Autor: NenadBG Tema: KK Crvena zvezda 2012/2013  (Pročitano 127486 puta)

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #360 poslato: Novembar 16, 2012, 07:18 »

Aleksandar Cvetković
2:59 min, 3p, 1/1 2p, 1/2 s.b., 1 u.l, 1 i.l, 0/1 faulovi, index 3
Naše dete sa druge planete, dade on koš, iskačka onu loptu na autu posle TO, i to bi bilo to. Protiv Krke Vlado 20 minuta na terenu ! Dečko na klupi ima osmeh, svaki put kada vidim Luku i njega na klupi, SMEJU se, pusti ih da igraju ! To znači da su opušteni i spremni. Cvele u nogama ima dinamit. U ona 3 minuta odigrao je baš agresivno, svaku sekundu je iskoistio. Zaista očekuje protiv Krke 20 minuta da igra ! Vladović je ok protivnik, i siguran sam da Cvele može da se izbori sa njim, ubeđen sam.


Elton Brown
14:01, 5p, 2/3 2p, 1/2 s.b., 3sk (2+1), 1as, 2 i.l., 1/2 faulovi, index 6
Ne znam, nisam pametan, neću da kvarim ovih 5 pobeda, jer je svaki od ovih 12 momaka jednako zaslužan za te pobede, pa čak i Luka Mitrović, ja to tako gledam. ALI, ovo što Brown pruža, mi smo dobijali i od Petra. Na defanzivnom skoku ne postoji, u napadu traži lopte da se igra. Mora mnogo to ozbiljnije, moraju razgovori sa njim da se prave, najskuplji igrač u rosteru ne igra na nivou koji se od njega očekuje. Protiv Partizana zida defanzivan skok, sinoć nam deca na nivou Partizana pokupe 20 ofanzivnih skokova ! Jesu atletski nadareni, ali bre jači si, uvali lakat, nešto, ne daj da ti dominiraju u reketu, isto to je Raško radio, samo on je nadoknađivao posle nekog vremena to u napadu. Razgovor jedan mora da se uradi, sledeće nedelje imamo 2 bitne utakmice (Dinamo i Cibonu) i on za te 2 utakmice mora biti na 100%, čak i na višem nivou nego protiv Partizana.


Bojan Subotić
20:07, 8p, 1/1 2p, 1/1 3p, 3/4s.b., 8sk (7+1), 1 i.l, 2/2 faulovi, index 14
Sinoć smo dobili Subija u rotaciji, ako posle Krke dobijemo nekoga iz tria Cvetković, Lazić, Simonović pred Dinamo i Cibonu. Vlada je uspeo da dobije 2 igrača pred zaista za mene bitne utakmice ! Subi je sinoć na defanzivnom skoku bio najprisebniji, ne zbog 7 defanzivnih, nego i zbog građenja samog reketa. Igru 1 na 1 u defanzivi je popravio (hvala Kari). Ova utakmica može dosta da znači za njegovo samopouzdanje, jer se od početka sezone provlačila priča da li je bolje bilo da je ostao Sava Lešić, koji ove sezone ima dosta dobre brojke, ali o njegovoj sezoni niko ne piše. 10-7 ima, za 20 minuta u proseku, sa procentom šuta 40%. Subi je sinoć odigrao klučnu ulogu zaista, of skok, 3 bacanja, šteta što je poslednje promašio, tim je on mogao i da prelomi utakmicu, i onda se Rakoč ne bi zentao kada je napravio faul na liniji za 3p. Subi majstore, jeste Rakoč dao one 3 trojke, jeste Nelson povukao u produžetku, jeste Katić držao juče „kliniku“, ali za mene si ti Bojane Subotiću sinoć bio igrač utakmice, igrač koji je bljesnuo na derbiju, i potvrdio kontinuitet na teškom gostovanju ! BRAVO SUBI !


Igor Rakočević
35:18, 24p, 4/10 2p, 4/7 3p, 5/5 s.b., 4sk, 3as, 3 i.l., 3/5 faulovi, index 21
Povukao je seriju prvom trojkom u poslednjih 2 min I poluvremena, dao trojke na otvaranju drugog. Preuzeo je odgovornost, digao ekipu, u tih 12 minuta bio lider kakvog je bilo uživanje videti. Kroz blokove, šutevi, pogađao je. Koliko taj čovek i dalje može ! Onda ? Onda je trebao malo Lazić da igra, cela ta petorka je pala, jednostavno Lazić i Cvele zajedno bi doneli veliku agresivnost, Nelson i Rakac su se već umorili sa 30:21, mi smo napravili seriju 31:10 !!! Ekipa koja je to napravila se zasitila, a trener nije prepoznao momenat Cvetković, Lazić, Simonović su tada trebali da uđu. Napadački bi možda izgubili malo, i verovatno Vlada nije hteo da rizikuje, ali jednostavno videlo se da petorka koja je napravila ovu seriju nije imala više snage. Rakac prvi, koji je igrao pod virusom, na kraju je bacio i onu air ball trojku, videlo se da ne može više ! Jedina stvar koju zameram Vladi jeste to da ne koristi Simona i Lzaića, koji su odlični igrači prvi i za 25 minuta (toliko očekujem protiv Krke) i Lazića koji je celo leto rintao kao mentol da bi sada igrao po 2-3 minuta i napravio faul (protiv Krke 15 minuta). Nadam se da će Igor čak i da ima protiv Krke ulogu 12-og igrača iskreno !!! Ne podcenjujem Krku, jednostavno cenim naše igrače koji sede na klupi i verujem u njih, a ovo je prava utakmica da trener počne da veruje u njih. Krka, kući posle 5 pobeda, svi puni samopouzdanja, i imaće pune tribine. Rakac hvala ti za onih 12 minuta, u kojim sam uživao, i prisetio se tvojih najboljih dana !


Luka Mitrović
/


Branko Lazić
7:54, 2 faula
Koliko tužno izgleda ova statitsika, kada mu trener nije za 8 minuta na terenu dozvolio i napravio akciju za njega da šutne bar jednu trojku. Lazo izdrži, protiv Krke ima da igraš protiv onog Lorbeka 15 minuta. Verujem u ove naše momke sa klupe i njihov doprinos i energiju ! Sinoć je napravio 2 faula, igrao kao igrač manje u napadu. Vlado molim te koristi igrače. Nemoj biti ziceraš, vezao si pobede, igrači su sada već malo opušteniji. Daj šansu svakom ! Krka je prilika za to, mi sa tribine nećemo dozvoliti opuštanje, samo daj šansu rezervistima malo, rastereti glavne igrače pred 2 bitne utakmice. Šesta pobeda će doći ! Samo veruj u rezerviste !


Marko Simonović
3:10, 1sk, 1 i.l., 1/0 faulovi, index -1
Kakav igrač nama ne igra. Simon ništa, bljesnula je samo ona trojka protiv Partizana. Meni kao košarkaškom zaljubljeniku, veoma teško pada da gledam takvog igrača koji kubiri sa formom, i pored 5 pobeda u nizu, kada su svi raspoloženi. Krka je zaista FANTASTUČNA prilika, da igrači koji su imali malu minutažu dobiju pa makar i na silu po 15-ak minuta, što da ne i više.


Boris Savović
24:55, 4p, 1/2 2p, 0/1 3p, 2/4 s.b., 4sk (3+1), 1as, 1 u.l., 2 i.l., 2/4 faulovi, index 6
Posle nekoliko sjajnih utakmica, usledio je pad. Jednostavno hlađenje je potrebno igračima koji su izneli ove 2 Evropske utakmice i Partizan. U 7 dana trebalo je odigrati prvu Evropsku utakmicu gde svi očekuju +20, derbi koji donosi veliko trošenje, i onda gostovanje ekipi koja igra ACB ligu, koja je u negativnoj seriji, i po svaku cenu želi pobedu. Nije lako, i zaista očekujem od Vlade da petorka Nelson, Vuk, Igor, Skot, Savović dobije u nedelju smanjenu minutažu, a Katić i Brown da odigraju 50-50. Jednostavno ekipi treba osveženje, a mi osveženje zbog ritma sreda-subota moramo da tražimo kroz utakmice. Ova utakmica sa Krkom nam je savršeno legla, samo igrači koji mogu da dobiju šansu, ne trebaju da je olako svate, već kao brat Subi ! Izuzetno slaba partija Borisa. Ne znam šta mu bi, totalno je pogrešno ušao u utakmicu, koraci, nemogućnost da doprinese napadački, kao da nije bio na terenu !


