Autor: Boki Tema: ABA liga - 2012/2013  (Pročitano 173639 puta)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #795 poslato: Januar 30, 2013, 10:12 »
Preforsirana super zvezda, budući najbolji plej i još sto stvari koje su mu menadžer i ambiciozni roditelji (pogotovo majka) nabili
Nenad Miljenović 1993 godište, bio uzdanica FMP-a, pa prešao u Partizan gde nije pokazao ništa, pa kod Mute na usavršavanje.


Završiće (igrački, naravno, ne zdravstveno) kao Filip Šepa
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #796 poslato: Januar 30, 2013, 10:26 »
profo,rec je o nenadu miljenovicu,bivsem junioru fmp-a,najtalentovanijem igracu generacije 93.iz fmp-a je presao u partizan,a jesenas u radnicki kg,a rec je o ovoj majci sa slike

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #797 poslato: Januar 30, 2013, 10:44 »
problem manje sa strancima u Radnickom, Varda tri meseca van terena zbog povrede
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

ajkula

  • Gost
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #798 poslato: Januar 30, 2013, 02:06 »
nije znao sto oblaci?
drapnuo bi ja njemu jednu suspenzijicu i od saveza i od kluba pa nek gleda drugi put.




Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #799 poslato: Februar 02, 2013, 06:25 »
Buducnost na pragu pobjede u Zagrebu  :clap:
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #800 poslato: Februar 02, 2013, 07:16 »
sto se tice srpskih timova, bolje da su izgubili... od nas imaju 2 pobede manje ali sa ovim porazom bi definitivno izgubili sve sanse da nam pridju,ovako iako ne smatram da mogu da nas stignu,ipak imaju sanse...
« Poslednja izmena: Februar 02, 2013, 07:17 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #801 poslato: Februar 03, 2013, 07:09 »
Polako nam se otvara.

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.857
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #802 poslato: Februar 03, 2013, 07:20 »
klucna utakmica za 1 mesto 16.02, da ste dobili igokeu sad bi bili prvi, ovako morate da dobijete Partizan pa onda Partizan mora dobitiIgokeu i tako dalje


al ako mene pitas otvorilo se partizanu  :D

[size=78%]partizan 6-0 do kraja[/size][size=78%]zvezda 4-2[/size][size=78%]igokea 3-3[/size][size=78%]onda je tabela kako treba [/size]
« Poslednja izmena: Februar 03, 2013, 07:21 Deneb »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #803 poslato: Februar 03, 2013, 07:46 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
klucna utakmica za 1 mesto 16.02, da ste dobili igokeu sad bi bili prvi, ovako morate da dobijete Partizan pa onda Partizan mora dobitiIgokeu i tako dalje


al ako mene pitas otvorilo se partizanu  :D

[size=78%]partizan 6-0 do kraja[/size][size=78%]zvezda 4-2[/size][size=78%]igokea 3-3[/size][size=78%]onda je tabela kako treba [/size]


To se traži..  :D  Mada sada je moguće i da Igokea padne i da zabilježe još koji poraz..
Moglo bi se nakon prvog dijela u EL.. :D
A inače sada slijede dva derbija, prvo za Kup, a onda za EL, nadam se da se pobjednik zna... :cigara:

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.857
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #804 poslato: Februar 03, 2013, 08:01 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
klucna utakmica za 1 mesto 16.02, da ste dobili igokeu sad bi bili prvi, ovako morate da dobijete Partizan pa onda Partizan mora dobitiIgokeu i tako dalje


al ako mene pitas otvorilo se partizanu  :D

[size=78%]partizan 6-0 do kraja[/size][size=78%]zvezda 4-2[/size][size=78%]igokea 3-3[/size][size=78%]onda je tabela kako treba [/size]


To se traži..  :D  Mada sada je moguće i da Igokea padne i da zabilježe još koji poraz..
Moglo bi se nakon prvog dijela u EL.. :D
A inače sada slijede dva derbija, prvo za Kup, a onda za EL, nadam se da se pobjednik zna... :cigara:




i ja mislim  :D  bice cupavo u finalu,al ima da bijemo Radnicki  na povuci potegni
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.857
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #805 poslato: Februar 03, 2013, 08:02 »
a kako stoje stvari zadnje kolo protiv Radnickog bice opet utakmicu na noz
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #806 poslato: Februar 03, 2013, 08:40 »
partizanu sa ovakvom igrom je mnogo realnije da do kraj jl ima 3-3 ili cak 2-4 (sto ce se tesko desiti) nego 6-0...
partizan nema igru,forsira standardnu ruznu igru koja je predhodnih godina prolazila jer je imao dominantne centre.sada bez dominantnog centra to ide jako tesko,partizan nikada nije bio suterska ekipa,a sada nije dominantan ni ispod kosa.


opet na f4 ili u plej ofu mi jesmo favoriti,ali smo pokazali da ne znamo da igramo protiv tvrdih ekipa,kada nam nametnu sporu igru uz jaku odbranu.prosto ne znamo da se snadjemo.uz to imamo velikih problema sa nasom odbranom(u poslednje dve utakmice koje smo dobili kao sto sam napisao imali smo po drugo poluvreme sa dobrom odbranom,u prvim poluvremenima smo primali po skoro 50koseva),i ako nam partizan nametne igru koja njemu odgovara mozemo da imamo uzasnih problema.jer se ne snalazimo u toj igri.a kada ti se rasturi koncept igre nastaju problemi,glava je tada isto veliki problem,i igracki slabiji tim lako moze da dobije u toj situaciji.tako da ne znam sta bih sve moglo da bude u tim duelima.ipak nadam se najboljem...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.857
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #807 poslato: Februar 03, 2013, 08:42 »
partizan ima sigurnih 6-0 a za ostale neznam  :cigara:
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #808 poslato: Februar 03, 2013, 10:59 »
ako izbegne jedan od tri sigurna gostujuca poraza Partizan je konju. Najrealnije da to bude Skoplje, ali mozda i Zvezdu uvatimo na spavanju dobrom odbranom, samo i jedino na taj nacin, posto smo napadacki nikad slabiji u poslednjih deceniju i vise. Protiv Cedevite gubimo 200 odsto

dolaze Solnok, Olimpija i Igokea i tu ce sto na kvalitet, cvrstu odbranu i publiku biti dovoljno za tri pobede
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga - 2012/2013
« Odgovor #809 poslato: Februar 03, 2013, 11:09 »
Igokea ima nesto laksi raspored kod kuce do kraja. Igra sa Zadrom, Solnokom i Krkom, ali zato ima tri paklena gostovanja u Beogradu, Skoplju i protiv Cibone, koja ce sigurno biti napaljena da dobije srpski klub.

Limenke su cini mi se u najboljoj poziciji, ali mislim da im se u naredne dve nedelje lomi sezona.
Ako ne osvoje kup i u takvom ritmu izgube od Partizana krece tradicionalni raspad sistema, ali ako bude drugacije i narocito ako dobiju Partizan u derbiju onda je realno da budu prvi. Sem Kragujevca nemaju teskih gostovanja, Siroki i Krka ne bi trebalo da budu problem, a kod kuce imaju Cibonu i Buducnost u pretposladnjem kolu, a do tada ce vec biti jasnije da li Podgoricani mogu na F4 i sa kakvim sansama stizu u Beograd.

Cedevita na papiru nema teska gostovanja. Idu u Solnok, Krki u Novo Mesto i u poslednjem kolu u Sirokim Brijeg, gde ne sumnjam u pobedu ako im bude trebalo. Ipak, za njih su mine utakmice kod kuce, gde dolazi Partizan, neugodni MZT i njihov derbi sa Cibonom, koja im ne lezi i koja lako moze da ih dobije.

Radnicki cini mi se ima najtezi posao. Sledece kolo kod kuce protiv Cibone, koja je cini mi se jednom ranije slavila u Kragujevcu, a i Muta je kompleksas i sigurno nece umeti da spremi ekipu za duel protiv Hrvata. Jednako tesko ce im biti na gostovanju Sirokom, a cini mi se da ce sve resavati njihov mec protiv Buducnosti u Kragujevcu. Ne treba zaboraviti da imaju Zvezdu na svom terenu u zadnjem kolu, a pre toga dva teska gostovanja u Dalmaciji, prvo Zadar, pa onda Split.

Buducnost ima tezak kraj, najpre idu u Kragujevac, pa Zvezdi i onda zadnje kolo sa Olimpijom. Pre toga imaju Siroki kuci, pa idu Zadar i cekaju Split u Podgorici, gde bi trebalo da imaju tri pobede, pa sta im Bog da u poslednja tri kola.
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa