Autor: Boki Tema: KK Partizan - 2011/12  (Pročitano 209295 puta)

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.857
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #165 poslato: Oktobar 14, 2011, 08:55 »
Radi Njuz from KK Partizan ja sam se registrirao na SNET, bas sam uzivao na toj temi, bilo je sve i svasta, cak se i sabori tamo dogovarali.



Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

ajkula

  • Gost
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #166 poslato: Oktobar 14, 2011, 09:36 »
[/size]
[/size]
[/size]
ladjaMali dioničar



Pristupio: 26. siječanj 2005.
Lokacija: hrvatska vukovar
Status: [/size][/size]Offline
Poruka: 6.676


[/size]
Poslano: 13. siječanj 2006. u 21:10  [[/size][/size][/size]Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava]
[/size][size=0px]
[/size]

 Vidim da se ovde povela zanimljiva rasprava........hm pošto kao što znate ja volim i navijam za Zvezdu...ali pratim i dešavanja u Partizanovom taboru..mora, da kažem da kad sam slušao jedan interviju sa "Homerom"kako ga vi zovete,moram da kažem da je reč o jednom obrazovanom i korektnom čoveku..barem u tih 10-ak minuta koje sam pratio došao sam do takvog zaključka...e sad što zna da "pukne"i dobije tehničku kad to ekipi dođe "ko budali šamar"ili protestuje i izvede celi tim napolje i povuče s terena...hm interesantno u 90%posto slučajeva Vujošević se odlučio baš protiv C.Zvezde.
E sad što on ima cirka 125kg to je druga stvar....ko zna koliko ću ih ja imati kad budem imao toliko godina


ladja stari grobar :)
[/size]
[/size]



[/size][/font]
[/font]

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #167 poslato: Oktobar 14, 2011, 10:24 »
Архива је кева!  :)) :clap:
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže luidjilamonika

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 169
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #168 poslato: Oktobar 15, 2011, 12:20 »
Mačvan kao na iglama Reprezentativac Srbije željno iščekuje definitivan dolazak na pozajmicu u Partizan. "Spreman sam da se odreknem dela plate kako bih došao u Humsku", kaže za kosarka.rs krilni centar Makabija objavljeno jučer u 23:21; autor: Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava Ključni pojmovi: Milan Macvan,  Partizan,  Makabi Milan Mačvan kao na iglama iščekuje rasplet pregovora između Partizana i Makabija.
 
Odlazak Šimona Mizrahija na sesiju ULEB i Evrolige u Barselonu, bio je prilika za njegov neposredni kontakt sa Zoranom Savićem, Milanovim menadžerom. Veliki broj stranaca u Ponosu Izraela, odlazak na pozajmicu, interesovanje Žalgirisa, mnogo veće učešće od Partizana u raspodeli plate sa Makabijem, ali i želja krilog centra naše reprezentacije da obuče dres kluba za koji navija, interesovanje crno-belih, zatezanje Makabija uz finansije i zbog iste grupe u Evrolige, elementi su scenarija dobrog trilera, pa i drame.

Mačvan je potvrdio pisanje kosarka.rs oko dogovora sa Partizanom koja su stigla iz inostranstva, kao i da se čeka još preciziranje završnih detalja, dva kluba.
"Nije još sve gotovo, ali nadam se da će uskoro biti. Malo  je zatezanja Makabija zbog Partizana, ali je moja isključiva namera da dođem jedino u Beograd, bez obzira na pravila ABA lige, jer ne želim u neki drugi klub. Sa Partizanom sam se dogovorio, ostaje na klubovima, a spreman sam da se odreknem i dela plate", poručio je za kosarka.rs Mačvan i dodao:

"Ne bih da malerišem ništa, nadam se da se sutra čujemo sa lepim vestima", iskreno je uz pozdrav završio momak koga u Humskoj željno očekuju, s obzirom na start Evrolige u četvtak protiv Efesa.

Posle nikada bolje odrađenog prelaznog roka, u nimalo zavidnoj finansijskoj situaciji u zemlji, čelnici Partizana su na pragu stavljanja "šlaga na tortu", u kojoj su već Peković, Raduljica, Lou, Čakarević, Anđušić, kao i nekolicina supertalnetovanih juniora, uz trofejne starosedeoce.
Stvoren je tim sa nikad manje stranaca, sa mnoštvom budućih reprezentativaca, a rasprodat "Pionir" protiv Heliosa, uz najavu da će čitava dvorana "planuti" u godišnjoj preprodaji. To je najbolja ilustracija rada u našem najtrofejnijem klubu, u sezoni obeleževanja dve decenije od Istanbula.



institucija :clap: :aplauz:
Otišo si Dule, ostala je muka,
samo lepe uspomene kako radi struka.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #169 poslato: Oktobar 15, 2011, 12:41 »
Сви путеви воде у Партизан!  :clap:
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Nebojsa

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 353
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #170 poslato: Oktobar 15, 2011, 04:16 »
Ja sam prezadovoljan p. rokom. Pekmen, Macvan, Raduljica, Lou, Cakarevic, Andjusic plus starosedeoci Lucic, Kecman a i VJ je za godinu dana iskusniji.  :clap: Mnogo mi se svidja ekipa, jaki smo ko zemlja.

BORBA BRE!!

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #171 poslato: Oktobar 15, 2011, 04:57 »
Što neko reče, jaki smo ko reprezentacija. :)

ajkula

  • Gost
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #172 poslato: Oktobar 15, 2011, 07:38 »
spoljne pozicije tanke za evroligu.

ajkula

  • Gost
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #173 poslato: Oktobar 15, 2011, 07:52 »
[/size]
[/size]
[/size]
djemba djembaMali dioničar



Pristupio: 12. studeni 2005.
Lokacija: Cameroon
Status: [/size][/size]Offline
Poruka: 6.408


[/size]
Poslano: 19. veljača 2006. u 12:06  [[/size][/size][/size]Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava]
[/size][size=0px]
[/size]

 [/size]ovaj topic nenormalno raste, i reklo bi se da je partizan daleko najpopularniji klub u srbiji, ili da Zvijezdini nvijaci ne dolaze na ...., ili da ih nema, ili da su kompjuterski nepismeni....
[/size]vidis prijatelju, sve sto si rekao je na neki nacin, istina



[/size] :))
[/size]
[/size]




[/size][/font]
[/font]

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #174 poslato: Oktobar 15, 2011, 08:10 »
Nadam se da će Dule Veliki imati milosti i oprostiti mi onu moju izjavu, koja je data ishitreno, posle dve sezone igranja u EL sa lošim rezultatima 2/12. Nisam primetio njegovu viziju petogodišnjeg plana nepobedivosti i regionalnog razvoja...ponela me je želja za brzim uspehom  :mukica: 
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

ajkula

  • Gost
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #175 poslato: Oktobar 15, 2011, 08:18 »
mislis 15-ogodisnji plan :).

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #176 poslato: Oktobar 15, 2011, 08:20 »
@ajkula

Umirem
 :smeh3: :smeh3: :smeh3: :smeh3:
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2011, 08:20 ramkens »

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #177 poslato: Oktobar 15, 2011, 08:23 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
mislis 15-ogodisnji plan :) .


Pa nije Prof. Dule Kim Ju Sung. On to radi po dekadama, prva petoljetka, druga, treća...
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

ajkula

  • Gost
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #178 poslato: Oktobar 15, 2011, 08:33 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
mislis 15-ogodisnji plan :) .


Pa nije Prof. Dule Kim Ju Sung. On to radi po dekadama, prva petoljetka, druga, treća...




 :smeh3:

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #179 poslato: Oktobar 15, 2011, 08:45 »
 :uzbudjen:
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!