Autor: dejo94 Tema: EP i SP u Srbiji (ž)  (Pročitano 35974 puta)

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #135 poslato: Decembar 17, 2012, 02:00 »
ČESTITKE CG igračicama i forumašima.SVAKA ČAST....Što se tiče naših gledao sam samo utakmicu za 3. mesto, pa mi je bzvz da nešto komentarišem....napad je bio OK, ali je odbrana bila očajna (Lekić pogotovo), a golmani nisu ni došli na utkamicu :udaraozid: .Možda (sigurno) je Saja trebao ranije da zameni odbranu...Šteta, jer su se zaista sjajno borile.....valjda će medalja doći već dogodine na SP na istom mestu!
Nina i Nađa

Van mreže Moira

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Zabreg
  • Poruke: 169
  • Ugled: +6/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #136 poslato: Decembar 17, 2012, 02:10 »
Čestitke Crnogorkama!
Ubuduće kad vas nerviraju vaši komentatori, prebacite na hrvatske ako prenosi Slavko Cvitković. Nije se moglo razumjet ni njega ni sukomentatora ni riječ, pa vam dođe svejedno jel melje gluposti ili ne.  ;)

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #137 poslato: Decembar 17, 2012, 02:24 »
Bravo Crnogorke! :clap: (a i Srpkinje u CG i srpskim redovima :) )

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #138 poslato: Decembar 17, 2012, 03:12 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Čestitke Crnogorkama!
Ubuduće kad vas nerviraju vaši komentatori, prebacite na hrvatske ako prenosi Slavko Cvitković. Nije se moglo razumjet ni njega ni sukomentatora ni riječ, pa vam dođe svejedno jel melje gluposti ili ne.  ;)


Ja sam poludio od onog satrapa Strajnića juče!


Muka mi je kad počne da baksuzira i kuka a utakmica još nije ni počela... :pusiga:


Kovinjalo je izlapeo i lupeta ali barem nije takav smrad šupački.... :palica:

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #139 poslato: Decembar 17, 2012, 04:14 »
čestitam Crnoj Gori, drugovima forumašima i svima kojima je srcu milu zbog velikog trijumfa juce.


Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.727
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #140 poslato: Decembar 17, 2012, 06:21 »
 Crnogorke jesu igrale najbolje i svaka cast ne zlatu konacno se ove godine isplacuje dugogodisnje ulaganje u zenski rukomet i kroz Buducnost napravljen je i ovaj tim i ovaj Adzic koji je odlican trener i uopste nema crnogorske rukometne manire pored odlicnih Bulatovic i Knezevic zadvljuju i mlade u odbrani Lazovic i KLikovac rvaju se za zlatnu medalju bas Srbija nema za cim da zali iako je bila blizu medalje jer realno nemamo jos kvalitet i ne moze se sa borbenoscu do medalje ovo treba da pokrene ljude da ulazu pre svega u manjim gradovima kao sto su Zajecar ili jagodina da tu opkupimo vecinu igraca reprezentacije i da dovedemo nekog skandinavskog trenera od kojih bi nasi malo ucili moderan rukomet posto ono sto nasi treneri rade je prevazidjeno jos pre 15 godina, imamo solidne bekove i solidni smo na pivotu ako bude igrala Cvijic treba nam da imamo bolja krila pogotovo sto Ognjenovic tesko da moze vise da igra one na desnom su bas lose pogotovo Krpez 
« Poslednja izmena: Decembar 17, 2012, 06:22 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #141 poslato: Decembar 17, 2012, 06:32 »
bojim se sta ce biti sa cvijic,dal ce igrati za nas ili da slucajno i ona ne ode da igra za cg.u sustini znam da je svojevremeno izjavila kad su je bas to pitali da nema sanse da to ikada uradi,ali ljudi lako menjaju takve odluke,pogotovo kad se sportska ambicija potpomogne sa finom novcanom svotom(a one i ne zaradjuju bog zna koliko).sinoc su je prikazivali u areni,kako naravno avija za cg,sto je normalno,ali sam procitao da je u pg doputovala sa igracicama cg i fakticki ucestvovala na doceku,tj da je na ledjima iznela na teren povredjenu majdu mehmedovic...cim sam to procitao palo mi je na pamet ovo o prelazu da igra za njih.videcemo...
vidim da u buducnosti igraju jos 2 nase mlade igracice,tako da iskreno nista me ne bi cudilo...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #142 poslato: Decembar 17, 2012, 07:34 »
Čestitam Crnoj Gori. Zasluženo su uzele zlato, norvežankama ni sudije nisu pomogle...

