Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)  (Pročitano 26584 puta)

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.927
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #75 poslato: Novembar 28, 2022, 10:43 »
Godinu i po dana gledamo istu utakmicu protiv tvrdjih ekipa.
Ne zna se ko se više gubi, igrači ili trener...

Na mreži Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.862
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #76 poslato: Novembar 28, 2022, 11:08 »
za poraz marim kao za lanjskim snegom, ali i dalje imam neku tugu za ovim klubom. Osećam da je ovaj Partizan kao riba koja je nekad bila vesela, pametna, dobra pička, ortak, a sada je napumpala usta, šopingovala u Milanu i izbacila sise, iz stare navike mi se ne da da raskinemo, a vidim da nemamo budućnost.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.472
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #77 poslato: Novembar 28, 2022, 11:12 »
Ali sto rece deda, ove utakmice se ponavljaju, kao dan mrmota. Prvo poluvrijeme 50p, suterska rapsodija i onda u drugom linearni pad, završava se sa razlikom koja zavisi koliko smo dobro stajali na poluvremenu. Ove sezone je takvih bilo bar pet. Identicnih.

Bezlicna ekipa, nista nema da te zalijepi. U svakom momentu mogu da uzmem telefon i drkam internet koliko me privuku uopšte.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #78 poslato: Novembar 29, 2022, 06:58 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
za poraz marim kao za lanjskim snegom, ali i dalje imam neku tugu za ovim klubom. Osećam da je ovaj Partizan kao riba koja je nekad bila vesela, pametna, dobra pička, ortak, a sada je napumpala usta, šopingovala u Milanu i izbacila sise, iz stare navike mi se ne da da raskinemo, a vidim da nemamo budućnost.


Opisao si mmoju bivsu.  :smeh4:
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.121
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #79 poslato: Decembar 01, 2022, 10:44 »
Ovo je za dva otkaza.

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.121
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #80 poslato: Decembar 01, 2022, 10:53 »
Svaki napad u OT idu na Klavera na kom je Panter. Ali ovaj je i dalje na njemu.

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.121
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #81 poslato: Decembar 01, 2022, 11:05 »
Daj Radeta Bogdanovića u studiju.
Obradović ubedljivo najslabija karika.
« Poslednja izmena: Decembar 01, 2022, 11:05 Dimitrije BP »

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.472
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #82 poslato: Decembar 01, 2022, 11:05 »
Jedna tužna sportska priča.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.121
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #83 poslato: Decembar 01, 2022, 11:11 »
Pratim EL najviše od svih sportskih takmičenja, 100 godina, i bilo je dovoljno 11 utakmica da mi je ogade. Gledao sam bez ikakve emocije, sem smejanja.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.616
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #84 poslato: Decembar 02, 2022, 09:56 »
 duga je El bude uspona i padova kod svih ekipa a ova Valensija je inače dobila i Olimpijakos u gostima
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.472
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #85 poslato: Decembar 06, 2022, 01:40 »
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.616
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #86 poslato: Decembar 07, 2022, 11:41 »
 Da li je ovaj O'stoja toliko glup da je pustio karte u slobodnu prodaju pa sad ima problem pošto je veliki broj navijača Zvezde pokupovao karte za derbi u EL

"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.862
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #87 poslato: Decembar 07, 2022, 03:44 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava



koliko su zamorne postale ove priče, na stranu što mi se gadi ovaj Partizan, ali cigani su se uhvatili broja domaćih igrača kao da smo zlatne ribice, da niko ne pamti šta je juče bilo. Zvezda je rutinski igrala sa 9 stranih igrača, crna petorka je bila uobičajena stvar, mislim samo pre dve sezone.

Teško mi je naći bilo kakav motiv  da gledam ovu utakmicu.


Btw, uz puno poštovanje Luke Mitrovića, Dobrića i tih momaka, nije da je nešto previše pohvalno i to isticati kao uber dorpinos srpskoj košarci u ovom trenutku. Oni su momci na pragu 30. godine, naša košarka se samo sticajem bizarnih okolnosti okoristi o njih zbog ovih prozora, inače, u kontekstu budućnosti naše košarke, to su nebitni igrači.



Gledam ove zapaljive izjeve, istorijski derbi, Evropa će da gleda, kurac, palac, prekretnica za našu košarku. Nagon za povraćanjem me obuzima nekontrolisano.

U vreme dok je Bog pomagao u našoj košarci a da ja pamtim, derbije su igrali i odlučivali Igor Rakočević, Nikola Lončar, Dragan Lukovski, Saša Obradović, Dejan Tomašević, Mića Berić, Vladimir Radmanović, Ratko Varda, Jovan Koprivica, Haris Brkić, Jovo Stanojević, Milutin Aleksić, Ljuba Vidačić, Nenad Krstić, Miloš Vujanić, Nemanja Bjelica, Milenko Tepić, Novica Veličković, da ne širim dalje...  I svaki od njih je u tom trenutku imao manje od 23-24 godine, max, i bio je u nekom  bar trogodišnjem ciklusu igranja u tom klubu, i ulazio je u reprezentaciju i pripremao transfer dalje.


Sad pored toga, da se ja hvalim Lukom Mitrovićem kao uber dorpinosom srpskoj košarci, jes, boli me kurac. Ali dobro, biće tu 11. i 14. mesto u Evroligi za našu košarku, spektakl, istorijski uspeh

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.472
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #88 poslato: Decembar 07, 2022, 03:47 »
Nisam ja to okacio da pofalim Zvezdu no da pokazem ove nase nesrecnike  :D Pravimo drustvo onim tradicionalnim legijama stranaca: Fener, Makabi, Baskonija, Efes. Da mi je to neko rekao 2014. a to nije bilo davno...a tada bi zvucalo kao sci fi.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.616
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2022/2023 (F4 ili katanac)
« Odgovor #89 poslato: Decembar 07, 2022, 05:50 »
Čudi me taj stav vas mladih ljudi, barem je košarka uvek znala da ide korak napred i prati savremene trendove. Kad bih krenuo unazad sa pričom da pamtim Buštura i Radmila Mišovića kako su znali da daju i po 40 poena bez trojki. Košarka u Evropi je Euroliga i ako se to ne igra nema ni interesovanja ni napredovanja ni klubova ni igrača. Nekad su klinci trčali da dođu u Partizan ili Zvezdu a sa trče u Megu da nabiju statistiku i da ih zalizani proda negde za šaku dolara. Oni najbolji uzmu i po koje milionče. EL traži dobre igrače, fizički odlično pripremljenje i nema milosti za razvoj mladog igrača. Ja sem onog Litvanca u Barsi ne vidim da je neko id mladih sposoban da igra u prvoj petorci nekog EL ligaša. Partizan je skupio par talentovanih momaka sa naših prostora ali trenutno su preslabi da igraji EL ali alo bude Partizan igrao par sezona eto njih u prvoj petorci sigurno. Pekovic kad je dosao prvs sezone je sluzio za sprdnju u Evropi ali je kasnije dominirao. Što se derbija tiče cirkus je počeo, dominiraju oni koji ne bi trebalo ni da se spomenu kad je košarka u pitanju. Nadam se samo da se igrači ne uvuku u sve to.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)