba pogledati u oči drugu, kumu, kolegi nakon izliva besa i mržnje.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.878
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #211 poslato: Mart 15, 2023, 05:11 »
možeš do ujutro da izvrćeš ali ja sam tu. Slobodno pročitaj ponovo, sve jasno piše.


Dakle, napad Lesora nije junački, nego isti kao svaki drugi takav, zreo za kaznu, finansijsku ili u bilo kakvu drugu kakvu liga i pravilnici potpisuju i to je to. Bez patetike, policije, saopštenja itd... To što se ti praviš da imaš pamćenje zlatne ribice i ponašaš se kao da je ovo prvi nasrtaj u istoriji sporta super, ne sumnjam da i to možeš objasniti ovim jeftinim navijačkim pamfletima

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #212 poslato: Mart 15, 2023, 05:40 »
Ko ima pamćenje zlatne ribice je lako vidljivo iz pročitanog a ko izvrće činjjenice takođe. Samo ne možete koliko god ae upregla medijska crno bela bratija da napad na igrača nakon utakmice izjednačite sa incidentima u žaru borbe, i na toj utakmici bilo je jačih faula, padanja igrača jednih na druge i još mnogo toga što ima na svakoj utakmici ali evo ja bih voleo da nađete kad je zadnji put u AB A ligi došlo do napada jednog igrača na protivnika kad je meč završen. Dakpe ne neko međusobno prepuucavanje i gurkanje nego direktni napad poput onog od ponedeljka. I to ponovljen,jedan udarac na koji Petrušev ne reaguje pa onda novi nasrtaj koji je samo pukom srećom završio bez težih posledica po Petruševa. Sve ostalo su samo podmrtanja, izvrtanje činnjenica,neki pokušaj "duhovitosti i muškosti" ali totalno nebitni za prekršaj koji treba da reši policija koja je još u dvorani trebala da privedeizgrednika pošto sve što je van utakmice više nije samo  problem ABA takmičenja vec onog ko garantuje bezbednost. Da li je takvih napada bilo ranjje i da li su uobičajeni u regionu je takođe nebitno iakp su znam neki baš naučili na to ovo je ipak 2023 godina gde se ne tuku protivnički igrači u tunjelu. Ovde se sve dogodilo pred tv kamerama pa samo zlonamerni i ljudi pomračenog uma mogu da kritikuju Petruševa što se obratio organima reda. Valjda po toj partizanskoj logici je holje da uzme pištolj i sačeka lesora negde overi ga  da pokaže muškost.
« Poslednja izmena: Mart 15, 2023, 05:42 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #213 poslato: Mart 15, 2023, 05:48 »
Nikad nisam odgledao Pantića, a Tegeltiju pre 15 godina kontam, nikad celu emisiju, jer je bolid.

Činjenica je da CZ nije izgubila pošteno dve sezone. Prospeš 20 razlike, nema tu šta da se prozivaju sudije.
Mislim, je l' radite nekad analizu sudijskih grešaka u korist CZ? Ono, prvi faul Madara, pola noge u autu pre trojke i sl.
Čović ima dva kluba u ligi, sve pet.
Činjenica je da je Vildoza opalio pesnicom lika sa leđa u Zagrebu.
Dovoljna sam mlad/star da se setim i kako je Zlatko Bolić opizdio nekog našeg klinca na aut-liniji, ako se dobro sećam, kod levog koša.
Pa, ako se ne varam, Gilić kad je pukao Rebraču. I onda Grobari presrećni, jer je naš mutant opalio Rebraču.  :smeh3:
Pa je tu i Nelson.
Pa i Avodžobi, i ono njegovo ponašanje.
Kese sa mokraćom i još dosta toga.
Uzrok svemu tome je, pričalo se, bio Vujošević.
Ove sezone je bio prvo Bodiroga govno, koje je ljubomorno na Zvezdu, pa takvu veličinu buši.
Posle njega - Savić.

Svaka čast Petruševu, ispao pušac qrca gnjidi.  :respect



Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #214 poslato: Mart 15, 2023, 06:25 »
Možda ih ne gledaš ali ovo što si napisao je baš ta njihova trovačka priča. I ajde da sve to jeste tako a barem pola je totalna nebuloza opet je sve to bilo u toku utakmice baš kao i tuče igrača partizana i hemofarma u dva navrata. Ali napad na igrača po završetku utakmice je ipak jedan viši intelektualni nivo, treba mozga za takvu jednu radnju ali nije to najgore. Najgore je što uz retke izuzetke koje poštujem uglavnom grobarska raja pokušava da opravda lesora, da izjednači krivicu ili da petruševa proziva za odlazak u policiju pritom zaboravljaju čiji je Petrušev i ko od njega čeka milione, nije čović eto da vas utešim. Šta stvarno očekujete od Petruševa i Zvezde posle tog napada. Da ćute kao da ništa nike bilp pa pred sledeću utakmicu u Pioniru npadnu lesora svim mogućim sredstvima i pokažu muda i muškost. Lazna lesoru i od aba lige i od države Srbije treba što pre da se dogodi o izrekne. Tako bi se utišala javnost i zakopale ratne sekire, ili da čekamo da padne opet nečija glava?
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.878
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #215 poslato: Mart 15, 2023, 07:45 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
napad na igrača nakon utakmice izjednačite sa incidentima u žaru borbe

ne znam hoćeš li se uvrediti, ali prosto logočni i nedvosmisleno - lažeš. Dakle, nemaš potrebe da pišeš dugačke traktate, dovoljno je da se direktno referišeš na nešto što sam napisao.

Dakle, navedi mi koji je od ovih primera koje sam pomenuo incident u žaru borbe?

Jokić se zaleće direktno u igrača okrenutog leđima i udara ga svom silom, čovek od trzaja glave ima tešku povredu vratnih mišića, i preko godinu dana nije igrao utakmicu, tek nedavno se vratio.

Tomašević u finalu 2001 čistom pesnicom udara Vardu i lomi mu lagodičnu kost.

Krstić stolicom udara Burusisa u glavu i raskrvari mu uvo.



Koji od ovih slučajeva je lakši od slučaja Petrušev  -  Lesor? I po intenzitetu upućenog udarca, i po šteti koja je napravljena?




Prvo kažeš da mi slavimo potez Lesora kao junački, što je besramna i bezobrazna laž, i sad mi ponovo podmećeš nešto?


Dakle, direktno, ako kažeš da je nasrtaj Lesora na Petruševa teži prekršaj od bilo kojeg od ova gore tri pomenuta, ja ti stišćem ruku, izvinjavam se, stvarno neću dalje širiti priču.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.878
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #216 poslato: Mart 15, 2023, 07:50 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Tako bi se utišala javnost i zakopale ratne sekire, ili da čekamo da padne opet nečija glava?


ahahahaha, neka digne ruku još neko ako je već jednom čuo ovu izjavu  :rofl:   Imam neki deja vu, pomozite mi, kad smo ovo još čuli  :smeh3:

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #217 poslato: Mart 15, 2023, 08:02 »
Možeš da se prevrćeš do sutra ujutro ali činjenice nap sto pa da onda budeš ravnopravan sagovornik. Do tad samo običan tegeltijin fan zatrovan mrznjom
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.878
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #218 poslato: Mart 15, 2023, 08:15 »
ono što se ovde vidi je da ja odgovaram direktno na pitanja, svaki tvoj stav sa kojim se ne slažem izdvojim citiram i odgovorim, a ti još NIJEDNOM (slovima: 0) nisi citirao moju reč već se svađaš sa imaginarnim protivnicima.


