Autor: Svetinja Tema: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12  (Pročitano 76259 puta)

Van mreže nerminh74

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 42
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #120 poslato: Oktobar 22, 2011, 03:48 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ma Zagreb nije uopšte tako jak, po meni najgora hrvatska ekipa ove sezone. Imaju Kasuna, ali sve ostalo je prosek.
may je klasa
simon je OK igrac

ajkula

  • Gost
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #121 poslato: Oktobar 22, 2011, 04:38 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

 
 nisam uopste razocaran ovim porazom iako skripi u odbrani ipak smo odigrali dobro protiv ekipe ciji jedan igrac vredi koliko ceo nas tim a to sto neki hoce sve preko noci nije problem ni uprave ni Karija vec nerealnih ambicija
Imamo par igraca koji su do juce igrali u srskoj ligi a i mali hendikep sa povredama tako da nije cudo da nas je jedan Smodis dobio na iskustvo i da ce biti jos takvih utakmica,uostalom videli smo kako nas najveci rival igra dobro kad nema Pekovica u timu
Realnost ove ekipe je negde oko 6 mesta na tabeli i ja cu biti zadovoljan ako se to ostvari


1. zasto imamo te,a ne neke druge igrace?
2.Partizan nije njveci rival(odnosno mi njemu) ima 15 godina izuzimajuci par pojedinacnih sezona.
3. Realnost ove ekipe ako ne dodju 2-3 igraca je 8-10 mjesta.


jedino sto je donekle opravdanje to su povrede vuka i ilica,ali samo donekle jer se za vuka znalo da ce dugo odsustvati.
sto se tice potencijala ove ekipe,imamo 5 igraca koji dogodine mogu igrat ozbiljnu kosarku na nivou aba ili uleb kupa.
nedovic,covic,milutinovic,nikoli i subotic.
ako svi ostanu kod nas dogodine.
ni za to nema garancije. ako bi svi ovi ostali i za sledecu sezonu dovedemo 3-4 igraca ,onda ovo ima smisla. a nisam siguran da ce biti tako.
ovo nije sigurno ono zbog cega je pesic dosao i lako se moze dogoditi da ako se nastavi ovako on jednostavno ode.
tesko ce on da ostane da ga samaraju prosecni treneri jer mu uprava nije u stanju obezbjedit tim koji je bar minimalno kompetitivan najjacim ekipama u ligi .u to da pesic pod stare dane ulazi u utakmicu da s ebori da ne izgubi vise od 15 razlike protiv makabija ili partizana nesto ne verujem.
ova ekipa je u rangu zvezde od prosle sezone posle dolaska marsa.





ajkula

  • Gost
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #122 poslato: Oktobar 22, 2011, 04:40 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ma Zagreb nije uopšte tako jak, po meni najgora hrvatska ekipa ove sezone. Imaju Kasuna, ali sve ostalo je prosek.
may je klasa
simon je OK igrac



ova trojica ce nam dat 75 koseva,imat 25 skokva. i iznudit 20 licnih.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #123 poslato: Oktobar 22, 2011, 05:06 »
Ako ovako nastavimo da igramo bez odbrane,bez ozbiljnog centra ni ovako nismo bili Bog zna šta a bez Ilića majko mila....

Bojim se da nećemo dalje od onoga gde smo bili prošle godine....

Jedino što iz jučerašnje utakmice raduje je povratak Nedovića....još da se Cvele vrati pa da ne gledam onog nabeđenog picopevca tatinog sina 40 minuta na parketu! :pusiga:


Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #124 poslato: Oktobar 22, 2011, 05:48 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Unisticete i FMP

Ajd mi pojasni ovo ??? Ko ce da unisti FMP ??? Covic ??? :zbunjen: Kad mi objasnis ko ce da ga unisti onda mi reci na koji nacin ce se unistiti ???


Sto se tice sezone i igrackog kadra ja sam ocekivao vise, ali su verovatno i Covic i Pesic ocekivali vise pre pocetka sezone. Tj siguran sam da su se nadali da ce im Vuk doneti potrebno iskustvo, nazalost on se povredio i tu je nastao veliki problem. Ekipa zbog neiskustva ima velike oscilacije i ako iz ovog tima dobijemo 2-3 igraca za sledecu sezonu ja cu biti zadovoljan. Covic nikada nije obecao napad na trofeje u prvoj sezoni, on je pre dve-tri godine pricao o ciklusu stvaranja tima koji bi kroz dve-tri sezone isao na trofeje.

