Autor: Svetinja Tema: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12  (Pročitano 76056 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #285 poslato: Decembar 28, 2011, 07:03 »
da.tako su preneli mediji njegove reci.da je presao u pravoslavlje kada se ozenio pravoslavkom iz libana.i izjavio je da su mu rekli da je nasa zemlja poznata po crkvama i manastirima,i da mu je drago zbog toga.da ce probati da obidje neke,i sl...

sveto,tomas na utakmici nije pokazao nikakav sut,ali sam ja i rekao da je nemoguce da ima samo skok(sto je jedini element igre koji je pokazao na derbiju),i da je tako bio mvp italijanskog prvenstva,sa kojim je sijena potpisala visegodisnji ugovor.iako po cv-ju ocekujem puno od njega,uvek sam suzdrzan,dok se neki igrac ne pokaze i na terenu...
« Poslednja izmena: Decembar 28, 2011, 07:14 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #286 poslato: Januar 05, 2012, 09:25 »
Nisam gledao utakmicu ali sam pratio letimično na teletekstu...baš smo okrenuli utakmicu...Hemosi drugu utakmicu za redom pada pred kraj....

Bravo Zvezdo raspala! :palac:

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #287 poslato: Januar 06, 2012, 11:36 »
Kako smo izgubilo dosta utakmicu u prvom delu sezone, tako smo ovu dobili ..... Red je bio da nam se jednom vrati... !!!

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #288 poslato: Januar 10, 2012, 09:51 »
Evo je jos jedna  :aplauz: Napokon dobijena utakmica u neizvesnoj zavrsnici  :clap:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #289 poslato: Januar 10, 2012, 10:24 »
patriots,druga pobeda u neizvesnoj zavrsnici  ;) i u vrscu je bilo neizvesno,ali ne bas ovoliko...

jako bitna pobeda zvezde,konacno vezane 2 pobede.vidi se da se zvezda dize,pre svega u nivou odbrane,napad je jos dosta slab.ali odbrana je realno dosta bolja nego na pocetku sezone(drugo poluvreme u vrscu i danasnja utakmica odbrana je bila dosta solidna).pretpostavljam da je odbrana jedan od najvecih razloga zasto nedovica nije bilo u 12 drugu utakmicu za redom.mada moram da priznam da su mi tu cudne pesiceve odluke,protiv makabija je igrao preko 26min,pa protiv cibone samo 7 i po min,onda protiv sirokog 24,a partizana oko 23min.znaci jeste protiv cibone malo igrao,a ostale 3 utakmice je imao bas dobru minutazu,u proseku ima oko 19min po utakmici,sto je sasvim solidna minutaza.i nakon toga 2 utakmice se hladi...

inace utakmica bas ruzna za gledanje,puno promasaja na obe strane,puno promasenih zicera,dosta los sut iz igre.odbrane solidne na obe strane,ali puno je i do loseg suta,malo poena.tvrdo i neizvesno je bilo,uspeli smo buducnosti da koliko-toliko ispariramo u skoku,i do pred sam kraj smo bili samo 1-2 u zaostatku(na kraju ipak 5 skokova vise za buducnost)sto je bilo jako bitno,imali smo nesto bolji sut iz igre,uz losa bacanja,i malim brojem istih.sudije su pustile puno kontakata,imali su ujednacen kriterijum,ali bilo je i gresaka. ako se u ovakvoj igri moze reci osim nesto boljeg suta iz igre,presudila je i zvezdina "tecnija" igra,tj puno veci broj asistencija,koji jeste pokazatelj nesto tecnije igre nego buducnosti.bojan popovic je imao jako bitnu ulogu sa 2 trojke u bitnim momentima,covic sa bacanjima na kraju,ali presudila je trojka tomasa.tomas polako pokazuje kvalitet koji ga je doveo u sijenu,ali jos je daleko od prave forme.u svakom slucaju mislim da ce biti pravo pojacanje kad digne formu(ipak nije igrao oko 6meseci)... sava lesic moram priznati da je sve bolji i bolji,i da je jako koristan.

