Autor: Boki Tema: Vaterpolo Prva A liga Srbije  (Pročitano 24564 puta)

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.849
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #60 poslato: Mart 24, 2013, 06:11 »
sudije vas deru, al zato komentator je gori od Pantica
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #61 poslato: Mart 24, 2013, 06:22 »
au kakva utakmica...najpravednije nereseno,koje zvezdi odgovara i ulazimo sa prvog mesta u plej of.radnicki na partizan u polufinalu,zvezda na vojvodinu.
u zadnjoj cetvrtini smo igrali odlicnu odbranu,sefik je bio odlican,odbranio nekoliko jako teskih lopti,a mi smo lose odigrali zadnja 2 igraca vise,tj predzadnji bas lose,nismo ni imali izglednu situaciju za gol,a zadnji na 20-ak sek do kraja smo imali odlicnu sansu za gol,ali los sut.
kazem odlicno smo se branili u zadnjoj cetvrtini,plus smo u onoj situaciji kada je radnicki imao cistu kontru a vanja nije video loptu imali puno srece.ali i radnicki je imao srece kod zadnjeg gola gde se posle suta cire lopta odbila od naseg igraca i usla u gol,inace verovatno ne bi bilo nista od gola...
odlicna igra zvezde,moglo je mozda i malo volje,ali fakticki 3cet bez dva vrlo bitna igraca-ivosevica rezervnog beka,koji nam je vrlo vazan za odbranu, i bez prlainovica,o njegovom znacaju se suvisno pricati.

ostvarili smo cilj,imamo prednost domaceg terena,i ne bismo smeli da propustimo svoju sansu.iako u eventualnom finalu cak ni pored domaceg terena ne mogu reci da smo favoriti protiv radnickog.jer su oni prosto igracki ubedljivo najjaci tim...ipak nekoliko nasih mladih igraca igraju odlicno,pre svega braca rasovic,plus randjelovic,i napreduju tokom sezone,tako da se nadam da cemo u poptpunosti parirati verovatno radnickom(ne verujem da ce partizan moci da napravi iznenadjenje kada radnicki ima prednost domaceg terena) i nadam se tituli.naravno ima jos puno do toga,i bice jako tesko...

osim prve cetvrtine sudije su imale manje-vise ujednacen kriterijum.ali sta ces vise od dva iskljucena igraca...


nisam obracao paznju na komentatora i ne znam dal je gori od pantica,samo sam zapamtio da je u jednoj situaciji rekao da je sudija mogao da svira iskljucenje nad pjetlovicem(tu sam se slagao sa njim),ali ti kazes da je gori od pantica,a tamo na zvezdinom forumu kazu komentator grobar  :uzbudjen: :uzbudjen: :uzbudjen:
« Poslednja izmena: Mart 24, 2013, 06:33 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #62 poslato: Mart 24, 2013, 07:10 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

 :aplauz: :aplauz: :aplauz:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #63 poslato: Mart 25, 2013, 11:58 »
Nece radnicki lako sa partizanom izaci na kraj
Ali, radnicki ce sledece sezone u ligu sampiona, osvojice len kup, tako da je cilj vec ispunjen
Titula ce ici zvezdi, PRedugo je ceka zvezda da je sada ispusti

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #64 poslato: Mart 25, 2013, 01:17 »
sveto,nema zvezda sta da ispusta titulu i sl.niti je ona favorit pa kao ispustila je,a imala je sve u svojim rukama.uz to,posle jucerasnjeg sudjenja,ako neko ima podrsku i proteziran je,to je onda radnicki.tako da ako zvezda osvoji bice vise nego zasluzeno...

