Autor: dejo94 Tema: KK Crvena zvezda 2020/2021  (Pročitano 28100 puta)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 15, 2020, 03:56 »
Probao sam gledati,ne mogu.Jednostavno sve stranci od domaćih Lazić,Davidovac i Kuzmić nešto igraju.Ostali dobiju po 3-4 minute....publike nema...


Još je rano ali nekako mi nit smrdi nit miriše ova ekipa.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.951
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 18, 2020, 11:55 »
U ABA ligi smo prejaki, još Brajant kad dođe to će biti to. Djeluje da je Obradović fino složio ekipu, za Žalgiris su nedostajali Ročesti i Teri. Biće ovo veoma dobra sezona.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 20, 2020, 01:31 »
Biće veoma dobra i veoma čudna sezona. Samo čekam da vidim pet crnih Amera na parketu...
Ali, ako je cilj ulaz u Top 8, ili čak, top 4 - hajde da im verujemo. To jest, Njemu da verujemo.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.951
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 22, 2020, 11:44 »
 :klanja: :klanja: :klanja:  kakva utakmica, kakva pobjeda. Ovaj tim može puno.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.614
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 23, 2020, 08:24 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
:klanja: :klanja: :klanja:  kakva utakmica, kakva pobjeda. Ovaj tim može puno.

trenerska minijatura Saše Obradovića :respect
ekipa se kompletira i ako se i o'brajant uklopi biće to baš ekipa koju je milina gledati
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 23, 2020, 11:42 »
ne volim ekipu sa ovolikim brojem stranaca. jebes to...mislim navijam naravno uvek za zvezdu,ali nemamo mi pare kao ovi jaki evropski timovi da se na taj nacin takmicimo sa njima. previse se trosi para,bespotrebno. slican rezultat moze da se napravi sa vecim guranjem domacih igraca. mislim pre svega u duzem tj srednjem roku. neke sezone mozda i napravis bolji rezultat, ali u globalu isto bi se postiglo i sa davanjem vece sanse domacim igracima. mi smo za sve ove godine jedan jedini put usli u 8 u el. o tom rezultatu pricam...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.614
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 23, 2020, 11:51 »
 Ajde da vidimo koje je to domaće igrače mogla Zvezda da dovede za pare za koje su dovedeni Hal, Teri, Rit, Volden, Ročesti.  Lojd je igrač koji naravno dosta i košta a za O'Brajanta ne znam koliko je plaćen. Niko od naših značajnih igrača neće da dođe u Zvezdu i igra za 300-500 hiljada po sezoni.
Voleo bih ii ja da Simanić i Radanov igraju više i imaju značajnu ulogu ali to moraju da zasluže radom na treningu a ne zato što su Srbi
« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2020, 11:52 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 23, 2020, 12:26 »
pero,sustina price je da je gudura bio spreman na put za skoplje kada su nam se igraci izpovredjivali, pa je dobio sansu, koju je istog momenta iskoristio. poenta je da smem da se kladim da doncic sa 17god ne bi dobio ni blizu sansu u zvezdi kao u realu...

simanic je sa do sada pokazanim na terenu zasluzio odredjenu ulogu u zvezdi (mozemo da se sporimo koju ulogu,ali to svakako nije da sedi na klupi i ne vidi igru, ili cak da ne bude ni u 12). takodje dobric je zasluzio vecu ulogu i da ne pocinje svake sezone maltene kao nebitan igrac, pa da mu se onda povecava uloga, kako se pokaze da su neki stranci kurac.

ako neki igrac pokaze i dokaze da je spreman za odredjenu ulogu, ne kupuju se 3 igraca stranca na njegovoj poziciji, koji u startu krecu sa bolje pozicije od njega. i onda kao pa neka se izbori i dokaze...
« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2020, 12:28 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 23, 2020, 12:38 »
Od 86 poena 79 dali stranci.Naka osvoje i Evroligu..svaka čast ali neću to da gledam.Ćao Zvezdo do nekog drugog vremena.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.614
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 23, 2020, 01:00 »
 i navijači Mančester Junajteda su osnoviali neki svoj klub pošto su želeli da igraju njihova deca ali taj klub igra sedmu ligu. Igraju oni koji zasluže mesto u timu, tako je igrao i Gudurić, dok je umišljao da je zvezda ekipe nije imao mesta utimu ,kad je krenuo da rilja u oba pravca dobio je šansu i postao igrač. Pričalo se o velikim talentima iz Zvezdine škole( tejić, rebić, janković, Stojanović, aranitović, paunović, ) a oni danas igraju kao rekreativci a nije da nisu dobili šansu da igraju. Setite se nekad iz Partizana gde je Dule davao šansu mladima, gde su danas bešević, gajić, mitrović, lešić, borovnjak, đekić ?
igrač je dobar ili loš nema veze ko je i  odakle je i kakva mu je boja kože. Lično deset puta mi je draži Đenka nego neki naš zalizanko tipa radičević
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 23, 2020, 01:13 »
Ajmo upoređivati Đenku sa ovim prolaznicima...


