Anketa

Ja volim samo Dinamo?

a ni kroacija mi nije bila mrska
3 (8.1%)
tvoja košulja plava, nek me sjeti nek miriše
5 (13.5%)
i noćnom kremom i fendi torbicom i pour hommićem u glavu
4 (10.8%)
lijepo ime zdravko, zdravko, bog ga živijo
15 (40.5%)
hajduk i dinamo dva su kluba bratska, sa njima se ponosi čitava
8 (21.6%)
samo JA volim Dinamo?
2 (5.4%)

Ukupno glasova: 19

Autor: mrkva Tema: GNK Dinamo  (Pročitano 39703 puta)

Van mreže Konfuzije

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Pressburg
  • Poruke: 5.732
  • Ugled: +65/-4
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #150 poslato: Avgust 07, 2014, 10:24 »
Ništa čudno, već godinama su uspješniji u gostima nego "doma". Navodnici su tu jer ovaj Mamićev Dinamo nema dom u Maksimiru, to je skvoterska bagra kojoj je jedini pravi dom 10 km jugozapadno, u Remetincu.
Već danas možemo očekivati i treći kredit za Mamića, ne jedno 10 mil eura. Prava sitnica, ionako će drugi plaćati rate.
It rubs the lotion on its skin, or else it gets the hose again.

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.142
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #151 poslato: Avgust 12, 2014, 12:34 »
Mladi Henriquez iz Junajteda,povremeni reprezentativac Cilea(zabio Srbiji gol),i Vukojevic iz Dinama stigli danas vidim...strasan tim ima Dinamo,sa dobrim trenerom mogli bi konacno docekati proljece u evropi

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #152 poslato: Avgust 12, 2014, 10:46 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Mladi Henriquez iz Junajteda,povremeni reprezentativac Cilea(zabio Srbiji gol),i Vukojevic iz Dinama stigli danas vidim...strasan tim ima Dinamo,sa dobrim trenerom mogli bi konacno docekati proljece u evropi
nama u Lici izgleda kao još jedna promašena europska godina...ne bi bilo nikakvo čudo ni da ih Rumunji izbace...
vi u Šumadiji malo previše glorificirate Maminja...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.142
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #153 poslato: Avgust 12, 2014, 11:49 »
Nije,nego smo objektivniji od vas...Dinamo je cini mi se devetostruki uzastopni sampion,ponekad udje u Ligu Sampiona,kada mu to ne podje za rukom,ide u Ligu Evrope,da ga ne bojkotuju Zagrepcani prosao bi i tu famoznu grupnu fazu...U svim upravama balkanskih klubova sjede lopovi,i uvijek ce tako biti...Mamic je najsposobniji od svih lopova...Doci ce i dan kad ode iz Dinama,pa cemo vidjet na sta ce liciti Dinamo tada...

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #154 poslato: Avgust 12, 2014, 12:16 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nije,nego smo objektivniji od vas...Dinamo je cini mi se devetostruki uzastopni sampion,ponekad udje u Ligu Sampiona,kada mu to ne podje za rukom,ide u Ligu Evrope,da ga ne bojkotuju Zagrepcani prosao bi i tu famoznu grupnu fazu...U svim upravama balkanskih klubova sjede lopovi,i uvijek ce tako biti...Mamic je najsposobniji od svih lopova...Doci ce i dan kad ode iz Dinama,pa cemo vidjet na sta ce liciti Dinamo tada...
gle, na ovom forumu ima likova kompetentnijih pričat o Dinamu od mene, jer su i navijači istog, poput Đure i Q-a, a zajedničko im je da obojica ne mogu očima vidjet Mamića...
vi niste objektivniji, već neupućeniji...
Dinamo jest dominantan u HNL-u, što i nije bio problem iz tri bitna razloga:
1. nije imao konkurenciju u drugim klubovima, jer se Hajduk financijski urušio, a drugih nije bilo da ih ugroze...Rijeka tek sad kreće, dolaskom  Volpija i Miškovića, ali i to će biti dug i težak put...
2. financijski je neusporediv sa drugima...npr. svi ostali klubovi HNL-a zajedno ne mogu skupit love za pojačanja, koliko oni sami, i to bez jebemti...naravno, bitno je reći i da je lako trošit milijune, kad ih Grad Zagreb upumpava u tebe svake godine...znači desetke milijuna gradskog novca + još lova od transfera...
3. HNS je Mamić i sve u i oko njega...od sudaca i delegata, do predsjednika Saveza...sve se to klanja njemu, sve on delegira, postavlja i smjenjuje...

dakle, ovo je prilično plastično i sažeto objašnjenje zašto Dinamo vlada Hr nogometom, što priznat ćeš u ovakvim okolnostima, i nije neki podvig...

e, ali zato kad dođe Europa, tu kreće blamiranje, godinu za godinom...što ti kažeš, uđe se ponekad u skupine, a onda tamo šamar za šamarom...uvijek zadnji u skupinama, najmanje bodova, najmanje gledatelja (to je tek posebna priča, jer ljudi nisu glupi, vide da to nije njihov Dinamo), najteži porazi od 6-0, 7-1...40 godina bez europskog proljeća...
zadnjih godina ispadanja od Ludogoreca, Austrije Beč, Aalborga...klubova, za koje čak ni ti ne možeš reći da su u rangu ovakvog "atomskog Dinama"...prošle sezone porazi od Chernomoreca, kojeg je Split sad rutinski odradio...

zanimljivo je i to da svih ovih godina Dinamo nema nijednog solidnog trenera, već se postavljaju neke marionete, koje će skakat na svaki gazdin mig...jedini koji je bio "kapitalac", jest Vaha, ali i on je ubrzo poslao sve u kurec i otišao, jer nije htio da mu drugi vode ekipu...

a publika...pa recimo da se domaće prvenstvo u Ruglomiru igra pred par stotina ljudi, osim kad dođu Hajduk ili Rijeka...
jel to ipak nije pokazatelj nečeg, kad se Zagrepčani odriču svog sportskog simbola?!

na kraju, kad sve to uzmeš u obzir, radi li Mamić zbilja neki hvale vrijedan posao, trošeći toliku lovu za naslove u HNL-u, dok u Europi ne predstavljaju ništa posebno, ili bi to mogli učinit i neki drugi na njegovom mjestu, i pod tim uvjetima?!

kad braća jednom odu iz kluba, vidjet ćeš onda što će ostaviti iza sebe...

kažem, ovo je samo okvirno nabacivanje fakata, navijači Dinama bi ti još to puno bolje i bliže objasnili...

p.s. i tebi/vama je Đura donio 6 naslova zaredom...pa jel zato odličan predsjednik, ili ga želite otjerati?!  :D
« Poslednja izmena: Avgust 12, 2014, 12:17 Saga Norén »
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.142
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #155 poslato: Avgust 12, 2014, 12:46 »
Iskustvo nas je naucilo da ko god dodje umjesto Djure bice isto,ili gore...Isto je i sa ostalim klubovima na ovim prostorima...pa kada su Piksi i Dzaja,dvije legende kluba,potkradali taj isti klub,sta da ocekujes od jednog Terze...Mamic je vrhunski trgovac,vise zaradi na prodaji jednog igraca nego li Hajduk na pola tima...Vecinu novca vjerovatno trpa u dzep,za ostatak dovede za HNL uslove odlicno pojacanje i to je to...zbog ovog prvog dijela recenice se njemu zamjera,ali ovo je Balkan,kad postanemo normalne drzave,ukoliko uopste i postanemo,tada ce borba imati smisla,ovako cuti,dobro je i ovo...Ko god dodje nakon Mamica nema sanse da ce imati onakve transfere,e onda ce nastati problemi,jer zna se od cega ovdje klubovi zive...Kazes da nije imao konkurenciju jer se Hajduk urusio,ali to traje vec 9 godina,nije Mamic kriv Hajduku sto vec nakon prva 3 kola ispadnu iz borbe za titulu,vec nesposobna uprava..Koliko god da ima uticaja na sudije i sl,budimo realni Dinamo je mnogo jaci svih ovih godina od Splicana,da stavimo trofeje na stranu,evro rezultati i medjusobni skor ta dva tima to pokazuju...Plakace  Zagrepcani za Mamicem,vidjecete...
« Poslednja izmena: Avgust 12, 2014, 12:47 shorty »

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #156 poslato: Avgust 12, 2014, 01:02 »
frende, Dinamo ima Lokomotivu u ligi i sigurnih 12  bodova u startu...
takve sprdačine nema čak ni kod vas...

što se tiče Mamića, imao je velikih transfera, to stoji, ali niko ne spominje i sve neuspjehe i promašene investicije, naročito kad je riječ o strancima...
kad bi ih se nabrajalo, bila bi to solidna kolona...

navijači Dinama neće plakati za Mamićem, samo što će ih po odlasku istog, vjerojatno sačekati dugovi...

jer kažem, da je to zdrav projekat, iza kojeg stoje navijači, onda ne bi igrali domaće tekme pred par stotina ljudi, nekad ne više od 200 (možeš li zamisliti 200 ljudi na JNA ili Marakani?!), a za europske utakmice, ne bi se poklanjale karte za 1 kn...

jer na kraju krajeva, što je klub bez navijača i za koga se nogomet zapravo i igra, ako ne za njih?!
« Poslednja izmena: Avgust 12, 2014, 01:04 Saga Norén »
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže mrkva

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: na dražici
  • Poruke: 1.065
  • Ugled: +127/-0
  • neprimjetan
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #157 poslato: Septembar 18, 2014, 12:19 »
meni se isto (ka i zokiju) čini da dinamo nikad u mamićevoj eri nije imao kompletniju i ujednačeniju momčad, sve osim prvog mjesta u grupi EL je isključivo greška trenera i stručnog vodstva.
brižan u glavu

Van mreže Hugo

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: СИДНЕЈ
  • Poruke: 7.056
  • Ugled: +122/-4
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #158 poslato: Septembar 19, 2014, 12:23 »
jeR i tebi ka i zokij pun kua prokletstva i proljeca? mene ne dira puno jer je dinamo jos u europi, a ovdje proljece sve u sesnajst!
It is usually futile to try to talk facts and analysis to people who are enjoying a sense of moral superiority in their ignorance.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #159 poslato: Septembar 19, 2014, 02:42 »
A mogli bi organizirat jedan mali lirski spektakl. Recimo, određenog dana, u određeno vreme, na centru zelenog tepiha Maximira, prilaze jedan drugom i pružaju ruku pomirenja vodja BBB (recimo onaj Redžepović, kako li se zvaše ?   :whistling:   ) i Maminjo. Svud unaokolo kamere, beleže ovaj ugao, onaj kut, gro plan, mali plan, jeroplan…   u pozadini puca vatromet, a onda se otvara tepih na samom centru i iz podruma izlazi pokretna bina na kojoj je - Tupson, jebeteled!  :rock:


Otvaraju se boce šampanjca, veliko slavlje… itd… itd… 


Šta mislite? Uostalom, nije li trag'ćno patet'ćno da momke u plavom bojkotuju upravo njihovi "najverniji" navijači i to već koju sezonu za redom??? Ja sam mislio da su delije najgluplja grupa na Balkanu, obzirom na njihov bojkot ABA lige, ali Bojsi su ih prešišali i uzduž i popreko. I ako već hoćeš nekakvu smenu rukovodstva - onda BAŠ IDEŠ na utakmice i na stadionu izvešaš tuce transparenata kojima pridodaš isto toliko uvredljivih pesmica na račun Šefa i odeš kući zadovoljan jer si ipak uradio nešto. Čuo si se. Videli su svi kraj malih ekrana tvoje poruke… Ovako, sediš doma, grickaš semenke, piješ Žuju i - pizdiš zato što tvoj klub rastura protivnike !?!?


Niđe log'ke, ba.    :zbunjen:

Na mreži Cvjecar Florijan

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2013
  • Lokacija: Vežica, Rijeka
  • Poruke: 8.417
  • Ugled: +168/-96
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #160 poslato: Septembar 19, 2014, 01:39 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
meni se isto (ka i zokiju) čini da dinamo nikad u mamićevoj eri nije imao kompletniju i ujednačeniju momčad, sve osim prvog mjesta u grupi EL je isključivo greška trenera i stručnog vodstva.


vidi se da ti se cini




obrana pinto-sigali (simonovic)-simunic-plivaric dinamo cini totalno nekompletnim....jos kad dodamo pacera na golu :)
Orao je došao i rekao mi "kučko"!
"Tiću orlu, znamo dobro kome si sve dućko!
Mimi Oro bolje pleše od tebe u ritmu!
Blajvao si ovoj ptici pozamašnu kitu!"

