Autor: NenadBG Tema: FK Crvena zvezda 2013/14  (Pročitano 296956 puta)

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #345 poslato: Avgust 08, 2013, 03:59 »
ocekujem pobedu zvezde i prolaz cernomoreca

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.971
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #346 poslato: Avgust 08, 2013, 04:03 »
Utakmica moze da ode na obe strane, a sto se publike tice, verujem da ce biti i preko 40.000.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #347 poslato: Avgust 08, 2013, 04:06 »
Pero, opušteno dolazi x2.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #348 poslato: Avgust 08, 2013, 09:18 »

Tačno sam znao da će promašiti. Trebao je Ninković pucati...
Daj Bože da griješim, ali mislim da je ovo gotovo...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #349 poslato: Avgust 08, 2013, 09:26 »
Ko mu skida kapitensku traku?  :D
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #350 poslato: Avgust 08, 2013, 11:16 »
Dobro je što nisam gledao... :kafa:

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #351 poslato: Avgust 08, 2013, 11:17 »
Da je čovjek, ne bi više ni uzeo onu traku, nego je bi je dao Bajku. Nadao sam se da će Ninković pucati penal, ali dzaba  :udaraozid: .
Ljudi skontajte i ovo nerješeno je odličan rezultat, mi smo igrali sa 2,3 igrača manje (Vešović, Mladenović, Milijaš)...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #352 poslato: Avgust 08, 2013, 11:21 »
"Da je čovjek", sam bi predložio reviziju svoje enormne plate za uslove u kojima posluje današnji FK CZ ! SRAMOTA!
Njegova indolentnost, kurcobolja i pritom glumljenje nekakve mega zvezde će mu se kad tad obiti o glavu.


Što se naše igre tiče - ima tu materijala, ali za drvnu gradju.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.730
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #353 poslato: Avgust 08, 2013, 11:45 »
 jebiga ovo je samo posledica proslogodinjih poteza kad je oteran Robi pa doveden mrtvijas, tacno sam znao da ce nam on i vesovic biti manjak na ovom mecu pa je i nereseno dosta, nas kapiten ima 360 hiljada evra platu a ne potrci ni 500 metara za vreme utakmice :pusiga: 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.730
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #354 poslato: Avgust 09, 2013, 10:25 »
iako smo mislili da ništa novo ne možemo naučiti ili videti,po ko zna koji put je pokazano da smo mi fenomen ... igrali smo revanš u Evropi ... Džaja izjavi kako ga boli patka za Evropu i kako mu je TSL važnija ....valjda,zbog te izjave,ne namestismo sve stolice na jugu ... kao,koji će nam kad ćemo ispasti ....valjda zbog te izjave je i Sever pomislio da se igra protiv Rada,pa je arsenal upotrebljene pirotehnike bio onoliki .... naravno,to će izuzetno pomoći klubu koji je finansijski i više nego stabilan .... naravno,imaju i oni svoje prioritete ,pa tek onda na red dolazi Zvezda ...(početak oba poluvremena)valjda su zbog svega toga i ovi naši na terenu pomislili da će neki Majo,kad već ne može Džajo,da nam "otvori vrata" Evrope .... provocirajući fortunu ,kako je lepo rekao onaj prethodni retard na klupi Svetskog šampiona .... novo vreme ,donosi i nova razmišljanja ... nekada smo hrlili na stadion sa verom da možemo da izbacimo Barsu sa Ronaldom,a danas jer smo bili sigurni da je to poslednja evro utakmica .... tada smo išli da pobedimo,da se pobijemo,a sada više zbog toga što je to neka navika,kao Evropa kurac-palac-kažiprst .... jedino što je ostalo isto je da tada nismo marili za ime već smo išli u juriš ... ni danas ne marimo za ime,samo spustimo gaće,rezervišemo separe na Acapulcu i pozovemo par prangija za oslobadjanje od stresa .... gledam juče onaj jad .... i prosto je fascinantno koliko svi ličimo ... uprava na struku,struka na ekipu,ekipa na tribine,tribine na brod ludaka nesvesnih da nema više,da je ostalo samo ime i istorija .... povraćalo mi se od Vešovićevih bravura,mladenovićevih driblinga,Mrtvijaša u kompletu ... onaj DOuda može bar da smrdi,kad već ne može da stigne,izrempluje,osvoji loptu ... šutne,bilo šta .... želudac mi se okrenuo kada sam pomislio da je ta vreća govana jedina bila isplaćena na kraju sezone i da je on kao nešto nezadovoljan ... seme li mu jebem smrdljivo ... Ninković je definitivno imao stanje duboke kome pri potpisivanju ugovora,Kovačević je vrlo srčan i to bi bilo sve .... pišem haotično,meni je to dozvoljeno,ja znam za koga navijam i zbog koga sam i zašto počeo da navijam .... ova govna koja danas nose odela,trenerke,dresove i kravate sa grbom FKCZ to ne znaju ....njima je juče bila poslednja utakmica u Evropi,a meni u ovoj sezoni           prenosim pisanje mog prijatelja sa drugog foruma
« Poslednja izmena: Avgust 09, 2013, 10:28 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.971
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #355 poslato: Avgust 09, 2013, 03:06 »
Bas lose. Ne mislim tu toliko na samu igru vec na kompletno "ozracje". Prvo, sever: drugi put se vec desava da je njima kada je Zvezdi najpotrebnije da se protivnik "usere", da ne znaju da li ce izneti glavu na ramenima, da grmi sa svih strana (a imao sam prilike da razgovaram sa nekim ljudima koji su igrali protiv Zvezde na Marakani, kakav je to pritisak, uostalom o tome su svojevremeno govorili cak i iskusni profesionalci kakvi su Kadlec ili Kuka), vaznije od Zvezde to da li je Ceda narkoman i da li ce neki od njihovih "saboraca" biti pusten ili ne (prvi put je tako bilo, ako me pamcenje sluzi, protiv Libereca - sa istim ishodom). Bruka. Zapad: koliko tu sveta ima koji nema pojma ni o podrsci klubu ni o fudbalu, pa to je za neverovati. Bitno je da su zvizdali Milijasu i skandirali posle promasenog penala (da ne bude zabune, nemam nameru da branim njegovu indolentnost i kriminalne igre), i trener koji ga menja u poluvremenu?! Pa ili ga ne stavljaj u tim, ili ga menjaj bar posle 5-10 minuta u drugom, ovako je ispalo da ga je zamenio na zahtev publike?! Drugo, izlazi Dauda (a decko je stvarno kidao koliko se trudio, ali ne moze sam u spicu) a ovi mu - zvizde?! Tuzno. Sto se mene tice, istok je odrzao cas svima, kad god su ovi zapevali nesto sto nema veze sa Zvezdom, sa istoka je kretalo "Zvezda, ooo", i svaka im cast. Zato iducu utakmicu idem da gledam sa te tribine. Sto se same igre tice, rekoh i ranije, ovi Ukrajinci nisu nista, i ubedjen sam da bismo ih prosli da je makar Martinovic igrao u prvoj utakmici (onaj decko Lazic je i sinoc bio skroz pogubljen), ili da je Nine ubo zicer na pocetku ili Milijas realizovao penal na kraju prvog poluvremena. U svakom slucaju, Zvezda nije losiji tim i da je bilo samo malo vise pameti u radu uprave danas bismo bili u zrebu za plej-of. Ovako, sta da se radi. Nedelja i Ivanjica (ukoliko opet nisu menjali termin).
"This is exactly what football should be about."

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #356 poslato: Avgust 10, 2013, 09:32 »
Zna li ko da li će sutra biti TV prenosa?

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #357 poslato: Avgust 10, 2013, 09:40 »
Zna.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #358 poslato: Avgust 10, 2013, 10:35 »
Idi u kurac  :smeh3:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #359 poslato: Avgust 10, 2013, 10:54 »
Čović se oglasio saopštenjem.  :))
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!