Ove godine Lovcen sigurno ispada, jer glavni finansijer, ne zeli vise da ih placa, pa ce pustiti klub da ispadne.Inace igraju sve mladici 93 i mladji

Ovog vikenda sam pratio Zeta-Petrovac 1:0 i Lovcen-Sutjeska 2:0

Ono sto sam odavno primijetio,a sad je bas bilo izrazeno je sastav publike...u Golubovcima 80% tribine ima sijedu glavu...na Cetinju 70%  ;D Prosjek godina publike je stvarno preko 50...imam osjecaj da kad svi ovi djedovi pomru,nece niko gledati domaci fudbal...

Lovcen stvarno igra sa djecom,ali ta djeca se sprdaju sa 'iskusnim' igracima Sutjeske.I prosle godine je Lovcen sa Milacicem imao djecu,doduse mozda malko stariju i isto tako su znali da se isprdaju sa 'iskusnim' vukovima.

Ovo i brdo slicnih stvari me navelo na razmisljanje,da bi crnogorsku ligu trebalo skroz okrenuti ka mladim igracima.Bolje forsirati mlade,da bar igraju,a cim predju odredjeni broj godina,ako icemu valjaju,otici ce nedje vec,a ako ne moze,bolje mu je da batali fudbal.Mislim,koja je svrha da sa 28 godina i dalje igras fudbal a nisi mrdnuo iz CG lige? Ok rekreativno,ali ko ima koristi od toga osim tog rekreativca? Dakle,neko pravilo da bar 8 od prvih 11 mora biti ispod 21 i vozi.Od tih 8,dok stignu do 21. godine,neka bar 1 od njih zavrsi u nekoj prosjecnoj ligi i klub je ispunio svoju misiju.

Tufi:
Jedinstvo eliminisalo Zetu, Čelik bolji od Bokelja      Navijači Čelika (Foto: Arhiva "Vijesti")   Fudbaleri Rudara, Petrovca, Jedinstva i Čelika plasirali su se u polufinale Kupa Crne Gore.
Rudar je danas u Pljevljima, u revanč meču četvrtfinala, igrao sa Mogrenom 0:0, a nastavak takmičenja izborio je zahvaljujući pobjedi u prvom meču (4:1).
    Fudbaleri Petrovca nastup u polufinalu, četvrtom uzastopnom, izborili su trijumfom u Podgorici protiv Mladosti rezultatom 3:1. Prvi duel u Petrovcu završen je 0:0.
Mladost je povela golom Danila Tomića u 29. minutu. Izjednačio je Nenad Jovanović u 42, a vođstvo petrovačkom timu donio je Krsto Zvicer u 57. minutu. Konačan rezultat postavio je Tihomir Živković u 67. minutu.
Zeta i Jedinstvo igrali su Golubovcima neriješeno (2:2), a nastavak takmičenja izborio je bjelopoljski tim zahvaljujući pobjedi u prvom meču od 1:0.
Domaćin je poveo golom Žarka Koraća u 58. minutu. Izjednačio je Fetim Kasapi u 74. iz jedanaesterca, a vođstvo ekipi iz Bijelog Polja donio je Emin Kasumović u 86. minutu. Konačan rezultat postavio je Korać u 89. minutu.
Zeta je od 74. minutu igrala sa igračem manje nakon što je zbog dva žuta kartona isključen Ivan Novović.
Čelik i Bokelj igrali su u Nikšiću 1:1, a plasman u polufinale nikšićki tim izborio je zahvaljujući pobjedi u Kotoru od 1:0.
Lider Druge lige poveo je golom Bojana Brnovića u 65. minutu, a izjednačio je i postavio konačan rezultat Srđan Junčaj u 78. minutu.
Jedinstvo i Čelik su plasmanom u polufinale ostvarili najveći uspjeh u klupskoj istoriji