Autor: NenadBG Tema: FK Crvena zvezda 2013/14  (Pročitano 296931 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.729
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #135 poslato: Jul 10, 2013, 12:13 »
  ja sumnjam nešto u kvalitet tog Omege, nije isto igrati štopera u Smederevu ili Zvezdi ali ajde da vidimo i to čudo neke moje informacije o njemu nisu baš za pohvalu
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #136 poslato: Jul 10, 2013, 12:33 »
meni se cini da kod njega nije problem igracki kvalitet,jer oba puta protiv zvezde kada sam ga gledao odigrao je besprekorno.ali svi kazu da je teska budala.to je sigurno to sto i ti kazes da imas lose info o njemu...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.729
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #137 poslato: Jul 10, 2013, 01:05 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
meni se cini da kod njega nije problem igracki kvalitet,jer oba puta protiv zvezde kada sam ga gledao odigrao je besprekorno.ali svi kazu da je teska budala.to je sigurno to sto i ti kazes da imas lose info o njemu...
igrati štopera u ekipi koja se brani 90 minuta sa brdom bekova i zadnnjih veznih nije neki problem a u Zvezdi većinom se igra visoko ka centru što dalje od naših 16 i tu dolazi do izražaja brzina i pametno postavljanje štopera a ja nisam baš siguran da ovaj omega to ima, posebno poglavlje je što je on naučio da igra u tom sistemu za male klubove sumnjam da će se brzo uklopiti
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #138 poslato: Jul 10, 2013, 01:24 »
Jel kršim pravila foruma, a i da kršim, svejedno je, ako poželim da pojedinci iz uprave dobiju lišajeve na ledjima i bar šestonedeljni probavni zatvor?  :pusiga:


Ponovo su u blokadi (prošle nedelje Jagodina)
par dana slobodno i normalno funkcionišu, par dana blokade pa Čova zavrće ruke i odbolkira račun.


Najjadnije je to što su svojevremeno menicu pustili iz čačanskog Borca, iako tamo u upravi sede sve do jednog veliki i provereni zvezdaši (poslednji tkzv. "partizanovac" je izašao iz kluba pre dve godine) i to u momentu kada su ih izbacivali iz sutomorskog hotela jer nisu imali da plate pripreme, a ovi bili dvaput u Antaliji.


Niški radnički je pripreme (zimske) obavio na kaljuzi iza stadiona, a ovi trčakarali i kupali se u Turskoj. I takvi mlatnu ove bez problema... odlične pripreme.


Uprava kluba več šesti mesec funkcioniše nenormalno.
Nedelju dana pre prve utakmice u Evropi, i dalje se ne prodaju propusnice...  :zvizvdi:
Mora da je razlog da se na prvoj utakmice, gde se očekuje da bude preko 25 000 ljudi svi nateraju da "kupe" karte pa da se opet krade uobičajeno.
Okolina stadiona poprima karakteristike segmenata emisije "posle nestanka civilizacije" a znak koji je ostao na galeriji posle Lukasovom koncerta uskoro može da bude surovo realan...





"Zajedno sa vama pašće i deo tribine, stojite ovde na sopstvenu odgovornost"





John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.971
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #139 poslato: Jul 10, 2013, 03:07 »
Znacemo da se vidi svetlo na kraju tunela kada Laki donese makar jednu pozitivnu vest iz kluba... :yes:

Elem, u moru sve inventivnijih clanaka na temu prelaznog roka saznajem da za "mogucnost" dolaska ni manje ni vise nego Milevskog (?!)...mislim, sjajan igrac, i sve to, ali brate od kada je Nine potpisao ovamo sele pola Kijeva.

Omega je "skoro pa zavrsen", Peruanac "samo sto nije", a od malopre je u igri i neki crnogorski stoper iz neceg sto se zove Grbalj. Pre neki dan je u "igri" bio ni manje ni vise nego Tajtus Brambl iz Sanderlenda....svaki prelazni rok, novo veselje.

Salu na stranu, prva utakmica je za nedelju dana a informacije o stoperima se menjaju iz sata u sat....i jos uvek nista konkretno.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.729
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #140 poslato: Jul 10, 2013, 03:23 »
  tu su Mikić i krneta da pomognu koliko mogu :smeh1:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #141 poslato: Jul 10, 2013, 08:03 »
mikic je otisao,nije tu.trenutno su nam stoperi krneta(92),lazic(94) i jovanovic(95) i marinkovic(94)...
« Poslednja izmena: Jul 10, 2013, 10:39 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #142 poslato: Jul 11, 2013, 12:19 »
Stigao Oumaru. Odlično pojačanje!
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #143 poslato: Jul 11, 2013, 12:24 »
ne znam odakle ti info,koliko znam to je daleko od realizacije...