Van mreže Pjer

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: ni tu ni tamo
  • Poruke: 25
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #125 poslato: Oktobar 23, 2011, 12:12 »
 
Nigdee i nikad nije Covic najavio pohod na F4 ABA lige i napad na titulu samo je kod Ivana u emisiji rekoa da bi ove godine mozda mogli da trofeja u kupu, ovo je ekipa iz FMP neki kao Subotic i Markovic nisu ni tamo igrali vec za Radnicki FMP
mnogo su velika ocekivanja od ovog tima gde je najbolji igac Zvezde iz prosle godine Nedovic najveca rupa u odbrani a Cvele ne moze da sastavi posten napad protiv Olimpije pa prozivanja Filipa i Bojana nisu na mestu mad je Bojan ocito jos nespreman ali za njega ne brinem brzo ce on u formu. problem je opet na mestu centra jer Pop igra lose a Mile je skoln povredama pitanje je kad ce se Uros Nikoliv vratiti tako da tu treba pojacanje i imacemo solidan tim koji ce polako uhvatiti ritam
Cedevita ima igraca placenog kao ceo nas tim ta igrac nas je i dobio a ako neko misli da ce Covic izdvojiti 700 hiljada evra da bi mi uzivali u pobedama ocito ne prati kosarku, tu je Kari stvorice pet igraca ove godine pa idemo dalje ne moze se u sportu nista preko noci probali smo tako par puta ko nije ukapirao da tako ne ide zalim slucaj ...

ajkula

  • Gost
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #126 poslato: Oktobar 23, 2011, 12:44 »
mldi igraci bez kvalitetnih iuskusnijih ne mogu napredovati. mi takvih nemamo.


pesic nije dosao da bude 8. ili 10. sigurno.
tu je neko nekog zeznuo.

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #127 poslato: Oktobar 23, 2011, 03:45 »
Mladi igraci mogu sasvim dobro da napreduju uz kvalietnog trenera i bez iskusnih igraca, ali tim sa takvim maldim igracima ne moze da se nada nekom velikom uspehu, jer ce se na rezultate tima odraziti to njihovo neiskustvo. Po meni je Nedovic protiv Cedevite pokazao napredak u igri u odnosu na proslu sezonu. Ovaj tim da je imao jednog iskusnog igraca sada bi imao skor minimum 3:1, a mozda bi cak bili i na 4:0.

Bez obzira na rezultate verujem da Pesic nece otici iz Zvezde i da ce sigurno biti trener i naredne sezone. Ja ne znam odakle prica da je tu neko nekoga zeznuo ?  :zbunjen: U klubu se deseva upravo ono sto su Covic i Kari izjavljivali od kad su dosli u klub, e sad sto se vecina navijaca zanela nekim insajderskim informacijama koje je neko namerno lazno plasirao je  druga stvar.

ajkula

  • Gost
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #128 poslato: Oktobar 23, 2011, 04:09 »
bitno da je tvoja opcija pobjedila pa se ne vide ocigledne stvari...




mladi igraci bez iskusnih nema sanse da napreduju onoliko koliko bi trebalo.


ti iskusni ne moraju biti ekstra klase,ali oni daju smirenost u odlucujucim trenucima i tako dobijauju utakmice.


a u pobjedama se bolje napreduje nego u porazima. drugaciji si igrac kad izadjes iz sezone sa skorom 18:8,nego 8:18.


sam si rekao. da je bio jedan iskusniji igrac imali bi skor 3:1. nemamo mi 12 ekstra talentovanih igraca pa da kao sad nesto stvaramo. samo na mjesto losih iskusnih treba dovest dobre.


naravno da je neko nekog prevario. bas ce pesic da dodje da ga vlada jovanovic samara sa 30 razlike,i da bude 8. u prvenstvu.

Van mreže nerminh74

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 42
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #129 poslato: Oktobar 23, 2011, 06:10 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ako ovako nastavimo da igramo bez odbrane,bez ozbiljnog centra ni ovako nismo bili Bog zna šta a bez Ilića majko mila....

Bojim se da nećemo dalje od onoga gde smo bili prošle godine....

Jedino što iz jučerašnje utakmice raduje je povratak Nedovića....još da se Cvele vrati pa da ne gledam onog nabeđenog picopevca tatinog sina 40 minuta na parketu! :pusiga:
sto ne vratite tubaka dok se ilic ne oporavi, moze dati minimalno 5 kvalitetnih minuta

Van mreže luidjilamonika

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 169
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #130 poslato: Oktobar 23, 2011, 06:20 »
Slazem se sa ajkulom u vezi mladih igraca i pomoci iskusnijih u njihovom razvoju..
Otišo si Dule, ostala je muka,
samo lepe uspomene kako radi struka.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #131 poslato: Oktobar 23, 2011, 06:35 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ako ovako nastavimo da igramo bez odbrane,bez ozbiljnog centra ni ovako nismo bili Bog zna šta a bez Ilića majko mila....

Bojim se da nećemo dalje od onoga gde smo bili prošle godine....

Jedino što iz jučerašnje utakmice raduje je povratak Nedovića....još da se Cvele vrati pa da ne gledam onog nabeđenog picopevca tatinog sina 40 minuta na parketu! :pusiga:
sto ne vratite tubaka dok se ilic ne oporavi, moze dati minimalno 5 kvalitetnih minuta

Nemam pojma ali jedino što znam jeste da imamo 3 povređena igrača na dug period....a Radetić je izgleda gotov za ovu sezonu...
Gde se izgubio Sava Lešić?

Pešiću će trebati magični štapić da izgura do nove godine da ne završimo kao fenjeraši... sreća pa su Laško i Krka izgleda ipak grđi od nas.


Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #132 poslato: Oktobar 23, 2011, 06:55 »
 ;)
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
bitno da je tvoja opcija pobjedila pa se ne vide ocigledne stvari...




mladi igraci bez iskusnih nema sanse da napreduju onoliko koliko bi trebalo.


ti iskusni ne moraju biti ekstra klase,ali oni daju smirenost u odlucujucim trenucima i tako dobijauju utakmice.


a u pobjedama se bolje napreduje nego u porazima. drugaciji si igrac kad izadjes iz sezone sa skorom 18:8,nego 8:18.


sam si rekao. da je bio jedan iskusniji igrac imali bi skor 3:1. nemamo mi 12 ekstra talentovanih igraca pa da kao sad nesto stvaramo. samo na mjesto losih iskusnih treba dovest dobre.


naravno da je neko nekog prevario. bas ce pesic da dodje da ga vlada jovanovic samara sa 30 razlike,i da bude 8. u prvenstvu.

 Ne radi se o tome  da je ne vidim sta fali ovom timu, vec da sam spreman da sacekam da Covic i Kari odrade ono zbog cega su i poceli da saradjuju. Ja sam za Covica bio i pre 3-4 godine zato sto je izneo plan pokojem bi tim kroz 2-3 sezone napao trofeje. Sto bi sada kada su i Zvezda i FMP bili u mnogo goroj situaciji nego tada trazio borbu za trofej vec u prvoj sezoni ?  :zbunjen: Onli lazni insajderi sa bombama su se i pojavili sa namerom da kod navijaca stvore nerealna ocekivanja vec prve sezone i da eventualno Covic podlegne tom pritisku i da se zaduzi za bombe u timu. Kod odredjenog dela navijaca su u tome i uspeli, ali kod Covica na svu srecu nije to upalilo i nije se zaleteo sa dovodjenjem igraca iako je  Djilas verovatno obecao kule i gradove u pomoci novoj Zvezdi.

Konkretno Covic je umesto Popa za 200 000 mogao da dovede mnogo kvalitetnijg centra, ali bi onda ostao dug Zvezde prema njemu za 150 000. Covic se opredelio za opciju da Zvezdu oslobodi tog duga . Da je uradio drugacije verovatno bi opet bio kritikovan kako ga bas briga da vraca dugove Zvezde.

Nije Pesic toliko naivan da ga neko zezne da oprosti 80 000 duga i da jos potpise na 2 godine bez ikakvih garancija .
« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2011, 07:04 Patriots »

ajkula

  • Gost
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #133 poslato: Oktobar 23, 2011, 09:15 »
ma slazem se za insajdere u potpunosti.


kazem ti da pesic sigurno nije dosao da bude 8-10. vec da ima ekipu za prvih 6 i uhvati uleb ili kvalifikacije za evroligu.


zato kazem da je neko nekog prevario,jer ovaj tim je na nivou uvalinove zvezde.mozda malo bolji.


nije ovo zamisljeno ovako,a potvrdu ces dobit u sledecih par dana.

ajkula

  • Gost
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #134 poslato: Oktobar 23, 2011, 09:30 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


pogledati komentar .
legendarni bloods ;)


smijao sam se 5 minuta.