Autor: NenadBG Tema: FK Crvena zvezda 2013/14  (Pročitano 299506 puta)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.981
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #270 poslato: Jul 26, 2013, 11:03 »
Mladenovic nema sta da trazi u Zvezdi vise, valjda je to sada svima jasno. Sta je bilo, bilo je, idi decko u Slobodu ili Borac ili odakle si vec dosao. Da mi je neko rekao da ce mi nedostajati Mijailovic...
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #271 poslato: Jul 26, 2013, 11:11 »
Zvezda je i sinoć pokazala da je skup antitalenata, bahatih i neodgojenih do koske (što bi vi rekli)...onaj Kasalica je egotrip svoje vrste, koji bi davno bio kažnjen ili otjeran zbog ponašanja (sjećam se jedne tekme vašeg prvenstva gdje je u trku šakama udarao po glavi suparnika)...
Dauda je možda najgori napadač kojeg sam vidio u životu, nit kretnje, nit postavke, nit brzine...ma ničeg, izgubljen u prostoru...
a i trener mi se čini kao zalutao u klub...
jedan napadač i nabijanje na njega je sve što je naučio ekipu...
jebote, Prosinečki je za ove bio Mourinho, Guardiola i Fergi u jednom...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.981
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #272 poslato: Jul 26, 2013, 11:21 »
A sto se nevaspitanja i bahatosti tice, ovde je sve receno:

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Sjajan tekst. Sjajan.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #273 poslato: Jul 26, 2013, 11:38 »
doista...čovjek sve ispravno rekao...

i pazi sad - uzmi primjer Zvezde ili Partizana, ponašanja njihovih "zvijezda" i toleriranja pizdarija od strane klubova...ni jedne osude, ni jedne kazne...
s druge strane, uzmi primjer mog BSK-a, trećeligaša iz malog mjesta...
i kluba u kojem je disciplina i fair play na prvom mjestu...uprava je još davnih dana donijela pravilnik da se svako neprimjereno ponašanje prema sucima, suparničkim igračima ili publici, svaki žuti ili crveni karton, novčano kažnjava bez iznimke...žuti je valjda 300 kn, a crveni 600 kn (80 eura)...
epilog svega je da je BSK jedna od najpristojnijih i najkorektnijih ekipa, što priznaju svi u ligi...u prošloj polusezoni je bilo samo 5 žutih kartona...

znači, sve je do kluba, i ukoliko je klub "ispravan", biti će i igrači...
ukoliko klub boli ona stvar, još manje će i igrače...
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.981
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #274 poslato: Jul 26, 2013, 12:08 »
Razlicite su to stvari, da ne mesamo babe i zabe. I u Zvezdi i u Partizanu se vrti mnogo veci novac, pod jedan, a pod dva, daleko od toga da su razni Lole Smiljanici, Koromani, Mladenovici i njima slicni pravilo. Ipak su, Bogu dragom hvala, jos uvek izuzetak. Dokle, ostaje da se vidi. Cinjenica jeste da su klinci sve nevaspitaniji, da su im roditelji surovo ambiciozni, da se sredstva sve manje biraju. I onda kada ti u klub dodje neki takav "na gladan kurac pravljen" ambiciozni egomanijacni primitivac, onda dobijes to sto dobijes...u pravu si u necemu drugom, a to je da klubovi koji se bore da opstanu ponekada jesu prinudjeni da tolerisu razne Mitrovice i njima slicne buzdovane, jer su im neophodni za rezultat. Uostalom, to ni napolju nije nepoznata disciplina, od u tekstu pomenutog Balotelija sve do kojekakvih Suareza, Bartona, ili recimo onog vaseg "tamnoputog" reprezentativca i sl.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.971
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #275 poslato: Jul 26, 2013, 12:11 »
Koliko me pamćenje služi, sjećam se da je Robi na samom početku u Zvezdi napravio pravilnik o ponašanju i kažnjavanju za raspavu sa sudijama i sl.
A ono što je Mihajlović uradio sinoć, ono je za psihološke analize..
Ipak jedan detalj koji sigurno nikad neću zaboraviti. Mlada reprezentacija igra u Novom Sadu ja mislim i Ninković dobio žuti jer se svađa sa našom publikom.  :wacko: :wacko:


Aj ako ima neke koristi od svega ovoga, ima to što je Mitrović sada na EP..