Rekao bih da po tome podsećaš na jednog čoveka, ali možda je to samo slučajnost.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #219 poslato: Mart 15, 2023, 08:39 »
Eto sam priznaješ da ti se priviđa neki čovek, rekoh već da je to preveliki twret koji sami sebi naturate na leđa. Mržnja izjeda onog lo je nosi u sebi i često dolazi do pucanja kod te osobe. Ni jedna stvar koji si pisao ne zaslužuje komentar pošto se ne bavi stvarnim problemom koji je bio nakon utakmice i koji i dalje traje. Znači problem se ne rešava tako što pišeš da je tamo neko negde u nekom tunjelu udario nekog pa eto čuo lesor da to može pa ajde da i on nekog nabode. Ništa ne može umanjiti njegovu krivicu koliko god to pokušavali a potezi ABA ligr i srpskog tužilaštva mogu da pomognu da se to mirnije reši a da se poubijamo pa to nikad nije bio problem, problem je biti pametan i razuman. Možda i ja očekujem previše od ljudi ali jebiga takvo mi kućno vaspitanje da uvek verujem da dobro može da nadvalada zlo. U suprotnom bi trebalo da počnem da se naoružavam pred gostovanje Partizana.
« Poslednja izmena: Mart 15, 2023, 08:40 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #220 poslato: Mart 15, 2023, 11:52 »
То што сам написао су лако проверљиве чињенице, па ме занима шта је небулоза. Конкретно.


Нисам хтео да ти напипем прошли пут, али најблаже речено, није фер да прозиваш људе овде, који су сто година ту,  за Пантићеве и Тегијеве емисије.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #221 poslato: Mart 16, 2023, 12:06 »
 Udario i Vuk nekog crnju a Mirko Milićević se pesničio sam sa par igrača Paoka i to nešto menja u činjenici da je nakon završetka utakmica lesor napao igrača? Vidi se na snimcima po reakciji ostalih igrača Partizana da su i oni zatečeni i iznenađeni divljačkim napadom. Utakmica nije bila incidentna, rešena je par minuta pre kraja i apsolutno nema razloga za napad. Moje je mišljenje da je lesor nahuškan od strane navijackih grupa sa kojima se vidim intezivno drùzi pa je poleteo i još malo mozda postane novi vođa južne tribine. Pisati da Zvezda ne zna da gubi( a gubili smo mnogo puta ove sezone bez incidenta čak i kad su nam oteli pobedu u pioniru)da loše igra i svašta nešto što slušamo.od objektivnih novinara je totalno bezveze. Apsolutno ne postoji ništa na ovom.svetu što može da opravda divljački napad, sve te priče o zvezdi, čoviću, nekadašnjim tučama su pucanj u prazno. Prozovanje Petruseva je tek nešto što spada u najmizernije što se moglo pročitati.
« Poslednja izmena: Mart 16, 2023, 12:08 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #222 poslato: Mart 16, 2023, 12:10 »
Па сад се вратиш на поруке после утакмице и видиш да сам рекао одмах да је за суспензију, а нисам једини то рекао.


А Вилдозина шака у главу, са леђа, је била ок, пошто је била унутар 40 минута, и зато не подлеже кривичном праву.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #223 poslato: Mart 16, 2023, 08:16 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Па сад се вратиш на поруке после утакмице и видиш да сам рекао одмах да је за суспензију, а нисам једини то рекао.


А Вилдозина шака у главу, са леђа, је била ок, пошто је била унутар 40 минута, и зато не подлеже кривичном праву.

ko je igde napisao da Vildoza ne zaslužuje kaznu?
neka igrač kojeg je udario podnese prijavu, ko mu brani?
napišete da kao lesor zaslužuje kaznu a onda krenete sa pričom kako je to nekad trebalo da kazne i ovog i onog i slične umotvorine koje valjda treba da vam omoguće da lakše progutate činjenicu da je lesor kretenčina koja treba da odgovara.
diže se frka kad rambo pipne nečiju guzicu a zataškavaju udarci lika od 130+kg koji je mogao trajno da onesposobi momka za život   
« Poslednja izmena: Mart 16, 2023, 08:22 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #224 poslato: Mart 16, 2023, 08:57 »
Pa nije ga udario zatvorenom sakom, pa da ga trajno onesposobi? Ali dobro, utvrdice kriminalisticka istraga. Valjda nece morati da vrse rekonstrukciju zlocina, pa da svih 17 000 ljudi moraju ponovo doci.

Stvarno ne znam sa kim se prepires, niko odavde nije rekao da Lesor ne zasluzuje kaznu. Samo se svi iscudjavamo krivicnoj prijavi, jer je to nesto novo, sto nismo imali do sad.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.