milos ninkovic
Citat
Ти си потписао на две године, односно 1+1, са опцијом продужетка?[/font]
- То је у ствари на две године, с тим да ако се узме титула остаћу две године, а ако се не узме титула, Звезда ће добити то што ми је дала за тих годину дана.
Ако Звезда не освоји титулу, добиће шта? Не разумемо баш најбоље?
- Ако Звезда не освоји титулу, ја сам слободан. Ако Звезда узме титулу продужавам на још годину дана. У случају да дође нека понуда, Звезда добија неко фиксно обештећење, и добије плус 50% од цифре која премаши то фиксно обештећење.
Али чекај, и даље нам није најјасније ово ако не узмеш титулу...
- Ако не узмем титулу стоји да сам слободан, с тим да ћу ја да вратим то што ми је Звезда дала за ову годину. То ћу да чисто не буду неке приче: ево дошао је због тога... С моје стране, ја сам дошао бесплатно за ову годину уколико не узмемо титулу. То нема у уговору, али ако до тога дође, то нећу вратити Звезди, него ћу вероватно вратити саиграчима уколико не буду примали плате. То сам рекао и Николи Дамјанцу, да нећу да људи мисле да сам дошао овде због пара. Највише бих волео, као што сам рекао и раније, да сам играо у Реал Мадриду 9 година и да сам зарадио толико пара и да дођем овде и играм бесплатно. Негде сам ја тако нешто размишљао.     

:aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz:
veliki naklon...
« Poslednja izmena: Jul 11, 2013, 12:35 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.729
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #144 poslato: Jul 11, 2013, 08:01 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Stigao Oumaru. Odlično pojačanje!
ako je ovo tačno brzo će znači mišković na slobodu
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #145 poslato: Jul 11, 2013, 09:15 »
moram priznati da mi u slučaju Oumarua Vojvodina ispada smiješna...
ili barem vaši novinari pišu budalaštine...
gdje će dotični otići, odlučuje isključivo on...
za 6 mjeseci mu istječe ugovor i slobodan je igrač, tak da Vojvodina doista nema neke mehanizme, kojim bi mu ona odredila sudbinu...
može ga eventualno poslat na tribine do zime, ak mu već sad stopiraju transfer...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #146 poslato: Jul 11, 2013, 09:26 »
Oumaru ima klauzulu u ugovoru da mzoe otici ako neki klub plati 700.000
To je sin od Bate rekao juce
Mislim da je ta cifra ispod vrednosti Oumarua
Partizna da je pametan, proda Scepovica i uzme Oumarua i samo peva
Zvezda nema 700.000 da plati u kesu, i mozda ce sacekati januar da ga uzme za dz.
No, zasto bi on u januaru otisoa u Zvezdu ako bude slobodan i ako mu recimo Turci daju 5 puta vise
Lik ima lepih godina a van Srbije nije igrao(ako se izuzme pre zvezde) i sigurno se jos uvek nije materijalno obezbedio


Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #147 poslato: Jul 11, 2013, 10:57 »
Nešto zanimljivo se dešava u klubu.


Džaja prvi stigao na posao.  :D


Ono što zaista cenim kod njega je što i dalje dolazi na posao pežoom 206, a ne voze ga leksusom ili audijem.



John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.971
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #148 poslato: Jul 11, 2013, 11:06 »
Otkud vam to za Umarua? Nigde nisam to video, samo sam juce procitao saopstenje Vojvodine da ce da nastave da se drze Butoroviceve politike da nema prodaje igraca Zvezdi i Partizanu....

Kako bilo, Umaru je za ovu ligu sjajan igrac i verovatno bi predstavljao veliko pojacanje. Jedinu malu rezervu koju imam prema tome jeste da on nije igrac koji se najbolje snalazi protiv bunkera (uostalom, secam se njegovog boravka u Zvezdi...ni blizu onoga sto je naknadno radio u OFK i Vojvodini)...on je tip igraca koji koristi svoju brzinu i kada dobije loptu u noge ili u prostor tu je neprehebiv, prolazi ove smesne stopere kao na motoru - zato i jeste svoje najbolje partije pruzao upravo protiv Zvezde i Partizana, tj. u onim utakmicama gde ima vise prostora. Cim je malo tvrdje, kao recimo u finalu Kupa protiv Jagodine, teze dolazi do izrazaja. Naravno, to je samo moj utisak, i nadam se da ce se ako do tog transfera dodje (u sta licno sumnjam) sve ovo pokazati pogresnim. Uostalom, ako imamo u vidu ko je sve igrao u Zvezdinom napadu, Umaru je Mesi licno.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #149 poslato: Jul 11, 2013, 11:45 »
Oumaru je igrac na kome bi se sigurno zaradilo ako bi se platilo obestecenje od 700.000
I neka na 2 godine plate ode 500.000, on se za 2 godine mzoe za barem 2 miliona prodati.
U Evropi bi dosao do izrazaja sigurno
Mislim da bi vise odgovarao Partizanu
Da ga Sale hrani loptama i da sparta zajedno sa Akstentijevicem i Volkovim kao spoljnim igracima a tu je i Luka
No, Partizanu se ne zuti
Scepovic odlazi
Mitrovic ima 3 tekme suspenzije, ali tu je Kojic... :udaraozid: