Autor: VolimPFC Tema: KK Partizan 2013/14  (Pročitano 321101 puta)

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #420 poslato: Septembar 11, 2013, 06:33 »
kasnis pero, jos pre mesec i po je potpisao

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #421 poslato: Septembar 11, 2013, 07:04 »
Haus je dovoljno kredibiliteta sebi nabacio da može i da pika basket za KK Mladi Taliban iz Kandahara, ja mu ne bi zamerio
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Bajro Župić

  • ex Žilijen
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Jun 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.133
  • Ugled: +0/-0
  • I to je to. Mi i Oni. Jedno brdo, dva univerzuma
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #422 poslato: Septembar 11, 2013, 08:04 »
Kinsi objasnio ...  :clap: :clap: :clap:
A što se tiče Hausa, slažem se sa Lakijem...

Sad još četvorka i oterasmo Ćoravog u ludnicu...

A kad smo kod Ćoravog evo i priloga FTV ... FTV - FTW  :aplauz: :aplauz: :aplauz:

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili PrijavaNemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #423 poslato: Septembar 11, 2013, 08:42 »
NBA igrač u Partizanu, Kinsi otkrio Blicsportu: Došao sam zbog navijača!    D. Nikolić / U. Marjanović      | 11. 09. 2013. - 19:49h   | Foto: A. Dimitrijević                              | Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava      Novo pojačanje košarkaškog kluba Partizan, bivši NBA igrač Terens Kinsi, doputovao je u Beograd i za Blicsport.rs izjavio da je presudni razlog za dolazak u crno-bele njihova neverovatna publika. Kinsija je na aerodromu "Nikola Tesla" sačekao sportski direktor Partizana Mlađan Šilobad, a za Blicsport.rs bivši član Memfisa i Klivlenda pojsnio je svoj stav o pristalicama srpskog prvaka.      "Najveći motiv mog dolaska u Partizan je želja da igram pred Partizanovim navijačima. To su najbolji navijači u Evropi. Jednom sam igrao pred njima i oduševili su me. Čak sam i posle te utakmice u dresu Efesa to javno pričao. Insistirao sam da dođem u Partizan i pored svih drugih ponuda. Najviše zbog navijača ali i zbog tima, koji redovno igra Evroligu", rekao je Kinsi, dodavši da je u Turskoj igrao derbi, Galatasaraj - Efes, ali da tek treba da nauči "kako stvari stoje sa srpskim derbijem"    On se potom osvrnuo i na kvalitete trenera crno-belih Duška Vujoševića.   "Vujošević je dobar trener. Ima mnogo iskustva, ima i mnogo uspeha. Čuo sam da ceni naporan rad kod igrača i mislim da ću da se uklopim u njegov sistem. Sadašnji tim ne poznajem, ali znam Boa Mekejleba, Olivera Lafajeta i Ejsija Loa koji su nekada igrali za crno-bele. Ne bih mogao mnogo toga da kažem u ovom trenutku, naročito ne da upoređujem NBA ligu i evropsku košarku u kojoj sam tri godine, ali mi se u njoj sviđaju upravo navijači i način na koji oni bodre svoje timove", rekao je Kinsi za Blicsport.rs.   Istim letom, u Beograd je doputovao i novi trener Fenerbahčea, nekadašnji strateg crno-belih sa kojima je osvojio evro-titulu, Željko Obradović. On, međutim, nije bio raspoložen za davanje izjava.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #424 poslato: Septembar 12, 2013, 01:07 »
Eto i Kinsi ponovio reči njegovog menadžera da je imao bolje finansijske ponude, ali da je izabrao košarkaški momenat  :clap:

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #425 poslato: Septembar 12, 2013, 02:15 »
Ma nije ovo tacno,mi izmislili  :smeh4:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #426 poslato: Septembar 12, 2013, 08:43 »
Ocigledno da su proknjizili ove uplate i sad je cifra pomoci dostigla preko milion dinara, doduse 200 000 hiljada je bilo ranije, dakle nekih 840 000 u nedelju dana sto nije toliko lose (7500 evrica) Taman da platimo jednu kaznu Evrolige, ili da platimo Kinsija na 15 dana  :D
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.767
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #427 poslato: Septembar 12, 2013, 08:48 »
  jel mu objašnjeno da imate dozvoljene i zabranjene  :zbunjen:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #428 poslato: Septembar 12, 2013, 09:18 »
nismo jos stigli, jos mu objasnjavamo da postoje dve crvene zvezde a covek ne veruje  :D , kaze toga nije bilo ni kod idi amin dade u ugandi odakle mu je baba poreklom  :smeh3:
« Poslednja izmena: Septembar 12, 2013, 09:20 srdjan dimitric »

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.767
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #429 poslato: Septembar 12, 2013, 10:28 »
  tako vam je to kad dovodite igrače iz nerazvijenih zemalja pa su neobavešteni no ako su jeftini tj hoće da igraju za sendvič i bus+ onda je to ipak dobar poslovni potez :palac:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #430 poslato: Septembar 12, 2013, 03:55 »
Evo i ovaj sjemenkar nesto palamudi  :D


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #431 poslato: Septembar 14, 2013, 02:31 »
Pot, Marelja, Zlovaric i Arnautovic otpali sa probe...




Malesevic i Bezbradica su i dalje u igri... 
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #432 poslato: Septembar 14, 2013, 02:51 »
nije arnautovic,nego aranitovic.i on je vas igrac,nije bio na probi.samo vise nece biti uz prvi tim.verovatno ce igrati za drugi tim,pretpostavljam.
inace rec je o zvezdinom junioru,1994godiste,koji je proslog leta potpisao visegodisnji ugovor sa partizanom.decko je 1 na 2,tj igra kao plej ali je vise po nacinu igre bek.on je bas bio zvezdin igrac,jedan od retkih koji su ostali u mladjim kategorijama pri spajanju sa zeleznikom.prosle godine kada je potpisao za partizan(zvezda mu nije ponudila ugovor) njegov mladji brat 1998 godiste je potpisao za zvezdu.on je jedan od najvecih talenata u svojoj generaciji,verovatno i najveci uz borisu simanovica koji je sada dosao iz bijeljine u zvezdu(obojica su kao godinu mladji igrali letos za nasu kadetsku reprezentaciju)...
« Poslednja izmena: Septembar 14, 2013, 02:52 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.899
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #433 poslato: Septembar 14, 2013, 06:52 »
Boriša je SIMANIĆ, a rekao bih da su i on i Aranitović trenutno par za nijansu iza Glišića, koji je na tom EP bio naš najbolji igrač iako je godinu dana mlađi od konkurencije.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #434 poslato: Septembar 14, 2013, 09:35 »
Jan iskoristio priliku da poseti trening u Pioniru.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava