Autor: Boki Tema: Košarkaška reprezentacija Srbije  (Pročitano 236162 puta)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #585 poslato: Mart 19, 2015, 05:59 »
Savić ili Tarlać ?
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #586 poslato: Mart 19, 2015, 06:09 »
Bice da je Tarlac,on se osisao na celavo tek par godina kasnije
Ova fotka je iz 96. cim je tu Djokic

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #587 poslato: Mart 19, 2015, 06:14 »
Pa prvo mi je palo na pamet da je on,ali nenad rece da je fotka 97/98...njega tad nije bilo  :zbunjen:


Mada,meni lik na slici bas djeluje celavo,zato probah sa Obradovicem.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #588 poslato: Mart 19, 2015, 06:41 »
Evo me u hali.sada pokazah sliku ortacima definitivno mislim da je paspalj.96 je igrao,97 nije.a kada se poveca slika vide se njegove klempave usi i oblik glave.uvecajte sliku da vidite samo glavu,mislim da je sigurno on.
« Poslednja izmena: Mart 19, 2015, 07:58 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #589 poslato: Mart 19, 2015, 08:46 »
I meni je djelovao kao Paspalj, ali reče da je slika iz 97-98 god, on tada nije igrao.

Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #590 poslato: Mart 19, 2015, 09:31 »
Danas je rođendan poslednjem košarkaškom romantičaru...Evropskom Stivu Nešu....


 :basket:


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #591 poslato: Mart 20, 2015, 12:14 »
ako je 96 kako je rekao shorty,poprilicno sam siguran da je palja.palja je tada igrao.savic ima tamnu kosu,a i rekao bih da je jos siri od ovog na slici. a ja sam pretpostavio zbog topica da je 97-8,ali moguce da je on i 96 bio na sirem spisku...
« Poslednja izmena: Mart 20, 2015, 01:14 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.141
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #592 poslato: Mart 20, 2015, 12:39 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ako je 96 kako je rekao shorty,poprilicno sam siguran da je palja.palja je tada igrao.savic ima tamnu kosu,a i rekao bih da je jos siri od ovog na slici. a ja sam pretpostavio zbog topica da je i-97-8,ali moguce da je on i 96 bio na sirem spisku...


Djokic je bio na pripremama '96  ispao kao trinaesti sa spiska

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.890
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #593 poslato: Mart 25, 2015, 12:18 »
jutros na RTS jutarnjem programu dopisnik iz Čikaga radio intervju sa Mirotićem.


Uz redovne teme o Bulsima i košarci, ispostavilo se da je lik veliki dobrotvor SPC i da je već stupio u vezu sa svim udruženjima Srba tamo.


Mislim, znam da je sve ovo već hiljadu puta ispričana priča, ali stvarno bi voleo da vidim neki zvaničan stav/poziv ili objašnjenje našeg saveza i Mirotićev odgovor. Čisto da prestanemo nagađati i licitirati  ???

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.733
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #594 poslato: Mart 25, 2015, 12:34 »
  nema šta da ti bude nejasno! na čelu KSS bio je Ka Pičić osvedočeni crnogorski nacionalista
« Poslednja izmena: Mart 25, 2015, 12:34 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #595 poslato: Mart 25, 2015, 02:29 »
Kako se Kapićić našao na tom položaju?


Da li je moguće da se u to vreme u SRJ i kasnije u SCG radilo po principu rotacije?


Krvnik, kao otac mu, a i sin nije ništa bolji.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #596 poslato: Mart 25, 2015, 02:51 »
pero,ja stvarno ne znam dal je tebi kapicic skinuo neku picku ili ti nesto drugo nazao uradio u zivotu da ga toliko mrzis...

do sada nisam nasao neku narocitu zamerku na kapicicev racun,osim za oca.o ocu mislim sve najgore,ali stvarno ne vidim kakve to ima veze sa njim.nemislim ni da je dobro radio posao,tj mislim da covek apsolutno nista nije radio kao predsednik kss,da se uopste nije mesao u svoj posao,ali do sada nisam video ni jedan jedini dokaz da je ista radio protiv interesa srpske kosarke,a kamoli da je svesno radio u korist cg. ne videh do sada ni jedan jedini argument tome u korist. samo cisto pljuvanje coveka,neki ga pljuju sto je zvezdas,a neki zbog oca...

iskreno,vezano za mirotica,ko je dugo na forumu,je odavno znao da je bilo kontakata,setite se jos davno albionovih prica. on je bio i sa njim i sa rakocevicem(ako se ne varam tako se prezivao) u kontaktu.oni su zajedno igrali tada u mladjim kategorijama reala,drugi je bio plej,i isto dosao iz cg. obojica su se izjasnjavali kao srbi,cak ovaj drugi mnogo vise to potencirao. ali nisam cuo ni da je kapicic direktno kriv sto ne igra mirotic za nas,tj kriv je sigurno kao predsednik saveza,sve da to nije bila stvar kojom se bavio(a verovatno se nije bavio nekim igracem koji je bio junior),jer ima objektivnu odgovornost kao predsednik saveza.takodje ne vidim da je posle kapicica ista uradjeno na tom planu,da se vise vodi racuna o nasima iz dijaspore,a ni o srbima iz bivsih republika...

zgembo, koliko sam razumeo misu lakica,nije mu nas savez nista nudio. uostalom evo izjave

Citat
"Kao primer ću vam navesti Nikolu Mirotića, koji je otišao u Real, a da niko u našem Savezu nije znao da postoji. Uspeo sam u razgovoru sa njegovim roditeljima da se dogovorim da on igra za našu reprezentaciju. U tom razgovoru možda i ključnu ulogu je imao Ranko Žeravica. Uspeli smo njegovim roditeljima da objasnimo da bi za njegovu budućnost bilo dobro da igra za srpsku reprezentaciju. Neko u našem Savezu je trebalo samo da završi papire koje nikad niko nije završio. Tako smo izgubili jednog Mirotića, koji je Srbin. Ne stranac, već Srbin, koji je mogao da igra za srpsku košarkašku reprezentaciju. Mi smo izgubili takvog igrača zahvaljujući nemaru nekoga iz Saveza, koji nikada nije imao više zaposlenih nego danas".
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
« Poslednja izmena: Mart 25, 2015, 04:23 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.733
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #597 poslato: Mart 25, 2015, 03:01 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
pero,ja stvarno ne znam dal je tebi kapicic skinuo neku picku ili ti nesto drugo nazao uradio u zivotu da ga toliko mrzis...

do sada nisam nasao neku narocitu zamerku na kapicicev racun,osim za oca.o ocu mislim sve najgore,ali stvarno ne vidim kakve toima veze sa njim.nemislim ni da je dobro radio posao,tj mislim da covek apsolutno nista nije radio kao predsednik kss,da se uopste nije mesao u svoj posao,ali do sada nisam video ni jedan jedini dokaz da je ista radio protiv interesa srpske kosarke,a kamoli da je svesno radiou korist cg. ne videh do sada ni jedan jedini argument tome u korist. samo cisto pljuvanje coveka,neki ga pljuju sto je zvezdas,a neki zbog oca...

iskreno,vezano za mirotica,ko je dugo na forumu,je odavno znao da je bilo kontakata,setite se jos davno albionovih prica. on je bio i sa njim i sa rakocevicem(ako se ne varam tako se prezivao) u kontaktu.oni su zajedno igrali tada u mladjim kategorijama reala,drugi je bio plej,i isto dosao iz cg. obojica su se izjasnjavali kao srbi,cak ovaj drugi mnogo vise to potencirao. ali nisam cuo ni da je kapicic direktno kriv sto ne igra mirotic za nas,tj kriv je sigurno kao predsednik saveza,sve da to nije bila stvar kojom se bavio(a verovatno se nije bavio nekim igracem koji je bio junior),jer ima objektivnu odgovornost kao predsednik saveza.takodje ne vidim da je posle kapicica ista uradjeno na tom planu,da se vise vodi racuna o nasima iz dijaspore,a ni o srbima iz bivsih republika...

zgembo, koliko sam razumeo misu lakica,nije mu nas savez nista nudio. uostalom evo izjave

Citat
"Kao primer ću vam navesti Nikolu Mirotića, koji je otišao u Real, a da niko u našem Savezu nije znao da postoji. Uspeo sam u razgovoru sa njegovim roditeljima da se dogovorim da on igra za našu reprezentaciju. U tom razgovoru možda i ključnu ulogu je imao Ranko Žeravica. Uspeli smo njegovim roditeljima da objasnimo da bi za njegovu budućnost bilo dobro da igra za srpsku reprezentaciju. Neko u našem Savezu je trebalo samo da završi papire koje nikad niko nije završio. Tako smo izgubili jednog Mirotića, koji je Srbin. Ne stranac, već Srbin, koji je mogao da igra za srpsku košarkašku reprezentaciju. Mi smo izgubili takvog igrača zahvaljujući nemaru nekoga iz Saveza, koji nikada nije imao više zaposlenih nego danas".
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
verovatno ti treba i pečat da bi ti bio uveren da je Ka Pičić crnogorski nacionalista?sin ratnog zločinca Jove koji  je pobio više Srba nego Bil Klinton Dragan Kaponja je baš to  crnogorske lobista u BG a te priče o skidanju riba su ti malo izlizane, meni barem tata nije nameštao devojke
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #598 poslato: Mart 25, 2015, 03:38 »
Starino, koji Kapičić je nameštao sinu ribe ? :))
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.890
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška reprezentacija Srbije
« Odgovor #599 poslato: Mart 25, 2015, 03:45 »
sve ja to kontam, ali da se ne vraćam previše u prošlost, ne razumem ni današnji savez. Nikola još nigde nije eksplicitno rekao gde će i šta će, njegov odnos sa Španijom je očigledno narušen, a sa CG nema i dalje nikakvu zvaničnu koncekciju (nije odigrao nijedan meč).


Hipotetički gledano, Srbija ima iste šanse po pitanju njega kao i CG, uz tu formalnost oko pasoša (koja je glatko prošla u slučaju Klea, Adrijane Lime i Nelsona).


Uz svo poštovanje našeg integriteta kao saveza i države, mislim da je Mirotić dovoljno veliko ime da nas ne bude sramota da recimo Bodiroga i Đorđević sutra sednu u avion, odu kod njega na večeru i bace karte na sto.