Autor: Dule Savic Tema: FK Crvena zvezda 2022/23  (Pročitano 24687 puta)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2022/23
« Odgovor #255 poslato: Decembar 20, 2023, 10:33 »
O svakom igraču zvezde može da se kaže bilo šta, jedino o Borjanu ne.
Jedan monolit ispred stadiona je najmanje, što je zaslužio.

istraga o dovedenim preskupim pojačanjima koji ne vrede ni za našu jadnu ligu mora da se pokrene.

Kafu, Tomane, Kanjas, Bakajoko, Dioni, Žander, Val la Para, Živković, Ado, Kraso, Endaje.... ogtomni novci su potrošeni na ove promašaje. Da ne ubacujem tu i domaće igrače kojih ima gomila.

Neko MORA da odgovara. Nije zvezda Mančester pa da potroši 90 miliona na Meguaira (ili kako se već izgovara)
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.956
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2022/23
« Odgovor #256 poslato: Decembar 20, 2023, 10:44 »
Jedan zvezdaš sebi ne sme da dozvoli ovakvo seirenje. Jebale ga delije i gardisti i njega i onu kurvetinu. Da nije bio probušen sa 30m protiv tog istog Bahara drugačije bi pričao.
« Poslednja izmena: Decembar 20, 2023, 11:18 Dule Savic »
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.708
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2022/23
« Odgovor #257 poslato: Decembar 20, 2023, 11:02 »
Borjan je dobro branio u Zvezdi i za to mu svaka čast ali sve ostalo kod njega je totalni očaj, nažalost baš sam imao prilike da to spoznam direktno. Ništa manja gnjida nije ni rodić uz to taj nikad ništa nije odigrao da valja ali slizao se sa terzićima i biće tu nažalost i dalje a danas je namerni napravio penal.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.967
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2022/23
« Odgovor #258 poslato: Decembar 21, 2023, 01:42 »
Ovaj čovjek se drogira


Citat
"Svidelo se to ljudima ili ne, Zvezdan Terzić je jedan od najuspešnijih funkcionera u istoriji Zvezde. Pametni ljudi su svesni koliko je kompleksno voditi Zvezdu. Vreme je pred nama, postoji procedura da ako neko pomisli da može bolje, skloniću se. I ove godine ćemo osvojiti šampionsku titulu. Osvojićemo osmu titulu."


Od Minhena i Milana do Istanbula samo je Zvezda igrala Ligu šampiona. Čujem komentare sramno i nedopustivo. Po igrama, ovo je bila najmoćnija Zvezda u Evropi. Ko god poznaje fudbal, reći će to. Ko potcenjuje Jang bojs kao klub, šampiona Švajcarske, trebalo bi da se presabere. To što smo postavili kao cilj da pobedimo u Beogradu i tamo odigramo nerešeno, to je dokaz naše vere."


Ja sam najodgovorniji i uvek sam ja kriv kao čovek koji donosi odluke. Saradnike sam ja birao. Prvi put kad ne bude Zvezda šampion, podneću ostavku




Molim Partizan da osvoji titulu.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.708
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2022/23
« Odgovor #259 poslato: Decembar 21, 2023, 02:05 »
 navijamo za Duljaja :rofl:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2022/23
« Odgovor #260 poslato: Decembar 21, 2023, 10:28 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ovaj čovjek se drogira


Citat
"Svidelo se to ljudima ili ne, Zvezdan Terzić je jedan od najuspešnijih funkcionera u istoriji Zvezde. Pametni ljudi su svesni koliko je kompleksno voditi Zvezdu. Vreme je pred nama, postoji procedura da ako neko pomisli da može bolje, skloniću se. I ove godine ćemo osvojiti šampionsku titulu. Osvojićemo osmu titulu."


Od Minhena i Milana do Istanbula samo je Zvezda igrala Ligu šampiona. Čujem komentare sramno i nedopustivo. Po igrama, ovo je bila najmoćnija Zvezda u Evropi. Ko god poznaje fudbal, reći će to. Ko potcenjuje Jang bojs kao klub, šampiona Švajcarske, trebalo bi da se presabere. To što smo postavili kao cilj da pobedimo u Beogradu i tamo odigramo nerešeno, to je dokaz naše vere."


Ja sam najodgovorniji i uvek sam ja kriv kao čovek koji donosi odluke. Saradnike sam ja birao. Prvi put kad ne bude Zvezda šampion, podneću ostavku




Molim Partizan da osvoji titulu.


Koji je bolid ovo izjavio!?


Koje teško smeće od kluba smo postali.

Na mreži dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.967
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2022/23
« Odgovor #261 poslato: Decembar 22, 2023, 09:07 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ovaj čovjek se drogira


Citat
"Svidelo se to ljudima ili ne, Zvezdan Terzić je jedan od najuspešnijih funkcionera u istoriji Zvezde. Pametni ljudi su svesni koliko je kompleksno voditi Zvezdu. Vreme je pred nama, postoji procedura da ako neko pomisli da može bolje, skloniću se. I ove godine ćemo osvojiti šampionsku titulu. Osvojićemo osmu titulu."


Od Minhena i Milana do Istanbula samo je Zvezda igrala Ligu šampiona. Čujem komentare sramno i nedopustivo. Po igrama, ovo je bila najmoćnija Zvezda u Evropi. Ko god poznaje fudbal, reći će to. Ko potcenjuje Jang bojs kao klub, šampiona Švajcarske, trebalo bi da se presabere. To što smo postavili kao cilj da pobedimo u Beogradu i tamo odigramo nerešeno, to je dokaz naše vere."


Ja sam najodgovorniji i uvek sam ja kriv kao čovek koji donosi odluke. Saradnike sam ja birao. Prvi put kad ne bude Zvezda šampion, podneću ostavku




Molim Partizan da osvoji titulu.


Koji je bolid ovo izjavio!?


Koje teško smeće od kluba smo postali.


Naravno Terzić

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.956
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2022/23
« Odgovor #262 poslato: Januar 15, 2024, 09:48 »
Svakim danom i svakim potezom me sve više udaljavaju od terzićevog privatnog kluba. Onog malog Nedeljkovića koji je odigrao ukupno tri ipo utakmice i koji je zamirisao na beka (a tu smo već godinama u teškom deficitu) brže bolje zavališe u Aston Vilu. Šta će on u premijer ligi bez maltene ikakvog iskustva u seniorskom fudbalu boga pitaj. Bitno je da su uzeli lovu i procente a to što je ovo- nadam se da grešim - potpuno pogrešan career move koga briga. Ne možeš na univerzitet ako nisi završio ni osnovnu školu. Ista stvar je sa Mijatovićem. On je doduše više igrao, i deluje da će da bude centarforčina (mnogo me podseća na Runija) i počele su da stižu ponude iz Rusije, Francuske, MLS itd. Naravno, jedva čekaju i njega da zavale, a nama će biti dobri kojekakvi Dioniji, Tomanei, Kulibaliji, Ndajei i njima slični Indijanci koji vola ne mogu da ubodu. Tako da nema brige, igraće nam Rodić do starosne penzije.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.708
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2022/23
« Odgovor #263 poslato: Januar 15, 2024, 08:12 »
Čuo sam da Nedeljković ostaje još 6 meseci u Zvezdi pošto naravno ne može odmah da igra u Premijer ligi a da će Zvezda tu pozajmicu platiti dva miliona evra, tako da će nas koštati 300+ hiljada evra mesečno a do sad je imal platu od 3000 evra.
« Poslednja izmena: Januar 15, 2024, 08:13 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.956
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2022/23
« Odgovor #264 poslato: Januar 16, 2024, 09:34 »
Navodno je i Bajer Leverkuzen poslao ponudu za Mijatovića. Biće to Luka Jović 2.0 .
"This is exactly what football should be about."

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2022/23
« Odgovor #265 poslato: Januar 16, 2024, 11:45 »
Za ovu bagru je i onaj pajser Lukić bio gospodin.

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.956
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2022/23
« Odgovor #266 poslato: Mart 04, 2024, 03:40 »
79 godina Crvene zvezde.
"This is exactly what football should be about."