Autor: Boki Tema: Vaterpolo Prva A liga Srbije  (Pročitano 24101 puta)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.955
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #105 poslato: Maj 15, 2013, 11:27 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #106 poslato: Maj 16, 2013, 01:17 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

 :clap: :clap: :clap:
sa koliko emocija ova dvojica ljudi su doziveli ovu utakmicu i titulu,svaka cast  :aplauz: :aplauz: :aplauz:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.480
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #107 poslato: Maj 16, 2013, 01:37 »
Mislis Mustafa i Viktor?  :D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Na mreži deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.927
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #108 poslato: Maj 16, 2013, 08:17 »
Čestitke!

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.641
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #109 poslato: Maj 16, 2013, 09:29 »



 hvala Đorđu Filipoviću :palac: da nam nije poklonio onu loptu na 7:7 nego zabio gol bila bi druga pesma ipak čestitke momcima pre svega na velikoj borbi jako i do samog kraja što bi rekli sportski novinari u Srbiji
utisak večeri je ipak "slavlje" koje je nastalo nakon završetka utakmice, mogli bi bogami da nam pozavide i dreničani na tome :zbunjen:
« Poslednja izmena: Maj 16, 2013, 11:27 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.941
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #110 poslato: Maj 16, 2013, 09:55 »
Ovo je bio najbolji serijal vaterpolo lige ikada odigran.


Sjajan meč.


A koliko se nisu štedeli najbolje je videti na vratu i licu Andrije. Sve modrice i ogrebotine
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #111 poslato: Maj 16, 2013, 11:41 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Mislis Mustafa i Viktor?  :D
mislim veliki zvezdas andrija,koji je konacno uspeo da ostvari zelju od malih nogu da zaigra za tim za koji i navija.partizanu hvala sto mu je pomogao da se razvije na pravi nacin.covek je profesionalac,zvezda nije ni postojala,pa je eto igrao i za partizan  :tt2:


puno emocija,veliko slavlje na kraju,a u bazenu prava borba titana.sto rece laki fantasticna utakmica i serija.radnicki po imenima jaci,zvezda uigranija,sa vecom energijom i nekoliko vrhunskih mladih igraca.ipak presudna je bila prednost domaceg terena koju smo izborili onim mecom u kragujevcu u regularnom delu,kada smo igrali tamo 8-8,sada se vidi koliko je znacio taj bod.


u celom prvenstvu i posebno u ovoj seriji se pokazalo da nekoliko madih igraca izrastaju u prave asove-pre svega braca rasovic 92 i 93 godiste,pa onda i sava randjelovic takodje 93godiste.ostali mladi igraci-stojcic,eskert i milicevic su ipak nekako u drugom planu u odnosu na ovu trojicu.ipak to je odlicna buducnost zvezde.kao i garancija da iako se desi sto se prica da se pro reko vraca u evropski vrh, da ce zvezda i sledece godine imati jak tim.jer iako se desi da neki od najboljih igraca pre svega andrija i pjetlovic odu u pro reko,gde su i igrali,osim ovih mladih ostaju nekoliko iskusnih igraca-ivosevic,avramovic,sefik,radjen,uz mladog a opet solidno iskusnog vapenskog,to je vise nego dobra osnova za sledecu godinu i solidno mesto u evropskom vaterpolu,mozda ne u samom vrhu,ali u 8 da...


jako teska pobeda,i odlucujuci gol radjena kada se niko nije nadao.ali sto rece pera hvala djordju filipovicu na onom poklonu sa igracem vise u jako izglednoj situaciji.inace onaj da kazem previd sudija kod 7 gola,kada je bio cist kontrafaul(nisam siguran bas da je previd,ali ok), za malo nas je kostao titule.do tada smo imali konstantno vodstvo u rukama,vise puta se odvajali na +2,ali nas je radnicki stizao. a onda smo stali potpuno kada smo primili gol,radnicki je osim ove situacije djordja filipovica imao mislim jos jednu dobru sansu da predje u vodstvo,i tesko bi smo onda izvukli pobedu.ipak imali smo i srece kada je to trebalo,onda vanserijski potez pjetlovica i radjenov gol kao tacka na i.


