Autor: NenadBG Tema: KK Crvena zvezda 2013/2014  (Pročitano 180974 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.724
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #630 poslato: Novembar 20, 2013, 09:14 »
  Dejan Radonjić je sasvim OK trener koji fanatično radi uz bezbroj podmetanja onih koji bi da destabilizuju KKCZ što je najgore nisu baš svi iz komšijskog tabora već što reče onaj Jakovljević pre neko veče većinom oni treneri iz BG koji nemaju trenutno posao pa jedva čekaju neki kiks Zvezde da opletu po Radonjiću kako bi se dokopali njegovog mesta.Ja sam Prezadovoljan kako ekipa igra i koje rezultate postižemo jer realno do sad jedini kiks je poraz u Širokom sve ostalo je bilo manje više OKŠto bi rekao moj drug Daba "puna podrška stručnom štabu i igračima KKCZ"   
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #631 poslato: Novembar 20, 2013, 09:25 »
Ako je to rekao Dragan Jakovljević onda tu nešto opasno ne štima, jer je on kao Mokin izdanak glavni pretedent na klupu zvezde već jedno četri-pet godina
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.724
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #632 poslato: Novembar 20, 2013, 09:44 »
  u petak veče kod Tegija na SOS-u baš to izjavio i to sa punim pravom a najglasniji su Trifini ortaci u toj celoj hajci na Radonjića ali ja se iskreno nadam da Čović neće nasesti na ta podmetanja.Kod Zvezde je uvek problem što ima puno onih koj iznutra podrivaju dok KKPartizan to vešto drži u svojoj kući iako se o radu njihovg trenera itekako mogu voditi polemike ali njega ni na konferenciji za štampu nema ko da nešto pita dok Radonjića i kad pobedi utakmicu rešetaju razni "stručnjaci" po medijma i forumima
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #633 poslato: Novembar 21, 2013, 07:10 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Zvezda slabo koristi crnce. Nelson forsira nepotrebno i ponekad nema nikakve logike u igri. Dok je Bogdan imao snage pravio mu je malu decu na terenu 3 četvrtine. Jaka je opasan igrač, ali malo se loži što bi jača trenerska ruka umela da iskontroliše, sinoć umalo da zajebe čistu pobedu.

Biće zanimljivo videti kako će ovo da se razvija u nastavku sezone.
Bas zesce, zahvaljujuci tebi i tvom postu sam imao psihedelicni animirani mozaik gde lik u tvom avataru puca sebi u usta. Dobra vutra, tekst samo takav za ono... Ludilo.

vidi se i po ovom postu da nisi normalan
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #634 poslato: Novembar 21, 2013, 07:56 »
Pjer, daj objasni to u vezi sa Trifom. Prvo, zašto misliš da ga Čović nikada ne bi uzeo? I drugo, koji su to u "Trifinoj ekipi" koji rade Radonji "o glavi"? Mislim, ako je već jasno da Čova neće Trifu, zašto bi onda ovi - neidentifikovani zaverenici - i dalje radili protiv Radonje? Šta imaju od toga, kad znaju da njihov čovek nema šanse da preuzme klupu?

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.857
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #635 poslato: Novembar 21, 2013, 10:29 »
Laboral dobio Makabi tamo i ponistio poraz od Zvezde, bice ovo najjudja grupa
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.857
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #636 poslato: Novembar 21, 2013, 10:30 »
suskalo se o Bjelici iz laborala, steta sto nije dosao, danas pak odlicna utkamica
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #637 poslato: Novembar 21, 2013, 11:57 »
bjelica je od kada je u laboralu jedan od boljih igraca tamo.ima covek prosek 14p,5sk i 14indeks...
nas prolazak je jako,jako tezak.skoro pa nemoguca misija na zalost.nije problem samo ova pobeda laborala,oni ce imati do kraja jos 1 ili verovatnije 2 pobede...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #638 poslato: Novembar 22, 2013, 12:23 »
Hm biće teško skoro nemoguće al ajde da probamo....bilo bi lepo da im vratimo za poraz u Areni.

Van mreže Pablo Escobar

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: 島
  • Poruke: 189
  • Ugled: +0/-0
  • Que pasa cabron?
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #639 poslato: Novembar 22, 2013, 01:21 »
EDIT **********************************************************Nasi crnci ce biti dobro korisceni i u revansu, samo sto cete tada biti rastavljeni na paramparcad od silovite CRVENE ZVEZDE. To je to.
« Poslednja izmena: Novembar 22, 2013, 01:31 NenadBG »
Dr. J played in ABA league.
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Pablo Escobar

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: 島
  • Poruke: 189
  • Ugled: +0/-0
  • Que pasa cabron?
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #640 poslato: Novembar 22, 2013, 02:41 »
CAVELL ili WHARTON?? Da bar znam.
Dr. J played in ABA league.
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #641 poslato: Novembar 23, 2013, 02:44 »
jos jedan vrhunski klip na zvanicnom kanalu lokomotive-najava predhodne utakmice

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

inace velika steta sto smo juce izgubili.dobro smo se drzali,imali igru,igrali na visokom nivou,ali kada je bilo kljucno smo stali i izgubili smo.jebi ga u kljucnim trenutcima,tj u finisu meca smo stali i prosuli sve dobro sto smo radili veci deo utakmice. u trenutcima kada smo na 7min do kraja imali +4 rasko je promasio neke relativno lake situacije, na taj nacin smo bacili nekoliko napada,izgubili tecnost u igri,oni su preuzeli vodstvo,a mi totalno stali.da je rasko pogodio nesto od tih suteva, bili bi u igri do zadnjeg minuta,sasvim moguce i da bi dobili.

jasno je da imamo problem sa branjenjem suta za 3.ima istine donekle i u onom da se od svega moze odbraniti osim dobrog suta,ali kada se toliko cesto ponavlja jasno je da postoji neki problem.istina je i da su oni juce fantasticno,fakticki nestvarno sutirali,dali su dosta trojki i preko ruku,kada je odbrana bila dobra.ali kao sto rekoh jasno je da imamo problem sa tim segmentom odbrane,i moramo da ga resimo kako znamo i umemo...

u jako smo teskoj situaciji za prolaz,posle pobede baskonije u tel avivu,posebno sto oni u zadnja 4kola 3 puta igraju kuci,i tesko da nece uspeti da izvuku jos 2pobede,a to je onda skor 5-5,sto bi znacilo da mi da dodjemo do tog skora moramo da dobijemo 3 od 4 naredne utakmice,obe kuci i pao ili ljetuvus u gostima.istina to nije nemoguce,ali previse stvari treba da se poklopi,i nije suvise realan takav ishod.

A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #642 poslato: Novembar 23, 2013, 03:40 »
Zadovoljan sam kako igramo u poslednje vreme opet imamo neke padove ali realno Lokomotivini Ameri su NBA klasa što jeste jeste...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.724
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #643 poslato: Novembar 25, 2013, 11:30 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Pjer, daj objasni to u vezi sa Trifom. Prvo, zašto misliš da ga Čović nikada ne bi uzeo? I drugo, koji su to u "Trifinoj ekipi" koji rade Radonji "o glavi"? Mislim, ako je već jasno da Čova neće Trifu, zašto bi onda ovi - neidentifikovani zaverenici - i dalje radili protiv Radonje? Šta imaju od toga, kad znaju da njihov čovek nema šanse da preuzme klupu?
ti si profo kao ne informisan?      znaš ti dobro da se Čović ne pita baš najviše u KKCZ a znaš i koji tzv novinari pripadaju ekipi koja rovari za Trifu samo malo hoćeš da zakuvaš na forumu :nono:
« Poslednja izmena: Novembar 25, 2013, 11:31 Blefer »
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2013/2014
« Odgovor #644 poslato: Novembar 25, 2013, 08:52 »
Pjer, MAJKE MI nemam pojma o svim tim stvarima. Da, neinformisan sam. potpuno si me zbunio sa ovom tvrdnjom da se Čović "ne pita baš najviše u KKCZ" , a tek ovo o novinarima uopšte ne kapiram. Kunem ti se. Pa, zašto bih uopšte pitao? Stvarno si me zaintrigirao onomad kad si rekao da Čović neće Trifu. Zašto? Mislim da je on bio sjajan trener, ali je klub onda bio u totalnom qrcu. I da, mislim da bi bio bolji od Radonje.


Btw, Schilbara urinira po filijali...