Autor: NenadBG Tema: FK Crvena zvezda 2013/14  (Pročitano 296985 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #375 poslato: Avgust 12, 2013, 09:16 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

po meni onjilo je odlicno pojacanje ako ostane dauda,u suprotnom,maltene jos jedan u nizu losih poteza nase uprave...
i da jos jedan prekasno doveden igrac.umesto da su ga doveli letos na vreme,imali su celu proslu sezonu da ga skautiraju,oni cekaju da pocne prvenstvo,i covek odigra dobro protiv nas(ne prvi put) i eto tek onda se dovodi...

sto se tice grobarskih upadica o napustanju lige,porazu u ivanjici i sl,klasicna grobarska zamena teza vec godinama,jer apsolutno nikakve veze nasa losa igra,poraz(i),stanje u klubu,upropascavanje naseg kluba i sl,nema sa lopovlukom u nasem fudbalu,navlacenjem za partizan godinama,partizanovom lobiju koji mu omogucava da godinama kada treba bude poguran,par utakmica odigra sa prijateljskim klubovima i sl,a onda se udje u formu,i jebi ga,onda zazluzeno budu prvaci...
mi smo juce bili losi i zasluzeno smo porazeni,ne videh da se iko bunio zbog toga,ali vi niste odigrali nista bolje protiv ekipe koja je dosla sa 11 igraca,pa vam je sudijskom kradjom omoguceno da dobijete...i jedno sa drugim nema ama nikakve veze. rec je o potpuno odvojenim temama.
inace bar sam ja ovde mnogo puta pisao ili kopirao tekstove o stanju u zvezdi,lopovluku u njoj,losem radu uprave,losem stanju u klubu,losem stanju omladinske skole(pitanju koje je skoro bilo aktuelno) i sl.ali to sto ovde takve teme ne izazovu preveliku paznju,a na pricu o kradji u korist partizana dize se kuka i motika,vrsi se zamena teza,prica o losem stanju u zvezdi i sl...


dule,pa ti cekas prenos na tv-u i ako nemas kanal to je to.ne trazis ocigledno na netu,a mile je nasao negde na netu casting i to je to... ;)
« Poslednja izmena: Avgust 12, 2013, 09:37 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Mile

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Dhahran, Saudi Arabia
  • Poruke: 12.206
  • Ugled: +143/-8
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #376 poslato: Avgust 12, 2013, 09:43 »
preko balkaniyuma....pretplata pa prenose sve na stream i vidi se sve dobro.

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.971
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #377 poslato: Avgust 12, 2013, 09:49 »
Nenade, Mile, da, cekao sam prenos na TV na kanalu na kome je inicijalno bio najavljen. Preko neta sam odustao da pratim uzivo bilo sta, pogotovo ovako vazne stvari. Em me stream uvek, ali uvek zezne u kriticnom momentu, em mi je ekran netbooka smesno mali, da ne idem u neke druge detalje zasto mi je to bilo neizvodljivo.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #378 poslato: Avgust 12, 2013, 10:36 »
Ova uprava je toliko nesposobna da je to za posmatranje.
Danas sam čuo iz izvora koji je manje-više pouzdan, da Aca Lukas još nije platio korišćenje stadiona, kao i da minimalci kasne dva meseca...
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #379 poslato: Avgust 12, 2013, 11:16 »
Isti taj lik (ne Aca Šmrkas već njegov menadžer) i meni duguje neku siću već par meseci.
 
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #380 poslato: Avgust 12, 2013, 11:29 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ova uprava je toliko nesposobna da je to za posmatranje.
Danas sam čuo iz izvora koji je manje-više pouzdan, da Aca Lukas još nije platio korišćenje stadiona, kao i da minimalci kasne dva meseca...
koliko se secam bila je neka prica da odredjen iznos od svake karte ide zvezdi.dal je to tacno ili ne ne znam,ali tako se pisalo i pricalo.a moguca je i ova varijanta sto je boki spomenuo,da su zvezdi ostali duzni te pare...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #381 poslato: Avgust 12, 2013, 11:36 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nenade, Mile, da, cekao sam prenos na TV na kanalu na kome je inicijalno bio najavljen. Preko neta sam odustao da pratim uzivo bilo sta, pogotovo ovako vazne stvari. Em me stream uvek, ali uvek zezne u kriticnom momentu, em mi je ekran netbooka smesno mali, da ne idem u neke druge detalje zasto mi je to bilo neizvodljivo.


Pa kad koristiš streamove za dž.   ::)  I ja sam, kao i Mile, gledao celu utakmicu preko balkaniyuma (odličan stream) i mogu ti reći da smo u prvom poluvremenu, uprkos dva rano primljena gola, igrali odlično. Moglo je komotno biti 5:2 za nas već tada. U drugom dolazi do raspada sistema (i totalnog kraha ionako bušne odbrane) kada je Martinović dobio drugi žuti karton (opravdano i jedan i drugi). Otada, pa do kraja, su nas prolazili kao čunjeve - Vešović nije bek, Mladenović jeste, ali je očajan, dok se onaj momak Lazić potpuno pogubio. Još je ušao Krneta da "pojača" - i sve ti je jasno.
Ali, ako bi se na onoj igri iz prvog poluvremena moglo dalje graditi - mislim da se i te kako imamo čemu nadati. Pečnik sve bolji, Nine i Dauda opasni, Aca Tenk rilja po celom terenu... odlično su izgledali (imaš na RSB snimak oba poluvremena - pogledaj prvo) .

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.971
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #382 poslato: Avgust 13, 2013, 03:14 »
Verujem da smo bili dobri na startu...jos kada se ne bi igralo dva poluvremena  :) . I ne sumnjam da cemo biti mnogo bolji kada jednom kompletiramo takmicarsku ekipu i to pocne da se uigrava. Medjutim, izgleda da ovi imbecili iz uprave stvarno hoce da prodaju Daudu?!?! Odavno govorim da Zvezda mora prvo sama da se procisti od sljama a tek onda da krene na Karadzica i ostale mafijase. Ovako smo sami sebi najveci neprijatelji. Da smo mi ono sto bi trebalo da budemo i sto zasluzujemo da budemo, da li zaista iko normalan misli da bi Karadzic mogao tek tako da radi to sto radi?
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #383 poslato: Avgust 13, 2013, 06:58 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


mislim da ovo definitivno znaci oprostaj sa daudom.a iskreno ne vidim kako to moze da bude dobro...posebno sto je on 100% nas igrac.a onjilo 70%,videcemo koliko mrdja.a pri tom je trenutno verujem bolji od obojice,jer pitanje u kom je stanju mrdja posle godinu-godinu i po neigranja...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #384 poslato: Avgust 13, 2013, 07:05 »
Dovodjenje ovog poluinvalida koji je igrao ko Šćepakadabra čak i kad je bio zdrav je za mene definitivan dokaz da je ova uprava nesposobna (cit. Laki.). Dodao bih-  i glupa.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #385 poslato: Avgust 13, 2013, 07:13 »
Imace oko 120k godisnje...






Dobar je on bio u Sionu, ali su mu te(teske) povrede bas upropastile tu epizodu u karijeri... cini mi se da je 2 puta kidao prednje ukrstene...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #386 poslato: Avgust 13, 2013, 07:45 »
da 2 puta,i to dve razlicite noge...
mrdja u vojvodini je bio odlican,i taj mrdja bi nam bio odlicno pojacanje,ali apsolutno niko na ovom svetu ne zna u kom je on stanju,pa realno to ne zna ni on sam...


uprava apsolutno gubi kompas,ne zna se stako radi,svako i dalje vuce na svoju stranu.svako ima u glavi nekog svog igraca,svaki clan uprave mora da se zadovolji i namiri.i dalje i te kako ima ugradjivanja.
iako naravno je tesko pa skoro i nemoguce naci dokaze,ali dati za onjila 450k+30% apsolutno nema logike,tako da je sasvim moguce da se tu neko ugradio.dobar je on igrac,ali ovoliko para i ovoliki procenat je van pameti davati.


cekalo se do kraja,da ispadnemo iz evrope,da u prvom kolu izgubimo,a onda na vrh na nos dovodimo pojacanja.i preskupo i placamo...


sledeci je izgleda cavric iz ofke.dobar igrac,krilo(sto nam treba),94godiste.po nekim informacijama to je maltene vec zavrsen i dogovoren posao.inace pre nekih godinu dana decko je bio slobodan igrac(istekao mu je ugovor sa banatom),i mogli smo za dz i malu platu da ga dovedemo.navodno je i postojala neka zainteresovanost,ali decko se bojao da nece dobiti sansu u zvezdi,a nasi nisu previse zapeli,mislili su da njemu treba da bude cast da igra za zvezdu,i decko je otisao tamo gde su ga vise zeleli i gde je imao mnogo bolje sanse za napredak.a sada cemo debelo da ga platimo i da mu damo dobru platu  :udaraozid: :udaraozid: :udaraozid:
nema sta to je taj planski rad...
« Poslednja izmena: Avgust 13, 2013, 07:49 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #387 poslato: Avgust 13, 2013, 09:43 »
Citat
Citat
On je naveo da Abiola Dauda ostaje u Zvezdi i da je to jedinstven stav rukovodstva, da se trener pita o njegovom statusu, a da će se o eventualnom odlasku govoriti samo ako stigne odgovarajuća ponuda.
Лаже Стојадиновић и штити их (јер се плаши за фотељу вероватно)!
Џајић и Тончев су за то да се Дауда склони!

Истина је да је тренер незадовољан залагањем Дауде на тренинзима и утакмицама, није истина да је јединствен став руководства да га желе у Звезди!
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #388 poslato: Avgust 13, 2013, 10:16 »
kad vidim kakav se sljam okupio da rusi Karadzica, dodje mi da napisem koju rec podrske, ali opet ne mogu, Karadzic je sljam za sebe... Nasla krpa zakrpu, strahota jedna, nista drugo
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2013/14
« Odgovor #389 poslato: Avgust 13, 2013, 10:27 »
sljam ili ne nema veze,karadzic je odavno trebao da ode sa svoje funkcije.nema to veze sa tim ko ga rusi(prosto nesto poput onog 5oktobra)...

Citat
bio sam na treningu da vidim ONJILA i zadovoljan sam ...uz pravilan rad i malo strpljenja dobicemo strasnog igraca!!!Utisak dana je mali JOKIC(dosao iz komsiluka),treba ga odmah u vatru gurnuti(umesto Milijasa),ZA KLASU BOLJI OD SAVICEVICA.ON,TENK I NINE U SREDINI!!!


PS.i da onjilo je u srbiji vec 5god,sto znaci da zadovoljava uslove da regularno dobije srpski pasos(ne kao kleo ili evandro),i da bude domaci igrac.sto mu je odredjena prednost u odnosu na daudu.
« Poslednja izmena: Avgust 13, 2013, 10:30 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...