atmosfera fantasticna,tas prepun,ostalo je dosta ljudi ispred bez karata...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.844
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #112 poslato: Maj 16, 2013, 12:50 »
jedine iskrene cestitke i naklon do poda Velikom Viktoru, sjajan igrac ako stoji jos bolji covek, a ove mustafe i osmane nisu za spominjanje
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.641
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #113 poslato: Maj 16, 2013, 12:53 »
  eto desilo se da u jedno sportu i mi imamo mustafe lično nisam mnogo srećan zbog toga ali njie loše da komšije isete kako je to kad te "tvoje"dete izneveri
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #114 poslato: Maj 16, 2013, 01:24 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
  eto desilo se da u jedno sportu i mi imamo mustafe lično nisam mnogo srećan zbog toga ali njie loše da komšije isete kako je to kad te "tvoje"dete izneveri
mada u stvari oni koji se prozivaju i nisu njihova deca-prlainovic novljanin,i veliki zvezdas, radjen i pjetlovic novosadjani(i za njih sam i od partizanovaca cuo da su zvezdasi,ali to nisam siguran,za prlainovica znam od ljudi iz novog koji ga znaju od detinstva).a njihova deca koliko znam su sefik(iako je tek ozbiljnu priliku dobio u herceg novom), marko avramovic i petar ivosevic...

mada kao sto sam vec puno puta pricao vaterpolo nije bas uporediv sa fudbalom,pa ni kosarkom...
« Poslednja izmena: Maj 16, 2013, 01:25 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.844
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #115 poslato: Maj 16, 2013, 01:39 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
  eto desilo se da u jedno sportu i mi imamo mustafe lično nisam mnogo srećan zbog toga ali njie loše da komšije isete kako je to kad te "tvoje"dete izneveri
mada u stvari oni koji se prozivaju i nisu njihova deca-prlainovic novljanin,i veliki zvezdas, radjen i pjetlovic novosadjani(i za njih sam i od partizanovaca cuo da su zvezdasi,ali to nisam siguran,za prlainovica znam od ljudi iz novog koji ga znaju od detinstva).a njihova deca koliko znam su sefik(iako je tek ozbiljnu priliku dobio u herceg novom), marko avramovic i petar ivosevic...

mada kao sto sam vec puno puta pricao vaterpolo nije bas uporediv sa fudbalom,pa ni kosarkom...


i to kako je usporediv, sve su to Mustafe i prodane duse, picke ciganske, ljudi bez obraza !!
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #116 poslato: Maj 16, 2013, 02:06 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

inace vezano za treci klip,na kome se pojavljuje savija.moram da coveku skinem kapu.neverovatno sa koliko covek emocija prati zvezdu,cak i pod da kazemo matore dane(posto je tu oko cetiri banke). za razliku od nekih vodja koji su navijanje pretvorili u klasican posao,a oni postali pravi kriminalci koji diluju i sl,a kada ih vidis na tribini retko kada da ih vidis i da aplaudiraju,a kamoli da pevaju.jebi ga sada su ozbiljni igraci,gde ce da skacu i deru se po tribini.
saviju sam sa druge strane gledao mislim proslog leta protiv bordoa,posto je tribina bila puna,peli su se na vise sipki da vode navijanje.na jednoj je bio on. neverovatno sa koliko energije i emocija je covek vodio navijanje,iako ima oko 40godina,dete i sl.onda takodje sam igrom slucaja na jednoj evropskoj kosarkaskoj utakmici i na jednom derbiju ove sezone bio blizu njega,covek celu utakmicu ne prestaje da peva(nije vodio navijanje,bio je da kazem obican navijac),da skace da se dere...svaka cast,pravi navijac  :aplauz: ...bilo bi dobro da je vise takvih,a manje onih kao marko,dunjic i sl...
« Poslednja izmena: Maj 16, 2013, 02:08 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.641
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #117 poslato: Maj 16, 2013, 02:15 »



 navija i marko vrlo zdušno barem na basketu jedino na jadranskoj kulira a šavija je ipak neprikosnoven na severu i teško će ga neko od mlađih prestići u popularnosti i po autoritetu koji ima kod ostalih navijača, jednostavno prepoznaju ljudi ko to nosi u srcu a ko odrađuje profesionalno posao bez emocija ili ko maltretra i psuje ostale navijače kad treba da se pokrene masa


uskakanje u vodu sem što je bilo krajnje opasno jer se nije gledalo ko na koga skače je baš bilo onako šiptarski i pokvarilo je ceo utisak
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.955
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #118 poslato: Novembar 16, 2013, 02:43 »

Citat
Treneri oba kluba Dejan Savić i Vladimir Vujasinović u prethodnim mjesecima su pokazali pravu sportsku stranu i put kojim treba da krenu "večiti" i u ostalim sportovima. Pored mnoštva prijateljski mečeva, što zbog promocije vaterpola, što zbog uigravanja pred važne utakmice, ova dvojica starih prijatelja uradili su mnogo na promociji zdravog rivalstva između ova dva kluba.



Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Vaterpolo Prva A liga Srbije
« Odgovor #119 poslato: Novembar 16, 2013, 06:22 »
pobeda od 12-9, prva cetvrtina 5-1 i ocigledno prelomljena utakmica.na zalost sam prespavao utakmicu...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...