napad nam je i dalje los,ali ipak se pokazuje da se do pobeda dolazi pre svega odbranom.a nadam se da ce i napad se polako popravljati.da ce nedovic dobiti svoju minutazu,i dizati i svoj nivo igre(i nadam se da je sve ovo deo prevaspitavanja i ucenja od strane pesica),kao i da ce se subotic vratiti na priblizno nivo od pocetka sezone(jasno je da on ne moze bas u kontinuitetu da trenutno igra na tom nivou,ali mislim da moze blizu tog nivoa da bude)...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #290 poslato: Januar 10, 2012, 11:16 »
Nije bas isto, protiv Hemofarma smo gubili celu utakmicu i to u jednom delu veoma ubedljivo  i na kraju preokrenuli i dobili  ! Sada smo vodili celu utakmicu i na kraju dobili u neizvesnoj zavrsnici... na 50-ak sekundi pre kraja imali smo samo +1  :clap: i onda bum trojka Tomasa  :uzbudjen:
« Poslednja izmena: Januar 10, 2012, 11:17 Patriots »

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #291 poslato: Januar 12, 2012, 02:08 »
Izgleda da Nedović prelazi u Lijetuvas Ritas
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #292 poslato: Januar 12, 2012, 02:50 »
Prvo sačekajmo da to objavi košarka.rs

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #293 poslato: Januar 12, 2012, 03:13 »
Odlično......sad će sinko jedinko moći da odahne ima da igra 40 minuta po utakmici..... :pusiga:

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.857
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #294 poslato: Januar 12, 2012, 04:05 »
Tata stopirao transfer, pa onda pricajte da niste FMP  :kafa:
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #295 poslato: Januar 12, 2012, 04:11 »
Bravo Covke, mora zalizanom da se pokaze ko je gazda  :clap:
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Odlično......sad će sinko jedinko moći da odahne ima da igra 40 minuta po utakmici..... :pusiga:

Nema to veze za Covicem juniorom, vec iskljucivo samo sa Nedovicem. Ako mozes da kazes da ga je tatin sin izbacio sa keca, sigurno ne moze da kazes da ga je on izbacio sa dvojke. Nedovic ocigledno ima velikih problema sa Karijem, jer da nije tako Kari sigurno ne bi potpisivao ugovor sa Vasicem i ubacivao ga u igru, a Nedovica prikovao za klupu
« Poslednja izmena: Januar 12, 2012, 04:13 Patriots »

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #296 poslato: Januar 12, 2012, 04:18 »
Ma zabole me....ko neće da igra za Zvezdu neka ide....
Ako se duri što nema isti tretman kao prošle sezone onda je to zbog Pešića...
Mada koliko sam ja gledao Nedović je koliko je vremena igrao uglavno solidno odigrao.


A ako Nedović ne valja ne znam koji je rezlog da je Čović junior zaštićeni beli medved?
Po čemu je ne zamenjiv na pleju?Da li uopšte igra Cvetković u zadnje vreme? :zbunjen:

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #297 poslato: Januar 12, 2012, 04:34 »
Odigrao je toliko solidno da mu je Milosavljevic sutirao trojke 5/5  :wacko: ... Igrac koje ne zna gde mu je dupe, a gde glava... Koga su sinoc igraci Heliosa zatvorili da nije znao sta radi...

Zadnje dve utakmice prvi plej nam je Bojan i on ima malo vecu minutazu od Covica. Sto ne igra Cvetkovic je pitanje za Karija, posto je on veceras gost kod Smradgeltije poslji pitanje i ovaj ce ga postaviti sa velikim zadovoljstvom.
« Poslednja izmena: Januar 12, 2012, 04:35 Patriots »

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #298 poslato: Januar 12, 2012, 07:39 »
kari nije zadovoljan nedovicevim radom na treninzima,i smatra da se ne vidi nikakav napredak od letos.to nema nikakve veze sa filipom,i stvarno mi nije jasno da neko misli da pesic forsira filipa zbog tate.pa zar mislite da pesic toliko nema svoje ja,i da se tako lako i ocigledno utice na njega...

meni je stvarno zao sto je takva situacija sa nedovicem,sto nije dobio sansu u zadnje 2 utakmice,ali glupost je reci da nije do sada imao minutazu.pisao sam vec da je pre zadnje 2 utakmice,u poslednje 4utakmice imao medju vecim minutazama,a sve ukupno je imao oko 19min po utakmici,daleko je to od male i nikakve minutaze,kako se to predstavlja...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #299 poslato: Januar 12, 2012, 08:11 »
Nedović nema minutažu od početka sezone, ne datira to od skoro. A koliko kod da je pokazao na treninzima, niko me ne može uveriti da je Filip bolji košarkaš od njega.