Autor: NenadBG Tema: KK Crvena zvezda 2013/2014  (Pročitano 182771 puta)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: -
« Odgovor #1020 poslato: Januar 28, 2014, 11:18 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Da je tvoj humor bar na tom nivou,ovaj forum bi pocinuo...


Ih, pa dje se ja mogu takmičiti u humoru sa velikim Gospodinom ? A tek u psovanju sam za njega Treća opštinska liga! Veličine su ipak veličine, a mi samo mali, nevažni, forumaši.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.765
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1021 poslato: Januar 29, 2014, 10:51 »
  "na maliot komšija mu nema spas"   krenula panika kod komšija pa upotrebe po neku prejaku reč sve u nadi da će da nas dest,destab, ovaj destabilizuju ali mi kao stara gospodska raja ne odgovaramo na te provokacije :nono:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.864
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1022 poslato: Januar 29, 2014, 01:14 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
  "na maliot komšija mu nema spas"   krenula panika kod komšija pa upotrebe po neku prejaku reč sve u nadi da će da nas dest,destab, ovaj destabilizuju ali mi kao stara gospodska raja ne odgovaramo na te provokacije :nono:


 :P
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1023 poslato: Januar 29, 2014, 07:49 »
Dobišmo na mišiće nekako većim delom loša igra srećom na kvalitet ...dobra stvar što e Raško probudio iz zimskog sna....

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1024 poslato: Januar 29, 2014, 08:43 »
ma i nije toliko na misice.stisli smo drugo poluvreme i dobili.ipak pojedie tendencije,losa i bezidejna igra jesu za brigu...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1025 poslato: Januar 29, 2014, 11:11 »
Stalno neka briga, ali na kraju - uvek isto. E, TO je odlika najvećih timova - ono, vučeš se po terenu, kenjaš kvake, a onda, na 8 minuta pred kraj daš gas i pokažeš ko si u stvari. Rutinski.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.765
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1026 poslato: Januar 30, 2014, 08:59 »
  zanima me kako Neša komentariše igru nekadašnjeg kapitena od kad nas je "pojačao"?
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1027 poslato: Januar 30, 2014, 10:57 »
pero, u prvih nekoliko utakmica je bio dosta solidan,pa cak i dobar.solidna odbrana,racionalan u napadu, skok kao i uvek problem.to je bilo prve 2-3 utakmice.nakon toga se dosta pogubio,i nekako letargicno i bez energije igra(ne mislim samo energija da skorci,da se baci u reklame i sl,nego i da uzme loptu i da nesto uradi u napadu izmedju ostalog). mislim da premalo koristimo njegov dobar sut za 3,tako da je juce imao 1otvoren sut koji je pogodio,ostala 2 puta je izdivljao,pri cemu se secam da je jednom bio kraj napada pa da je morao da sutira.treba da imamo neku akciju za njega,da ga ostavimo samog na liniji za 3. takodje sada u zadnjih par utakmica nekako ne oristi ni ulaz koji je u prvih nekoliko utakmica odlicno koristio,sto zavrsavao sto imao dobre asistencije. kazem generalno je neprimetan,ne mogu da kazem da je los,jer nekako prosto nista ni ne pokusava,ni ne sutira,nista ne zajebe,niti nista dobro napravi. zato sam i rekao nekako bez energije i volje...
« Poslednja izmena: Januar 30, 2014, 10:58 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.765
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1028 poslato: Januar 30, 2014, 01:06 »
  verujem da bi Tejić više učestvovao u igri nego tadija, odrađuje svoje minute da bi dobio lovu i boli ga za ekipu
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1029 poslato: Januar 30, 2014, 02:51 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
  verujem da bi Tejić više učestvovao u igri nego tadija, odrađuje svoje minute da bi dobio lovu i boli ga za ekipu

Jel smem da te pitam nešto?