Na mreži Q

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Главни Стан
  • Poruke: 11.903
  • Ugled: +128/-32
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #161 poslato: Septembar 19, 2014, 02:03 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Šta mislite? Uostalom, nije li trag'ćno patet'ćno da momke u plavom bojkotuju upravo njihovi "najverniji" navijači i to već koju sezonu za redom ??? Ja sam mislio da su delije najgluplja grupa na Balkanu, obzirom na njihov bojkot ABA lige, ali Bojsi su ih prešišali i uzduž i popreko. I ako već hoćeš nekakvu smenu rukovodstva - onda BAŠ IDEŠ na utakmice i na stadionu izvešaš tuce transparenata kojima pridodaš isto toliko uvredljivih pesmica na račun Šefa i odeš kući zadovoljan jer si ipak uradio nešto. Čuo si se. Videli su svi kraj malih ekrana tvoje poruke… Ovako, sediš doma, grickaš semenke, piješ Žuju i - pizdiš zato što tvoj klub rastura protivnike !?!?


Niđe log'ke, ba.    :zbunjen:


ba, ne znas stanje na terenu

naime, vecina aktivnih BBB ima zabranjen ulazak na Maksimir. Naravno, vecina zbog nekakvog "huliganizma", iako to moze znaciti i to da na praznom stadionu nisu sjeli na mjesto koje je na ulaznici. Dakle, imas ogromnu istocnu tribinu s deset tisuca mjesta, potpuno prazna i moras sjesti na mjesto koje pise na karti. Usred utakmice ti dodje covo s kornjacom iza ledja, pregleda ti kartu i ako ne sjedis na mjestu, zapise te u tekicu. To znaci da ugrozavas ostale gledatelje i nema vise na stadion. Ako se pobunis, dodje kornjaca i objasni ti to pendrekom. I tako postajes veliki zli huligan zbog kojeg na stadion ne dolaze tisuce majki s novorodjencadi na prsima.

Ulaznice se vec duze vrijeme se prodaju na ime, kupis kartu, das osobnu i onda tip gleda da li se nalazis na nekom popisu. Ako si na popisu, nema povratka love, tko te jebe, to ti je kazna za huliganizam. Razloga za naci se na popisu ima sto: da li si huligan, "huligan", nije li te cinkao netko iz mamicevske frakcije i slicno. Politika kluba je "sto manje ljudi na stadionu, to bolje". Eto im, neka uzivaju

Nadam se da sam malcice pojasnio situaciju
« Poslednja izmena: Septembar 19, 2014, 02:08 Q »

Na mreži Cvjecar Florijan

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2013
  • Lokacija: Vežica, Rijeka
  • Poruke: 8.417
  • Ugled: +168/-96
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #162 poslato: Septembar 19, 2014, 02:18 »
netocno!



politika kluba je sto manje ljudi koji vicu "mamicu cigane!" i sto vise ljudi koji vicu "zdravko majstore, citluk brotnjo uz tebe!"




nulta tolerancija na rasizam, samo pozitiva, hippie broooooooooooooo!!!!!!
« Poslednja izmena: Septembar 19, 2014, 02:19 Cvjecar Florijan »
Orao je došao i rekao mi "kučko"!
"Tiću orlu, znamo dobro kome si sve dućko!
Mimi Oro bolje pleše od tebe u ritmu!
Blajvao si ovoj ptici pozamašnu kitu!"

Na mreži Q

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Главни Стан
  • Poruke: 11.903
  • Ugled: +128/-32
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #163 poslato: Septembar 19, 2014, 04:10 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Iskustvo nas je naucilo da ko god dodje umjesto Djure bice isto,ili gore...Isto je i sa ostalim klubovima na ovim prostorima...pa kada su Piksi i Dzaja,dvije legende kluba,potkradali taj isti klub,sta da ocekujes od jednog Terze...Mamic je vrhunski trgovac,vise zaradi na prodaji jednog igraca nego li Hajduk na pola tima...Vecinu novca vjerovatno trpa u dzep,za ostatak dovede za HNL uslove odlicno pojacanje i to je to...zbog ovog prvog dijela recenice se njemu zamjera,ali ovo je Balkan,kad postanemo normalne drzave,ukoliko uopste i postanemo,tada ce borba imati smisla,ovako cuti,dobro je i ovo...Ko god dodje nakon Mamica nema sanse da ce imati onakve transfere,e onda ce nastati problemi,jer zna se od cega ovdje klubovi zive...Kazes da nije imao konkurenciju jer se Hajduk urusio,ali to traje vec 9 godina,nije Mamic kriv Hajduku sto vec nakon prva 3 kola ispadnu iz borbe za titulu,vec nesposobna uprava..Koliko god da ima uticaja na sudije i sl,budimo realni Dinamo je mnogo jaci svih ovih godina od Splicana,da stavimo trofeje na stranu,evro rezultati i medjusobni skor ta dva tima to pokazuju...Plakace  Zagrepcani za Mamicem,vidjecete...