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #143 poslato: Decembar 17, 2012, 07:34 »
Zaboravih da prokomentarisem Adzica...
Ocigledno je da covek vrlo dobro zna sta,kako i kada radi.
Svaka cast...

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #144 poslato: Decembar 17, 2012, 11:33 »
Cvija nije doputovala u PG sa reprezentativkama CG, vec je cijelo vrijeme bila u PG, cak gostovala kao strucni konsultant na RTCG tokom prenosa. Povrijedjena je i trenira sa muskarcima RK Lovcen. Koliko ja znam mala Zivkovic ce igrati za CG. Rodjena je u Srbiji, ima CG porijeklo. Koji je motiv zaista ne znam, bzv mi da nagadjamo. Sto se Cvije tiche, ne brinite :) . To je najveci kralj, isto ovako je nosila Majdu i tokom slavlja nakon osvajanja Lige sampiona. Zaista sjajan gest sjajne Cvije koja je pozdravljena ovacijama kako i dolikuje.
Adzic je prica za sebe. Trenerskim poslom poceo je da se bavi 2000. godine, kao pomocni trener u skoli rukometa Natase Cigankove. Prije nekoliko godina radio sam intervju sa njim, tada je bio trener kadetkinja Buducnosti. Tada, kao i sad, zracio je optimizmom i smirenoscu i imao sam utisak bas kakav ima i Blefer u svom postu, a to je da ponasanjem vise lici na nekog Skandinavca nego Balkanca. Upravo cinjenica da je godinama radio sa mladjim pogonom odlucujuca je po meni za ovaj uspjeh, jer vecinu igracica zna do tancina, prati ih godinama kroz sve uzraste. Kada je prije nekih godinu dana na SP bio 13ti, mnogi su ga kritikovali. Srecom Savez je imao sluha, pruzio mu priliku da odradi sta je zamislio i ovo sto je uradio vrijedno je divljenja. Rijetko koji trener sa ovih prostora moze da se pohvali da je za nekoliko mjeseci uzeo titulu evropskog klupskog sampiona, srebro na OI (svi su vidjeli kako nam je oteto zlato) i zlato na EP. Cak ni sinoc tokom slavlja u Morachi nije pokazivao emocije, a prilikom male predstave na centru, kada je sa svim igracicama odglumio time/out na odusevljenje svih prisutnih, zvucao je jednako smoreno i ozbiljno kao na terenu. Ne izlazi mi iz glave njegov time out u prvom poluvremenu, kada je prilikom vodjstva Norveske od dva razlike smireno rekao "Imamo utakmicu pod kontrolom, ovo dobijamo". Svaka cast!!!

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #145 poslato: Decembar 17, 2012, 11:41 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
.
« Odgovor #146 poslato: Decembar 17, 2012, 11:49 »
7000-8000 ljudi sinoc u Moraci, fenomenalna brojka,po ovakvom vremenu. A zasluzile su bogami.

Nevjerovatan uspjeh,mozda cak i veci od zlata vaterpolista.

Objediniti klupsku i reprezentativnu evropsku titulu je djavolski tesko u bilo kom sportu!
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #147 poslato: Decembar 18, 2012, 12:09 »
beer,cvijic su u finalu snimale kamere u areni  ;)
jos su i komentator i milatovic kao strucni komentator prokomentarisali(bila je ona 100%,posto se u njihovu ocenu ne mozemo bas pouzdati,video sam svojim ocima),sedela je odmah iza mreze iza jednog od golova...bila je u nekoj  sportskoj opremi,ali nisam usppeo da primetim dal buducnosti,dal srpske reprezentacije ili nekoj trecoj...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #148 poslato: Decembar 18, 2012, 12:17 »
I to do 3 ujutru :uzbudjen:

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #149 poslato: Decembar 18, 2012, 12:18 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
beer,cvijic su u finalu snimale kamere u areni  ;)
jos su i komentator i milatovic kao strucni komentator prokomentarisali(bila je ona 100%,posto se u njihovu ocenu ne mozemo bas pouzdati,video sam svojim ocima),sedela je odmah iza mreze iza jednog od golova...bila je u nekoj  sportskoj opremi,ali nisam usppeo da primetim dal buducnosti,dal srpske reprezentacije ili nekoj trecoj...

ok, ja je nisam vidio. U svakom slucaju nemate razloga za brigu ;)