Autor: VolimPFC Tema: KK Partizan 2013/14  (Pročitano 318647 puta)

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.858
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1665 poslato: Januar 09, 2014, 08:57 »
ramke daj tacni link
« Poslednja izmena: Januar 09, 2014, 08:58 Deneb »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1666 poslato: Januar 09, 2014, 09:00 »
To je tačan, moraš otvoriti stream u VLC-u. Moguće da je promenjena adresa, ali ne sme da gasim stream i rizikujem ako je tako.  :smeh3:


rtmp://stream2me.net/stream/sport1.stream

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.133
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1667 poslato: Januar 09, 2014, 09:16 »
Smešno suđenje.

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1668 poslato: Januar 09, 2014, 09:58 »
to moze samo Partizan :smeh4:
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1669 poslato: Januar 09, 2014, 10:03 »
Jel ove godine prosla bar jedna utakmica, a da mi nismo proslavili centarsku liniju protivnickog tima?
Kud Bogdan ne istuce Muslija
« Poslednja izmena: Januar 09, 2014, 10:03 djemba djemba »
Oprem dobro

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1670 poslato: Januar 09, 2014, 10:04 »
Kao što sam napisao, nismo iskoristili njihov loš šut na poluvremenu i prelomili utakmicu. Na kraju ih je šut krenuo, moralo je to da se desi, vezali su 6 trojki i to je to, a mi smo pocrkali u trci u prvih trideset minuta.


Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.858
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1671 poslato: Januar 09, 2014, 10:04 »
gde igra kostarika ???


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.858
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1672 poslato: Januar 09, 2014, 10:08 »
nasao, u jeniseju, taman da ispurucimo tamo  muslija i gagica da ne mogu da se vrate
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1673 poslato: Januar 09, 2014, 10:17 »
mali budžet, jbg :zbunjen:

Jel krivo more za ovo ili ima neke odgovornosti u voljenom klubu? Kakvi su ovo centri, kakva je ovo smejurija od košarke protiv ovih raspalih Indijanaca?

Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1674 poslato: Januar 10, 2014, 02:12 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
izvor je Tegeltija  :smeh4:

Izvor je sam Ćoki koji je jesenas ponosno navodio cifre koje Partizan duguje FMP-u na ime kamate  :smeh1: :smeh1: :smeh1:

Naravno Partizan je angažovao advokatsku kancelariju, kontaktirao fibu, kss, a Ćoki od silnih kamata je dobio samo **********  :smeh3:


Sva sreća da mu nisu mogli ništa više osim, kako ramkenjs reče, *********.


Pošto ste ostavili njegov genijalni komentar, nadam se da nećete opet selektivno brisati komentare na njegov (*********) !
U protivnom, samo ćete dokazati da je Nenad odavno u pravu. Ostavljate ramkenjsov (************) "????????", a brišete bilo kakav pokušaj da se takva vulgarna *********** postavi gde joj je i mesto! Svaka čast, momci. 
« Poslednja izmena: Januar 10, 2014, 09:20 Laki »

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1675 poslato: Januar 10, 2014, 05:43 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Pošto ste ostavili njegov genijalni komentar, nadam se da nećete opet selektivno brisati komentare na njegov (********) !
U protivnom, samo ćete dokazati da je Nenad odavno u pravu. Ostavljate ramkenjsov (*************) "*********", a brišete bilo kakav pokušaj da se takva vulgarna ************ postavi gde joj je i mesto! Svaka čast, momci.

I ja se nadam da se neće brisati komentari ****************  :uzbudjen:
« Poslednja izmena: Januar 10, 2014, 09:21 Laki »

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.890
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1676 poslato: Januar 10, 2014, 08:27 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
kakva je ovo smejurija od košarke protiv ovih raspalih Indijanaca?


ne znam kako ti je ostao dojam o igračima Bajerna kao "raspalim Indijancima"? Jako dobro vođena ekipa, odlično popunjena na svim pozicijama, i u ovom trenutku za klasu bolja od Partizana. Sticajem okolnosti potrefilo se da sam ih ove sezone gledao 5-6 puta, jako dobro igraju.


Obzirom na veliki broj američkih košarkaša spolja, neobično puno se oslanjaju na visoke, imaju odličnu post dijagonalu u Brajantu koji je dobar šuter i Tompsonu koji dominira leđima. Dilejni je vrhunski kombo, verovatno među 5-6 najboljih u Evropi, večeras je malo lošije počeo ali na kraju je došao na svoje.




Mi smo imali svoju šansu u činjenici da im nije igrao Đedović i da bez njega nisu imali igrača koji može raditi flaster na Bogdanu, kao i zbog lošeg šuta na našu 1-3-1 zonu. Po mom mišljenju, Bajern je sve samo ne indijanska ekipa.




Inače, velika sramota za našu upravu koja je sebi dopustila da u ovako jako takmičenje uđe sa samo 4 igrača u spoljnoj liniji (od kojih je jedan Milenko Metiljava Pička Tepić, ne bih da ponavljam svoj post o njemu, sinoć je bukvalno bežao od lopte i skrivao se po ćoškovima  :zbunjen: ). Ako ovako nastavimo teretiti igrače, do kraja sezone ćemo izlgedati kao srpska vojska u Albaniji pre 100 godina  :no: . Imam osećaj da se Bogdan, Kinsi i Sin Dragan fizički raspadaju

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1677 poslato: Januar 10, 2014, 08:56 »

@ ramkenjsE, super. Hvala ti na brizi. Nadam se da je iskreno s tvoje strane. :wub:


Ipak, dužan sam, kao stariji i iskusniji (forumaš), da ti objasnim nešto u vezi foumaškog bon-tona. Aluzije na tvoju "vukovu diplomu" i "zamrznute studije" potiču isključivo od tebe, odn. tvojih komentara. Ništa tu nema izmišljeno. S druge strane, tvoja opaska o meni kao "uličnom" sviraču je pokušaj da se bude, valjda, sarkastičan ili maliciozan, šta li? Jer ja ulicu nikada nisam spomenuo. Nigde.

No (manje više očekivano) u tom svom pokušaju si opet promašio ceo fudbal. Uprkos želji da mi, kao, spustiš - opet si mi dao veliki kompliment! Neverovatno, ali istinito !  Štaviše, udelio si mi kompliment koji ja, iskren da budem,  ne zaslužujem. Jer, "ulični svirači" koji sviraju u ovom mega-gradu su žestoke kajle kojima ja ne mogu ni cipele da čistim! Ti bi se smrzo kad bi čuo bilo kojeg gitaristu, klavijaturistu, violinistu ili pevača sa neke njujorške ulice ili  iz podzemne železnice. To su muzičari kakve recimo, Beograd, neće nikada čuti - osim, možda, na džez festivalu ili na BEMUS-u ! Kamo lepe sreće da i ja mogu da prašim na Times Square-u, ili na Broadway Junction-u! Ali, na moju žalost, ne može tek svako ovde da otvori svoje kuferče, izvadi instrument i počne da gudi. Postoji neki red. Što znači da moraš prvo da prodješ AUDICIJU (a svake godine se na istu prijavi preko 500 vrhunskih muzičara sa svih kontinenata!), pa tek onda, ako se dopadneš gradskom žiriju (u kojem, opet, sede umetnici koji imaju iza sebe nebrojeno mnogo koncerata i snimljenih CDa), dobijaš dozvolu na kojoj uredno piše gde tačno i koliko dugo smeš da sviraš! Frka! Ali, neka je. Baš zato je neopisivi plaisir sići, recimo, u podzemnu i odslušati vrhunski kvintet - gaće da ti spadnu    :uzbudjen: !


Ahhh, asocijacije ... Podsetih se sada davnih dana kada je izvestan momak iz Novog Beograda boravio ovde i živeo od sviranja harmonike na Union Square stanici metroa. Sprijateljili smo se, a ja sam, pod predrasudom da se on jadan muči svirajući u metrou, znao često da ga pozovem u naš stan na klopu. Razmišljao sam, gre'ota je da dečko troši teško zaradjeni sitniš na sendviče i kafu kad već moja (bivša) i ja kuvamo gurmanski ručak. Tako smo se upoznali i sprijateljili, a momak je kod nas boravio barem jednom nedeljno. Pošto je bio i veliki ciganin uvek smo imali o čemu da brbljamo   :D  . Da skratim priču. Dotični zemljak je za samo godinu dana "uličnog sviranja" zaradio toliko keša da je bez razmišljanja doneo odluku da se vrati u SFRJ i otkupi deo vlasništva u jednoj poznatoj slovenačkoj firmi! Nakon toga, u roku od 10ak godina je postao milioner, pa je u jednom trenutku uleteo sa velikom lovom u KK CZ čiji je predsednik potom postao! Dakako, reč je o Slobodanu Vučićeviću. A, vidiš, ja sam ga smatrao za "sirotog uličnog muzičara"! Kako sam se ljuto prevario! Ali mi je i te kako drago zbog toga. Tačnije, zbog njega, jer je bio zaista retko fin i lepo vaspitan momak, pa još iz mog grada. Btw, zaista je sjajno svirao armuniku.
Poput tebe i on je bio "zamrznuo" fakultetske studije da bi se posvetio nečem mnogo unosnijem u čemu je i uspeo. I to kako!
Ja iskreno i tebi želim da podješ istim putem. Najiskrenije, veruj mi. Fali ti još samo to kućno vaspitanje koje je Sloba imao na tone. Možda nešto i naučiš iz njegovog primera?

Za početak, nadam se da si naučio svu relativnost značenja sintagme, "ulični svirač".
« Poslednja izmena: Januar 10, 2014, 09:05 nyc »

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.734
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #1678 poslato: Januar 10, 2014, 09:07 »
  Sinoć je Partizan izgubio jer su podbacili Milosavljević i Lovrenj pogotovo ovaj prvi pa Amer i Bogdan nisu mogli sami da iznesu celu utakmicu, šteta što Milutinov polako počinje da liči na neprevaziđeni dvojac Musli-Gagula jer on ipak ima talenta i pod hitno se mora vratit na pravi put, uz sve to i Gašić je pravio greške u vođenju tima
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
-
« Odgovor #1679 poslato: Januar 10, 2014, 09:33 »
Ako su ruze - procvjetace. E pa nisu ruze vec ambrozija. Treba ih sasjeci na vrijeme dok nisu unistili ostale biljke u vrtu.

Pricam o nasa dva centra :)
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.