Autor: NenadBG Tema: FSS i nase fudbalske vesti  (Pročitano 59554 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #15 poslato: Decembar 13, 2011, 10:52 »
i da isto to je ono sto sam pricao za babarogica,da je on u ne bas dobrim odnosima sa upravom,ali da ga oni kako tako tolerisu da ne bi usli u otvoren sukob sa njim,jer u slucaju da traze smenu bilo bi isto kao sa surbatovicem.a ocigledno su do sada cenili da je bolje da imaju na celu zajednice babarogica koji bar koliko toliko zastupa zvezdine inetrese(bar ponekada),a ne da udju u sukob,pa da na celu zajednice ostale babarogic koji je u sukobu sa zvezdinom upravom,i koji sigurno ni najmanje onda nece stititi zvezdine interese(ili ono sto uprava misli da su zvezdini interesi)...

jos se secam da su se neki grobari na forumu sprdali oko toga sto sam pisao za babarogica,kao da to nije istina i sl...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #16 poslato: Decembar 13, 2011, 11:29 »
Jel ovo Joca Surbatovic,predstavnik Delija?I kako da on trazi Lukicevu smjenu a Delije ne,naprotiv?

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #17 poslato: Decembar 13, 2011, 11:34 »
da.to je taj surbatovic...sada moguce da se i od delija odvojio ko ce ga znati,cak se u fazonu vodio kao neki potparol delija,iako fakticki je jako retko nesto o samim navijacima i komentarisao u javnosti...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #18 poslato: Decembar 14, 2011, 11:06 »
Delegiras svog covjeka,pa on onda ne zastupa tvoje interese.

To ne govori o savezu i o Partizanu nego o tome koliki je raspad kod vas.

Kad vas bivsi vodja Delija zajebava,kako iko ima obraza pominjati Partizan,Kradzica i gluposti...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #19 poslato: Decembar 14, 2011, 11:17 »
nije on nikada bio vodja delija...
drugo ima veze sa partizanom i savezom i te kako,jer je on tamo izabran ne kao jovan surbatovic,nego kao predstavnik zvezde,i dogovor je partizanu predsednik,gen sek zvezdi.ovim je porusen taj dogovor.partizan da je hteo da skine svog coveka,ne bi se ni sekunda postavljalo pitanje da li ce biti sklonjen.
prica o raspadu kod nas,odnosima izmedju ljudi i sl,je nesto drugo,sto ima veze sa ovim.a nije ni prvi ni poslednji koga je u bilo kojoj sferi zivota neko postavio,pa nezadovoljan njegovim radom trazio smenu... zvezdi se to precesto sada dogadja,sto se slazem da govori o losim i nesredjenim odnosima u klubu...
« Poslednja izmena: Decembar 14, 2011, 11:18 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #20 poslato: Decembar 27, 2011, 10:37 »
Citat
Karadžić: Sumnjamo na burazerske odnose klubova 
Tanjug | 27. decembar 2011. 15:44

   Sledeće sezone dve ekipe ispadaju u niži rang, a jedna igra baraž za opstanak. Nakon te sezone dve ispadaju, a dve igraju baraž za opstanak. Pa onda, ako žele, neka poklanjaju bodove
 
