Autor: NenadBG Tema: FK Crvena zvezda 2012/13  (Pročitano 339656 puta)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #660 poslato: Decembar 03, 2012, 06:02 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Pojavila se informacija da je nesrecni Maksimovic prodat za 2 miliona. Zelim mu svaku srecu ako je to istina, lepe pare za lika koji nas je u nekoliko navrata u crno zavio.


Mislim da je ta informacija tačna, danas sam nešto načuo, ali nisam bio siguran ko je u pitanju.


Još uvek lešinari kruže oko Marakane, traže svoje procente i nenormalne plate. Djordje Stefanović, liku svaka časta na elokvenciji, u Zvezdi malo ko ima, tu svoju sposobnost naplaćivao 10 000 eur mesečno (piše informer)

A ako neko vidi Iliju Ivića, sa mesečnom platom od 25 000 eur, neka mu čestita u moje ime. Ojaditi budale za tolike pare i proći nekažnjeno... ::) [size=78%] [/size]
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.972
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #661 poslato: Decembar 03, 2012, 06:04 »
Koliko je meni poznato, Stefanovic je dostavio danas nekakvu dokumentaciju na uvid iz koje se navodno vidi da nema govora o tolikoj plati. Pitanje je sta je tu istina....a Informeru ne bih verovao taman da pise da je danas ponedeljak.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.972
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #662 poslato: Decembar 03, 2012, 06:12 »
A ovo za Iliju Ivica...koji je to alavi srebroljubac to je neverovatno. On je ziveo u Beogradu u to vreme dok je bio sportski direktor u vlastitom stanu koji se vodio na njegovu majku, sto ga nije sprecavalo da Zvezdi uredno ispostavlja racune za "rentiranje".
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #663 poslato: Decembar 03, 2012, 06:13 »
potvrdio je i stojadinovic da je maksimovic prodat. navodno je od toga placene pare za licencu za evropu...
pitanje je dal je prodat za ta 2miliona,ali verovatno je ta cifra u pitanju.i glavno koliko smo od te cifre do sada dobili,da li smo sve dobili i vec potrosili ili samo deo...


inace ocigledno je njegova prodaja jedan od glavnih razloga ovakvih njegovih igara,tj za njegovu kurcobolju i zato je zasluzio da popije par lepih samara...
« Poslednja izmena: Decembar 03, 2012, 06:15 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #664 poslato: Decembar 03, 2012, 06:13 »
Oni pojma nemaju gde im se nalazi gomila dokumentacije. Radna grupa i njihovi ljudi su radili ceo vikend. Malo napretka.


Informer je trač novina, slažem se, ali da ovako precizno iznesu neke podatke, to ne može da bude baš čista novinarska senzacionalistička budalaština.


Znalo se od ranije da je Ilija Ivić naplaćivao tolike pare. Ne sumnjam da i Maza Vasilijević naplaćuje svoje mesto u Zvezdi sa 5500 eur mesečno...
Svi su od zvezde uzimali nemilice.


Pokojni Miša Slijepčević nije nikada naplaćivao svoju poziciju, a da bi bio član UO morao si da u zvezdu doneseš minimum 100 000 tadašnjih maraka.


Ovi sada toliko uzimaju, voze leksusa, bembare, žderu po kafanama, zapošljavaju rodbinu i ljubavnice....
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.972
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #665 poslato: Decembar 03, 2012, 06:16 »
Ako je Maksimovic zasluzio samare (a jeste) sta li su tek zasluzili ovi drugi pomenuti, da Lukica ne pominjem? Muka mi je...
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.733
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #666 poslato: Decembar 03, 2012, 06:21 »
 polako ce neki menadzeri da izuku svoje igrace koji nisu pod kapo Stojadinovica, prvi na udaru je Mrtvijas koji nije ni trebalo da se vraca u klub post on i koroman donose i lose atmosferu sa sobom, neka putuje gde mu je volja
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #667 poslato: Decembar 03, 2012, 06:23 »
pricam sada o igracima.igrac koji je prodat,umesto da igra rastereceno ali motivisano i da iskoristi preostalo vreme za napredak,i da odigra maksimalno do kraja,da se oduzi i klubu,a i navijacima koji su ga podrzavali,on igra ko poslednja picka,boli ga uvo,ne trudi se nista,kiksa na sve strane.posle eto mene ubedjuju grobari kako nasa odbrana nema pojma i sl,pa kada ovom svrbe jaja da potrci,kada se namerno ne trudi.za takvo nesto je definitivno zasluzio koji samar...

lukic i ekipa su za pocetak zasluzili fine batine,plus zatvor...


pero,ako budu izvlacili igrace koji nisu stojadinovicevi morace da izvuku maltene sve igrace,on u prvom timu mislim da nema ni jednog igraca,da ima samo nekoliko u mladjim kategorijama...
« Poslednja izmena: Decembar 03, 2012, 06:27 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.972
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #668 poslato: Decembar 03, 2012, 06:25 »
A zna li se kome je prodat Maksimovic? Evo upravo mi javljaju da je izgleda Kasalica dogovorio licne uslove sa Borusijom M. ?! Pa sta je ovo, kompletna rasprodaja na pomolu?!
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #669 poslato: Decembar 03, 2012, 06:29 »
ne zna se.ima nekih info da je olimpijakos.ja bih prodao i kasalicu,ali je stojadinovic negirao da je stigla ponuda borusije u klub,pa bi to onda znacilo i da ovaj nije mogao da dogovori svoje uslove sa njima.ali videcemo sta je istina...

imamo za njegovu zamenu asamou,a oumaru ima 6 meseci do kraja ugovora,a i letos je bio zainteresovan da predje kod nas,nek probaju da ga dovedu...
« Poslednja izmena: Decembar 03, 2012, 06:36 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.972
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #670 poslato: Decembar 03, 2012, 06:38 »
Nemoj mi samo Asamou, decko je za sada pokazao manje od nista, odnosno, da budem fer, malo vise od Babalja.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.733
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #671 poslato: Decembar 03, 2012, 06:40 »
 uzicani su pod kapom onog jevreja a to znaci da ce ih on negde prodati posto je vec platio zvezdi tj lukicu i vesicu za njih
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #672 poslato: Decembar 03, 2012, 06:45 »
pero,koliko znam kasalica nije prodat.samo maksimovic.tj pricalo se za maksimovica i micka,ali navodno ni on nije prodat.ali sve cemo to tek videti...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.133
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #673 poslato: Decembar 03, 2012, 06:46 »
Mislim da sam video da je taj kupio Maksimovića za 750 000 evra.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #674 poslato: Decembar 03, 2012, 07:15 »
jok 2 miliona...
750k se spominjala kao cifra koja je od tih para data za licencu za evropu.a nepoznato je za sada da li je zvezda dobila sve pare ili samo deo...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...