prica radnicki ispunio ciljeve i sl je meni glupa.realno su ubedljivo igracki najjaca ekipa u zemlji ne vidim kako moze biti zadovoljna ako nije prvak...sa druge strane istina je da je to ekipa napravljena ne za 1 godinu,nego za mesec-dva i jako je tesko da odmah prve sezone ne trpi malo i rezultat. zvezda je sa druge strane nekoliko godina stvarala ovaj tim,i dopunila ga letos sa 4 ozbiljna iskusna igraca(svi ostali su bili tu i prosle godine),uz to imamo 5-6 mladih jako talentovanih igraca,koji su prosli sve reprezentativne kategorije.i to je nasa prednost...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #65 poslato: Mart 25, 2013, 03:24 »
O tome i pricam
Cilj je bio pred pocetak sezone LEN kup, to su bas naglasavali, kao i liga sampiona sledece sezone.
Titula nije realna, a nije ni normalno da za 6 meseci napravis tim, uzmes titulu u Srbiji(nikada jaca liga) i uzmes LEN kup.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #66 poslato: Mart 25, 2013, 05:44 »
ne mozes reci da nije realno,kada napravis tim koji je u ovom trenutku u top 3 tima u evropi(jug,primorje i radnicki),tesko da nije realno da se uzme titula.istina ako se desi da se titula ne uzme,postoji realno opravdanje(znaci tim napravljen ni iz cega ove godine),ali daleko je to od neocekivanog i nerealnog.kao sto sam rekao radnicki je u domacoj ligi favorit...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #67 poslato: Mart 25, 2013, 06:42 »
cela utakmica od nedelje...

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #68 poslato: Mart 26, 2013, 08:41 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ne mozes reci da nije realno,kada napravis tim koji je u ovom trenutku u top 3 tima u evropi(jug,primorje i radnicki),tesko da nije realno da se uzme titula.istina ako se desi da se titula ne uzme,postoji realno opravdanje(znaci tim napravljen ni iz cega ove godine),ali daleko je to od neocekivanog i nerealnog.kao sto sam rekao radnicki je u domacoj ligi favorit...
Nije sve u igracima
Radnicki nema nista dalje, ima 5 igraca, trenera, cistacicu i gradonacelnika KG koji je kao oformio strucni tim a pola njih ne zna da pliva.
Nerealno je da radnicki uzme titulu, sto ne znaci da joj se ne nadam.
Za mene je cilj ispunjen, prva evro titula u istoriji SD Radnicki, liga sampiona iduce sezone...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #69 poslato: Mart 26, 2013, 10:28 »
pa nije istina da radnicki ima 5 igraca.
Zdravko Radić (golman)-prvak evrope sa primorcem,i vise domacih trofeja,prvak evrope sa crnom gorom,nekoliko zlata sa scg kao rezervnni golman
Damir Burić (bek)-ima sve trofeje koji se mogui uzeti u klupskim i reprezentativnim takmicenjima
Boris Popović (centar)-solidan rezervni centar,23god,jos relativno mlad,prosao sve mladje kategorije u nasim reprezentativnim selekcijama,bio u zvezdi i jednu sezonu u italijanskoj prvoj ligi
Dušan Marković (bek)-kao i predhodnik 23god,jos relativno mlad, prosao sve mladje kategorija u reprezentativnim kategorijama, igrao 2 god u italiji
Slavko Gak (bek)-iskusan igrac,prosao mnoge vrhunske klubove,pre svega u scg(primorac,partizan,budva,jadran),osvajao sve domace trofeje. bio u inostranstvu,u solidnim,ali ne vrhunskim klubovima. prosao mladje reprezentativne kategorije, kratko bio u najboljoj selekciji srbije,ima zlatnu medalju sa sp.
Đorđe Bašić (leva strana)-vazio za velikog talenta,dosta obecavao,rano usao u prvi tim partizana,prosao sve mladje reprezentativne kategorije,ali se nije dokazao na vrhunskom nivou,pa otisao u marsej,tamo bio nekoliko god i dobro je igrao.
Aleksandar Ćirić (nezgodna strana)- o njemu ne treba mnogo pricati,istina da je u godinama,ali je veliki profesionalac,i sigurno je potpuno fizicki spreman,pa ne trpi ni njegova igra ni tim zbog njegovih godina
Vojislav Čupić (krilo)-ranije vejzagic,bio veliki potencijal,rano usao u prvi tim partizana,prosao mladje reprezentativne kategorije,sada ima 26god,vec iskusan.meni se bas svidjalo kako igra,cak i u prvom timu partizana,ne znam zasto nije postao noseci igrac tima,jer je ono sto sam ja gledao,jos dok je bio mlad pokazao da moze.levoruk,kao i svi levoruki igraci jako nezgodan,solidan sut. posle partizana je bio u turskoj,madjarskoj i sloveniji.sa segedom osvojio kup len.osvajao puno domacih trofeja sa svim klubovima u kojima je igrao.
Boris Zloković (centar)-verovatno najbolji centar sveta(dovoljno)
Filip Filipović (nezgodna strana)-nema potrebe ista pisati
Vanja Udovičić (bek)-isto kao i za predhodnika,sve napisano bi bilo suvisno
Đorđe Filipović (krilo)-iskusan igrac,sasvim solidan.nikada nije bio neki ogroman potencijal,ali je sasvim dobar klupski igrac.bio u partizanu,kataru i jadranu.svugde imao bitnu,ali ne kljucnu ulogu.ima i len kup sa katarom, osvajao i domace trofeje.posle igrao u spaniji i francuskoj.
Igor Lazić (golman)-verovatno najslabija tacka,ali i nebitan lik.
Vedran Ćirković (bek)-o ovom igracu nista ne znam.vidim da igra za seniorsku reprezentaciju makedonije,koja je pokupila otpatke iz svih bivsih sfrj drzava.a i nisam primetio da ulazi u igru.
Endi Stivens (golman)-ne znam dal je on i dlaje tu.bio je u vrhunskim evropskim klubovima,ali svugde bio rezerva.reprezentativac amerike.