 Predsednik Fudbalskog saveza Srbije (FSS) Tomislav Karadžić rekao je da ta organizacija sumnja da postoje burazerski odnosi između klubova u Super ligi.- Sumnjamo da u našem fudbalu određeni klubovi imaju burazerske odnose, zbog toga smo odlučili da u sledećoj sezoni dve ekipe ispadnu u niži rang, a jedna igra baraž za opstanak. Nakon te sezone da dve ispadaju, a dve igraju baraž za opstanak. Pa onda, ako žele, neka poklanjaju bodove - rekao je Karadžić na ceremoniji dodele godišnjih nagrada FSS u hotelu "Hajat".Ceromonija je počela minutom ćutanja u znak sećanja na nedavno preminulu legendu sportskog novinarstva Marka Markovića.Karadžić je rekao da je potreban zaokret u srpskom fudbalu i da je bez privatizacije nemoguće očekivati vrhunske rezultate.- Cela Superliga košta više od 20 miliona evra, a to nije dovoljno ni za jedan ozbiljan evropski klub. Pakao je u klupskom fudbalu, ali da nema „mohikanaca“ bila bi još gora situacija - kazao je Karadžić.On je rekao da ne postoje argumenti koji bi ga odbranili od neuspeha u kvalifikacijama za EP i dodao da u sledećem ciklusu za Svetsko prvenstvo nijedan rival nije za potcenjivanje. Srbija će igrati u A grupi zajedno sa Hrvatskom, Škotskom, Belgijom, Makedonijom i Velsom. Prvi čovek FSS je rekao da će 13. februara biti raspisani izbori.- Trenutno imamo dva puta. Da li da sadašnje rukovodstvo izabere novog selektora, ili da to bude prepušteno novom. U svakom slučaju verujem da će novo rukovodstvo biti sastavljeno od sadašnjih kadrova i da će umeti da odgovori na najvažnije zadatke.Karadžić je kao jedan od najvećih uspeha u 2011. istakao finansijsku stabilnost i uspešno poslovanje Saveza.- Konsolidovali smo finansijksu situaciju, a očekujemo da budžet za sledeću godinu iznosi oko 13 miliona evra. Nismo podizali kredite, niti smo dužni bilo kome. Bili smo pravi primer poslovanja i to ne samo kao sportska organizacija.Karadžić je dodao da će FSS uložiti dodatna sredstva i finansirati postavljanje reflektora na stadionima u unutrašnjosti Srbije, gde je, kako je rekao, prisutna "građevinska revolucija".

 :smeh4: :smeh4: :smeh4:
« Poslednja izmena: Decembar 27, 2011, 10:38 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #21 poslato: Decembar 31, 2011, 03:46 »
Lipi za SPORTAL.RS: Srbi, zašto vam niko ne valja? Verujte Stanojeviću i Prosinečkom31 Decembar 2011 | 10:00Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava  Preporuči70 Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava   Lipi za SPORTAL.RS: Srbi, zašto vam niko ne valja? Verujte Stanojeviću i Prosinečkom Legenda italijanskog fudbala i trener koji je sa velikim uspehom vodio Juventus i  reprezentaciju "azura", Marčelo Lipi, uživa u odmoru od trenerskog posla. Iskusni stručnjak, kojeg sve zanima kada je fudbal u pitanju, u intervjuu za SPORTAL.RS pokazao je i da prati dešavanja u Srbiji.

- Toliko ste me nahvalili da ne znam šta da kažem. Mislim da kao trener morate da učite iz dana u dan. I kada imate 30 godina i kada imate 60 - učite. U 50. godini sam možda i najviše sazreo kao trener, međutim, nastavljam da učim.

Koliko ste upoznati sa srpskim fudbalom?

- Znam da imate dobre klubove, Partizan, Crvenu zvezdu i Vojvodinu, ali da vaši treneri teško dolaze do klupa velikih timova. Nekada je tu bio Miljan Miljanić, kasnije Vujadin Boškov, Radomir Antić, a u poslednje vreme osim Ivana Jovanovića i Siniše Mihajlovića ne mogu da se setim da je neko radio u jakim sredinama.

U čemu je problem?

- Non stop se smenjuju treneri. Pa, pogledajte samo koliko selektora ste promenili u poslednjih nekoliko godina. Nije vam valjao Miroslav Đukić, kasnije Havijer Klemente, a onda ste Antića smenili zbog, prema oceni fudbalskih krugova, nedovoljno dobrog rezultata. To je nedopustivo. Ako trener nema podršku, igrači to osećaju, a teško je nekome ko zarađuje milione po sezoni u ovo vreme objasniti da treba da sluša osobu kojoj se izmiče tepih pod nogama. Srbija nije Brazil, nije ni Argentina, mora da se shvati novi redosled stanja i u Evropi i da se u skladu sa time iznesu očekivanja. Neskromni ste i to vam je problem. Gubite utakmice od timova koji su, da tako kažem, "mali", jer ih igrači ne poštuju. To je "bezobrazluk" koji se danas skupo plaća.

Pomenuli ste srpske klubove, da li znate ko je na njihovim klupama?

- Sada me proveravate? Dobro, znam. U Partizanu radi mladi trener Aleksandar Stanojević i tim je doveo u Ligu šampiona prošle godine, gde se "bjankoneri" nisu obrukali, a posle je javnost kukala kako Partizan nije uzeo nijedan bod. Pa šta treba da kažu oni koji primaju po više od pet golova u Ligi šampiona? Znam i da je Partizan u dobrim odnosima sa Fiorentinom, a Stevan Jovetić je najbolji pokazatelj da se dobro radi. Šteta je što takvi igrači rano odlaze iz Srbije. U Zvezdi radi nekadašnja legenda Hrvatske Robert Prosinečki. Bio je majstor fudbala, ali ne možete da očekujete da posle kopački odmah ređa trofeje. Istrpite ga... Mislim da on ima sve što je potrebno da bude sjajan trener, ali je potrebno vreme. Ovo je lud svet sada, ali onaj ko ga bude sačekao, dobiće mnogo na klupi.

Kolika je šteta što Srbija ponovo ne ide na EP?

- Velika je to šteta za narod, a manja za Savez. Zamislite dete koje izlazi na ulicu i daje gol, a onda umesto da viče "Krasić", ono uzvikuje ime nekog stranog igrača. Sećam se kada sam radio u Torinu, da se u butiku Juventusa vodila polemika kako nema dresova Vladimira Jugovića, jer su se tako brzo prodavali. Sada je, čini mi se, drugačija slika...

Pomenuli ste i Krasića, da li je moguće da je tako brzo prešao put od zvezda do blata?

- Miloš ima sve što je potrebno jednom igraču. Međutim, nešto nije u redu, a šta... To nije na meni da sudim. On ima trenera i mora da ga sluša, a onda da ga i ubedi na treningu da zaslužuje da igra. Najgore je ako se pomirio da su mu pokazana vrata u Juventusu. Bila su ona pokazana mnogima, ali oni pravi su znali da ih zatvore i kažu: "Ja ostajem i dokazaću da vredim".

Matija Nastasić je došao u Firencu, a "viola" se spominje i kao kupac Lazara Markovića.

- Čitao sam o tome. Gledao sam Markovića na jednom meču sa prijateljima. On je mlad i vreme radi za njega. Samo on mora da oseti kada je pravi trenutak za odlazak. Ako ode prerano, mogao bi da prođe kao mnogi koji su u Kalču više gledali mečeve sa tribina, nego što su igrali.

Šta biste poželeli Srbiji u Novoj godini?

- Pre svega zdravlje i pamet vašem narodu. Što se fudbala tiče, želim vam da cenite više rivale i na taj način dolazite do pobeda. Kada budete igrali protiv svih kao protiv Italije, Nemačke, Španije i Francuske, onda će i rezultati sa ostalima biti na većem nivou - zaključio je Lipi.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #22 poslato: Decembar 31, 2011, 05:26 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Ne ponovilo se....mada sumnjam... :kafa:

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #23 poslato: Decembar 31, 2011, 06:11 »
Eto! zar mora Lipi da nam kaze!  :)

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #24 poslato: Januar 05, 2012, 02:43 »
Ај овде да метим.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #25 poslato: Januar 05, 2012, 03:00 »
Pazi ovo,u Burkni Faso ce da raskrinkaju fudbalsku mafiju,ali kod nas nece  :kafa:

Pa u Africi vise reda ima nego ovdje...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #26 poslato: Januar 05, 2012, 03:49 »
pa kod nas ne postoji fudbalska mafija,pitaj toleta,curkovica(on cak ni ne zna sta je tri za tri,iako je cuo za to) i bata djoru  :smeh4: :smeh4: :smeh4:
« Poslednja izmena: Januar 07, 2012, 12:48 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #27 poslato: Januar 06, 2012, 11:59 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Samo nama ne valja...  :))
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #28 poslato: Januar 25, 2012, 12:43 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #29 poslato: Februar 08, 2012, 05:04 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Crna knjiga: Zvezda potkradala Milovanovića, Džomba pretio ubistvom
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.