Autor: NenadBG Tema: FK Crvena zvezda 2012/13  (Pročitano 336293 puta)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1650 poslato: April 14, 2013, 12:15 »
Jedino što sam ja "čuo" je da Vuk uopšte nije u Beogradu i da je se čuo telefonom sa pijanim Mrvom, čisto da čuje njegovu verziju. iozilom je te večeri upravljala Vukova supruga, a Mrva nije pojma imao ko je vlasnik. Izgleda da je zveknuo o staklo onako iz čiste bahatosti dok se hrvao sa organima. Mada, koga bre zanima pijana budala?     :blabla:

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1651 poslato: April 14, 2013, 02:53 »
Dobra, dobra utakmica Zvezde i to protiv - utisak je - najjaceg protivnika od pocetka prolecnog dela na Marakani. Milijas dao tri komada, nisam verovao da cu to videti...inace je spojio dva jubileja - 50-ti gol u 150-om mecu za Zvezdu. Ipak, najjaci utisak na mene je ostavio Dauda, iako nije dao gol. Kada je prvi put po dolasku usao u igru pomislio sam da pojma nema, na svu srecu brzo me je demantovao. Ono kako je juce spojio Lazovica sa golom je vrhunski. Uopste, cela akcija je bila skolska. Neko (cini mi se onaj besmisleni Mladenovic) iscackao loptu na aut liniji i dao Kasalici, ovaj je ispucao do Daude, koji je majstorski prima, u potezu izbacuje dvojicu Spartakovih igraca i daje tacnu Lazovicu. Majstorski. Spartak je inace izasao visoko, nisu se zabetonirali, dosli su da igraju fudbal. I dali su gol (meni se cini da je bio ofsajd, nisam gledao snimak pa ne mogu da se zakunem) za izjednacenje. Sva sreca pa nas je matori Bratic vratio u igru (napravi covek penal iz cista mira). Jedino sto mi se nije svidelo su poslednjih petnaestak minuta, kada smo igrali da prodje vreme. Naravno da je bilo sve reseno, ali to ipak nije nacin da se u potpunosti revansiras navijacima koji su ponovo napravili neverovatnu atmosferu - a bilo je preko 20.000 ljudi, mozda i 25.000. A na severu je bila koreografija u znak secanja na antologijski mec protiv Bajerna koji je odigran na istom mestu pre tacno 22 godine, sa sve recima Milojka pantica ("Stadion je eksplodirao";) i bakljama oko celog stadiona. Odlicno. Idemo dalje, sledeci je BSK.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1652 poslato: April 14, 2013, 04:49 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>


 :aplauz: :aplauz: :aplauz:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1653 poslato: April 14, 2013, 05:10 »
I zaboravih jos jednu stvar. To sto se Mikic povredio ni po jada, to mozda bude imalo lekovito dejstvo na Zvezdinu odbranu, ali se nadam da Daudina povreda nije ozbiljnija. To bi bio peh, u zadnjem minutu odavno resene utakmice...steta.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1654 poslato: April 14, 2013, 08:03 »
bio sam na utakmici prvi put ove sezone, zadnje je bilo jos dok je Robi bio trener ali dosli nekiprijatelji pa ajde da gledamonije lose vidi se da ovaj trener ima neku viziju kako bi da u tim igra ali treba vremena i igraca za to, ubedljivo najgori na terenu levi bek Mladenovic koji nema pojma o furdbalu ni kako  da se postavi ni kako da cuva igraca, malo nesto u napdu igra ali odbrana nulavidecemo da li mogu da ispostuju ovog Sa Pinta sa jos par igraca
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1655 poslato: April 14, 2013, 09:32 »
definitivno se vidi koliko znaci trener,i koliko nas je jankovic gurnuo u kanal.neverovatno kolika je covek neznalica.
juce prvo poluvreme dosta dosadno,bez mnogo sansi na obe strane.drugo poluvreme mnogo angazovanije i agresivnije smo krenuli,i odigrali odlicno poluvreme.dali jos 2 gola,promasili nekoliko dobrih sansi.lazovic je u drugom bio nezaustavljiv,odlicno je odigrao.videlo se da dauda ima klasu u odnosu na ostale zvezdine spiceve.covek ima solidnu brzinu,za klasicnog spica odlicnu, zna sa loptom,zna da doda,da se zagradi,dobro igra glavom...
milijas pokazao da kada ima trenera uz sebe ne mora da drvi loptu po svaku cenu,a opet moze odlicno da odigra...

navijanje odlicno jos jednom,koreografija fantasticna...

bas lep dan na marakani,lepo vreme,puno gledalaca,sve u svemu odlicno...

ipak i pored svega mi ne mozemo bez skandala.mrva pravi 101 put sranje,sada je ipak ovo najveci skandal pukao.mali mihajlovic iz neejasnih razloga sklonjen iz tima(posle smedereva kada je sasvim solidno odigrao svoje minute),stavljaju ga da trenira odvojeno od takmicarske ekipe.s ozbirom da ga je punto par dana pre toga ubacio u smederevu,nema logike da ga je on sklonio,pre ce biti kako je radmilo rekao da je to nalog iz uprave kluba(tj od stojadinovica).s druge strane sve to ni malo ne opravdava malog mihajlovica sto je napustio trening.treba ga kazniti,ali ne mislim da ga treba otpisati.vec vratiti ga posle odredjene kazne i kada shvati sta je uradio,i da tako ne sme da se ponasa...
opet kazem meni je nejasno zasto tako tretiraju decka,i zasto uvek mora kod nas da bude problema i skandala...

takodje pojavila se informacija da sa kaduom nece biti produzen ugovor,jer ima 200k i da je to premnogo.sa jedne strane to je ok,jer to jeste premnogo.ali mi se cini da su nasi to samo konstatovali i bez ikakvog truda ga otpisali.hocu reci,on nam je jako bitan igrac,i morali smo da sednemo sa njim za sto,da vidimo,da probamo da se dogovorimo.isto tako tada smo mogli da kazemo mi ne mozemo da ti ponovo damo toliko,znas u kakvom smo stanju,zelimo te u timu,ali mozemo max da ti damo toliko i toliko.ako ne zelis shvatamo i zelimo ti sve najbolje.ovako ga na neki nacin otpisujemo bez ikakvog razloga,bez pokusaja da ga zadrzimo...
« Poslednja izmena: April 14, 2013, 11:49 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1656 poslato: April 14, 2013, 11:36 »
Da li je moguće da smo sa Daudom uboli konačno pravo pojačanje iz Afrike?!


Da kucnem u drvo..... :whistling:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1657 poslato: April 15, 2013, 12:18 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


putuj...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1658 poslato: April 15, 2013, 08:56 »
Stvari su još konfuzne u klubu.


Neki ljudi su dolaskom Džajića i Zečevića dobili krila i počeli da se mešaju u svaki segment delovanja na stadionu. Tako je jedan rukovodilac stadiona, kojeg inače nisu zvali ni na kafu u predhodnim sazivima kluba, počeo da se petlja u marketing, obezbedjenje, održavanje, pa i u delovanje sportskog društva. Običan šljaker pred penzijom, lelemud i drukara je postao savetnik tom istom.


I dalje se tapkaju karte, pa i one od sto dinara.
Nazabavnija je situacija oko posete na stadionu. Nečija bolesna ambicija iz marketinga da predstavi najposećeniji klub u ovom delu Evrope (reči jednog iz uprave) je da se paušalno odredjuje broj posetilaca na stadionu, a da se brojači zanemare. Da napomenem, da brojači pokazuju broj onog momenta kada se karta provuče kroz njih, a da se firmi plaća skoro 1 eur po posetiocu. Tako imamo paradoksalnu situaciju da je na utakmici gde je zvanični podatak da je bilo 17 500 ljudi (odprilike) bilo, po brojačima, nepunih 12000.


Klub i dalje stoji na staklenim nogama. Nema toliko najavljenog otpuštanja viška zaposlenih, nema sistematizacije, i dalje se opstruiše rad od strane Džajić/Zečević (ovaj se pojavljuje na stadionu uglavnom samo četvrtkom, jer ostalim danima ima predavanja na fakultetu)
Dobra strana se popravljena atmosfera zbog novog trenera i definitivno bolje igre. Sve ostalo, jednom rečju, smejurija.



John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1659 poslato: April 16, 2013, 01:22 »
Gledao malo zatvoreni trening.
Domaćinu se osladilo da treniraju na glavnom terenu, a travar (dir.stadiona) pizdi zbog toga.





Koja gomila nesposobnjakovića. Od gomile šuteva van linije šesnaesterca, većina je odlazila daleko od gola. Dauda je mislim samo jednom promašio gol, ali je zato sa velikom preciznošću pogadjao golmana, tako da je ovaj na kraju počeo da beži od njega.
Više puta sam video bukvalno očajnog Sa Pintu-a kako nemoćno širi ruke posle genijalnih šuteva.

John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1660 poslato: April 16, 2013, 01:49 »
To znaci da Daudina povreda nije bila teze prirode  :clap: :clap: :clap: . Samo neka on pogadja golmana na treningu, bitno je da ubada kad je vazno.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1661 poslato: April 16, 2013, 01:52 »
Dauda i Mikić su prvo trčakrali dva kruga, pa malo šutirali, pa opet u krug i tako pola sata. Posle nisam gledao, bilo mi ekstra dosadno.
Asamoa nije bio na treningu, kao ni Mihajlović koji je valjda prekomandovan u omladince
« Poslednja izmena: April 16, 2013, 01:53 Laki »
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Mile

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Dhahran, Saudi Arabia
  • Poruke: 12.200
  • Ugled: +143/-8
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1662 poslato: April 16, 2013, 03:54 »
jebote, ti fudbalsko-nogometni treninzi su sasvim neko trckaranje, pimplanje i slicno...aj, znam da je sezona, ali poslo bi ja to u teretanu, pa sprintove...ako nista drugo, bili bi fizicki-kondiciono najspremnija ekipa....a zna se da kad ponestane snage, ponestane i koncentracije (stara boljka svih ex-sfrj klubova)....

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1663 poslato: April 18, 2013, 05:52 »
Izgleda da nema nista ni od Daude a ni od Lazovica u sledecem kolu...a oni su nam trenutno dva najbolja igraca. Sreca u nesreci je da ce barem biti postedjeni radosti igranja na zelenom "tepihu" u Borci. Verovatno bi samo pogorsali stanje povreda...a valjda ove indijance mozemo da dobijemo i bez njih. Umesto Daude Mudrinski, umesto Lazovica valjda Luka Milunovic ili vec ko...
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1664 poslato: April 18, 2013, 07:29 »
Umesto Daude verovatno mali Ožegović.


Inače, Pintu celu sedmicu trenira na glavnom terenu. Trening je poluotvorenog karaktera
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.