Ovaj odeljak vam dozvoljava da vidite sve poruke ovog člana. Imajte na umu da možete da vidite samo poruke iz onih oblasti kojima imate pristup.

Stranice: [1] 2 3 ... 307
1
Naše livade / Odg: Večiti derbi
« poslato: April 03, 2020, 07:25  »
Sinoć mi je pao na pamet Voja Stanković i to razmišljam ko je dao odlučujući penal protiv Anderlehta za vas i sjetim se da je on. Gledao prvo na Areni kraj sa Jang Bojsom, pa onda dva minuta čuda protiv Salzburga i sjetih se nešto i vas.  :D

A Lovrea sam nešto gotivio poslije onog prvenstva za mlade kad je dobro odigrao. Isto kao i Miloša Marića sa tog prvenstva.
Inače naš sastav tad: Nikola Milojević, Đorđe Jokić, Marko Baša, Milan Bišević, Bane Ivanović, Nikola Mijailović - Dragan Stančić, Goran Lovre, Miloš Marić - Andrija Delibašić, Radomir Đalović (sastav protiv ŠVedske), na klupi Mustafa, Dišljenković, Bojani Miladinović i Neziri, Krasić, Deki Milovanović, Branimir Petrović, Igor Matić, Simon Vukčević, Boško Janković i Danko Lazović i Pižon trener. Zgazili nas Italijani u finalu 3:0, za njih golove dali De Rosi, Bovo i Đilardino.

Citat
Zbog nemogućnosti igranja u našem gradu, "Varda" je kao domaćin svoj prvenstveni meč odigrala u Goraždu protiv tuzlanske "Slobode Dite" savladavši tada ovaj veliki tim. Za višegradsku ekipu su u ovoj utakmici nastupili neke od najvećih legendi ovog kluba kao što su Željko Moljević, Ljubomir i Lazar Vidačić, Slobodan Klipa, Nebojša Milošević, Tomislav Anđelić, Sejo Raonić, Ljubiša Knežević i Ljubomir Jelisijević. Trener naše ekipe bio je Darko Moljević, Tuzlake je s klupe vodio pokojni Bora Džaković, dok su utakmicu sudili Husein Đelilović i Velimir Obradović.

6
« poslato: Mart 31, 2020, 02:43  »
Konačno ste se sjetili da ponovo koristite svoje najljepše dresove (naravno mislim na ovaj u sredini).

7
Naše livade / Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« poslato: Mart 25, 2020, 07:50  »
Na engleskoj verziji vodimo Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

na španskoj smo sedmi trenutno [size=78%]Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava[/size]

8
« poslato: Mart 24, 2020, 03:25  »
Citat
Predsednik Međunarodnog olimpijskog komiteta Tomas Bah, premijer Japana Abe Šinzo i Organizacioni odbor #Tokyo2020 doneli su odluku da XXXII Letnje Olimpijske igre u Tokiju moraju biti odložene. Igre neće biti održane u 2020. godini, ali moraju biti organizovane najkasnije do leta 2021. godine. Ova odluka je donesena kako bi se očuvalo zdravlje sportista, svih koji su uključeni u organizaciju i kompletne međunarodne zajednice.

9
« poslato: Mart 23, 2020, 11:06  »
Niko srećniji od mene ne bi bio da se Igre održe, ali ih treba pomjeriti za sledeću godinu. Taman da se prvenstva sva završe kako treba.

10
Domaća i regionalna košarka / Odg: KK Crvena Zvezda 2019/2020
« poslato: Mart 12, 2020, 10:09  »
Mi se čudimo što Šakota ne putuje na gostovanja, davno on shvatio šta je korona.

11
Domaća i regionalna košarka / Odg: ABA liga 2019/2020
« poslato: Mart 10, 2020, 08:39  »
Citat
Ministar zdravlja Kenan Hrapović saopštio je na pres konferenciji da će se zbog prevencije od širenja koronavirusa, domaći i međunarodni sportski događaji u Crnoj Gori održavati bez prisustva publike.

« poslato: Mart 03, 2020, 09:57  »
Utakmica je ukupno trajala 99 minuta i 30 sekundi, a tokom nje videli smo prekide zbog povreda, ukazivanja pomoći, Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili PrijavaUz to, stopirali bismo štopericu svaki put kada bi lopta otišla van igre - u aut, gol-aut, korner, kada bi bio dosuđen faul (43) i slobodan udarac. Jednostavno, svaki put kada bismo imali "neaktivne" momente i čekali da se lopta vrati u igru.Verovali ili ne, ali kada se ti momenti izuzmu iz utakmice igralo se samo 28 minuta i 32 sekunde, uz mogućnost odstupanja od dvadesetak sekundi gore-dole.U prvom poluvremenu koje je trajalo 47 minuta i tri sekunde zapravo se "stvarno igralo" tek 14 minuta i 34 sekunde, dok je drugo, koje je trajalo oko pet minuta duže, igralo se oko tridesetak sekundi kraće, najviše zbog prekida koji su izazvali navijači.Tako se recimo od početka drugog dela do 70. minuta igralo 180 sekundi!

15
« poslato: Mart 02, 2020, 08:48  »
Realno najlakši raspored od Cedevite, Mornara i Primorske ima Primorska i to Zadar (G) i Igokea (D). Mornar čeka Krku i gostuje Megi, a Cedevita čeka Budućnost i gostuje Krki. I bio bi najveći fazon da oni uđu, gazili na početku, raspali se i opet izborili plej-of.