Autor: NenadBG Tema: FK Crvena zvezda 2012/13  (Pročitano 342406 puta)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.971
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #105 poslato: Avgust 20, 2012, 02:19 »

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.537
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #106 poslato: Avgust 20, 2012, 02:41 »
E sad cu ja vama da se sprdam  :smeh3:

Kakve banane od klubova,pa to je strahota.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.971
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #107 poslato: Avgust 20, 2012, 03:01 »
Ako primimo gol od Francuza u prvih 10 minuta, proćićemo gore nego protiv PSV-a...


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.971
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #108 poslato: Avgust 20, 2012, 05:22 »
Izgleda da Sale Janković postaje nova igračka uprave...

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #109 poslato: Avgust 20, 2012, 06:47 »
Sta uradi Lukic od Prosineckog, kada je dosao pricao je otvoreno koji su nam nedostatci u igri i na kojim pozicijama nam trebaju pojacanja...  Nakon sto su neki igraci koje je on zeleo zavrsili u komsiluku Robi je promeni plocu i poceo da bude zadovoljan sa drvnom gradjom sto ima u timu... :zbunjen: Prauzeo je svu odgovornost na sebe i zato je on nadrljao, dok nesposobni Lukic kome je sacuvao fotelju idalje pregovara o novim trenerima  :censored:

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #110 poslato: Avgust 20, 2012, 08:08 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava





Porediti Rad i Donji Srem je smiješno. Isto takvo stanje je i u našem fudbalu.


Sobzirom na koji način je Rad "krpio" tim ovog leta, a kako je Srem kupovao, i ne mogu se porediti  ::)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #111 poslato: Avgust 21, 2012, 12:19 »
Citat
21. 08. 2012
PRESS
IZ MOG UGLA: DARJAN NEDELJEKOVIĆ
Oni te ne zaslužuju
Kada govori o najboljem Zvezdinom treneru u istoriji Miljanu Miljaniću i danas, u penzionerskim danima, Dragan Džajić ne zaboravlja da istakne sitnicu koja uspeh znači: „Čiča nije bio naš trener! On nas je učio fudbalu i još više životu", nekoliko puta je rekao najveći igrač u istoriji našeg fudbala.

Dojučerašnji strateg crveno-belih, ovenčan samo jednim kup trofejom, Robert Prosinečki možda neće biti ni četvrtina Miljana Miljanića, ali je tokom staža u Ljutice Bogdana bio i ostao poseban. On je bio i trener, i učitelj života novih Zvezdinih klinaca i generator pozitivne atmosfere među navijačima i razlog da se veruje u bolje sutra i jedini postojan stub na kojem se održavao gigant iz Ljutice Bogdana. Bio je Zvezda i sve ono što bi taj klub trebalo da predstavlja...

Posle svega navedenog bespotrebno je pomisliti da Robijev učinak na klupi Crvene zvezde treba gledati isključivo kroz govor brojki i zagovarati tezu da su ga svi i previše dugo mazili po žutim vlasima samo zbog statusa legende. Zaslepljen mazohističkom ljubavlju prema klubu koji ga je proslavio, Prosinečki nije previše hajao za probleme koji su ga okruživali od dana kada je postavljen na mesto šefa stručnog štaba. Bio je toliko uporan u nameri da istraje u stvaranju šampionskog tima da nije uvideo egzaktan podatak - oni koji su mu do juče šefovali, prosto ga nisu zasluživali. On je bio i ostao pravi čovek na pravom mestu, ali u pogrešno vreme.

I zato navijači mogu da budu ubeđeni da Prosinečki na svoj boravak u Ljutice Bogdana nije stavio tačku, već samo zarez. Jer biće onih koji će prepoznati da je ako ništa drugo, Robi u Ljutice Bogdana vratio gospodstvo. Da je bio toliko veliki da uz suze svu krivicu za slabe partije mladog tima preuzme na sebe. A nije morao....

Mogao je da pomene da trenutno u rosteru ima cirka 14 igrača koji mogu da iznesu teret igranja u Crvenoj zvezdi. Mogao je da pomene kako je u letnjem prelaznom roku ostao bez dvojice najboljih igrača i dvojice najbližih saradnika. Mogao je čisto da pomene da fudbaleri koje je imao na raspolaganju često nisu imali ni za „germu" (kvasac). Mogao je da pomene da je dobijao uznemiravajuće SMS poruke. Mogao je, ali nije...

Samo je uvideo da Zvezda na koju je on navikao i ova koja je trenutno na snazi nemaju dodirnih tačaka. Oni koji ga poznaju sigurni su da mu je taj podatak naterao suze na oči i bacio u očaj više nego svi porazi od Partizana. Nije uspeo da promeni stvarnost na „Marakani" i gospodstvom zarazi društvo koje ga je okruživalo, ali je valjda zapamtio reči legendarnog navijača Bore Jakovljeva:

- Sine, jebeš ovakvu Zvezdu. Imaš dve ćerke...

Ta poruka mora da bude urezana u Robijevom mozgu. Kako bi se vratio u neku bolju Zvezdu i nastavio započeti put...
Darjan Nedeljković
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #112 poslato: Avgust 21, 2012, 01:12 »
izgleda da ce sa evandrom biti raskinut ugovor.kazu da je trenutno u brazilu,zapalio jer nije dobio pare,pri tom je jedva dosao i letos na pripreme,morali su nesto od dugova da uplate,i dobio je obecanja da ce ostalo biti izmireno.izgleda da od tad anije nista dobio i zapalio je u brazi,a nasi ce to navodno iskoristiti da raskinu ugovor...

strasno koliko su se pogubili...ali bitno da ya sada cvrsto drye svoje udobne fotelje...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.154
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #113 poslato: Avgust 21, 2012, 01:43 »
Pa kad prepodobna elita sa severa nema ništa protiv Vesića.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.971
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #114 poslato: Avgust 21, 2012, 01:45 »
Samo nas ovaj čovjek može spasiti:


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava




Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.537
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #115 poslato: Avgust 21, 2012, 03:50 »
Nije to Dejo bas tako jednostavno.Jedan,ko nijedan.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #116 poslato: Avgust 21, 2012, 05:28 »
Vraća se Milijaš...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #117 poslato: Avgust 22, 2012, 02:36 »
Citat
Robert Prosinecki napustio Zvezdu zbog ozbiljnih pretnji upucenih njemu i njegovoj porodici od dvojca Lukic/Vesic.



Ne znam koliko je ovo ozbiljno, moguće da su gluposti...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #118 poslato: Avgust 22, 2012, 10:48 »
a odakle to prenosis?
verujem da su obicne gluposti.sto ne znaci da nije doslo do razmirica,ali ozbiljnih pretnji,tesko...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #119 poslato: Avgust 22, 2012, 11:03 »
Citat
  Intervju, Robert Prosinečki, bivši trener Zvezde - Lomovi u Crvenoj zvezdi
Prosinečki: Lukić me oterao!

Fudbal, 06:00, 22.08.2012.

Autor: Aleksandar Radonić,Foto: Saša Pavlić
26 komentara

    * Pošalji e-mail
    * Odštampaj tekst

Prosinečki: Piše se da su mi pretili batinama. Jebiga... S predsednikom nisam imao sukob, ali ne možeš u sezonu bez pojačanja
Robert Prosinečki, Vladan Lukić, intervju, crvena zvezda, sukob, pojačanja, zoom

Spakovao se, a odlazi ni kriv ni dužan

Isplivala istina.
Sada već bivši trener Crvene zvezde Robert Prosinečki u intervjuu za Kurir, dan posle odlaska s Marakane, otkriva da je klub napustio zbog nesuglasica s predsednikom Vladanom Lukićem. I dalje vidno utučen, Robi tvrdi da mu je Zvezda najdraži klub u životu, a da je planirao duži ostanak u Beogradu, govori i činjenica da će u narednih deset dana morati da ispiše ćerke iz škole.

♦ Pozdrav, Robi, kako je dan posle odlaska iz Crvene zvezde?
- Ah... Isto, kako može biti. I dalje mi je teško... Ali, stvarno više nisam mogao.

♦ Jeste li mogli da se strpite još malo i ekipu vodite protiv Bordoa?
- Nisam mogao! Posle Rada, stvarno više nisam mogao da izdržim. Nije to od juče. Dugo sam se lomio.

♦ Da li je istina da ste imali sukob s predsednikom Crvene zvezde Vladanom Lukićem?
- Imali smo samo drugačije mišljenje o nekim stvarima!

♦ Da li je bilo pretećih SMS poruka od strane Lukića?
- Ne znam otkud ta priča! Čitao sam beogradsku štampu, svašta se piše. Eto, pišu i da su mi pretili da će me prebiti. (smeh) Meni pretili batinama? Jebiga...

♦ Pa je l’ Lukić vama napisao: „Izdao si me“?
- To je nebitno!

♦ Rekli ste da ste se lomili dva meseca. Zašto odluku niste doneli ranije?
- Hteo sam da pomognem Zvezdi. To je i dalje moj klub, najdraži... Ali više nisam mogao da izdržim.

♦ Uvek ste bili uz igrače, priča se i da ste im pozajmljivali novac kad nisu dobijali platu?
- Najlakše je optužiti igrača da je kriv za gol, posebno ako je mlad. Ne dam na igrače, bolje da napadaju mene. Što se tiče novca, neću o tome.

♦ Da li ste u sukob s upravom došli tokom prelaznog roka?
- Imali smo jedan dogovor na kraju sezone, ali od njega nije bilo ništa. Ambicije Crvene zvezde su velike, to je svima jasno, ali ne možeš u sezonu krenuti bez pojačanja.

♦ Koliko još ostajete u Beogradu?
- Tu sam još deset dana sigurno. Upisao sam decu u školu, a sada treba da ih ispisujem. To je proces koji traje. Isto tako, treba da sredim i stvari u vezi s kućom u kojoj živim.
Vladan Lukić zoom Vladan Lukić

Radio sam pošteno

♦ Kako ste se osećali kad su vas novinari i navijači na rastanku ispratili aplauzom?
- Nije mi bilo svejedno! Radio sam korektno i pošteno, vi novinari znate da ni sa kim nisam bio u sukobu. O meni niko u Srbiji ne može da kaže nijednu ružnu reč. A Delije... Pa, suze su mi krenule. To sve govori. Emotivan sam, šta ću - iskren je Prosinečki.
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...