ovo je puno vise od 5 igraca...

naravno stoji ono sto smo rekli da je tim napravljen za mesec-dva i da ako se ne uzme ttitula to jeste opravdanje.ali kazem ubedljivo najjaci nas tim,a u top 3 u evropi...
« Poslednja izmena: Mart 26, 2013, 10:30 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #70 poslato: Mart 26, 2013, 11:12 »
I najverovatnije svima istice ugovr na leto
I najverovatnije ogromna vecina nije znala da nadje Kragujevac kada je dolazila da potpise ugovor.
A neki i danas ukljucuju navigaciju.
Na mapi Srbije ga traze kod Novog Sada
Dakle dosli, uzeli lovu i na leto ce otici ako ne dobiju dooobre uslove.
Nema se jos taj kult waterpola u KG
U Kosarci je trajalo 4 godine da se stvori ne samo ekipa vec i ljudi oko kluba.
A i pre 4 godine su dosli ljudi koji su vodili lajonse par sezona.
Ovo sa waterpolom je sve neozbiljno za sada
I da se razumemo, nadam se tituli
Ali mislim da ce je uzeti zvezda

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #71 poslato: Mart 26, 2013, 12:28 »
sveto volis da preterujes.imate dva crnogorca,jednog hrvata i amerikanca.ostali su domaci igraci,vecinom prosli kroz partizan.oni sigurno nemaju problem niti su imali da nadju kragujevac.verujem da je slicno sa dva crnogorca.verovatno jedino ko nije znao gde se nalazi kragujevac je hrvat buric i amer(ali on i onako dok nije dosao u evropu nije znao ni gde su ni srbija ni hrvatska,ni balkan,a kamoli kragujevac)...
o gradjenju tima i kluba se slazem...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #72 poslato: Mart 28, 2013, 09:00 »
Ma mislio sam uosteno na KG i vaterpolo
Nebitno, videcemo da li ce Radnicki uopste proci Partizan

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #73 poslato: April 06, 2013, 10:11 »
Radnicki uzeo trofej
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #74 poslato: April 12, 2013, 08:34 »
radnicki dobio partizan i vodi u seriji.zvezda rutinski sa vojvodinom. polufinala se igraju na dve dobijene,a mislim d aje finale na 3...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...