Autor: NenadBG Tema: FK Crvena zvezda 2013/14  (Pročitano 299488 puta)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.981
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #195 poslato: Jul 16, 2013, 06:24 »
Evo proverih malo po netu, ispostavlja se da je originalno bio veznjak, a da je igrao kao desno krilo i centralni napadac. Ispravi me ako gresim, zar on nije u OFK-i igrao u napadu?
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #196 poslato: Jul 16, 2013, 07:06 »
ponekada jeste.ali i laza je nama protiv partizana igrao par utakmica u spicu.hocu reci decko je krilo,klasicno krilo,ofanzivan igrac.po potrebi su ga gurali u spic.tj kada igraju na kontru protiv jacih ekipa...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #197 poslato: Jul 17, 2013, 12:07 »
Veceras je Crvena Zvezda ponizena kao nikada pre i to uzivo na Kopernikus televiziji.
Ja ne znam da li  na celoj planeti  postoji jos jedan ovakav cirkus od kluba kao sto smo mi, frapiran sam.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #198 poslato: Jul 17, 2013, 09:28 »
Đorđe, o čemu se radi ?


edit: video sam  :)
« Poslednja izmena: Jul 17, 2013, 09:33 deda »

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #199 poslato: Jul 17, 2013, 10:12 »
zato sto je andjus predlozio trenera?meni licno manje bitna stvar...

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

zvezda treba debelo da promeni ponasanje,izmedju ostalog da nauci da zadrzi prljav ves za sebe.sada apsolutno svaka informacija izadje iz kluba i svi je znaju.dok partizan uspeva da zadrzi unutar kluba veliku vecinu stvari...
« Poslednja izmena: Jul 17, 2013, 10:20 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Bajro Župić

  • ex Žilijen
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Jun 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.133
  • Ugled: +0/-0
  • I to je to. Mi i Oni. Jedno brdo, dva univerzuma
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #200 poslato: Jul 17, 2013, 10:50 »
Hahahahaha, koja komendija...
Početkom devedesetih je bio Boban frizer, sad Miško taksista...
Sledeći je Ćazim iz gradske čistoće...

Koja sila osovine, trojni pakt..taksista-šatro novinar-prvi potprecednik... :smeh1: :smeh1: :smeh1:

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #201 poslato: Jul 17, 2013, 11:04 »
Meni je ovo super! Majke mi. Genijalni Čovke je odradio sjajnu stvar i naterao ovog "novinara" da lepo ispriča sve umesto da se množe kojekakve priče, glasine i tračevi kao u malom klubu gde, npr.,  3 ljudi u upravi (!!!) javno iznose tri opasno različita podatka koliki je zapravo njihov godišnji budžet (da ne idemo dalje)!!! Pa, onda čak izadje i detaljno dokumentovana knjiga o "Najvećim mućkama u CSKA", ali opet - nikom ništa.


Zato mislim da baš ovako treba! TRANSPARENTNO! Jesi tražio kintu? Od koga? Za koju uslugu? Ako postoiji legalan način, dobićeš za to predvidjen % i THE END!


Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #202 poslato: Jul 17, 2013, 11:09 »
sto jes jes cova ga je na finjaka nasankao...


a oni sto sada hoce da predstave kako eto andjus ili neki taksista nam postavljaju trenere,bolje nek gledaju u svoje dvoriste.
predlog moze da dodje od svakog(setimo se da je binic tvrdio,iako nije bio nista u klubu, da je on prvi predlozio robija za trenera,pa ne znaci da ga je on postavio,kao sto to sada nije uradio andjus,a nije ni uzeo proviziju za menadzerski posao),ali zna se ko usvaja predlog...a za razliku od drugih novinara koji isto predlazu ili ti vrse agitaciju preko svojih novina za nekog trenera ili igraca,andjus ima malo jace veze pa je bez neke agitacije preko emisije on direktno odneo predlog u klub...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.981
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #203 poslato: Jul 17, 2013, 11:25 »
Tek sada videh o cemu je tu rec. O tom krmku Anjdusu jos odavno imam stav da se radi o najobicnijoj histericnoj samorekalmerskoj budaletini koja bi rodjenu majku prodala za mesto Zvezdinog portparola. Prevrtrljivac kome u skladu sa dnevnim interesima Dzajic cas valja cas ne valja, cas je jedini spas cas je lopov; sa podjednakim zarom danas zastupa jedno a sutra potpuno suprotno misljenje; djubre koje bez trunke stida paradira svojim radikalskim vezama i vezicama ne bi li impresionirao svetinu, potpuno nesvestan da time unizava sve sto zeli da kaze. Uopste ne sumnjam u te kombinacije taksista Misko - majka Zorica - Aca Vucic; zna se odavno kakav se sve polusvet tuda nakotio. Ali Covicu svaka cast sto ga je majstorski navukao da se prikaze gledaocima u svoj svojoj nakaznosti; sada znamo i na sta se svodi to veliko zvezdastvo. Nadam se samo da je i onom delu navijaca koji iz nekog meni potpuno nedokucivog razloga veruje u njegove tlapnje, ogovaranja, politikantska jajarenja i lazi od sinoc jasno koje je to zlo: kvazinovinarski bednik koji bi preko vlastite emisije da kadrira u klubu za koji navodno navija. Sramota je za tu TV (oni doduse ni ne znaju znacenje tog pojma, to je samo televizijska verzija Radio Fokusa; nesto poput radikalskog Folkiser Beobahtera) i za klub sto mu se dozvoljava da to cini tako dugo. Ali, moze mu se, ima jaka politicka ledja, cim na nagovor taksiste moze da ide kod najmocnijeg politicara u zemlji da resava pitanje struke u klubu.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #204 poslato: Jul 17, 2013, 11:34 »
Meni (valjda zato što sam gastos i ne vidim širu sliku) je on delovao čak simpatično! Negde sam ga ukapirao kao malo opičenog, ali donkihotovski predanog Najvećoj. Ima u njegovoj arhivi jako zanimljivih razgovora (naravno, puno toga je zavisilo i od sagovornika od kojih su neki bili baš  cool).


Ali, nakon ovoga od sinoć potpuno delim tvoje mišljenje, Dule. U stvari on je samo današnja reinkarnacija onog tipičnog novinara-govnara koji bi da se uvuče u svaku poru FK i da onda rovari, cedi tračeve, tobož stvara nekakve saveze i prijateljstva sa ljudima koji stvarno vladaju klubom. Jer, šta bi on najradije da bude u životu? Predsednik Jedine, pobogu!


Samo, neće moći...

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #205 poslato: Jul 17, 2013, 11:39 »
kad oplete u sledecoj emisiji ako je bude naravno

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #206 poslato: Jul 17, 2013, 12:32 »
posto spominje takstistu miska,ne bi me cudilo da taj takssista u stvari ispadne misko bogdanovic,koji je sada kao neki menadzer,a inace covek koji je po dokumentima policije bio clan vozdovackog klana.a koji je sada u srbiji daudin menadzer,i menadzer jos nekih igraca.logicnije je da se radi o tom tipu,jer siguirno taj ne taksira.a mnogima je to bilo osnovno zanimlanje,pa su odavno prestali sa tim da se bave...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Bajro Župić

  • ex Žilijen
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Jun 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.133
  • Ugled: +0/-0
  • I to je to. Mi i Oni. Jedno brdo, dva univerzuma
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #207 poslato: Jul 17, 2013, 01:04 »
 :clap: Ahahaha, kako je vama dobro...
Još ćete da me "ubedite"(pošto ste već sebe,vidim ubedili) da ga je Ćoravi navuko i da je mnogo pametan a Anđus nije "hteo" da se ovo sazna nego je Ćoravi to majstorski izvuko iz njega ... ma malo vam fali... :smeh3:

Još samo da Kocy baci lament nad Železnikom, tačnije nad sokakom četničkog vojvode Stjepana Supanca, da neko ubaci poster  "Ćoviću legendo" i ja sam "ubeđen" ...  :trampol:

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.981
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #208 poslato: Jul 17, 2013, 01:05 »
Zivotna mi je ambicija da tebe ubedjujem u bilo sta.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #209 poslato: Jul 17, 2013, 01:59 »
Sami su krivi. Da se nisu toliko slizali sa Andjusom, da su ignorisali budalu, ma koliko bilo istinito to što priča, da ne ulazim u detalje, sada bi se pričalo o klevetanju i za par dana bi sve bilo gotovo.
Ovako, koristeći usluge ambiciozne budale, samo su dali povoda da ih proziva i unakažava.
Jel tačno da je Miško taksista to završio? Jeste?
Pa dobro, onda Mišku taksisti platite procenat koji mu pripada.
12000 evra, ništa strašno. Znaju oni da bacaju pare za razne gluposti.


Zvezda je od moje firme inkasirala neku cifru. Iako duguju Boga oca, ne spuštam se na nivo jajara da molim za besplatne karte... Eno kod Zokija Mijovića red isped kancelarije... svi se nešto muvaju, "...jel možeš meni da središ tri Vipa...", "...daj meni dve galerije..." Za sada ih odbija rečima da ko mu donese a4 papir sa odobrenjem "onog lika koji radi samo četvrtkom" on će im dati besplatno... A ti smradovi i ljigave jajare nose cipele vrednije nego moj peugeot partner 1,9 iz 2007 godine....





Karte su za moje poslovne partnere, za ljude koji su ostali uz mene i sada kada je najteže, i to sve zbog tih koje idu da gledaju...



John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.