Autor: Boki Tema: KK Partizan - 2011/12  (Pročitano 210047 puta)

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #735 poslato: Decembar 22, 2011, 11:19 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Uglavnom se slazem sa Losmijem...Samo ne bih voleo da se upletemo u pricu pljuvanja onih koji su nam doneli toliko radosti...a granica izmedju zdrave kritike i toga je mala...


slazem se da je granica mala, ali Rasko i sin Dragan nam nikako nisu doneli radosti. Sad kada je odgovornost bila na njima, pokazali su svoju kosarkasku "velicinu"
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #736 poslato: Decembar 22, 2011, 11:22 »
Катић и Милосављевић су скроз ОК играчи, али они нису лидери тима, већ су ту да попуне рупе, одраде задатак и то је то. Нама фали лидер! Један Пековић и један Мекејлеб! И наравно тренер. Ето, имали смо тако нешто пре 2 сезоне па смо отишли на Ф4.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #737 poslato: Decembar 22, 2011, 11:25 »
Milosavljevic je neka poboljsana verzija Petra Bozica (ili Bozic iz mladjih dana) i to je to.

Katic je odlican drugi centar (za nas budzet) i to je to.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #738 poslato: Decembar 22, 2011, 11:43 »
Da smo se plasirali u Top 16, sa ovom ekipom, bi verovatno imali 1-5, ili cak 0-6, tako da ovo mozda i ne treba tragicno shvatiti..
Ako se izvuku neke pouke, a valjda ce, jer ipak ovo nije FK, dogodine cemo biti mnogo konkuretniji.. Ali gospodin Jovanovic mora da da priliku Andjusicu, Bogdanovicu i Miljenovicu, a ulogu specijalaca smanjiti na minimum.. Jadran cemo ionako tesko osvojiti pored Makabija, tako da klinci moraju da osete krv, ili nam tek predstoji raspad sistema, pogotovo sto je Jovanovic dugorocno resenje (po meni apsolutno ne zasluzeno, a da ne bude da se sad pravim pametan i prosle godine sam pricao da trener pocetnik ne zasluzuje F4 ekipu), a ocigledno ne ume da dovede pleja..
Zato je ovo idealna prilika za podmladjivanje i stvaranje dobre baze za dogodine..
Oprem dobro

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #739 poslato: Decembar 22, 2011, 11:48 »
Koliko znam, Milosav je doveden kao neko ko će imati značajnu ulogu u novom Partizanu, da ga tako nazovem. Nije on nikako tu da zakrpi rupe.


Sve u svemu, videli smo danas učinak pojačanja. Lo tragičan, isti takav i Raduljica, a Čakarević je bio na parketu minut i po, ali nam ni to nije pomoglo. Anđušić je konačno dobio veću minutažu, ali ga danas nije išlo. O mišljenju navijača o njegovom statusu kod Vlada govori i aplauz koji je dobio kad je ušao prvi put. Milanu kapa do poda, sjajne partije.


Ovaj tim nema kvalitet za f16 i zato se uopšte nisam potresao zbog poraza. Kad kažem tim, mislim i na klupu.
« Poslednja izmena: Decembar 22, 2011, 11:51 Dimitrije BP »

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #740 poslato: Decembar 22, 2011, 11:50 »
Sa plejevima smo se definitivno zajebali.Sto vec neko rece,4 komada za dvije sezone i sva cetiri eto najblaze receno prosjek.Ako je to jedini stranac,treba definitivno da odvaja...

Jovanovic je poprilicno tvrdoglav covjek,plasljiv,ali itekako radan,u sustini ima sve osobine koje je imao i Vujosevic ranije.Samo sto ce trebati vremena da dodje do tog nivoa.Ja se nadam da ce sto krace da traje to zrijevanje...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #741 poslato: Decembar 22, 2011, 11:57 »
Ovaj tim je po imenima bio najjaci koji smo sastavili u zadnjih 10 godina.To je reklo,mislim 90% nas na pocetku sezone.Cak i bez Pekovica.

Ispostavilo se da je Raduljica grabulja,da reprezentativni bekovski par Milosavljevic-Cakarevic ne moze kipu od fapa da pogodi,da se poprilicno iskusni NBA plej kliza prosjecno 3x po mecu,da je Lucicu preveliki zalogaj i pozicija 3 u Evroligi,a kamoli 4...

Ne znam...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #742 poslato: Decembar 23, 2011, 01:35 »
Izgubili smo u trećoj četvrtini. U trenutvima kad smo bili u naletu i imali +10. Imali smo 5 nesrećnih vezanih napada. Dva puta je lopta iscurela Milosavljeviću, Raduljici iscureo zicer, Lučić je promašio trojku kad na celoj toj polovini tenrena nije imao nikog oko sebe, i Mačvan popio bananu iz jedne situacije koju je morao lakše i brže rešiti.