Šta je tebi toliko lošeg uradio Tadija?Mislim oseti se da ga organski ne podnosiš?Nemam nameru da ga branim da se razumemo,zabole me za njega ali nisam mogao a da ne primetim da ga baš mrziš.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.765
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1030 poslato: Januar 30, 2014, 03:03 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
  verujem da bi Tejić više učestvovao u igri nego tadija, odrađuje svoje minute da bi dobio lovu i boli ga za ekipu

Jel smem da te pitam nešto?

Šta je tebi toliko lošeg uradio Tadija?Mislim oseti se da ga organski ne podnosiš?Nemam nameru da ga branim da se razumemo,zabole me za njega ali nisam mogao a da ne primetim da ga baš mrziš.
daleko od toga da ga mrzim pre bi moglo da se kaže da ga ne podnosim baš kao i ostale folirante.Ništa lično jednostavno pamtim mu sjajne partije i sjajno ponašanje dok je bio u zvezdi prethodnih godina, koliko je tip umišljen i pun sebe dovoljno može da ti govori podatak da se registrovao na jedan forum i prepucavao sa navijačima pa kad nije mogao da dobije svoju bitku pretio i slao neke batinaše.Čovek koji ga je doveo u Efes na kraju je zbog njega popio otkaz i kaže da u životu nije sreo goru osobu od tadije.Ipak sve to me na bi toliko zanimalo kad bi on na terenu pokazivao da ima kvalitet za današnju Zvezdu ali ne on i sad izigrava uvređenu mladu valjda očekujući da će svi da mu se klanjaju što se vratio za solidne novce
« Poslednja izmena: Januar 30, 2014, 03:06 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1031 poslato: Januar 31, 2014, 02:04 »
Citat
“Posle eliminacije iz Evrolige došlo je do domino efekta. Osetio sam negativnu energiju, ne samo oko sebe, nego i oko celog tima. Ljudi su želeli da naprave problem, a onda mi je jednog dana rečeno da ne putujem sa timom, ali da moram da nastavim da treniram”, počeo je Šilb priču za “L’ekip”.

A kada je ramkenjs pričao da su ljudi u klubu nezadovoljni rezultatom u EL, nije mu se verovalo  :kafa:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1032 poslato: Januar 31, 2014, 06:56 »
ramkens,mani nas tvojih doskocica i spinovanja, na zvezdinim temama(posto ocigledno niko od modova nece da te upozori)...

bolje je bilo da si stavio sledeci citat

Citat
"Ne mogu da shvatim šta je krenulo po zlu. Tačno je da je Srbija bila kulturološki šok za mene. Imao sam problem da se naviknem. Isprva sam pomislio da su razlog tome moje navike iz Francuske. Mislio sam da će mi trebati vremena. Pokušavao sam da ostanem pozitivan i da nastavim da radim. Porodica i navijači su me podržavali. Ali, ni u jednom momentu nisam uspeo da dođem do svog pravog nivoa"

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

o kome niko nista nije ni spomenuo, niti su se zvezdasi bunili, ali isto tako se secam zgrazavanja grobara na slicne poteze zvezdasa i sl...
takodje si mogao da napises nesto i o ovome


« Poslednja izmena: Januar 31, 2014, 07:12 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1033 poslato: Januar 31, 2014, 10:36 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Citat
“Posle eliminacije iz Evrolige došlo je do domino efekta. Osetio sam negativnu energiju, ne samo oko sebe, nego i oko celog tima. Ljudi su želeli da naprave problem, a onda mi je jednog dana rečeno da ne putujem sa timom, ali da moram da nastavim da treniram”, počeo je Šilb priču za “L’ekip”.

A kada je ramkenjs pričao da su ljudi u klubu nezadovoljni rezultatom u EL, nije mu se verovalo  :kafa:


Evo ga moj omiljeni šaljivdžija sa još jednom pošalicom. Ne, mi smo svi bili prezadovoljni rezultatom u EL.    :wacko:   A i sunce izlazi na istoku.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #1034 poslato: Februar 01, 2014, 04:49 »
Navodno bi do ponedeljka mogla doći zamena za Šilba,insajderi znate li možda o kome se radi?