bojkot Dinama traje vec godinama, a zadnje dvije-tri sezone je dostigao tragikomicne razine, tako da danas stadion moze napunit samo dolazak Reala ili Barcelone. ALI, taj isti stadion bi u slucaju njihovog dolaska bio ispunjen i da je domacin Lokomotiva ili NK Tresnjevka.... toliko nisko je klub pao

Mamic NIJE vrhunski trgovac: koliko novaca je zaradio prodajom Eduarda, Modrica i slicnih, toliko je popusio na domacim "talentima" kupljenim iz drugih hrvatskih klubova, a narocito na strancima, koji su svi do jednog financijski minus. Kad uracunas i njihovu placu koja niposto nije mala, onda shvatis da je taj financijski minus sa strancima pozamasan. Jbga, Sammir je placen nekih milijun dolara, igrao je osam godina za ugovor u prosjeku od bar 250000 €/godisnje, a otisao je besplatno. 2.5 mil. € je placen Calello + masan ugovor = otisao besplatno. Milijun i pol je placen Morales + masan ugovor = otisao besplatno. itd. itd. itd. Samo njih troje za jednog Kovacica ili Eduarda, a koliko je takvih bilo... jedini na kojima je nesto zaradio su domaci decki. Nakon deset godina bi i magare naucilo u cemu je stos, ali Mamic ne, zato je ovog ljeta doveo jos jedan minibus stranaca i potrosio na njih bar pet milijuna eura. Nece prodat nikog jer mu sjede na klupi  :smeh4: ... daleko je to od vrhunskog trgovca

za HNL mu zapravo uopce ne trebaju pojacanja jer je konkurencija u ligi strahosmjesna. Prvenstvo moze bez problema osvojit i s igracima iz vlastite skole

"biti na Balkanu i tako to funkcionira na Balkanu" nije opravdanje. Bar ne za navijace Dinama. Svojim bojkotiranjem kluba vec godinama su to i dokazali. Osobno sam na taj prkos Balkanu najvise ponosan

tko ce i kako doci iza njega - ne znam. No znam da ce itekako biti tesko naci tako sposobnu familiju da je jedan brat sef kluba, drugi brat sportski menadzer, a mjesecima vec i trener, da je necakinja portparol i da se sve drzi u obiteljskom krugu. Da je 2002. dosao s deset milijuna maraka i kupio klub, ja ne bih nista rekao. Njegovo je, pa nek stavlja i pravog konja na klupu, njegov stvar. Ovako, kurcenje s tudjim novcima - nece proci  :nono:

poslije Mamica ce klub, u najboljem slucaju, pasti na neku poluamatersku razinu i ja osobno mislim da je to sasvim OK. Odgovara datom ekonomskom trenutku u gradu i drzavi. Vodit ce teske borbe u prvom pretkolu s Florom iz Tallina, ali to je tako

Zagrepcani nece plakati za Mamicem, kao sto ne placu ni za Canjugom, koji je za Mamica osobno mjesavina Stevea Jobsa i Santiaga Bernabeua. Canjuga je u svoje cetri godine izgradio pola stadiona. Mamic je u svojih 12 godina izgradio kapelicu na stadionu
« Poslednja izmena: Septembar 19, 2014, 04:17 Q »

Van mreže mrkva

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: na dražici
  • Poruke: 1.065
  • Ugled: +127/-0
  • neprimjetan
    • Pogledaj profil
Odg: NK Prodinamo
« Odgovor #164 poslato: Septembar 29, 2014, 04:13 »
a tko će saplest atomsko-katolički diname, pomoć onim mugepškim jugonostalgičarima i komunjarama nego jugoSLAVEN belupo, sa Scoriom na klupi. I nek mi onda netko kaže da je to slučajno, da to nisu udbaški posli,  :no: .
brižan u glavu