Ta dva-tri minuta su rešila meč.

U četvrtoj četvrtini je glavni krivac Katić, koji par puta nije uspevao da zagradi koš ni u odbrani ni u napadu, a i lopte koje su mu padale u ruke je boksovao, naravno ka protivničkim igračima. Kao i nesrećni Lo sa onim bacanjima.

Milosavljević je imao dobar meč, to je i Đurović prokomentarisao. Tako da dans on nije krivac, a imali smo prilike i da gledamo Anđušića u ozbiljnom meču.


I ovaj tim je slabiji od prošlogodišnjeg. Kurta je daleko bolji igrač od Lo-a. Veseli je bolji od Čakarevića. Čak i jadni Džavaji je pojam za Raduljicu. Jedinu prednost ima Mačvan u odnosu na Gista, ali je i Gist bio sasvim odličan prošle sezone.
« Poslednja izmena: Decembar 23, 2011, 01:37 ramkens »

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #743 poslato: Decembar 23, 2011, 10:48 »
Sat i po pre početka tribine su skoro bile pune
Osećalo se u vazduhu da nešto nije kako treba, nije postojala ta simbioza tribine i terena
Neverovatna gužva na tribinama, cenim da je bilo skoro 10000 ljudi
Vodjenje navijanja je bilo, u krajnju ruku, očajno odradjeno. Pojedinci su opet zakazali. Atmosfera protiv Reala i Makabija je nemerljiva sa ovim sranjem od sinoć
Igra je bila onakva kaku uglavnom pružamo poslednje dve sezone, bila je očajna i bezidejna.
Nije bilo vodje na terenu, osim Kecmana
Drew Nikolas definitivno OBOŽAVA da igra u Pioniru, svaki put nas odvali, ovaj out ne toliko poenima koliko timskom igrom, a Omar je najzad doživeo čar pobede nad nama...


Naš tim je loš
Loš odabir igrača, loša selekcija, loše vodjenje i flegmatičnost u pristupu. Manekeni su se nedeljama spremali za ovaj susret. Dovodili su igrače, a mi nastavljamo prošlogodišnji sistem kurcobolje na temu "koga nema bez njega smo još bolji"
Vlada Jovanović može još sto puta da skida sako i da ga baca na klupu, ali trenerski zanat se ne uči na ubacivanju u rotaciju sedam igrača
Low, Čakarević, Katić, Raduljica, Draganče, Lučić....pružaju OČAJNE partije. I kada neko odigra dobro, ostali ga jednostavno povuku dole. Tako je i bilo sinoć, pa je Draganče odigrao iznad svog llošeg proseka
Sinoć sam po prvi put video da pojedinci iz partera pljuju po našim igračima, to se do sada nije dešavalo.


Ruke otpale onom idiotu koji je ubacio petrdu na kraju





John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #744 poslato: Decembar 23, 2011, 05:16 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
odlazak Pekovica je nevidjeni hendikep i cak i ako sutra izgubimo ne treba dramiti. Ocigledno je da su ekipa sa i bez Pekovica, nebo i zemlja. Ocekivanja da ce Kurcoboljica biti bolji sa vise minuta na parketu pokazuju se potpuno pogresnim i neutemeljenim. Decko je veliki retard

Potpis.

P.S.Mislim da je sad svima jasno zašto ga Duda nije vodio na EP.

Malokrvnost je najgora bolest.... :censored:


Van mreže Nebojsa

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 353
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #745 poslato: Decembar 23, 2011, 08:53 »
Idem na derbi. Sutra imam bus za BG a u nedelju utakmica. Nema prodaje karata, ali valjda cu se snaci. Prvi put u Pioniru! :clap:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #746 poslato: Decembar 23, 2011, 10:00 »
lepo se provedi u srbiji,a utakmicu nadam se da cete izgubiti  :P
nego nebojsa,daj se opet malo aktiviraj na forumu,i ti nam retko pises,a bio si medju najaktivnijima  ;)
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Nebojsa

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 353
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #747 poslato: Decembar 23, 2011, 11:02 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
lepo se provedi u srbiji,a utakmicu nadam se da cete izgubiti  :P
nego nebojsa,daj se opet malo aktiviraj na forumu,i ti nam retko pises,a bio si medju najaktivnijima  ;)

Ma ne pisem nigde, imam obaveze u poslednje vreme u pm. Ali citam, tu sam ja. ;D  Necu biti na forumu do 8. 01, a onda se vracam na velika vrata. ;D

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #748 poslato: Decembar 23, 2011, 11:08 »
Ako forum bude postojao tad.
« Poslednja izmena: Decembar 23, 2011, 11:09 Dimitrije BP »

Van mreže Nebojsa

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 353
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan - 2011/12
« Odgovor #749 poslato: Decembar 23, 2011, 11:43 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ako forum bude postojao tad.

Optimisto! :P  Ma bice, no sikiriki. ;D