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.971
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #276 poslato: Jul 26, 2013, 12:13 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Uostalom, to ni napolju nije nepoznata disciplina, od u tekstu pomenutog Balotelija sve do kojekakvih Suareza, Bartona, ili recimo onog vaseg "tamnoputog" reprezentativca i sl.



Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #277 poslato: Jul 26, 2013, 12:14 »
koci vidim spominje daudu,mislim da ga je pre neki dan spominjao i dule(tj pad u njegovoj formi).koliko znam problem sa daudom nastaje u trenutku kada para nema,i on je bio nezadovoljan zbog neredovnosti plate,i bila je prica o raskidu ugovora.zato su mu brze bolje isplacena dugovanja,sto je dovelo i do nekih novih zahteva za raskid.stojanovic kada je dosao je i rekao da dauda mora mnogo vise da se zalaze na trenizima,i svi koji su gledali treninge kazu da se ne vidi zar i motivisanost kod njega.u sustini treba sesti sa njim i dogovoriti se dal on hoce ili nece da igra.takodje treba ga staviti na klupu,nek igra i mihajlovic(koliko god sinoc napravio sranje) ili mali ozegovic,tu je jos i milunovic kada se potpuno vrati,a imamo i jos nekog mladog visokog spica,valjda djordjevic neki.nije bitno ko,ali ako se ne zalaze i igra preko kurca,ajde na klupu,pa mozda mu dodje do mozga da mora da se trudi,a da to i njemu znaci za karijeru.


zanimljivo sta je koci napisao da je spor,a on je za spica izuzetno brz,sto je pokazao prosle sezone.dauda je i te kako na pocetku pokazao da ima slifa i da moze da bude odlican spic,naravno ako te igre sa pocetka ponavlja u kontinuitetu,ali ovakav dauda,bez volje i zelje nije ni za drugu ligu,a kamoli za zvezdu...
« Poslednja izmena: Jul 26, 2013, 12:15 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.981
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #278 poslato: Jul 26, 2013, 12:43 »
Pa da, onaj Dauda odmah po dolasku i ovaj od juce su nebo i zemlja. I takodje se slazem da brzina uopste nije problem (da li su, stajaznam, Vijeri, Vujovic, "ja" ili Zigic bili brzi?). Ako hoces da igras, izvoli, ako neces - ruka ruci i srecan put.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.766
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #279 poslato: Jul 26, 2013, 02:05 »
 nije dauda najveci problem u zvezdi ali se kao po vec ustaljenom obicaju sva krivica prebacuje na stranog igraca koji niti je najgori niti je najskuplji u ovom timu ako ova grupa diletanata moze tako da se nazove, sve dok u zvezdi mesto imaju ludi dzoni, folirant kasalica i jos veci folirant mladenovic te penzioner mrtvijas nema svrhe pricati o daudi kao najvecem problemu, o stoperima ne mora ponovo da sde pise jer ja nisam video do sad u ozbiljnom fudbalu da eneki klub koji hoce da igra evropske meceve igra sa dva klinca na stoperia i jos dovodi i treveg klinca iz perua kao pojacanje od koga sad svi ocekuje da bude bolji od vidica i ivanovica zajedno 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #280 poslato: Jul 26, 2013, 03:10 »
Meni ni dalje nije jasno šiljenje kite na Mudrinskom, a da pri tom još uvek nije dovedena njegova zamena.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.897
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #281 poslato: Jul 26, 2013, 04:46 »
ljudi, ja imam priliku da se povremeno družim (zajednički prijatelji) sa nekim našim prvoligaškim igračima (čak i par povremenih reprezentativaca) i stvarno me ništa od ovoga ne čudi.


Ja sam ranije bio uzdržan smatrajući to pričama propalih i ljubomornih fudbalera i stereotipima, ali današnji klinci koji pikaju fudbal su zaista blizu kvalifikacije "niža rasa".


OK, nisam ni ja neka "bečka škola", ali ona doza bahatosti, lošeg ukusa, kurčenja i preterivanja je stvarno DNO. Časne izuzetke ne spominjem, jer samo potvrđuju pravilo.


Jedino što me nervira jeste što i dalje toliko volim fudbal da sve to i dalje pratim, iako sam svestan koliko je trula priča  :no:

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #282 poslato: Jul 26, 2013, 07:22 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ljudi, ja imam priliku da se povremeno družim (zajednički prijatelji) sa nekim našim prvoligaškim igračima (čak i par povremenih reprezentativaca) i stvarno me ništa od ovoga ne čudi.


Ja sam ranije bio uzdržan smatrajući to pričama propalih i ljubomornih fudbalera i stereotipima, ali današnji klinci koji pikaju fudbal su zaista blizu kvalifikacije "niža rasa".


OK, nisam ni ja neka "bečka škola", ali ona doza bahatosti, lošeg ukusa, kurčenja i preterivanja je stvarno DNO. Časne izuzetke ne spominjem, jer samo potvrđuju pravilo.


Jedino što me nervira jeste što i dalje toliko volim fudbal da sve to i dalje pratim, iako sam svestan koliko je trula priča  :no:


Ja sam u životu upoznao 3-4 polu profesionalna fudbalera....jedan je normalan dečko sa normalnim manirima i nekim obrazovanjem ostali...dno dna....kad progovori sve ti jasno a o bahatosti i nadmenosti da ne pričam......a još se radi o likovima koji igraju u lokalniom beton ligašima..Šta onda reći za mamine i tatine sinove u nešto jačim klubovima a o Zvezdi i Partizanu da ne pričam...

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.971
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #283 poslato: Jul 26, 2013, 09:23 »
Ode Luka u Anderleht. Srećno i hvala za ono što je pružio crveno bijelom dresu. Bio je jedan od rijetkih koji je igrao srcem za Zvezdu..


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #284 poslato: Jul 26, 2013, 10:20 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ljudi, ja imam priliku da se povremeno družim (zajednički prijatelji) sa nekim našim prvoligaškim igračima (čak i par povremenih reprezentativaca) i stvarno me ništa od ovoga ne čudi.


Ja sam ranije bio uzdržan smatrajući to pričama propalih i ljubomornih fudbalera i stereotipima, ali današnji klinci koji pikaju fudbal su zaista blizu kvalifikacije "niža rasa".


OK, nisam ni ja neka "bečka škola", ali ona doza bahatosti, lošeg ukusa, kurčenja i preterivanja je stvarno DNO. Časne izuzetke ne spominjem, jer samo potvrđuju pravilo.


Jedino što me nervira jeste što i dalje toliko volim fudbal da sve to i dalje pratim, iako sam svestan koliko je trula priča  :no:


Ja sam u životu upoznao 3-4 polu profesionalna fudbalera....jedan je normalan dečko sa normalnim manirima i nekim obrazovanjem ostali...dno dna....kad progovori sve ti jasno a o bahatosti i nadmenosti da ne pričam......a još se radi o likovima koji igraju u lokalniom beton ligašima..Šta onda reći za mamine i tatine sinove u nešto jačim klubovima a o Zvezdi i Partizanu da ne pričam...

Od "vrhunskih" fudbalera koje sam upoznao, jedino za Dejana Govedaricu mogu reći lepe stvari.  A ovo ostalo...  :yawn: