Autor: VolimPFC Tema: FK Partizan 2021/22  (Pročitano 34328 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.695
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2021/22
« Odgovor #240 poslato: Jun 08, 2022, 05:01 »
Uh Stolica, pa njega vam ni ja ne bi preporučio
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2021/22
« Odgovor #241 poslato: Jun 08, 2022, 08:32 »
Da pišem aforizme, napisao bih: novi trener Stolica - usraću se.


Svakako, pozicija trenera i nije ništa bitna trenutno.
« Poslednja izmena: Jun 08, 2022, 08:33 Dimitrije BP »

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2021/22
« Odgovor #242 poslato: Jun 08, 2022, 11:07 »
A zašto mu ne dati šansu, pa onda, ako usere, sipati izmet po njemu?

Vi već znate da je on promašaj?

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.695
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2021/22
« Odgovor #243 poslato: Jun 08, 2022, 11:39 »
Ovaj je u rangu Kratka Ostanića
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2021/22
« Odgovor #244 poslato: Jun 09, 2022, 01:41 »
Poštujem tvoje mišljenje - to već znaš - ali mi je nekako tužno da čoveka odmah blate, a ni prvi trewning nije održao.
Će vidime...

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.876
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2021/22
« Odgovor #245 poslato: Jun 09, 2022, 08:56 »
mislim da je to pogrešno shvaćeno, ovde uopšte nije tema Stolica ili njegovo trenersko umeće

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.695
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2021/22
« Odgovor #246 poslato: Jun 09, 2022, 11:13 »
 Glavni probelm FK Partizan je uprava a ovo sad sa izborom trenera je dodatno pokazalo njihovu nesposobnost ili kako neki kazu poslušnost prema rezimu. Moguce je da ima tu svega ali onda me čudi zašto toliki navijački pokret ne podigne glas i protiv uprave i protiv onog koji ih je tamo postavio. Ovo je drzava Srbija i znamo svi kako funkcioniše tako da bez zestokog pritiska nema ni neke koristi za klub. Mene ipak čudi da niko od trenera koji se zaklinju u grobarstvo nije htelo ni da čuje da radi danas u Partizanu to im baš ne služi na čast. Ovaj Stolica jeste potron( znam ga odlično kako je vodio mladu reprezentaciju)ali ne zaboravite da je direktno doneo titulu Partizanu one sezone kad je sa Vozdovcem dobio Zvezdu na onom krovu.Mogao je tad lepo da zaradi puštajući Zvezdu ali čovek stvarno voli Partizan i nije se prodao. Još gora opcija bi bio neki nedokazani strani trener koji ne bi znao gde bije po srpskim livadama. Ako ne bude valjao lako ga je smeniti, sećam se ja sezone i kad je nakon tri smene trenera Partizan bio šampion.
« Poslednja izmena: Jun 09, 2022, 11:14 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.876
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2021/22
« Odgovor #247 poslato: Jun 09, 2022, 02:19 »
tri smene za jednu sezonu? Ne sećam se te.


Imao je Partizan dosta skandaloznih tretmana svojih trenera.

Recimo 2009. je već u septembru šutnut Jokan, onda je došao Goran Stevanović, igra nije bila neka, ali fino je gurao, dobio je jako težak derbi, i nakon poraza od Vojvodine u kupu podneo je ostavku. Došao je Stanoje, i onda je došao onaj Raćin derbi kada je pobedom osigurana titula.

Posebno je skandalozan način na koji je Stanoje šutnut, imao je 10 bodova prednosti na polusezoni i šutnuli su ga zbog sukoba sa upravom, a "njegova" titula je poklonjena Avramu Grantu.


Nakon toga, još jedan trener je ni kriv ni dužan dobio trofej. Marko Nikolić je 2015 napravio odličan tim, vrhunski je gurao, ali opet, kurčevit stav i sukob sa upravom su ga oterali i Kiza Milenković je došao na gotovo.




Ipak, ovo sad je potpuno drugačija situacija, stepen bespomoćnosti je takav da stvarno niko pri zdravom razumu ne želi da prihvati tako submisivan položaj u poslu. Dakle, ljudi sa imenom i leđima ovo nikad ne bi prihvatili.

Ilija Stolica je OK lik i solidan trener, ali nema ime. A ima verovatno porodicu koju treba da izdržava, i za njegov platežni i profesionalni rang plata koju daje Partizan se ipak ne odbija

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.695
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2021/22
« Odgovor #248 poslato: Jun 09, 2022, 02:23 »
Moja greska, dve smene a tri trenera
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2021/22
« Odgovor #249 poslato: Jun 09, 2022, 05:26 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Glavni probelm FK Partizan je uprava a ovo sad sa izborom trenera je dodatno pokazalo njihovu nesposobnost ili kako neki kazu poslušnost prema rezimu. Moguce je da ima tu svega ali onda me čudi zašto toliki navijački pokret ne podigne glas i protiv uprave i protiv onog koji ih je tamo postavio. Ovo je drzava Srbija i znamo svi kako funkcioniše tako da bez zestokog pritiska nema ni neke koristi za klub. Mene ipak čudi da niko od trenera koji se zaklinju u grobarstvo nije htelo ni da čuje da radi danas u Partizanu to im baš ne služi na čast. Ovaj Stolica jeste potron( znam ga odlično kako je vodio mladu reprezentaciju)ali ne zaboravite da je direktno doneo titulu Partizanu one sezone kad je sa Vozdovcem dobio Zvezdu na onom krovu.Mogao je tad lepo da zaradi puštajući Zvezdu ali čovek stvarno voli Partizan i nije se prodao. Još gora opcija bi bio neki nedokazani strani trener koji ne bi znao gde bije po srpskim livadama. Ako ne bude valjao lako ga je smeniti, sećam se ja sezone i kad je nakon tri smene trenera Partizan bio šampion.


Koji navijacki pokret?  Ovi iz Ritopeka i njihova placenicka pseta?
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.695
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2021/22
« Odgovor #250 poslato: Jun 09, 2022, 05:29 »
Ima valjda i navijača Partizana koji ne pripadaju nekoj grupi. Milsim da sam pričao kako smo mi dizali bunu protiv Vesića na Kalemegdanu pa nam slali hijene da nas zaplaše ali nije prošlo. Ja ne verujem da nema paftianovaca sprremnih da podignu glas protiv ovih što brukaju Partizan
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2021/22
« Odgovor #251 poslato: Jun 09, 2022, 05:35 »
Pero, ovdje su ljude ubijali zbog dizanja glasa i pobune na tribini, nisu svi ubijeni samo zbog sukoba Kavcani-Skaljarci...


Kad su zaplasene i anestezirane grupe kao sto je Shadows, onda mi "obicni" nemamo cemu da se nadamo...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.695
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2021/22
« Odgovor #252 poslato: Jun 09, 2022, 05:44 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Pero, ovdje su ljude ubijali zbog dizanja glasa i pobune na tribini, nisu svi ubijeni samo zbog sukoba Kavcani-Skaljarci...


Kad su zaplasene i anestezirane grupe kao sto je Shadows, onda mi "obicni" nemamo cemu da se nadamo...
znam ja sve to, ubijani su i sa naše tribine, za sedam dana velja i još dva njegova odoše u "obračunu kriminalaca" ali mene čudi običan svet, on mora da pokaze reakciju makar da ne ide na utakmice ako nema druge
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2021/22
« Odgovor #253 poslato: Jun 09, 2022, 06:29 »
Pa i vecina ne ide, u finisu sezone si imao po 1000 ljudi na stadionu...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.695
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Partizan 2021/22
« Odgovor #254 poslato: Jun 09, 2022, 06:53 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Pa i vecina ne ide, u finisu sezone si imao po 1000 ljudi na stadionu...
i ne treba da idu, i kad bude evro utakmica opet ne treba da se ide, nece njih to mnogo pogoditi ali barem normalan svet pokazuje da se distancira od ološa
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)