I odakle ta priča koju stalno vrtiš da su domaći igrači od reda neradnici,vucibatine i džiberi a stranci su po pravilu 100% profi...


U redu onda oterati sve u FMP nek ostane samo Lazić Branko i 10 crnaca iz Harlema...ponos Beograda i majke Srbije...yeah...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.614
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 23, 2020, 02:36 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ajmo upoređivati Đenku sa ovim prolaznicima...


I odakle ta priča koju stalno vrtiš da su domaći igrači od reda neradnici,vucibatine i džiberi a stranci su po pravilu 100% profi...


U redu onda oterati sve u FMP nek ostane samo Lazić Branko i 10 crnaca iz Harlema...ponos Beograda i majke Srbije...yeah...

Gde si ti video da sam ja napisao da su naši igrači neradnici?
Znam da naši igrači traže isto tako velike pare da bi igrali u Zvezdi, jedan Štimac košta duplo više nego Teri, šta misliš ko je skuplji igrač Dangubić ili Volden? U Zvezdi imaš trenutno 6 domaćih igrača( računam tu i Kuridžu ) + Simanić, Uskoković i Radanov, ajde mi nađi sem Žalgirisa ekipu u EL da ima toliko domaćih igrača? 
Ako je iko verovao u napredak Simanića i Radanova to sam ja koji ih gledam još od kadetskih dana, i dalje verujem da mogu da budu solidni igrači ali treba da svaku sekundu iskoriste, Simanić je radio sa 4-5 trenera, Tomić je baš bio zapeo da ga forsira ali onda dođe deda Novica i igra "ševu" sa njim pošto Borišu taj dan mrzi da se cima, Radanov isto neće dečko da igra vodonošu već da lopta bude u njegovim rukama, može to ali kad si Dončić.
Kad već neko spomenu Dončića i njegovu karijeru da kažem samo da je dečko radio u najboljim uslovima i uspeo ali od 150 polaznika Realove škole on je jedan od retkih da je uspeo. Savremeni sport ne trpi čekanje i petogodišnje planove, ko se prilagodi uspeo je a ostali otpadaju.     
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.859
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #42 poslato: Oktobar 23, 2020, 03:09 »


Da vam je pre godinu i po dana neko rekao da će Jagodić Kuridža (tada igrač u ABA2 sa 10 poena u proseku i 31 godinom) moći igrati Evroligu na 20 minuta u svojoj 33 godini, rekli biste mu da je lud. A igrača poput Kuridže, Čede Vitkovca, Strahinje Miloševića, Petra Božića i sličnih po Srbiji ima, samo pitanje je koliko često u našim klubovima ima ljudi voljnih da rade skauting, prate treninge i prave sistem za te igrače, umesto što pokucaju na vrata i traže dodatnih 300.000 iz MTS-a, NIS-a, Volija...


btw, što se tiče mlađih igrača,  ne znam kada je to u istoriji naše košarke postojao mladi igrač koji nije pravio greške, ne razumem zapravo kako uopšte da pustiš nekoga sa 19 godina da igra a da očekuješ od njega da na terenu izgleda kao Miškov Amerikanac od 300k evra.


I naravno da postoje Bešovići, Aljoše Mitrovići i slični, to je potrebna sirovina da bi dobio konačan proizvod. Kao što su morali postojati oni da bi se došlo do Pekovića i Novice, tako su morali postojati Samper, Teljo, Portiljo, Montoja i Krkić da bi se došlo do Mesija i Pujola. To je prirodan proces, ne može se bez toga.
« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2020, 03:22 Zgembo Adislić »

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #43 poslato: Oktobar 23, 2020, 03:35 »
Krešimir Ćosić je dao u ruke Divcu loptu da vodi 86 kad je imao 18 godina.Popio je otkaz zbog toga ali je kasnije Divac postao Divac.


Naravno druga su vremena...razmaženi klinci hoće da se tuče CSKA i Real kao da je Crnokosa u pitanju..
Troši se nemilice...a onda kad bunar presuši i završimo u opet nekom preslagivanju ili kao Cibona danas.


Jebiga nemam više 17 godina...nije mi dovoljno što nose crveno-beli dres pa da se nerviram ili veselim zbog toga.




Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.614
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2020/2021
« Odgovor #44 poslato: Oktobar 23, 2020, 03:39 »
 Vi stvarno verujete da je neki klub u Srbiji poslovao tako što je stvarao igrače i živeo isključivo od njihove prodaje?
 prošla su vremena kad se igralo za markicu i sendvič :nono:
 Jedino što se slažem je da je rad sa mladim igračima užasan ali to nije krivica Saše Obradovića ili Dejana Radonjića 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)