Raško Katić
30:10, 16p, 7/16 2p, 2/3 s.b, 7sk (5+2), 3 i.l., 1 primljena blokada, 3/4 faulovi, index 10
Ko je rekao: „Ti si prvi centar Katiću!“ ? Tako igra jednostavno, cela ekipa je loše defanzivno gradila reket, pa i on, on i Subotić su imali u tok nekom periodu naleta, dobre role i u tom segmentu igre, ali niko ne zaslužuje prelaznu ocenu za građenje reketa, koje je bilo mala je reč SRAMOTNO ! Otvorio je utakmicu promašajevima, velika potrošnja lopti, ali on je bio naša jedina centarska napadačka opcija, da su Savović i Brown bili glavom u igri, on ne bi imao 16 šuteva, nego siguran sam duplo manje ! Inače, jedna zanimljivost, koju je verujem malo ljudi primetilo. Satoranski izvodi bacanja (mali je već sada klasa igrač), a Raško mu lupa „petaka“ tako jako da cela sala odzvanja !


Vuk Radivojević
16:45, 6p, 3/5 2p, 0/2 3p, 3sk, 4/1 faulovi
Isto kao i Savović, digao formu taman, i zajebao sa ovom utakmicom, ali nema veze, znamo koliko on može. Sinoć mu je svaki prenos lopte bio na granici izgubljene, nošene, svaki prodor diskutabilan. Igrao je sve, samo ne pleja i nekoga ko treba da smiri ekipu kao 3 bek u rotaciji. Bilo je mučno sinoć gledati kako Vuk igra, za razliku od nekih predhodnih utakmica u kojima je bljesnuo zaista !


DeMarcus Nelson
36:09, 15p, 5/10 2p, 0/1 3p, 5/6 s.b., 4sk (3+1), 5as, 3u.l., 3i.l, 3 blokade nad njim, 3/5 faulovi, index 16
Bravo ! Jedan od boljih igrača sinoć. U produžetku odigrao liderski, presekao je i zbog dugih ruku onu jednu loptu. Ne komplikuje kada on rešava napadački, ide ramenom, na dvokorak, na zicer. Ne glumi crnca koji šutira preko ruke. Zaista mi se sviđa što prvo traži tranziciju, posle svakog defanzivnog skoka (sinoć su to bili retki slučajevi nažalost), prvi pas ide njemu u ruke !!! a iz tog prvog pasa ON otvara kontru. To zaista deluje super ! I otvara nam zaista mnoge napadačke opcije. Kraj utakmice je odigrao na veoma visokom nivou. Protiv Krke 10-15 minuta, ostalo Cvele + Vuk. Zaslužio je malo odmora. Zapušio je usta kritičarima, a verujem da je ovo samo početak !!! On je zaista igrač koji daje na svaki mogući način neku drugu dimenziju same igre.


Mike Scott
33:32, 13p, 2/6 2p, 2/2 3p, 3/4 s.b., 3sk (2+1), 1as, 1u.l, 1 i.l., 1 blokada nad njim, 3/2 faulovi, index 11
Otvorio je utakmicu zakucavanjem, posle krenuo da sili, iz defanzivnog skoka, nismo dolazili do tranzicije, sem u toku onog našeg „transa“ gde je i postigao sve poene. U mirnoj igri on ne može  dosta, u toj mirnoj igri nama treba Simonović jednostavno. Moramo da počnemo da ga koristimo više, Majki ne može baš da svaku igra 30+, u nedelju bi zaista valjalo da Scott odigra 10-15 minuta, i da se šansa da Simonoviću koji zaista poseduje kvalitet, i zalsužuje više od ovoga što igra. Već sam rekao, nemamo mi vremena da kroz treninge osvežavamo ekipu kao prošle sezone. Sada to mora da se radi KROZ utakmice, rotacijom igrača. Verujem da je Vukoičić toga svestan. Majki hvala ti za ove poslednje 3 utakmice. Kvalitet niko ne može da ti ospori.


Vlada Vukoičić
Totalno suprotno vođeno utakmica nego sa Partizanom, jedini pametan potez je onaj TO 2 minuta pred kraj I poluvremena. Loše vođenje utakmice, na kraju nismo pravili faul, ali jednostavno verujem da smo ovu utakmicu dobili na samopouzdanje, koje Kahasol nije imao. Nismo se bojali, ušla im je bela tehnika na kraju, ali ipak smo odigrali i taj produžetak muški. To zaista hrabri. Svako ima pravo na loš dan. Protiv Krke očekujem i od Vlade više, pogotovo kao što sam već i rekao nekoliko puta – možda sam i dosadan od rotacije i minutaže pojedinih igrača. Trener mora u nekim utakmiciama koji su kao ova protiv Krke da pokaže poverenje u svoju ČITAVU ekipu ! 12 minuta sjajne igre, prisetili smo se svi derbija. Mi smo jednostavno napadačka mašina kada uđemo u ritam, imamo toliko napadački kvalitetnih igrača, raznovrsnost. Kada vidim ona Rakceva back door protrčavanja osmeh imam, kada vidim igrače posle bloka same na trojci. Vlada je sjajan napadački trener, obogatio je naš ofanzivni set zaista, i našu napadačku igru u trenutcima transa je uživanje gledati.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #361 poslato: Novembar 17, 2012, 02:51 »
ajde da stavim ovde razgovor sa twitera



Citat
Milan Dozet @DozetM
Kako je Zmago učio centre da ne prave 3 sekunde-"Brojis jedna kobasica,dve kobasice i onda moraš da izađeš glupane"Pade mi nešto na pamet..
Vujadin Subotic @VujadinSubotic
@DozetM eeee, nije to za sve centre bio slucaj, to je specijal za Dzoa Vukosavljevica!!
Milan Dozet @DozetM
@IgorRakocevic a neko je za opkladu bacao čašu jogurta na sred terena,pre treninga.hahahaha
Milan Dozet @DozetM
Kad ti Zmago kaže TI PROKLETI GLUPANE znači da te baš gotivi i vidiš mu tu simpatiju u oku.
Vujadin Subotic @VujadinSubotic
@DozetM ponekad me podsjeti na Alana Forda!
@DozetM ali izjava kupicu ti lovackog psa da te vodi po terenu je jedna od najjacih!
Igor Rakocevic @IgorRakocevic
@DozetM @VujadinSubotic @33LUCKYONE33 Ipak je najace Igracu X- operi kosu, izadji na balkon, razboli se , i nemoj da dolazis 3 meseca. Vrh!
Milan Dozet @DozetM
Realno je najjači razgovor sa Jestrom kad ga je pitao od čega ga bole kolena a ovaj rekao "od tvojih glupih treninga"a ovaj kaže-
Milan Dozet @DozetM
Dobro šta ti hoćeš čoveče.???A Jestra njemu"Da mi daš jedno milion dolara"hahahah
Milan Dozet @DozetM
A ona čuvena u busu kad smo prelazili granicu sa Hr---I PONAŠAJTE SE SAD KULTURNO,NISTE VIŠE U ONOJ VAŠOJ SRBIJI..cini mi se da je neko trazio....

 :smeh4: :smeh4: :smeh4:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #362 poslato: Novembar 17, 2012, 03:21 »
 :D
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.855
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #363 poslato: Novembar 21, 2012, 01:20 »
nesto mi smrdi da ce debil iz NBA zavrsiti kod vas  :pesnica:
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #364 poslato: Novembar 21, 2012, 02:39 »
Na leto, sada teško. :) :)

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #365 poslato: Novembar 21, 2012, 04:22 »
deneb znas to je "sledeca sezona"

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #366 poslato: Novembar 21, 2012, 08:11 »
Pta se ovo dešava? 120 poena na poluvremenu  :rofl:

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #367 poslato: Novembar 21, 2012, 08:17 »
Italijani uboli 11 trojki za poluvreme. :wacko:

Van mreže nerminh74

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 42
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #368 poslato: Novembar 21, 2012, 09:02 »
imali kakav link

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #369 poslato: Novembar 21, 2012, 09:14 »
116:104  :))


kakvi su to samo procenti šuta, nerealno...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #370 poslato: Novembar 21, 2012, 09:15 »
Stvarno luda utakmica, u životu nisam video bolje procente i gore odbrane.  :smeh3:

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #371 poslato: Novembar 21, 2012, 09:34 »
Uopšte se ne slažem da su odbrane bile loše. Mi jesmo nekoliko puta ostavili samog čoveka za tri, ali, brate, njima je ulazilo u prvom poluvremenu i sve što su bacili preko ruke! Pa i u drugom su u 4/4 opet podesili nišan i krenuli da nas sipaju. Onaj Thornton je neki E.T., garant.  A i Ignewski me je impresionirao. Lik je kao centar a sipa trojke samo tako. Nešto kao Jao Mile  :smeh3:


Odlična utakmica i još jedna velika škola za ovaj tim. To je ono što se traži od ovakvog rostera - svaki protivnik igra drugačije i protiv svakoga nadješ način kako da ga pobediš. Ono posrtanje na startu sezone za mene nije bilo nikakvo iznenadjenje. Bez obzira koje igrače imaš, treba neko vreme da se to sve uklopi.


Večeras je mali Cvele konačno postao Igrač.


A Kapitenu naklon do poda. Tako se igra sa 35 godinica (nadam se da je Nedović gledao "stream";)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #372 poslato: Novembar 22, 2012, 12:48 »
fantasticna utakmica,odavno nisam gledao tako nesto,a u stvari verovatno uzivo nikada i nisam gledao.fantastican napadacki mec,ali pri tom zvezda nije igrala tako ni losu odbranu,a oper smo primili preko 100p.prosto ovi nisu normalni,ovo je gore od finiksa iz najboljih dana.ljudi su non stop sutirali,napade zavrsavali redovno od 8-14sek,non stop sutirali iz driblinga,iz bloka,preko ruke i sl.odbrana zvezde uopste nije bila indijanska,naravno bilo je nedostataka i moze se to i bolje preuzimati,ali kazem nije neka uzasno losa odbrana.ali kao sto rekoh ovi nisu normalni,samo prangijaju.mi smo isto dobar deo utakmice odigrali brzo u napadu,jer se oni ne mogu pohvaliti odbranom i imali smo izgradjene i ciste pozicije da brzo zavrsavamo napade. pri tom imamo duzu klupu od njih,i dominantni smo na visokim pozicijama sto smo iskoristili i dosta gurali pod kos,i imali neverovatne procente(skoro 75% za 2p). oni su kao sto rekoh bez razmisljanja sutirali u 5-10 sek napada,iz driblinga,iz trka,ma kako god... prvo poluvreme su inace zavrsili sa sutom za 3 11/18 61%,a zavrsili su sa 51%,isto tako fantastican procenat suta za 3,pri tom su isti broj puta sutirali za 2 i 3p.


cvele veceras odlican,bio je potpuno napaljen, rakoc i braun fantasticni, simonovc,lazic,katic,skot,subotic jako korisni. skot i savovic podbacili veceras,ali su prosto bili ne mnogo primetni,manje sutirali,imali manju minutazu.nelson dobar,posebno u prvom pol. jedino me nervira sto je lazic toliko igrao,a simonovic imao malu minutazu.prosto on je bitan igrac,i mora da pocne da dobija vecu i znacajniju minutazu,i da se vrati u formu.kada se to desi ja sam vise nego zadovoljan timom...


A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #373 poslato: Novembar 22, 2012, 01:04 »
Kad sam mislio na lošu odbranu, mislio sam pre svega na njihovu. Delovali su kao da im je tim sastavljen od petorke Anđušića  :))

Sa druge strane sve su pogađali i svaka im je ulazila kao kap. Doduše i vama je brzo pucala odbrana posle dva-tri pasa i po jednog bloka. Oni su svoje napade završavali u 10 sekundi maks. I kada bi ste izdržali tih desetak sekundi posle su gubli ideju i pucali preko ruku.

Pogodili su dosta stvari preko ruku, ali dosta puta su imali i otvorene šuteve, što ne sme da se dešava kada neku ekipu tako dobro ide šut, pogotovo što iz reketa nisu bili tolika opasnost.

Čak šta više utakmica je prelomljena kada su u trećoj četvrtini oni promašili par otvorenih šuteva, tu si izgubili priključak.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #374 poslato: Novembar 22, 2012, 09:03 »
Uz derbi, još jedna od najboljih predstava u ovoj sezoni.


Ja volim to prangijanje iz svih mogućih pozicija, a "italijani" su izgleda evropski prvaci kada je taj segment igre u pitanju.
Mislim da je Cvele prelomio utakmicu sa one dve vezane trojke, što je fenomenalan uspeh za pleja koji ima generalno loš šut.



John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.