Autor: Boki Tema: Košarkaška reprezentacija Srbije  (Pročitano 232344 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #30 poslato: Februar 02, 2012, 11:07 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

i nama micov iz nekog nepoznatog razloga i dudinog siljenja kueca i tvrdoglavosti ne igra.veceras u pobedi proriv makabija 17p i 9as,indeks 24  :aplauz:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Oooo
« Odgovor #31 poslato: Februar 02, 2012, 11:22 »
Ovo EP na 4 godine je mozda i bolje...iako ce biti vise godina sa pauzama,ali ce prvenstva biti jaca i ozbiljnija.Mada,sta znam,ajd...

Kad ce uvesti basket kao zvanican sport?

Micova ce i da zove iduci put,sigurno....
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #32 poslato: Februar 02, 2012, 11:40 »
micov od dudinog dolaska svake godine zasluzuje bar da bude na sirem spisku.a nikada ga nije ni na najsiri pozvao.pitanje dal ce to uraditi i sada,pre svega zbog svoje tvrdoglavosti da istraje u necemu,makar i gresio...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: NBA
« Odgovor #33 poslato: Februar 18, 2012, 02:43 »
Gde su sada oni stučnjaci koji su tvrdili da nije veliki gubitak što se odlučio za CG, pošto imamo "bolje" centre.  :smeh3:

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Odg: NBA
« Odgovor #34 poslato: Februar 18, 2012, 03:02 »
 :yes:

To i ja pitah pre par dana...

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Odg: NBA
« Odgovor #35 poslato: Februar 20, 2012, 01:44 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Gde su sada oni stučnjaci koji su tvrdili da nije veliki gubitak što se odlučio za CG, pošto imamo "bolje" centre.  :smeh3:

O cemu ti pricas ???? gubitak sto neko ko se ne oseca Srbinom ne igra za Srbiju ? svasta... meni je zao sto Micov nikada nije dobio poziv da igra za Srbiju, a imao je poziv isto da igra za CG... takvi ljudi nama trebaju, ali jbg mora da mu menadzer nije povezan sa mafijom u KSS, pa su pre njega pozive dobili MIlosavljevic, Cakarevic, Jeremic i sl.... a i da sve to zaboravimo kada se on opredeljivao za reprezentaciju Krstic i Milicic su bili ispred njega... ko je mogao da pretpostavi da ce Krstic doziveti tesku povredu kolena koja ga je sprecila da postane jedan od vrhunskih centara u NBA ili da Milicic nikada nece da odraste i da kosarku shvati ozbiljno...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Odg: NBA
« Odgovor #36 poslato: Februar 20, 2012, 01:57 »
Pa on se valjda osjeca Srbinom.
Sto se tice Milosavljevica i Cakarevica,u reprezentaciju su usli jos dok su bili igraci tvog Radnickog,a slazem se da u njoj nemaju sta da traze.

Uglavnom,nije mafija kriva sto evo godinama nemamo krstenog beka a ni krilo u reprezentaciji.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Odg: NBA
« Odgovor #37 poslato: Februar 20, 2012, 02:11 »
Zato sam na spisak dodao i Jeremica, da ne ispadne da sam ovu dvojicu pomenuo zbog Partizana

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Odg: NBA
« Odgovor #38 poslato: Februar 20, 2012, 07:43 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Gde su sada oni stučnjaci koji su tvrdili da nije veliki gubitak što se odlučio za CG, pošto imamo "bolje" centre.  :smeh3:

O cemu ti pricas ??? ? gubitak sto neko ko se ne oseca Srbinom ne igra za Srbiju ?




glupost...pogledaj mu tetovazu a i bio sam prisutan kada je u jednom lokalu cijelu noc dizao tri prsta i narucivao srpske pjesme,u sred Crne Gore!!!
« Poslednja izmena: Februar 20, 2012, 07:43 shorty »

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #39 poslato: Februar 20, 2012, 08:00 »
ima je ponudu da igra za nasu reprezentaciju,mesecima nije hteo da se izjasni,secam se da je tada i kapicic pricao ucinicemo sve da zaigra kod nas... u sustini zao mi je sto takav igrac ne igra za nas,ali kad je izabrao cg ko ga jebe...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #40 poslato: Februar 20, 2012, 11:28 »
Nažalost razlog za njegovu takvu odluku je Vujošević.
Mada siguran sam da su ljudi iz našeg savez imali pravu želju da su to mogli rešiti bez ikakvih problema. Kod nas se i sada ne razgovara sa potenciajlnim reprezentativcima, nego se čeka da ih iznenadi pojavljivanje ili ne pjavljivanje njihovog imena na spisku...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #41 poslato: Februar 20, 2012, 11:35 »
kss je sa njim imao kontakt,to je sigurno,kao sto rekoh mislim da je kapicic i posle njegove odluke pricao o tome(ako nije on onda je neko drugi nisam siguran),da probali su da ga ubede.dugo se ta prica povlacila.ne znam koliko su intenzivni bili kontakti,i koliko su se trudili da ga ubede,ali sigurno je da je imao ponudu i kontakte sa kss...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Odg: NBA
« Odgovor #42 poslato: Februar 21, 2012, 10:40 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Gde su sada oni stučnjaci koji su tvrdili da nije veliki gubitak što se odlučio za CG, pošto imamo "bolje" centre.  :smeh3:

O cemu ti pricas ??? ? gubitak sto neko ko se ne oseca Srbinom ne igra za Srbiju ?





glupost...pogledaj mu tetovazu a i bio sam prisutan kada je u jednom lokalu cijelu noc dizao tri prsta i narucivao srpske pjesme,u sred Crne Gore!!!

Dela govore vise od reci... Jel odabrao CG usmesto Srbije ? Jeste ! Jel pruzao reprezentativne partije pre nego sto je otisao u CG, a neko drugi pre njega dobio sansu u Srbiji pa se on mozda uvredio? Nije ! Jel imao zelju da se bori za dres Srbije ? Nije ! ... za mene je svaka prica zavrsena, ja njega postujem kao kosarkasa i za mene on nista vise ne predstavlja nego npr Veseli ili neki drugi stranac koji je igrao u Partizanu... Mnogo veci igraci od njega su se odrekli mnogih stvari koje su mogli da dobiju samo da bi igrali za Srbiju... iz postovanja prema njima u svim sportovima nikada necu da zalim za igracima kao sto je Pekovic...
« Poslednja izmena: Februar 21, 2012, 10:48 Patriots »

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #43 poslato: Februar 21, 2012, 12:07 »
Na tetovazi pise 4 slova B, vizantijski simbol koji znaci Car Careva Caruje Carevima.... tu se misli na Hrista.... To je i sam Pekovic ispircao u jednom intervjuu. Licno sam cuo dosta prica, od ove koju je Shorty rekao, do one da mu je otac navaljivao da igra za Srbiju, ali da Nikola nije zelio. A opet, zabolje me... On je kapiten crnogorske reprezentacije i takvu odluku je sam donio. Suplja pricha...

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #44 poslato: Februar 21, 2012, 12:09 »
Nego, sta bi sa Pavlovicem :zvizvdi: